תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 34
    הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    עלילה חדשה לGTA IV

התחרות הסתיימה!

הזוכה בתחרות הוא:
    bAr_O
    מזל טוב על הזכייה בתחרות העלילות!
    בר ברגעים אלו אני שולח לך הודעה פרטית עם הפרטים שאליך למסור כדי שתקבל את הפרס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2007
    לדעתי יהיה מסופר בוא על מישהו שהיה פעם איש חשוב וישר במדינה עד שיום אחד הוא בטעות התחבר עם פושע סידרתי שהפח אותו גם לפושע והעלילה מספרת את דרכו בחזרה לדרך הישר ופגש פושעים ושוטרים שהם חברים שלו
    פרשתי.
    ואם אני אחזור זה לא יהיה אותו דבר.

כי אני אקבל יחס של VIP

XD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2007
    אמממממ אחלהה רעיוןןןן!!!!!
    אני צריך לחשוב קצתתת על זהה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    נכתב במקור על ידי tamiir
    לדעתי יהיה מסופר בוא על מישהו שהיה פעם איש חשוב וישר במדינה עד שיום אחד הוא בטעות התחבר עם פושע סידרתי שהפח אותו גם לפושע והעלילה מספרת את דרכו בחזרה לדרך הישר ופגש פושעים ושוטרים שהם חברים שלו
    כתוב ממש עלילה איפה הוא נולד, איך קראו להורים שלו, מה השם שלו הכל ותכתוב כמו שביקשתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    היה פעם כזה....עשיתי סיפור פעם אבל עכשיו אין לי כוח..חוץ מזה אני לא טוב בספרות
    LeL

ראו את החתימה שלי מהתאריך
    14/2/09

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2008
    עיר
    גבעתיים
    לדעתי זה הולך להיות מסחק שיספר על פושע שעזב את המדינה שלו ולאחר זמן רב הוא חזק לכנופייה ולמישפחה והתחיל את חיי הפשע שלו מההתחלה שהוא מקבל כל מיני מסימות שהוא צריך לבצע ואם הוא מצליח הוא מקבל על זה כסף וכל מיני דברים אחרים....
    ראיתי שהולך להיות שם נשק שהוא שקית שאפשר לבוא למשהוא מאחורה ולחנוק אותו עם השקית!!!
    זה גדול!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    שם המגיש: בר
    שם המשחק: GTA IV- שובו של יורי
    עלילה:
    יורי התחיל כילד קטן שגדל בשכונות העוני בעיירה קטנה ברוסיה הנקראת "טורנל".
    ליורי היו מספר חברים שאיתם נהג להסתובב, ארטיום, איליה, ויקטור, וסלבה.
    יורי נחשף להרבה פשע בילדותו וכאשר הפך לנער הצטרף לשורותיה של המאפיה המקומית.
    עם השנים התקדם כרוצח מיומן ושמו הלך לפניו, כל רוסיה הכירה את יורי מטורנל.
    יום אחד נשלח יורי להרוג בחורה, שמה היה ילנה, שהתעסקה עם המאפיה, כאשר ראה יורי את הבחורה התאהב בה והחליט שהוא מציל אותה, הוא ניסה לבקש מראש המאפייה לסלוח לה אך הוא לא הסכים ולכן יורי נשא את ילנה לאישה וכך היא הייתה חסינה, משום שראש המאפייה לא יכל לרצוח את אישתו של חבר באירגון. לכן ראש המאפיה, איגור, גירש את יורי ואשתו מרוסיה והזהיר אותם שאם יחזרו אי פעם האירגון יתנקש בהם.
    יורי ברח אם אשתו לארצות הברית והגיע לניו יורק.

כעבור - 15 שנים.
    יורי הגיע לניו יורק התמקם והשיג עבודה, ילד תאומים.
    יום אחד רגיל הוא הלך לסופר ואיש אחד תפס אותו באמצע הרחוב ואמר לו ברוסית: "יורי אתה חייב לברוח המאפיה חזרה".
    יורי לא הבין למה התכוון האיש בהתחלה אבל לאחר שיחה עם אשתו נזכר בעבר שלו.
    והוא יוצא לוקח את משפחתו ובורח כמה שיותר מהר.
    תוך כדי מרדף מגלה יורי שהמאפיה חזרה אליו משום שגילו שילנה גנבה מהם יהלומים בשווי מילארד דולר לפני שעזבו את רוסיה.
    יורי כועס על אשתו אך מחליט להמשיך לברוח הוא מגיע ללאס וגאס ושם פוגש בחבר ילדות, סלבה, מרוסיה והם מתחילים להלחם במאפיה ולנסות להגיע ולהתנקש באיגור, ראש המאפיה.

במהלך המסע של יורי וחברו הם נתקלים בעוד חברי ילדות, ארטיום, איליה וויקטור, וביחד הם מצליחים להגיע לאיגור ולהשתלט על משפחת הפשע.
    לאחר ההשתלטות הם חוזרים לרוסיה ומנסים להשיג את כובדם מחדש ומנהלים את משפחת הפשע שבסופו של דבר הופכת לאירגון הפשע הגדול ביותר ברוסיה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    נכתב במקור על ידי bAr_O
    עלילה:
    יום אחד נשלח יורי להרוג בחורה, שמה היה ילנה, שהתעסקה עם המאפיה, כאשר ראה יורי את הבחורה התאהב בה והחליט שהוא מציל אותה, הוא ניסה לבקש מראש המאפייה לסלוח לה אך הוא לא הסכים ולכן יורי נשא את ילנה לאישה וכך היא הייתה חסינה, משום שראש המאפייה לא יכל לרצוח את אישתו של חבר באירגון. לכן ראש המאפיה, איגור, גירש את יורי ואשתו מרוסיה והזהיר אותם שאם יחזרו אי פעם האירגון יתנקש בהם.

כעבור - 15 שנים.
    יום אחד רגיל הוא הלך לסופר ואיש אחד תפס אותו באמצע הרחוב ואמר לו ברוסית: "יורי אתה חייב לברוח המאפיה חזרה".
    תוך כדי מרדף מגלה יורי שהמאפיה חזרה אליו משום שגילו שילנה גנבה מהם יהלומים בשווי מילארד דולר לפני שעזבו את רוסיה.
    יורי כועס על אשתו אך מחליט להמשיך לברוח הוא מגיע ללאס וגאס ושם פוגש בחבר ילדות, סלבה, מרוסיה והם מתחילים להלחם במאפיה ולנסות להגיע ולהתנקש באיגור, ראש המאפיה.

במהלך המסע של יורי וחברו הם נתקלים בעוד חברי ילדות, ארטיום, איליה וויקטור, וביחד הם מצליחים להגיע לאיגור ולהשתלט על משפחת הפשע.
    לאחר ההשתלטות הם חוזרים לרוסיה ומנסים להשיג את כובדם מחדש ומנהלים את משפחת הפשע שבסופו של דבר הופכת לאירגון הפשע הגדול ביותר ברוסיה.
    כל הכבוד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    שם המגיש: ליאור
    שם המשחק: GTA IV-האיש והאגדה.

ג'יסון נולד למשפחת עשירים בשנת 1883 ורצה להגיע לגדולה,היה לו כל מה שהוא אי פעם רצה,כבוד,אושר ועושר,נשים,הכל,תמיד הייה לו כבוד והערצה כלפי המשפחה שלו,בעינו הם היו הדבר הראשון שצריך לדאוג לו ולחשוב עליו,הוא היה מוכן למות למען משפחתו.
    למרות החיים הטובים והעושר הוא הרגיש שזה לא בשבילו והוא רצה משהו יותר מאתגר שיריץ לו את הדם בגוף כל פעם מחדש,כבר בגיל 15 הוא התחבר עם אנשים ממעמד בינוני ,אנשים מסוכנים ואנשים גדולים ממנו בעיקר,הוא הסתבך בחובות ולמד להכיר היטב את הסיכונים והחסרונות בחיי רחוב.
    הוא היה צריך עזרה מיידית ודחופה ע"פ איומים שהוא קיבל מאחד המאפיונרים בלוס אנג'לס האומרים שאם הוא לא יעביר סכום גדול של כסף תוך חודש,הם יהרגו את משפחתו ואחר כך אותו,הוא ידע שהוא חייב לעשות משהו כי הוא אהב את משפחתו יותר מכל,לכן הוא נסע לאנגרטינה לדודו מייקל שהיה גדול ממנו ומנוסה ממנו בחיים,מייקל היה האיש היחיד שיכל לעזור איכשהו לג'יסון לצאת מעסקי הפשע,ג'יסון למד להכיר את העסק של דודו וכרגע הוא גילה שהמאפיה רצחה את משפחתו וכעת היא בעקבותיו,יום אחד גם דודו מייקל נהרג מסיבות לא ידועות,נראה שהמשטרה באזור מושחטת ולא מחבבת אפרו-אמריקאים במיוחד,כעת ג'יסון מנסה לשרוד בכוחות עצמו.
    מה יעלה בגורלו?

D: חזרתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.01.2008
    עיר
    חיפה
    שם: קוסטה
    שם המשחק: GTA IV ההתחלה
    העלילה: רומן היה גר ברוסיה,
    רומן גם בתור נער היה מסתבך עם המאפיה, עד שיום אחד הם באו לבית שלו ורצחו את אשתו, בניסיון להרוג אותו. הוא ברח לארה"ב ורצה להתחיל דף חדש. הוא חי שם 10 שנה, והוא לא הסתך עם אף אחד, הוא הספיק כבר להכיר מישהי, ולהיתחתן איתה, ואפילו היה להם 2 ילדים
    יום אחד, הוא הלך לקחת את הילדים שלו מהגן, הוא ראה שיש לו נקודה אדמונה על הרגל והבין שמישהו רוצה להתנקש בו. ואז נשמע יריה, אחד מהילדים שלו מת במקום.
    הוא לא ידע מה לעשות, הוא פנה למשטרה וסילקו אותו משם, כמה ימים אחרי זה כאשר הוא הלך לבית הקברות, מישהו חטף אותו, הדבר הבא שהוא ראה זה בן אדם עומד מולו עם אקדח, הוא אמר לו או שאני הורג אותך ואת משפחתך עכשיו או שתעשה לנו ת'עבודה. הוא בחר באפשרות השניה, אמרו לו, לך לבית הכלא ותביח כמה מהמאפיה שלנו, אחרי שתעשה את זה נשחרר את משפחתך ולא נגע בהם יותר. הוא הסכים והבריח מן הכלא כמה מחברי המאפיה. שחרוו את משפחתו אבל הוא היה חייב עכשיו לעשות כל עבודה שהמאפיה שלו תגיד לו.
    בסוף הוא מבין שהוא לא היה חייב לעשות את זה ורצה להרוג את רארש המאפיה, בסוף הוא הצליח להרוג אותו וחזר לחיות נורמלי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2007
    שם המגיש: דוד
    שם המישחק: GTA IV Tokyo VS USA

הסיפור מיתרחש בארה"ב יש שם חבורה של עבריינים 4 אנשים חומים יש להם שכונת פשע כזאת והכל טוב ויאפה עד שיוםם אחד באה חבורת עבריינים מטוקיו 4 אנשים גם!!
    השכונה של העבריינים מטוקיו הייתה באותה עיר של אלה מארה"ב ויום אחד הם ניתקלוו כי סיני אחד עיצבן את הבריטיים אז הם אמרוו לאלה מטוקיו אז נוצרהה מריבה כל חבורה צירפהה עוד אנשיםםם ועוד
    הבריטים גאכו לצרף רק שחורים!! ואלה וטקיו צירפו רק סינים יפנים וכו'
    ואז כל חבורה נתנה לעצמה שם האלה מטוקיו : Tokyo Red Killers
    הבריטים : Black Mans
    ואז הבריטים עושים משימות להפיל את טוקיו רד קילרס וברגע שהם הבינו את זה הם השיבו מילחמה במהלך ה"עימות" נידקר המנהיג של בלק מנס וכחבר באיזה מאפיה של אנשים שחורים בלוס אנגלס באו מלאא נשים להרוג את טוקיו רד פארטי והם צריכים ליברוח ובסוף הם משיגים נשקים חזקים כמו מיניגאן בזוקות מסוקים וכו' והורגים את בלק מנס עד שנישאר מהם אחד שעלה לשילטון ונתן פקודה להעיף את האנשים מסין ויפן וכל הבולשיט הזה מארה"ב אז הם החליטו להיתנקש אבל ההוא הצליח להקים חבורת פשע חדשה בשם של החבורה שישנה והם הפילו את טוקיו רד קילרס..
    אנחנו אמורים לשחק את המנהיג של בלק מנס ולהחליט מה קורה ואיך תוקפים..

זה הסיפור שלייי!!!!
    אני מקווה שיהיה לו קשר למישחק!!!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    אתם יכולים להמציא סיפורים בדיונים קיביכול אני חושב לא חייב קשר קשר למשחק.
    בכל מקרה זו דעתי
    סיפורים יפים,אני מקווה שאני אזכה.
    D: חזרתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2007
    אני מקווה שאני אזכה XD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    וואו איזה עלילות יש פה!
    אנשים ממש יצירתיים! בהצלחה לכולם
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    פשש איזה רעיון לתחרות אני ינצל את הסיפור שלי לדמות של ה RP לפה ...

בלאט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2007
    או שתכתוב משהו על ליצן שיתחבר עם ליצנים והם...
    Darius Wiggins
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2008
    עיר
    לוד
    נכתב במקור על ידי 3DGlitch
    שם המגיש: ליאור
    שם המשחק: GTA IV-האיש והאגדה.

ג'יסון נולד למשפחת עשירים בשנת 1883 ורצה להגיע לגדולה,היה לו כל מה שהוא אי פעם רצה,כבוד,אושר ועושר,נשים,הכל,תמיד הייה לו כבוד והערצה כלפי המשפחה שלו,בעינו הם היו הדבר הראשון שצריך לדאוג לו ולחשוב עליו,הוא היה מוכן למות למען משפחתו.
    למרות החיים הטובים והעושר הוא הרגיש שזה לא בשבילו והוא רצה משהו יותר מאתגר שיריץ לו את הדם בגוף כל פעם מחדש,כבר בגיל 15 הוא התחבר עם אנשים ממעמד בינוני ,אנשים מסוכנים ואנשים גדולים ממנו בעיקר,הוא הסתבך בחובות ולמד להכיר היטב את הסיכונים והחסרונות בחיי רחוב.
    הוא היה צריך עזרה מיידית ודחופה ע"פ איומים שהוא קיבל מאחד המאפיונרים בלוס אנג'לס האומרים שאם הוא לא יעביר סכום גדול של כסף תוך חודש,הם יהרגו את משפחתו ואחר כך אותו,הוא ידע שהוא חייב לעשות משהו כי הוא אהב את משפחתו יותר מכל,לכן הוא נסע לאנגרטינה לדודו מייקל שהיה גדול ממנו ומנוסה ממנו בחיים,מייקל היה האיש היחיד שיכל לעזור איכשהו לג'יסון לצאת מעסקי הפשע,ג'יסון למד להכיר את העסק של דודו וכרגע הוא גילה שהמאפיה רצחה את משפחתו וכעת היא בעקבותיו,יום אחד גם דודו מייקל נהרג מסיבות לא ידועות,נראה שהמשטרה באזור מושחטת ולא מחבבת אפרו-אמריקאים במיוחד,כעת ג'יסון מנסה לשרוד בכוחות עצמו.
    מה יעלה בגורלו?
    אחי אחלה סיפור חיחי
    אהבתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2007
    שם המגיש: דניאל כץ
    שם המשחק : GTA IV

סיפורינו מתחיל כאן בלוס אנג'לס .
    יום אחד בהיר הגיעו אל ביתו של ולדימיר שני אנשים גדולים ובריונים מהמאפיה הקווקזית .
    ולדימיר אינו הבין מה הם רוצים ממנו, אך לאחר כמה שניות הבין שאביו הסתבך בחובות.
    מיד אמר להם שמחר הוא יביא את הכסף, למחרת הוא הגיע עם כל הכסף אל ראש המאפיה, גרגורי "האיום", גרגורי לא הסתפק בחוב שנלקח ממנו אלא הוא רוצה ריבית של 30 אחוזים ! ולדימיר התחיל לצרוח ולהתשגע במועדון של גרגורי.
    גרוגרי לא התרגש ואמר לו כך:עד מחר אם אני לא מקבל ריבית של 30 אחוזים, מחר בדיוק בחצות אני שולח אל אביך שני אנשים שיחסלו אותו, זה ברור לך ? .
    ולדימיר המבוהל מיד חזר לביתו וניהל שיחה עם אביו, הם החליטו לעוף מלוס אנג'לס ובמהרה, הם לקחו כל מה שיכלו, ולדימיר השיג מחבריו קצת כסף והם יצאו למסעם.
    קודם כל הם הגיעו אל ניו יורק, שמה הם חשבו שיהיו בטוחים אך הם טעו טעות חמורה !
    מישהו זיהה אותם ומיד התקשר אל גרגורי, כאשר האנשים של גרגורי הגיעו אל חדר בית המלון של ולדימיר ואביו, ולדימיר היה כבר מצויד באקדח(שהביא מלוס אנג'לס) הוא הצליח לפגוע באנשי המאפיה אך הוא לא שם לב ואחד מהם אשר היה פצוע קשה ירה בראשו של אביו של ולדימיר.
    ולדימיר נכנס להלם הוא ידע שהוא הבא בתור.
    עוד באותו הלילה הוא ברח לרוסיה, ושם הכל מתחיל !
    הוא מכיר אישה, הוא מביא ילדים לעולם, עד שיום בהיר אחד הגיע אל דירת ולדימיר איש, ולדימיר אינו זיהה אותו אך כאשר האיש פתח את פיו ואמר: "ולדימיר אחייני אני שמח לראות אותך כאן".
    ישר הבין שזהו אחיו של אביו(אחד המאפיונרים הכי גדולים ברוסיה) ולדימיר כמובן אינו זיהה אותו כי לא ראה אותו המון שנים.
    ולדימיר סיפר לדודו על מה שקרה בלוס אנג'לס ובניו יורק, ודודו, אלכסנדר אמר שזוהי מלחמה !
    ולדימיר החל לעבוד אצל דודו אלכסנדר וכך הוא צובר אנשים, הוא צובר כסף וכך עוד כוח לנקמה !

האם ולדימיר יצליח במסע הנקמה ? או שימות ? קנו עכשיו את המשחק וגלו !

אני לא יודע אם זה ברמה שלכם כי אני בסה"כ רק בן 12 אתם יודעים כיתה ו'.
    אני חושב ששלכם יותר טוב חח, יאלה ביי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.12.2007
    לדעתי יהיה מסופר על מישהו בשם אנדי שהוא פושע מתחיל בניו יורק והוא בעצם נולד במדינה אחרת.
    והוא מזכיר קצת את לאנס מ וייס סיטי כי הוא עצבני (די עצבני בכל אופן D
    אני מקווה שזה יהיה מה שמסופר.
    אההה ויש לו חבר אינדיאני מגניבבב.
    My Gaming MONSTER!
    I5 2500K 3.3Ghz Quad core 1155 Socket
    Gigabyte GA-P67A-UD4-B3
    Crucial 4 Giga 1600Mhz CL9
    6950HD 2gb GDDR5 X2 CrossFire X with OC
    Samsung F3 1TB SATA2
    Lancool K60B
    Seasonic 750W +80MM Active Fan 8 Pin's
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי bAr_O
    עלילה:

כעבור - 15 שנים.

שלו הכי יפה בינתיים ... כל הכבוד...
    בהצלחה לכולם..
    אולי גם אני אכתוב...
    BaR
    NewB_ b
    קהילת GTA Vgames
    מת עליכם

מכבי עד המוות

שתף ב-Google+

הרשמה