תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 96
    הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נהריה
    טוב אז אני בעצם טל (קריסטל107) משתמש במשתמש של מייק, לאחרונה היה ידוע שהיה בעיה לפרוץ את המשחק בגלל שהוא דו שכבתי, וכרגע לא יצאה אף הוצאה של המשחק המלא הדו שכבתי, אבל את השכבה הראשונה כן יצא, כלומר, אפשר לשחק בעיקר רק VS, בSSE יש עירורים בוידואיים וכאלה, בקיצור אני ומייק הורדנו את היפני, עצרנו את העדכון ב15% אחוז ככה שזה לא יעשה כלום לווי, כי הווי של מייק אמריקאי, ואז הכנסנו צריבה של המשחק בלי העדכון (brickblocked), וזה פעל! שיחקנו כמה דקות ועכשיו הוא בביה"ס
    המשחק מאוד נחמד למרות שהוא מרגיש קצת איטי, הגרפיקה של הסרטון פתיחה מהממת יותר מההקלטות שראיתי עד עכשיו, ואם אתם רוצים לשאול שאלות זה הזמן
    בכל אופן, מי שרוצה עזרה בלהתקין את הסמאש אם יש לו צ'יפ, מוזמן לבקש ממנו -
    אגב, הסמאש היפני עובד גם על הקונסולה האירופאית!!! שזה עדכון טוב! אז כל מי שיש לו קונסולה אירופאית עם צ'יפ גם יכול לשחק.
    לצערי, למי שאין צ'יפ, לא יכול לשחק כי המשחק יפני והווי לא קורא משחקים מאזורים אחרים בלי צ'יפ.
    אם תרצו, אני ומייק נביא את הווי והמשחק למפגש, שכולם יוכלו לשחק

חדש: וידאו מספר 1, קרב של מייק וטל:
    http://www.stage6.com/user/crystal107/video/2181361/
    גירסת יוטיוב :

מספר מילים על הסרטון ובכללי:

קודם כל, יש קטע אחד מעצבן בקרב, שמדי פעם סתם ככה נופלים בלי שום קשר לכלום, בוידאו הבא זה יהיה אפילו יותר בולט.

פיץ' די השתנתה, המכת A הרגילה שלה (דאבל סלאפ) ממש טובות עכשיו ומגיעות רחוק, הDAIR שלה הרבה יותר חזק מקודם אבל מעיף מסיבה לא מובנת, המכת BAIR יותר חזקה, והFAIR נראה כאילו הוא מגיע קצת יותר רחוק, הNAIR שלה כבר לא יוצא כל כך מהר בגובה האדמה, יש הרבה סיכוי שאין פלאוט קנסל, אפשר לראות בוידאו שאני עוברת את הנפילה המלאה של FAIR, הDASH של פיץ' ממש ממש טוב ושימושי, הצנונים די... עלובים ביחס למה שהיו, הם נזרקים חלש, וקל מאוד לתפוס אותם (כמו צנונים אמיתיים ><). המטרייה כמובן הורסת לה את כל החזרה, ממש קל להעניש, ומסתבר שאפשר להרוג איתה הפעם אם פוגעים כמו שצריך. הטילט למטה יש לו טווח גדול וחזק, והטילט למעלה גם עם טווח גדול אבל לא יצא לי להשתמש בו הרבה. DSMASH עדיין מאוד מאוד שימושי ומוריד לא קצת, לפי דעתי המכה ממש לא כל כך הוחלשה. הFSMASH ממש חזק ושימושי, הB ולצד שימושי רק למרחקים ולא בקרב קרוב, הפיינל סמאש שלה בכלל בכלל לא רע, והיא מרגישה יותר כבדה, משום מה, היא מרגישה לי יותר איטית מאשר במילי.

לגבי שיק, הFAIR שלו הוחלשה אבל עדיין חזקה והורגת, הDSMASH שלו עדיין מאוד טוב, הטילטים שלו הרבה יותר מהירים אבל פחות מעיפים, מה שנותן לעשות קומבואים קרובים יותר, הטילט למטה יחד עם זחילה אפשר לזוז ולהמשיך לתת מכות וקומבואים, הUAIR שלו מעיף ועדיין מאוד טוב אבל לא כמו קודם, הBAIR שלו מאוד חזק, טוב ושימושי.
    הפיינל סמאש שלו די בעייתי אבל אפשר לפגוע בו אם מתכננים טוב.
    אפשר עדיין לקפוץ מהEDGE ולתת את מכת הFAIR שלו. האפשרות להסתובב עם B עדיין בפנים. B ולמעלה די אותו הדבר אבל לפעמים נראה טיפה שונה, הוא מטעין פחות מחטים אבל הם עדיין מורידים בסביבות ה15 אחוז, והם לא כאלה גרועים. הDAIR שלו השתנה ממילי, הוא עכשיו יורד למטה כשהוא נותן את הבעיטה, יש מקרים שלא,הnatural A שלו השתפר בהרבה והרבה יותר שימושי יוצא הרבה להשתמש בו בשביל לעצבן את היריב.

בראול נראה נחמד, אבל זה נראה כאילו כל הדמויות החדשות פי עשרים יותר חזקות מהדמויות הישנות, לדוגמא, מטה נייט ודידי קונג, מטה נייט עם מכות ממש חזקות ומלא קומבואים, ודידי קונג ממש ממש מהיר עם מכות שיוצאות מהר וחזקות - אני מאוד מקווה שזה כן מאוזן ושזה סך הכל נראה לא.

מאצ' 2 של טל ומייק:
    http://www.stage6.com/user/crystal107/video/2182115/
    גרסת יוטיוב:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Soulskeeper
    טוב אז אני בעצם טל (קריסטל107) משתמש במשתמש של מייק, לאחרונה היה ידוע שהיה בעיה לפרוץ את המשחק בגלל שהוא דו שכבתי, וכרגע לא יצאה אף הוצאה של המשחק המלא הדו שכבתי, אבל את השכבה הראשונה כן יצא, כלומר, אפשר לשחק בעיקר רק VS, בSSE יש עירורים בוידואיים וכאלה, בקיצור אני ומייק הורדנו את היפני, עצרנו את העדכון ב15% אחוז ככה שזה לא יעשה כלום לווי, כי הווי של מייק אמריקאי, ואז הכנסנו צריבה של המשחק בלי העדכון (brickblocked), וזה פעל! שיחקנו כמה דקות ועכשיו הוא בביה"ס
    המשחק מאוד נחמד למרות שהוא מרגיש קצת איטי, הגרפיקה של הסרטון פתיחה מהממת יותר מההקלטות שראיתי עד עכשיו, ואם אתם רוצים לשאול שאלות זה הזמן
    אגב, הסמאש היפני עובד גם על הקונסולה האירופאית!!! שזה עדכון טוב! אז כל מי שיש לו קונסולה אירופאית עם צ'יפ גם יכול לשחק.
    לצערי, למי שאין צ'יפ, לא יכול לשחק כי המשחק יפני והווי לא קורא משחקים מאזורים אחרים בלי צ'יפ.
    זה כבר ברור מאליו שאתם מביאים את זה למפגש לא? תביאו אפילו יותר מעמדה אחת.
    אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2

מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    תודות לקריסטל, גם אני אשחק עוד כמה שעות (כרגע יש לי הפסקה מבית ספר של 5 דקות אבל חזרתי בשביל להוריד XD)
    יאי !
    סיימתי להוריד את זה בערך ב שעתיים

Vall3y says:
    זהו אני לא שונא את בראול אוקיי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    נכתב במקור על ידי Soulskeeper
    הגירסה שאתם מורידים זה מה שהבאתי למייק?
    אני מוריד את מה שהבאתי למייק עכשיו, אבל אחרים מפסיקים לי את זה כל הזמן (במחשב בכללי של כולם, לא שלי), אז עכשיו זה רק ב25 %...
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נהריה
    נכתב במקור על ידי ratchetxys
    הגירסה שאתם מורידים זה מה שהבאתי למייק?
    אני מוריד את מה שהבאתי למייק עכשיו, אבל אחרים מפסיקים לי את זה כל הזמן (במחשב בכללי של כולם, לא שלי), אז עכשיו זה רק ב25 %...
    לא, זאת לא הגירסא הזאת

יש לנו 2 וידואיים להעלות של קרב שלי ושל מייק ככה בשביל הכיף
    אני אעלה אותם לSTAGE6 בגלל האיכות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    הווי שלי בלי צ'יפ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    מאיפה ההורדה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    למה אני היחיד שלא השיג את זה עדיין תעזרו לי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    אצלי זה יהיה תוך 5 שעות בערך, האינטרנט התחיל לזייף, אם מישהו רוצה קישורים לראפידשר שלחו הודעה לפרטי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    מאיפה ההורדה?
    בכל מקרה אין לי WII עם צ'יפ.
    אני רוצה להוריד למקרה שיפול WII עם צ'יפ מהשמיים (אוליי...), סתם צוחק, אני פשוט משוגע .
    למה לא שיחקתם עם הסמאש בול? לי זה נראה מאוד כיף, ונותן קצת יותר כיף וסגנון למשחק.
    למה לא הורדתם עם ההורדה שנתתי לכם? יש איתה בעיה? תגידו לי כי אני עדיין ממשיך להוריד (זה יכל לסיים קודם אם לא היו מכבים לי את המחשב 2 דקות אחרי שאני הולך.
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    מטה נייט :{
    באיזה שלב היום אני וגילעד הבנו שאין טעם לדמויות האחרות ופשוט עשינו דיטו MK

Vall3y says:
    זהו אני לא שונא את בראול אוקיי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נהריה
    נכתב במקור על ידי ratchetxys
    מאיפה ההורדה?
    בכל מקרה אין לי WII עם צ'יפ.
    אני רוצה להוריד למקרה שיפול WII עם צ'יפ מהשמיים (אוליי...), סתם צוחק, אני פשוט משוגע .
    למה לא שיחקתם עם הסמאש בול? לי זה נראה מאוד כיף, ונותן קצת יותר כיף וסגנון למשחק.
    למה לא הורדתם עם ההורדה שנתתי לכם? יש איתה בעיה? תגידו לי כי אני עדיין ממשיך להוריד (זה יכל לסיים קודם אם לא היו מכבים לי את המחשב 2 דקות אחרי שאני הולך.
    רוב הסיכויים שמה שאתה מוריד כרגע זה זיוף, אנחנו הורדנו מראפידשר (אסור לפרסם נראה לי) ויש לנו גם טורנט, פשוט חפש לפי שם ההוצאה שיש בgbatemp.net - חפש במדויק את שם ההוצאה.

פיז, מטה נייט ודידי קונג באמת נראים מוגזמים :\ אבל לפי דעתי, ימצאו טריקים נגדם בסופו של דבר, לא בטוח שהם יהיו בטופ.

ד"א, עדכנו את ההודעה הראשית עם סרטון ומידע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.02.2007
    נכתב במקור על ידי Fizz
    מטה נייט :{
    באיזה שלב היום אני וגילעד הבנו שאין טעם לדמויות האחרות ופשוט עשינו דיטו MK
    אז דידי וMK "שבורים" או סתם טופ טייר?
    והאמת שגם אם דידי חזק נורא אני לא חשוב שהרבה ישחקו איתו פשוט בגלל הUncoolness Factor
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    נכתב במקור על ידי RageBot
    והאמת שגם אם דידי חזק נורא אני לא חשוב שהרבה ישחקו איתו פשוט בגלל הUncoolness Factor

דווקא גם אני שנאתי אותו פעם אבל עשו אותו מגניב בבראול אז אני רוצה לנסות אותו

טל ומייק תודה על הסרטונים, אני עכשיו הולך לראות אותם
    חבל שזה לא ביוטיוב, לוקח המון המון זמן לטעון אותם בסטייג'6, אבל לפחות סוף סוף אני יראה את בראול באיכות נורמלית
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נהריה
    נכתב במקור על ידי Spitted

דווקא גם אני שנאתי אותו פעם אבל עשו אותו מגניב בבראול אז אני רוצה לנסות אותו

טל ומייק תודה על הסרטונים, אני עכשיו הולך לראות אותם
    חבל שזה לא ביוטיוב, לוקח המון המון זמן לטעון אותם בסטייג'6, אבל לפחות סוף סוף אני יראה את בראול באיכות נורמלית
    בבקשה, אנחנו מעלים גם את הסרטונים ליוטיוב, אבל ייקח עוד זמן ונעדכן אותם גם שם. היינו צריכים גם להוריד טיפה באיכות כדי שייכנס לסטייג' 6 (וידאו אחד שקל במקור כ500 מגה)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    נראה לי אני האחרון שהולך לשחק בזה
    נראה מגניב. מה זה המהלך החדש של שיק, זה במקום השרשרת?
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נהריה
    נכתב במקור על ידי Vall3y
    נראה לי אני האחרון שהולך לשחק בזה
    נראה מגניב. מה זה המהלך החדש של שיק, זה במקום השרשרת?
    השרשרת מסוגלת עכשיו לתפוס את הEDGE, ולא החליפו אותה... אז על מה אתה מדבר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    ששיק יורדת עם בעיטה מהאוויר במהירות
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נהריה
    נכתב במקור על ידי Vall3y
    ששיק יורדת עם בעיטה מהאוויר במהירות
    אני רשמתי מה זה, זה DAIR שלו באוויר, הוא טיפה השתנה ממה שהיה במילי.
    שתף ב-Google+

הרשמה