תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    לא מזמן הודיעו נוטי דוג ש-UNCHARTED2 כבר בפיתוח וכבר שמועה חדשה: מולטיפלייר ב-UNCHARTED 2!?!?!?!?

אני יודע שזה נשמע מצוין (וזה גם מתבקש) ופילו שצצות נוטי דוג יכול ללכת על מים, מולטיפלייר זה התנסות חדשה עבורם וזה די מדאיג- אני מתכוון לסינגלפלייר שלו, כל המשחקים שיש להם מולטיפלייר כיום, הסינגלפלייר יוצא הרבה פחות מושקע ומהנה ממה שצריך להיות (אהמ COD4 אהמ).
    ועם התקציבים המפגרים שסוני נותנת לנוטי דוג ושאר החברות שלה, החוויה של הסינגל ב-UNCHARTED יכולה להיפגע!! (שוב, אני יודע שמדובר בנוטי דוג אבל...).

מה אתם אומרים??

##תשובות שבטח יהיו פה: JOKER-צודק!!
    SPLICER- הידד אינדיד
    חלק מהמשתמשים החדשים- מזה בכלל אנצרדט??

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    הנה תגובה שתפתיע אותך- דבר ראשון הסינגל של COD4 הוא אחד הטובים, חבל שהוא כ"כ קצר. הוא אומנם באמת קצר אבל הוא אחד החזקים.
    אני מאמין שנוטי דוג יסתדרו, אבל אני לא חושב שזה יהיה בר ביצוע, קפיצת מדגרה גבוהה מדיי בשבילם ובשביל המשחק הזה. אם כן אני מאוד יתפלא וזה יהיה מצוין, בתנאי שהם באמת ישקיעו ולא סתם יזרוקו את השחקנים ליער. במשחק כזה צריך לחשוב טוב טוב על המולטי, כי בסוף גם הסינגל יכול לההרס, אם לא יעשו הכל מתוקתק, ואם זה באמת נכון, מה שאני לא מאמין, הסינגל יהיה חייב להיות מושלם, אחרת הוא יהרוס את השם.

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    עיר
    נשר-חיפה
    וואי אני מחכה ממש לאנצרטד 2 יש לי את הראשון ועוד לא סיימתי אבל אני מתקרב לסוף קיצר אני מקווה שיהיה מולטי פלייר כי זה ממש חסר אבל כמו שגוקר אמר והזה שמעל גוקר אמר אני מקווה שהסינגל לא יהרסס אבל אישית אני סומך על נוטי דוג!!!

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    מה הבעייה בסינגל של COD4? הוא באמת אחד הטובים כמו שjoker אמר... חוץ מזה אנצ'רטד יכול להיות נחמד במולטיפלייר אבל הוא לא יהיה רצחני כמו המולטיפלייר של COD4 ועוד רבים אחרים...

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    תתפלא, אבל אני ממש לא אומר הידד.
    אני נגד מולטיפלייר במשחק.
    UNCHARTE הוא משחק SINGLE טהור כמו כל השחקם האחרים של ניוטי דוג (JAK, בזמנו CRASH) וגם הא לא משחק לON-LINE.
    הוא משחק הרפתקאות אין דבר כזה משחק הרפתקאות עם ON-LINE טוב.
    ON-LINE נועד למשחקי FPS, וUNCHARTED למרות האלמנטים של היריות הוא לא כזה, הוא משחק הרפתקאה = משחק סינגל טהור.
    מה גם שאין להם איך לעשו את המולטיפלייר, מה הם יתנו מפה גדולה וכל אחד יחורר את השני? בUNCHARTED צריך לתפוס מחסה והמשחק יותר מדי איטי בשביל זה.
    מצטער אבל אני מעדיף שלא יהיה מולטיפלייר בגלל הסיבות שרשמתי למעלה.

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Splicer
    תתפלא, אבל אני ממש לא אומר הידד.
    אני נגד מולטיפלייר במשחק.
    UNCHARTE הוא משחק SINGLE טהור כמו כל השחקם האחרים של ניוטי דוג (JAK, בזמנו CRASH) וגם הא לא משחק לON-LINE.
    הוא משחק הרפתקאות אין דבר כזה משחק הרפתקאות עם ON-LINE טוב.
    ON-LINE נועד למשחקי FPS, וUNCHARTED למרות האלמנטים של היריות הוא לא כזה, הוא משחק הרפתקאה = משחק סינגל טהור.
    מה גם שאין להם איך לעשו את המולטיפלייר, מה הם יתנו מפה גדולה וכל אחד יחורר את השני? בUNCHARTED צריך לתפוס מחסה והמשחק יותר מדי איטי בשביל זה.
    מצטער אבל אני מעדיף שלא יהיה מולטיפלייר בגלל הסיבות שרשמתי למעלה.
    גם בגירס ובR6V אפשר לתפוס מחסה והאונליין שלהם מצוין, זה תלוי כמה המפתחים ישקיעו באונליין של המשחק
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי הורביץ
    גם בגירס ובR6V אפשר לתפוס מחסה והאונליין שלהם מצוין, זה תלוי כמה המפתחים ישקיעו באונליין של המשחק
    הם משחקי יריות.

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    לא!
    שלא אהיה מוטיםלייר במשחק זה יהרוס הכל!
    אין להם על מה לעשות אונליין, ואם הם יעשו אז העלילה הכללית תישתנה זה יהפוך למשחק יריות/מלחמה המקום הרפתקאות.
    חבל, אל תערסו את מה שיצרתם!

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    נכתב במקור על ידי unreal weapon
    מה הבעייה בסינגל של COD4? הוא באמת אחד הטובים כמו שjoker אמר... חוץ מזה אנצ'רטד יכול להיות נחמד במולטיפלייר אבל הוא לא יהיה רצחני כמו המולטיפלייר של COD4 ועוד רבים אחרים...
    כןןן ,המולטי פלייר של גירס יותר טוב משל COD4, וכך אם ל-UNCHARTED יהיה מולטיפלייר.

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    אבל גירס הוא גוף שלישי וCOD הוא גוף ראשון, הם לא ברי השוואה.

הם באמת יצטרכו לעבוד קשה כמו זכבר הזכרתי כדי שהמולטי (בימדה ובאמת יהיה) יהיה טוב. מאוד טוב. אחרת יקרו כמה דברים, הסינגל יתחרבש, יהיה אונליין לא טוב, הצייונים יהיו גרועים, הם יפסידו כסף, ויותר מזה, השם שלהם ושל הסדרה יתקלקל. אם הם באמת מתכונים לזה, הם צרכים להשיקע, מאוד, זה לא קל לשלב את כל האלמנטים המיוחדים של המחשק (ויש הרבה כלאה) לאונליין טוב. כמו בגירס.

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    הם משחקי יריות.
    אנצ'רטד הוא יותר משחק יריות מאשר פלטפורמה.
    כמעט כל רגע יש באנצ'רטד אקשן.
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי הורביץ
    מישהו הזכיר פלטפורמה?

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    נכתב במקור על ידי הורביץ
    אנצרטד ממש לא משחק יריות!
    הוא משחק פעולה\הרפתקאות.
    אבל כן יש בו יריות חח

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי ufazzz
    אנצרטד ממש לא משחק יריות!
    הוא משחק פעולה\הרפתקאות.
    אבל כן יש בו יריות חח
    משמע- משחק יריות.

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    UNCHARTED לא משחק יריות.
    הוא משחק פלטפורמה, אז מה אם יש בו יריות?
    יריות זה COD4, RESISTANCE ,HALO, GERS וכו'.
    גם לR&C יש יריות אז הוא משחק יריות?

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    UNCHARTED לא משחק יריות.
    הוא משחק פלטפורמה, אז מה אם יש בו יריות?
    יריות זה COD4, RESISTANCE ,HALO, GERS וכו'.
    גם לR&C יש יריות אז הוא משחק יריות?
    מה ההבדל בין גירס לאנצ'רטד? לשניהם אותו פרנציפ. בתכלס, אנצ'רטד הוא משחק אלים, אני אחפש את הגבל הגיל שלו, או שאתה פשוט תסתכל על הקופסא. לעומת R&C שהוא ההגדרה המושלמת והדוגמא המושלמת למשחק פלטפורמה, קליל, כיפי, והוא מתאים לכולם. אתה לא יכול להשוות, רק מלסתכל על סרטון או אפילו על תמונות אתה יכול להסיק את זה, אז אולי אנצ'רטד הוא לא משחק יריות גולמי, אבל הוא בהחלט משחק של הרפתקאות-יריות(מטורפות, הייתי מוסיף).

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי The Joker
    מה ההבדל בין גירס לאנצ'רטד? לשניהם אותו פרנציפ. בתכלס, אנצ'רטד הוא משחק אלים, אני אחפש את הגבל הגיל שלו, או שאתה פשוט תסתכל על הקופסא. לעומת R&C שהוא ההגדרה המושלמת והדוגמא המושלמת למשחק פלטפורמה, קליל, כיפי, והוא מתאים לכולם. אתה לא יכול להשוות, רק מלסתכל על סרטון או אפילו על תמונות אתה יכול להסיק את זה, אז אולי אנצ'רטד הוא לא משחק יריות גולמי, אבל הוא בהחלט משחק של הרפתקאות-יריות(מטורפות, הייתי מוסיף).
    אתה שיחקת בכלל בגירס אוף וור שאתה אומר את זה?
    הם ממש לא על אותו פרנציפ.
    אתה יודע בכלל מה ההגדרה של משחק פלטפורמה? זה לא משחק קליל, כיפי ומתאים לכולם.
    משחק פלטפורמה הוא משחק שמשלבים בו קפיצות בשביל להגיע לדברים, חידות בין לבין והוא לא בהכרח חייב להתאים לכולם ולהיות קליל, זה לא משחק פלטפורמה.
    UDF הוא משחק פלטפורמה כי כל הזמן יש בו קפיצות ממקום אחד לשני והוא משלב חידות בין לבין.
    גירס לעומת זאת, הוא משחק יריות נטו, לירות להיתקדם, לירות להתקדם, להרוג בוס ולעבור שלב.
    הבנת מה ההבדלים בינהם?

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    אתה שיחקת בכלל בגירס אוף וור שאתה אומר את זה?
    הם ממש לא על אותו פרנציפ.
    אתה יודע בכלל מה ההגדרה של משחק פלטפורמה? זה לא משחק קליל, כיפי ומתאים לכולם.
    משחק פלטפורמה הוא משחק שמשלבים בו קפיצות בשביל להגיע לדברים, חידות בין לבין והוא לא בהכרח חייב להתאים לכולם ולהיות קליל, זה לא משחק פלטפורמה.
    UDF הוא משחק פלטפורמה כי כל הזמן יש בו קפיצות ממקום אחד לשני והוא משלב חידות בין לבין.
    גירס לעומת זאת, הוא משחק יריות נטו, לירות להיתקדם, לירות להתקדם, להרוג בוס ולעבור שלב.
    הבנת מה ההבדלים בינהם?
    הבנתי.
    אבל אתה לא יכול להשוות את R&C ל UDF, הם שונים, אני התכוונתי שR&C שונה ממנו לחלוטין מהבחינות הנ"ל.
    אם ככה אתה אומר, אז גם טומב ריידר הוא משחק פלטפורמה, לא נראה לי שהמפתחים כיונו לזה.

בכל מקרה, אם הם יעשו מולטי, הם צריכים להיזהר. מאוד.

ד"א, מה לא קשור, מישהו ראה פדרציה? איזה בושות...

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    אשמח אם יהיה CO OP... הוא פשוט מצויין למשחק כזה... רק צריך לעבוד עליו הרבה...וגם יש מלא דמיות כמו הכתבת שיכולות להיות שחיקות

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    ^^^^ לא מספיק לך זה שאתה יכול לשחק את הרעים?? (דרך ה-SECRETS)

הרשמה