תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    הערה אישית אחת:חייו של מוזיקאי
    וירטסוז בן יעקב היתחיל לעסוק במוזיקה בגיל מאוד צעיר."מוזיקה תמיד הייתה חלק חשוב בחיי.כשהייתי מאוד צעיר היקשתי על קסילופון הצעצוע שלי.לא יכולתי להפסיק וניגנתי 4 שעות עד הסוף."

נגינה על קסילופון הייתה רק ההתחלה."כשהיתחלתי בית ספר נגנתי בפסנתר.אני לעולם לא הייתי אחד מאלו שהחריחו אותם לנגן.נראה לי שהאהבה למוזיקה שבניתי עם הקסילופון גרמה לי לשלוט בנגינה בפסנתר".

זה לא הפריע שאימו של בן(הנוצרים האלו לא יודעים שהמילה "בן" זה לא שם פרטי) רקדה."אימי תמיד האבה את המוזיקה עם ריקודים.היא היתאמנה בקרנבל.היא תמיד חשפה את האהבה שלה למחול והעשירה את הידע שלי במוזיקה."

זה היה מדהים שאמא של בן הרשימה את כולם ב"המוזה שלי" (מקום סודי שהיה כתוב עליו מקודם).
    "אמא שלי נגנה בכינור בצורה נפלאה!כל כך היתרשמתי!היתחננתי לפניה שתקנה לי אחד,והיא היסכימה!"

אבל בן לא הקדיש את זמנו בתור נער לנגינה בכינור,מה שהרשים אותו זה סִינְתִּיסַיְזֶר (מערכת אלקטרונית לעריכת צליל)"אני אהבתי את החובש שהסינתיס נתן לי!יצרתי גם איזה להיט DJ ענק שעדיין יש לי בנגן.אני עדיין משתמש בעורך הצלילים כדי ליצור דברים חדשים."

בן גדל והפך למוזקאי מצליח שמנגן בכלי נגינה שונים.כל שלב בחיים יתן לסימים אפשרות קשה יותר עם הזמן כדי להתחיל להאהוב מוזיקה.והמומחים יגיעו לקרנבל,לא של קרקס-אלה של המופעים הגדולים ביותר!עכשיו גם הסקילים מקבלים את מאפיין האהבה לתחביב.

so rock on!!

ליצירת קשר:
    מייל : [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.01.2008
    עיר
    מעלה אדומים
    מה זה עיתון סימסיטי? זה עיתון שאתה כותב?
    אני אשמח לדעת
    שלום לכולם אני יעל! ויש לי כלב חמוד בשם ספארק והתמונה שלי זה הוא! תהנו!!!!!!!! אוהבת אתכם יע"ל ילדה משוגעת וטמבלית
    כנסו, כנסו,כנסו,כנסו,כנסו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    וווהוהההההההווו!!!
    סוף סוף תחביב שגם התחביב שלי בעולם האמיתי,טוב לא "תחביב" יותר "חיים".
    אחלה.D:

זכיתי בתואר החתימה המוזרה ביותר ששניצל הכין!D:
    שוקולדים וציאניד יש לשלוח לשירותים הציבוריים הקרובים לביתכם.בין השולחים יתפרץ גייזר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    1. כל התחביבים הללו ניתן להתחיל אותם בתור תחביב,אך שחקנים טובים יהפכו אותם לחיים של הסימים.
    2. "מגזין סימסיטי" הוא קטעי מידע באנגלית שמתפרסמים באתר הרשמי של סימס 2 והם נותנים מידע על התחביבים שהיו בהרחבה.בגלל שלא כולם יודעים אנגלית,ואני תלמיד מצטין עם ממוצא 95+,אז אני מתרגם את המגזין כדי שיוכלו להבין טוב,גם מי שיודע אנגלית,הכי קל להבין את השפה הראשונה שלמדת.כדי לראות את התמונות של המגזין והגרסאות הרישמיות לחץ כאן.
    ליצירת קשר:
    מייל : [email protected]

שתף ב-Google+

הרשמה