תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    עיר
    רעננה
    בוטל בגלל חוסר שחקנים ):
    D:

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    נכתב במקור על ידי dip
    בוטל בגלל חוסר שחקנים ):
    אם אפשר לשאול מי נתן לך את האישור לפתוח פיקאפ?
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    צריך אישור בשביל כאלה דברים? -,-
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא

הצטרף בתאריך
    18.09.2007
    למה צריך אישור?
    vgames לא עושה פיקאפים אז במקום לפרגן לו על זה שהוא משקיע מזמנו וקונה סרבר
    אתה אומר לו שהוא צריך רשות...
    כשוייגיימס תערוך פיקאפים אז כדי שלא יהיו 2 פיקאפים באותו הזמן יהיה נחוץ לתאם \ לבקש
    רשות לפני.

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי BlindFaith
    אם אפשר לשאול מי נתן לך את האישור לפתוח פיקאפ?
    תגיד אתה לא מתבייש?
    למה אתה חושב שכל הקהילה של vgames?
    וכל פעולה שעושים צריכים אישור מvgames?
    בנתיים לכם אין שרת ואתם לא עושים כלום
    אני בכלל לא מבין למה אנשים מגיבים פה |:

מי אתה חושב שאתה?
    מנהל בוויגיימס? , אני מנהל בגיימר ובplayzone אני רוצה לראות שאתה תשאל אותי אם אני מרשה לך לעשות איזשהי פעולה...
    זה נישמה הזוי נכון?
    D:

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    אם אתה מנהל בגיימר ובפלייזון אז תפתח שם את הםיקאפ, כאן תן לי לנהל את הדברים. כל פעולה שהיא פתיחת תחרות או משהו לא שגרתי, או שמנסה לקדם קהילה אחרת צריך אישור.

וforzew כרגע אנחנו לא יכולים לפתוח פיקאפים בשל בעיות בשרת.
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    אילו שטויות
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אני גם לא מבין מה יש לכם נגד זה. מפריע שקהילה אחרת מקודמת? תעשו מעשה ותשפרו את האירועים כאן. עד אז תן למי שרוצה לפתוח כאן פיקאפ, אחרת לא רק ילכו לשרת של קהילות אחרות, גם ילכו לפורומים של קהילות אחרות.

יש לך אינטרס לתת במה לכל מי שרוצה לפתוח כאן פיקאפ כי אז אנשים יבואו לפורום הזה בשביל לראות אילו פיקאפים יש. ולפי ויגיימס יותר חשוב הפורום מאשר השרת.

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    אתה מדבר כאילו אתה מנהל שנים פה, אתה כולה פה שבועיים מבחירת יחיד, אז אל תזיין ת'שכל ותהיה לטובת קהילת TF2 ולא קהילת VGames, מכיוון שאין לויגיימס שרת אפילו, אין שום סיבה שלא יפרסמו פיקאפ מקהילה אחרת.

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    הפנמתי את מה שאמרתם ופעם הבאה אני אגיב אחרת
    מוסד לנצח איתי בלב.

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    נכתב במקור על ידי Ass-Gas-Or-Grass
    אתה מדבר כאילו אתה מנהל שנים פה, אתה כולה פה שבועיים מבחירת יחיד, אז אל תזיין ת'שכל ותהיה לטובת קהילת TF2 ולא קהילת VGames, מכיוון שאין לויגיימס שרת אפילו, אין שום סיבה שלא יפרסמו פיקאפ מקהילה אחרת.
    אני לא יודע מה איתך..בזמנים שניהלתי (הפסקתי בגלל סיבות אישיות) כאלה אנשים קיבלו הזהרות..תפנים אתה מנהל ולא כלב.ואם הוא רוצה להסביר משהו אז שיסביר אותו בצורה מכובדת..טוב שהפנמת את זה אבל בכל מקרה אל תיתן להם לדבר אלייך בצורה כזאת..פעם אחת תוותר,פעם שנייה זה יהיה גרוע יותר..

ולמי ששלח את התגובה:מה שאמרת בכללי זה נכון אבל שים לב לשפה שאתה מדבר בה.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי Mr.Kabab
    אני לא יודע מה איתך..בזמנים שניהלתי (הפסקתי בגלל סיבות אישיות) כאלה אנשים קיבלו הזהרות..תפנים אתה מנהל ולא כלב.ואם הוא רוצה להסביר משהו אז שיסביר אותו בצורה מכובדת..טוב שהפנמת את זה אבל בכל מקרה אל תיתן להם לדבר אלייך בצורה כזאת..פעם אחת תוותר,פעם שנייה זה יהיה גרוע יותר..

אני לא חושב שהביטוי "לזיין ת'שכל" הוא גס במיוחד בשיח של היום. לא משהו שהייתי אוהב לראות בפורום, אבל זה בטח לא עלבון גדול. ובכל מקרה מעלבונות וולגריים לא צריך להתרגש יותר מדי, הם העלבונות הפחות משמעותיים.

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    נכתב במקור על ידי Mr.Kabab

אוי הני כלכך מצטער על השפה הוולגרית שלי, כאילו אתה חסיד שאף פעם לא אומר את הביטוי הזה, מי ישמע..

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    נכתב במקור על ידי Ass-Gas-Or-Grass
    אוי הני כלכך מצטער על השפה הוולגרית שלי, כאילו אתה חסיד שאף פעם לא אומר את הביטוי הזה, מי ישמע..
    סיימנו, נכון? שפת רחוב מקומה לרחוב ולא לקהילה מכובדת באתר מכובד, ואם אלו יהיו פני הקהילות אנחנו נחשב לנחותים. אני אומר את זה בתור מנהל פורום, שמרו על שפה נאותה (ואני ממליץ בחום גם ללמוד לאיית, בלי לנסות לפגוע באף אחד).
    הפיקאפ בוטל כבר מזמן, אפשר לנעול את הנושא וזהו.
    לאור, זכותו לפרסם פיקאפ ולפרסם את זה כאן, פתיחת הפיקאפ היא לא עניינך. אולי הפרסום זה משהו אחר, אבל בתאכלס אין בו חיסרון. אם היה פיקאפ אחר באותו יום בשעה 19:00 אולי הייתי מבין אותך.
    יום טוב לכולם.

הרשמה