תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    02.02.2008
    כול הניתונים בספר תקפים לרמות אחד איך אני ממיר את הניתונים לרמות גדולות יותר?
    האמת שהנתון שהכי מעניין אותי זה ד"א דירוגי אתגר אני שליט מבוך ואני רוצה לתת נקודות ניסיון לשחקנים אני מאריך שעם המפלצת בדרגה גדולה יותר אז גם ד"א גדול יותר.
    איך אני קובע את זה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    עיר
    חיפה
    בסוף הספר יש פרק על איך לחזק את המפלצות ולהעלות להן את דירוג האתגר.

Anyone who proposes to do good must not expect people to roll stones out of his way, but must accept his lot calmly, even if they roll a few stones upon it
    (Albert Schweitzer)

חס"א, למשחק תפקידים בריא יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.02.2008
    נכתב במקור על ידי ODDin
    הספר לא בהשג יד ואני צריך את זה ממש דחוף אז אתה יכול להסביר לי פה איך לדעת כמה יהיה ד"א ברמה גבוהה יותר של מפלצת.?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    עיר
    חיפה
    זה בעייתי, כי צריך את הטבלא של העלאת קוביות פגיעה לסוגים שונים של מפלצות, שכתוצאה מכך עולות זריקות ההצלה וכו'.
    אבל אתה יכול פשוט לעלות קצת - עוד קצת חיים, עוד איזה כשרון, עוד איזה יכולת - ולהעלות קצת את הד"א, לפי שיקולך. נגיד, הוספת קצת נק"פ ונתינת עוד כשרון-שניים זה בערך עוד ד"א.

בעצם, במחשבה שנייה, אם אין לך את מגדיר המפלצות, מה יעזור לך המידע אם אין לך את הפרטים של המפלצת?

Anyone who proposes to do good must not expect people to roll stones out of his way, but must accept his lot calmly, even if they roll a few stones upon it
    (Albert Schweitzer)

חס"א, למשחק תפקידים בריא יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    נכתב במקור על ידי ODDin
    צודק !
    שתף ב-Google+

הרשמה