תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: מה האטאצ'מנט (Attachment) המועדף עליך?

מדרגים
31. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • ACOG Scope

0 0%
  • Grenade Launcher

0 0%
  • Silencer

15 48.39%
  • Red Dot Sight

16 51.61%
12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    בהשראת האתר הרשמי של האונליין של COD4, Charlie Oscar Delta, אני מתחיל היום במסורת קטנה כל יום עד יומיים, אני אפתח סקר, עם כל מני שאלות נחמדות שקשורות למשחק. הסקר הזה יוכל ללמד אותנו הרבה על האנשים הפורום ועל הקהילה בהרחבה, באחוזים.

הנה סקר קטן להיום - תהנו!
    pur1ty

הצטרף בתאריך
    26.12.2007
    Silncer :O

כוונות אדומות נראות גיי ולא מציאותי.

הצטרף בתאריך
    14.01.2008
    עיר
    קיבוץ (!) גבעת חיים מאוחד
    GL FTW!!!

סתם...

בתאכלס אין לי תוספת מעודפת בכללי... יש לי תוספות מועדפות לכל נשק.. סתם לדוגמא, m16 הולך אצלי עם acog או שmp5 קבוע עם משתיק. בדקתי מה הכי נוח לי עם כל נשק שאני משתמש וזה נשאר די קובע אצלי, למרות שבכללי ממש לא מעניין אותי איזו תוספת יש על הנשק, אפשר להסתדר עם הכל
    1... 2... 3...
    HEADSHOT
    אתיאיזם - כי חיים רק פעם אחת. ובכל מקרה, ברוך אשם!

הצטרף בתאריך
    02.06.2007
    עיר
    נשר
    אין grip?

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    זה לא נחשב
    pur1ty

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    נכתב במקור על ידי The New Indium
    Silncer :O

כוונות אדומות נראות גיי ולא מציאותי.
    גם אני חושב ככה ובחרתי משתיק.
    למרות שאינ חושב שזה שונה לכל נשק. ל MP5 תמיד משתיק.
    ל M4 נגיד גיליתי שאני אוהב ACOG (כן כן....אקוג, עם צבעי הסוואה כחולים זה מגניב)
    לM16 וAK47 כוונת נקודה אדומה... זה לא אחיד

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    Silencer FTW!!!!

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    לא מציאותי? בתור חובב שלדג הייתי מצפה ממך לדעת באיזה ציוד שלדג משתשמשים. (עוד הרבה יחידות כמובן, אבל אני מכיר את זה אישית משלדג, ומזוג לוחמי מגלן שפגשתי והיה לאחד מהם נשק מצוייד בכוונת כזו) חבר שלי סיפר לי שבן דוד שלו, שהיה בשלדג, פעם חזר הביתה עם כוונת לייזר. זה כמו רד דוט רק במבנה של ACOG, והכוונת עצמה ירוקה עם נקודה צהובה. וכן, יש כזה דבר רד דוט, והכוחות המיוחדים של כל העולם משתמשים בזה. קצת ויקיפדיה.
    pur1ty

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    בחרתי .. Red Dot Sight כי היא מתאימה להרבה נשקים
    אבל יש גם נשקים שלא צריך להם כוונת מיוחדת .. כמו AK47

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    ACOG Scope במחשק מיותר לגמרי,אבל במציאות הוא קטלני יותר מתמיד..
    A pint of sweat will save a gallon of blood.” -
    General George S.Patton
    כינוי ב COD4 -- Cannabis

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אני בחרתי סיילנסר אבל אני אוהב גם אתה הרד דוט והאקוג
    נ.ב גרנייד לנצ'ר זה לנובים
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.

הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    עיר
    קרית מוצקין
    נכתב במקור על ידי DarkDruid
    אני בחרתי סיילנסר אבל אני אוהב גם אתה הרד דוט והאקוג
    נ.ב גרנייד לנצ'ר זה לנובים
    הגרנייג לנצ'ר לא תמיד לנובים.
    לפי דעתי, הוא מתחלק ל2 מצבים:
    1. בו השחקן הלא נוב יורה אותו כי הוא רואה מצב טוב לחסל את היריב בדרך הזאת (ולא מ2 מ"מ מרחק...).
    2. בו השחקן הנוב זז כשהוא על הלנצ'ר ומחכה לחסל את היריב בדרך הנובית שלו (ו/או יריה מ2 מ"מ מרחק).
    אני אוהד ולנסיה גאה כבר יותר מ6 שנים

adapt<3

הצטרף בתאריך
    14.01.2008
    עיר
    קיבוץ (!) גבעת חיים מאוחד
    נכתב במקור על ידי fireboy011
    הגרנייג לנצ'ר לא תמיד לנובים.
    לפי דעתי, הוא מתחלק ל2 מצבים:
    1. בו השחקן הלא נוב יורה אותו כי הוא רואה מצב טוב לחסל את היריב בדרך הזאת (ולא מ2 מ"מ מרחק...).
    2. בו השחקן הנוב זז כשהוא על הלנצ'ר ומחכה לחסל את היריב בדרך הנובית שלו (ו/או יריה מ2 מ"מ מרחק).
    זה אחלה דבר נגד קאמפרים

רגע יש פה אנשים שבאמת חשבו שאין דבר כזה red dot?
    1... 2... 3...
    HEADSHOT
    אתיאיזם - כי חיים רק פעם אחת. ובכל מקרה, ברוך אשם!

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    Silencer ללא ספק, לתהלך במפה עם משתיק קול זה כמו לפתוח עוד דרך להגיע לאוייב חוץ משניי הדרכים האחרות שכבר יש (בכל מפה בערך יש 2 דרכים להגיע לקצה השני או אל האוייב ), זה ממש פותח את המשחק בשבילי.

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    נכתב במקור על ידי Purity
    לא מציאותי? בתור חובב שלדג הייתי מצפה ממך לדעת באיזה ציוד שלדג משתשמשים. (עוד הרבה יחידות כמובן, אבל אני מכיר את זה אישית משלדג, ומזוג לוחמי מגלן שפגשתי והיה לאחד מהם נשק מצוייד בכוונת כזו) חבר שלי סיפר לי שבן דוד שלו, שהיה בשלדג, פעם חזר הביתה עם כוונת לייזר. זה כמו רד דוט רק במבנה של ACOG, והכוונת עצמה ירוקה עם נקודה צהובה. וכן, יש כזה דבר רד דוט, והכוחות המיוחדים של כל העולם משתמשים בזה. קצת ויקיפדיה.
    אני גם חובב שלדג
    אם אתה ממש רוצה ללכת לשם (כמוני) לך ליובל עילם כבר בכיתה יא'. (אבל זה לא נושא לדיון פה).
    אבל הכוונת שמשתמשים מה שאתה מדבר זה נגיד ACOG REFLEX, או מארס, או מפרולייט ויש עוד מלא. דברים כאלה.

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אני בכיתה י"ב, ואם אני אלך למשהו - זה יהיה כושר אקסטרים, למרות שנשבעתי לא ללכת לשם בגלל האנשים. ואני לא הולך לנסות להתקבל לשלדג, יש לי תכניות אחרות בראש.
    pur1ty

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    לאן אתה רוצה?
    ולמה לא ליובל עילם? אני מבטיח לשם שהולכים לשם חברה איכותיים ביותר. אאחלה אנשים פשוט. ואני יודע א תזה כי באימונים מיוחדים אני נפגש עם אנשים מכל הקבוצות בארץ.

הצטרף בתאריך
    12.12.2007
    עיר
    האלוהים
    אני ממש לא אוהב SILENCER כי זה מוריד את הטווח בהרבה, וכוונת אדומה זה טוב אבל לא מותר בכל הליגות (QCUP,LIVE2WIN,CROSSFIRE), רק ב-CLANBASE ו-ESL

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    מה זאת אומרת מוריד את הטווח... לא הבנתי איך זה בא לידי ביטוי בקרב עצמו?? שאם יש מישהו יותר רחוק אז יהיה לך קשה לפגוע בו?? לי זה אף פעם לא הפריע

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Purity

אני יודע.

אבל RED DOT על אייקי?

RED DOT על עוזי?

RED DOT על M249?

המפתחים עשו שעל כל נשק אפשר לשים רדוט!
    וזה כל כך מטומטם!

הRED DOT מתחבר לנשקים היותר מודרניים (M4 ועוד כל מיני נשקים שנבנו במיוחד בשביל קלעים[כל נשקי הBULLPUP למיניהם])

קיצר RED DOT (במשחק )זה דפוק.

ואני די בטוח שאני יכול ללמד פה חצי מהאנשים על צבא וציוד צבאי.

הרשמה