תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    טדי לונג בזירה ומכריז על כך שעד שויקי גאררו תחזור, הוא יהייה ה GM המחליף והעיניינים
    בידיים שלו.
    לכן הוא הכריז על 2 קרבות:
    Elimination Chamber(תא הדחות) ב NWO שמנצח יהייה ה N1C לאליפות העולם במשקל כבד
    והמשתתפים הם:
    בטיסטה,טייקר,BDV,קאלי,פינלי,MVP.
    המנצח יתמודד נגד האלוף במשקל כבד.
    הקרב הבא שהוא הכריז עליו הוא אדג' נגד מיסטיריו בקרב חוזר על אליפות העולם במשקל כבד.
    אדג' נכנס וצעק על טדי ואמר שהוא מוכן להתמודד גם כנגד BDV רק לא מיסטיריו.

הקרב הבא- קרב חוזר מהרויאל ראמבל- MVP נגד ריק פלייר בקרב שמאיים על הקריירה של ריק
    פלייר-
    קרב סביר, נגמר בפסילה לטובתו של ריק פלייר כאשר פלייר החל על MVP את הפיגר פור אך
    MVP הצליח להפוך את הלחץ וMVP עשה סאבמישן הפוך של הפיגר פור והעביר את כל הלחץ
    שהיה אמור להיות על רגליו של MVP לרגליו של פלייר, כלומר פלייר הוא זה שהיה צריך להיכנע
    ולא MVP(אם תראו תבינו יותר טוב).
    פלייר הצליח להגיע לחבלים אך MVP לא הפסיק את השימוש במהלך ולא הקשיב להוראות
    השופט, השופט פסל את MVP, אך לאחר הקרב MVP המשיך.
    MVP יצא החוצה לקח את רגלו של פלייר והטיח אותה בזירה, לאחר מכן שם את רגלו של פלייר
    במדרגות ובעט בהם(אותו מהלך שהוא עשה למאט הארדי).
    פלייר יצא בעזרת השופטים וניצח בפסילה את MVP.

הסגמנט הבא- צ'אק נכנס לזירה ואומר שהוא נהנה מאוד ממה שהיה שבוע שעבר(המכות לג'יימי
    נובל) ומה שקרה למישל היה בטעות.
    הוא אמר למישל לצאת לזירה.
    היא יצאה, הוא ביקש סליחה(כמו היל כי הוא עכשיו היל), היא אמרה שהיא לא רוצה והעיפה לו
    סטירה.
    הוא החל לאיים עליה ואמר שג'יימי נובל יסבול והוא יגרום לכך שהיא תראה את זה(בקיצור עכשיו
    הוא בטוח היל).

קרב טאג טים- פאנק ומיסטיריו נגד צ'אבו ואדג'- קרב מאוד מפתיע למען האמת, נגמר בניצחון של
    פאנק ומיסטיריו לאחר שמיסטיריו ופאנק הכינו את אדג' וצ'אבו ל 619, אדג' הצליח לברוח אבל
    צ'אבו לא, ריי עשה היי קרוסבאדי מבחוץ על אדג', ופאנק וצ'אבו בזירה, פאנק עשה את ה GTS
    והצמיד לניצחון.

מאחורי הקלעים מקמהן מדבר עם פינלי והוא לא מרוצה מזה שהוא עזר להורנסווגל בראמבל.

הקרב הבא-קרב טאג טים- פינלי והורנסווגל נגד דוס ודומינו- נגמר בניצחון של פינלי והורנסווגל
    כשפינלי עשה את הקלטיק קרוס(Celtic Cross),עשה טאג להורנסווגל,הורנסווגל עשה את הטדפול
    ספלאש והצמיד את דומינו.

הדיווה החדשה איו טורס(Eve Torres) הציגה את בטיסטה שנכנס לזירה ודיבר על סיכוייו לניצחון
    ב EC, על כך שהוא כבר היה שם והוא ינצח.
    יכול להיות שיתפתח משהו בין איו לבטיסטה, ראו אותה די מתלהבת ממנו כשהוא נכנס לזירה.

קרב טאג טים- הואקינס וריידר נגד וואנג יאנג ושאנון מור- קרב שנגמר בניצחון של הואקינס וריידר
    לאחר שהואקינס התחמק מקורקסקרו מונסולט של מור ועשה את מהלך הסיום שלו והצמיד
    לניצחון.

קרב טאג טים-מיין איבנט- BDV ומארק הנרי נגד אחיי ההרס(קיין וטייקר)- קרב מאוד מפתיע
    ומאוד טוב למען האמת, נגמר בניצחון של אחיי ההרס לאחר שעשו דאבל צ'וקסלאם על הטאג הלא
    חוקי BDV, לאחר מכן החוקי טייקר עשה צ'וקסלאם(לבד) על הנרי(שהוא גם חוקי), לאחר מכן
    עשה את המהלך שעשה ל BDV שבוע שעבר, גרם להנרי להתעלף ולדמם מהפה כמו BDV, הנרי
    נכנע ואחיי ההרס ניצחו.
    דעת הכותב: היו יותר מדי קרבי טאג טים, חבל שלא היו קרבות רגילים,סמאקדאון לא רע אבל גם
    לא מעולה, אני אישית מאוכזב מהמשתתפים ב EC אבל טוב שיש שני EC ב NWO(אחד של ראו
    ואחד של סמאקדאון).
    מנהל פורום WWE והיאבקות

HHH I got two words for ya
    Thanks man

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    תודה רבה יש לך אחלה סקירות

הEC של סמאק נשמע פחות טוב משל ראו, את קאלי הייתי מחילף בקיין לדוגמא ואז יש לנו בטיסטה, קיין וטייקר כפייסים, פינלי MVP ואת BDV הייתי מחליף במישהו מECW, אולי שלטון כי יש לו כבר מיני פיודון עם קיין ואז זה היה שלוש הילים על שלוש פייסים.
    ריי נגד אדג' זה לא רע אבל סתם לחזור על זה וכשרואים שזה לא ימשך הרבה?
    אני הייתי שם קרב שבו שניהם יוכלו למצות את עצמם, לדוגמא TLC, לריי יהיה מאיפה לקפוץ ואדג' מתמחה בTLC, זה יהיה יותר מעניין.

כול הקטע שפלייר נענע לאתגרים ולא צריך קרבות חוזרים עכשיו, פלייר מילא יש לו את הקטע של הצליעה הזאת אז MVP סתם מנסה לפצוע אותו ונפסל בלי שום מטרה כי לא יוצא לו מזה כלום, לאט לא רואים שMVP מתאק טכני והפיכת נעילה לסיום זה דבר די מגניב אבל לא פסילה ולא להמשיך את זה עם פלייר האיטי...

צ'אק היל... בסדר, אני לא רואה לאן הוא יתקדם בדמות הזאת אחרי נובל...
    חטף סטירה אז יוצא לצאת גסר נגד קרוזרוויט, היל בסיסי בסה"כ פיוד לא מיוחד מדי, אני הייתי ממשיך אותו עוד קצת ואז מסיים בנובל נגד צ'אק, מישל מקול שופטת מיוחדת...

האמת הבניה שלו התחילה מסריח כי החיבור לא היה קשור לכלום אבל עכשיו זה בנוי ועכשיו זה קרב טוב, שתי הילים אלופים נגד שתי N1C, ארבע די דומים במשקל ובסגנון שכבר היו אחד נגד השני, אני מתכוון לראות את זה ומצפה למשהו טוב, הסיום לפי איך שתיארת אותו נשמע מגניב.

הפיוד של פינלי מקמהן די קפוא, הורנסוונגל מקבל הרבה פוש...
    לא נשמע קרב מיוחד מדי, מעניין אם יהיה להם פיוד על N1C.

נתחדשנה על הדיווה החדשה, האמת בטיסטה תמיד בא ומדבר קשוח לפני קרבות גדולים שלו...
    להגיד שיכולת המיק שלו מדהימה זה לא נכון אבל בסדר, היה יותר מעניין אם מישהו היה נכנס ומקבל ספיר.

סוף סוף האדג' הדס עושים משהו למען עצמם, הורידו לג'ימי וואנג יאנג ומור את הפרופיל קצת אחרי הקצף שלהם, נשמע סוף נחמד... לפי התוכנית הזאת הייתי קובע בNWO :
    ג'ימי וואנג יאנג & שנון מור נגד אדג' הדס נגד פינלי &הורנסוונגל נגד דוס ודומינו על N1C לאליפות הזוגות של סמאק בקרב רגיל/באטל רויאל/ קרב הדחות/ קרב סולם/ קרב שולחנות.
    אבל זה דעתי, מעניין אם הWWE יעשו משהו שאולי קרוב לזה...
    אגב כול כך הרבה זוגות, מה עם ג'סי ופסטוס?

BOD זה משהו שתמיד כיף לראות, רואים שמפתחים אבל טייקר נעילה אכזרית חדשה מעניין לאן זה יגיע... אבל זה מוציא את ההילים רכרוכיים... דאבל צ'וקסלאם נשמע טוב וגם סתם צ'וקסלאם נשמע טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני כבר אמרתי את דעתי על שני קרבות האלימניישן צ'יימבר. אני מניח שזה של Raw יהיה טוב פי כמה מונים.

אדג' כרגיל פחדן לא נורמלי.
    פלייר פשוט צריך לפרוש כבר. אני מחכה לרסלמניה לראות אם הוא יפרוש כמתוכנן.
    הורנסווגל ופינלי זה פשוט דפוק. צריך להעיף את הורנסווגל מתפקיד הבן הלא חוקי של מקמהן לאלתר ולצמיתות.
    אדג' האדס הם סתם שני ג'וברים שרוכבים על ההצלחה של ההיל הכי גדול היום ב-WWE.
    הקרב האחרון נשמע מעניין. זה בהחלט היה מגניב אם טייקר וקיין היו מנצחים את ביג דדי וי או מארק הנרי עם משהו אחר חוץ מצ'וקסלאם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2008
    עיר
    חיפה
    כל הכבוד על ההשקעה
    טדי לונג עושה קרבות מדהימים ומצויינים לא צריך שויקי תחזור!
    Batman Arkham City - 2011

בברכה, אריאל. [email protected]
    - 20.09.08 - 20.11.10, מנהל פורום היאבקות ומשחקי מכות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    אחי אל תגיד לי שאתה מאמין ש GM באמת עושה את זה נכון? בתכלס יש אנשים שקוראים להם בוקרים והם קובעים את הקרבות, ה GM הוא רק הפרצוף של מי שעושה את הקרבות, זה לא שהוא באמת מחליט.
    מנהל פורום WWE והיאבקות

Thanks man

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2008
    עיר
    חיפה
    אני יודע שאנשים אחרים מחליטים את הקרבות הרי זה הצגה...
    Batman Arkham City - 2011

בברכה, אריאל. [email protected]
    - 20.09.08 - 20.11.10, מנהל פורום היאבקות ומשחקי מכות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    אז גאון למה כתבת שטדי לונג עושה קרבות יותר טובים מאשר ויקי גאררו?
    מנהל פורום WWE והיאבקות

Thanks man

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    עיר
    ירושלים
    DSK צודק , ריי מסטיריו יצאת נוביאן XD . ( noobian ) XD
    היה פרק טוב , המאין איבנט היה ענק , היה מעט פלפל אבל הסלט נשאר במאין איבנט , הצלחת זזה לכיוון ההתחלה לקבל רוטב מהראיון של בטיסטה , אבל המנה הייתה במאין איבנט . למרות שחטפנו ככה מעט אקשן בקרב הזוגות הקודם וגם פינלי נתן מעט צחוקים , המאין איבנט החזיק את הSD הזה על המותניים . גם הקטע של מישל וצ'אק היה D:

תודה על הסקירה , וסליחה מראש על זיבולי השכל למעלה ^
    קרדיט ענק לדימה על החתימה .
    ד''ש לדימה ארז והיאבקות.
    RKO RULEZ
    שתף ב-Google+

הרשמה