תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    היי חברה
    לפני כשלושה חודשים קניתי PS3, גירסת ה-60 ג'יגה. אחרי שבועיים המכשיר התקלקל (הכל עבד מלבד הדבר הכי חשוב - העינית. כלומר, הפלייסטיישן עלה ואפשר היה להיכנס לחנות, להוריד ולשחק בדמואים אבל המכשיר לא היה קורא שום דיסק שהייתי מכניס אליו). הלכתי לחנות BUG שם קניתי את המכישר ואחרי ויכויחם וצעקות הבטיחו להביא לי מכשיר חדש.
    נאלצתי לחכות שבועיים מכיוון שהורידו את הדגם של ה-60 ג'יגה מהמדפים (מעלה תמיהות...), ואולם היום לאחר פחות מחודש של משחק שוב קרה אותו דבר בדיוק!!
    למען הסר ספק יש לי מגוון רב של משחקים ככה שבדקתי את כל הדיסקים והבעיה לא בהם. בנוסף, אני שומר על המכשיר ופועל רק לפי ההוראות. בכל זאת.. המכשיר פשוט נתקע ולא קורא דיסקים.
    לפני שאני פונה לBUG ולישפאר רציתי לבדוק אם יש פה אנשים נוספים שיש או שהייתה להם את אותה בעיה.
    אשמח אם תיצרו איתי קשר ותשאירו פרטים.
    תודה.

אריק
    [email protected]

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    יש לי אותו דגם - שנקנה לפני חצי שנה ולא היו לי שום בעיות (טפו,טפו)

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי pamagosta
    היי חברה
    לפני כשלושה חודשים קניתי PS3, גירסת ה-60 ג'יגה. אחרי שבועיים המכשיר התקלקל (הכל עבד מלבד הדבר הכי חשוב - העינית. כלומר, הפלייסטיישן עלה ואפשר היה להיכנס לחנות, להוריד ולשחק בדמואים אבל המכשיר לא היה קורא שום דיסק שהייתי מכניס אליו). הלכתי לחנות BUG שם קניתי את המכישר ואחרי ויכויחם וצעקות הבטיחו להביא לי מכשיר חדש.
    נאלצתי לחכות שבועיים מכיוון שהורידו את הדגם של ה-60 ג'יגה מהמדפים (מעלה תמיהות...), ואולם היום לאחר פחות מחודש של משחק שוב קרה אותו דבר בדיוק!!
    למען הסר ספק יש לי מגוון רב של משחקים ככה שבדקתי את כל הדיסקים והבעיה לא בהם. בנוסף, אני שומר על המכשיר ופועל רק לפי ההוראות. בכל זאת.. המכשיר פשוט נתקע ולא קורא דיסקים.
    לפני שאני פונה לBUG ולישפאר רציתי לבדוק אם יש פה אנשים נוספים שיש או שהייתה להם את אותה בעיה.
    אשמח אם תיצרו איתי קשר ותשאירו פרטים.
    תודה.

אריק
    [email protected]

כן אחי אתה לא לבד גם שלי כבר בתיקון שבוע לאחר שהוא נתקע לי באמצע משחק לא קרא לי דיסקים יותר
    ואנחנו לא לבד זה בעיה כמעט כל בן אדם שלישי יש לו אותה אני מצטער שהוצאתי עליו כל כך הרבה כסף הייתי כבר משדרג את המחשב והיה יוצא לי יותר זול
    בתחבולה תעשה לך מלחמה

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    לי גם הייתה בעיה אבל לא כזאת.
    הבעיה שלי הייתה שהPS3 בכלל לא נדלק!
    כמובן גם ב-60GB.
    המכשיר כבר לא כ"כ אמין.

הצטרף בתאריך
    17.11.2007

ייתכן שגורלי קרב[טפו טפו טפו]?!