תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    חברת Merscom הכריזה כי משחק החשיבה הפופולרי סודוקו מפותח ויגיע גם ל-XBLA. המשחק יגיע במחצית השניה של השנה ויכלול גם מצב מרובה משתתפים.
    החברה גם ציינה כי היא רוצה להביר את חווית הסודוקו לXBLA תוך ניצול המודל הייחודי של ה-XBLA, כך נזכה לראות תמיכה נרחבת המצב מרובה משתתפים. גם היכולות הגראפיות המתקדמות של ה-360 יבואו לידי ביטוי. המשחק יכיל אפשרות למשחק בשיתוף פעולה עם חבר וכן מצבי תחרות שונים.
    כמובן יהיו צורות שוננות של פאזלים החל מגדלים שונים ורמות קושי שונות וכלה בסכימות שונות. גם השליטה דרך השלט תהיה קלה לדברי המפתחים כמעט "כמו להחזיק עיפרון".
    "בהתחשב בפופולאריות של הסודוקו בכל הפלטפורמות האחרות שבו הוא קיים, אנו מצפים שהמשחק יהיה חוויה אדירה והצלחה כבירה" אמר
    Kirk Owen מנכ"ל החברה בעת ההכרזה.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    אוי נו באמת כבר נגמרו הרעיונת

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    למה? גם אצלנו עדיין יש רבים שמשחקים (אשתי למשל...) ובארה"ב הבנתי שעכשיו זה השיא.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    אההה באמת לא ידעתי את זה כן אבל זה די מוזר לא

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    ינצל את היכולות הגרפיות? כאילו מה בדיוק? המספרים יכתבו בבאמפ מפינג? הפסים של הטבלה יהיו חדים כתער ב-HD? פחחח... נו באמת.

אבל סודוקו זה כיף, לא יודע איך אפשר לעשות מצב של ריבוי משתתפים, מלבד אחד מול השני, אבל נחמד.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    ינצל את היכולות הגרפיות? כאילו מה בדיוק? המספרים יכתבו בבאמפ מפינג? הפסים של הטבלה יהיו חדים כתער ב-HD? פחחח... נו באמת.

אבל סודוקו זה כיף, לא יודע איך אפשר לעשות מצב של ריבוי משתתפים, מלבד אחד מול השני, אבל נחמד.
    אתה לא תבין איש WII.
    ההצגה של המספרים בHD תגרום לחוויה יחודית ואוירה שישאבו אותך לתוך המשחק.
    אתה תרגיש ממש כאילו יש לך עותק של "ידיעות אחרונות"!

הצטרף בתאריך
    03.06.2007
    אני מספר את לאמא שלי, ויהיה עוד מישהו שישב לי על הבוקס כל היום (בנוסף לאח שלי שמכור קצת יותר מדי לטעמי לדמו של GH3)

מי שרוצה הזמנה ל- Lockerz שילח לי את האימייל שלו

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אל תשכח לשים לה "הגבלת הורים"!

הרשמה