תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    27.01.2008
    כבר שבועיים הם מפמפמים אותו חזק באתר שלהם ועכשיו הוא יתארח ב-IMPACT כדי לדבר על הקרב שלו על התואר ב- UFC? למה שזה יעניין מישהו אם לא מתוכנן לו איזה משהו עם קורט אנגל ב-TNA?
    למישהו יש מושג?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אם לסנר באמת הולך לטיאנאיי זה פשוט הבזבוז של הלייף.
    כמעט בטוח שהם יתנו לו פיוד מפלצתי נגד אנגל שיראה לכולם כמו הטופ שבטופ ואז בגלל שלא יהיה מקום גבוה יותר לשאוף אליו, אז הוא ישוטט ברחבי קארדים חסר מטרה.
    וחוץ מזה אני סתם לא אוהב שמתאבקים של WWE עוברים לטיאנאיי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    עיר
    נהריה
    כבר אמרו פה בטופיקים שונים שהTNA מישתמשים במיתאבקים בפוטרו מהWWE. ובאמת ברוק לאסר בTNA?! זה אבל זה באמת ביזבוז של אחד ענק! שפשוש חבל והWWE היו עד כדי כך מטוטמטים כדי לא להמשיך לו את החוזה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Charismatic Enigma
    כבר אמרו פה בטופיקים שונים שהTNA מישתמשים במיתאבקים בפוטרו מהWWE. ובאמת ברוק לאסר בTNA?! זה אבל זה באמת ביזבוז של אחד ענק! שפשוש חבל והWWE היו עד כדי כך מטוטמטים כדי לא להמשיך לו את החוזה.
    זה לא שהחוזה נגמר וה-WWE לא רצו לחדש, ברוק לסנר עדיין היה תחת חוזה ורצה לפתוח בקריירת פוטבול אז הוא עזב את החברה מרצונו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    עיר
    נהריה
    אהה תודה ירין על התיקון.

בנוגע לקרייאת הפוטבול אז זה נכון אבל זה לא ממש היצליח לו אז הוא הלך לUFC.

שאלה:אני ראיתי סירטונים שלו שהוא באיזה ליגת האבקות יפנית מישהוא יכול לפרט לי יותר?

שתף ב-Google+

אם הוא יעבור זה סתם טמטום שלו כי TNA לא תספק לו פיוד לא תספק לו קריירה מצליחה ולא כלום. דוגמא טובה היא קורט אנגל שהיה מתאבק אדיר בWWE אבל שעבר לTNA הפך לסתם עוד אחד, עוד דוגמא היא סטינג שהיה אחד הטובים בTNA ועכשיו כמעט שלא מוכר מכיוון שהוא עם TNA, אחד אחרון הוא בוקר שעבר לשם לא מזמן שמתבזבז מול מתאבקים רמה ב'.
    סתם בזבוז!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    עיר
    ירושלים
    "מעלי אתה חנפן ? " ארז ? זה כול כך אתה .............

גם , בקיצור הוא לא בTNA.
    קרדיט ענק לדימה על החתימה .
    ד''ש לדימה ארז והיאבקות.
    RKO RULEZ
    שתף ב-Google+

מי זה ארז?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי People's Champ
    מי זה ארז?
    אתה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.01.2008
    נכתב במקור על ידי People's Champ
    ^מעלי אתה חנפן^

אם הוא יעבור זה סתם טמטום שלו כי TNA לא תספק לו פיוד לא תספק לו קריירה מצליחה ולא כלום. דוגמא טובה היא קורט אנגל שהיה מתאבק אדיר בWWE אבל שעבר לTNA הפך לסתם עוד אחד, עוד דוגמא היא סטינג שהיה אחד הטובים בTNA ועכשיו כמעט שלא מוכר מכיוון שהוא עם TNA, אחד אחרון הוא בוקר שעבר לשם לא מזמן שמתבזבז מול מתאבקים רמה ב'.
    סתם בזבוז!
    אתה קצת מגזים, TNA עשו לעצמם מנהג כל שנה להעביר כוכב אחד גדול מה-WWE אליהם, ב-2005 כריסטיאן קייג' שאמנם לא היה כ-ז-ה כוכב ענק ב-WWE אבל מספיק לראות מה נהיה מהשותף שלו EDGE להבין שאפשר היה בכיף לפתח את הדמות שלו הרבה יותר , ב-2006 קורט אנגל וב-2007 בוקר טי. אז אם תצרף עוד סופרסטאר ועוד סופרסטאר מה-WWE ותשים אותם בפיודים אחד נגד השני אז לא תוכל לקרוא לזה דרג ב'. חוץ מזה שה-WWE היו מתים לצרף אליהם מתאבקים כמו סמואה ג'ו ואי ג'י סטיילס וגם אביס ובמקום זה המתאבקים היחידים שעשו את הדרך ההפוכה היו מונטי בראון שהיה תקופה ב-ECW ועכשיו שוחרר ועכשי כריס האריס שגם היה בירידה גדולה ב-TNA ככה שמבחינת גיוסים אין בכלל ספק שב-TNA עושים כרגע עבודה הרבה יותר טובה ואם תזכור שיש להם גם רק רוסטר אחד ולא 3 אז המצב שם ממש לא רע.
    הדבר העיקרי ששם אותם שתי ליגות כרגע מתחת ל-WWE זו העובדה שהם משדרים את כל הארועים שלהם מאותו אולם שנראה כמו איזה מתנס שכונתי עם 2000 צופים בלחץ בעוד שה-WWE ממלאים לך את האולמות הכי גדולים בארה"ב באופן קבוע ובכל ארוע שלהם יש אווירה של גמר NBA.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    עיר
    נהריה
    ארז יאאלה קלטנו אותך אתה שקוף איפלו על מישתמש מי מחשב אחר אתה לא יכול לעבוד עזוב!

בקיצור אני אמרתי לך באיסקיו ,עוד פעם אחת אתה ואומר לי חנפן.אני לא ידוע מה אני יעשה לך!
    ואיך בידיוק אני חנפן?! איך אני מידיוק מיתחנף לירין ביגלל שלך יש ריבים איתו זה לא אומר שלכולם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי RATED R EDGE
    אתה קצת מגזים, TNA עשו לעצמם מנהג כל שנה להעביר כוכב אחד גדול מה-WWE אליהם, ב-2005 כריסטיאן קייג' שאמנם לא היה כ-ז-ה כוכב ענק ב-WWE אבל מספיק לראות מה נהיה מהשותף שלו EDGE להבין שאפשר היה בכיף לפתח את הדמות שלו הרבה יותר , ב-2006 קורט אנגל וב-2007 בוקר טי. אז אם תצרף עוד סופרסטאר ועוד סופרסטאר מה-WWE ותשים אותם בפיודים אחד נגד השני אז לא תוכל לקרוא לזה דרג ב'. חוץ מזה שה-WWE היו מתים לצרף אליהם מתאבקים כמו סמואה ג'ו ואי ג'י סטיילס וגם אביס ובמקום זה המתאבקים היחידים שעשו את הדרך ההפוכה היו מונטי בראון שהיה תקופה ב-ECW ועכשיו שוחרר ועכשי כריס האריס שגם היה בירידה גדולה ב-TNA ככה שמבחינת גיוסים אין בכלל ספק שב-TNA עושים כרגע עבודה הרבה יותר טובה ואם תזכור שיש להם גם רק רוסטר אחד ולא 3 אז המצב שם ממש לא רע.
    הדבר העיקרי ששם אותם שתי ליגות כרגע מתחת ל-WWE זו העובדה שהם משדרים את כל הארועים שלהם מאותו אולם שנראה כמו איזה מתנס שכונתי עם 2000 צופים בלחץ בעוד שה-WWE ממלאים לך את האולמות הכי גדולים בארה"ב באופן קבוע ובכל ארוע שלהם יש אווירה של גמר NBA.
    אבל זה מה שכל כך מעצבן-המיינאיבנט שלהם בנוי על שאריות של מתאבקי WWE.
    ולא רק זה, מי עמד בראש מחלקת הטאג טים שלהם לרוב 2007 אם לא הדאדליז?
    טיאנאיי לא בונים את המתאבקים שלהם בעצמם, אלא לוקחים כאלה שכבר יש להם וותק של כמה שנים טובות בעסק ורוכבים על גבי ההצלחה שלהם ב-WWE.
    אני מבטיח לך שה-WWE היו וימשיכו להסתדר מצויין עם או בלי מרקוס קור וואן, בעוד אם תיקח מטיאנאיי את קורט אנגל או כריסטיאן, הם פשוט יקרסו.
    כל מתאבק שנושר מה-WWE בגלל הפרת הסכם, גם אם הוא לא בדרגה של מיינאיבנטר, TNA ימהרו להחתים אותו. ראה מקרה טסט שעזב בערך חודש אם אני לא טועה אחרי.
    ואיך שמעמדו של רוב ואן דאם התחיל להתערער ב-WWE, אז היו שמועות כבדות שטיאנאיי כבר מנסים לגייס אותו לשורותיהם.
    עוד משהו-ב-2005 כבר היה לקורט פיוד נגד אנגל, ואני מאמין ששלושת המתאבקים האלה (בוקר טי, אנגל כריסטיאן ואפילו הדאדליז), כולם נפגשו אחד נגד השני במהלך שהותם ב-WWE בקרבות. כך שהמקסימום ש-TNA יכולים לעשות בפיוד בין המתאבקים האלה, הוא לרענן אותו קצת או להוסיף לו עלילה אחרת שהקרבות ישבו עליה.

עריכה:
    ובכל נשכח שזה שטיאנאיי כל הזמן דוחפים את מתאבקי ה-WWE למיינאיבנט שלהם, מונע ממתאבקי אפר מידקארד כמו אייג'יי לעלות לדרגת מיינאיבנט.

בקשר למה ששם אותם שתי ליגות מתחת-
    זה לא רק העובדה שזה נראה כאילו הם משדרים ממתנ"ס, אלא גם בגלל של-WWE יש הרבה יותר משאבים וכסף. כסף=כוח. ל-WWE יש גם הרבה הרבה יותר חשיפה מלטיאנאיי, כי לוינס יש קשרים חזקים יותר מלהם עם המדיה העולמית, סגל הרבה יותר רחב של מתאבקים, ושלוש תוכניות. אלה עוד הסיבות הראשונות שעולות לי בראש, אבל אם מחפשים טיפה יותר לעומק, אפשר למצוא עוד כמה וכמה סיבות למה טיאנאיי לא עומדים בקריטריונים של יריבה ראויה ל-WWE.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    עיר
    נהריה
    לפי מה שאני שמעתי סמאון ג'ו אולי יחתום על חוזה, צוות 3D גם אולי חוזרים לWWE ומי שציין פה למה ציינתה רק מיתאבקים משנת 2005? בוא אני יגיד לך את מי TNA לקחו מהWWE:

1).כריסטין קייג
    2).טומקו
    3).כריסמי האמי
    4).קוין נאש
    5).סקוט הול
    6).ראיבן
    7).רינו
    8).סקוט סטנר
    9).צוות 3D
    10).קורט אנגל
    11).בוקר טי ושארמל
    12).בלאק ריין(שזה היה גולדסט בWWE)
    13).ראליק(היה ג'ון האגר בWWE)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.01.2008
    נכתב במקור על ידי Terminator
    אבל זה מה שכל כך מעצבן-המיינאיבנט שלהם בנוי על שאריות של מתאבקי WWE.
    ולא רק זה, מי עמד בראש מחלקת הטאג טים שלהם לרוב 2007 אם לא הדאדליז?
    טיאנאיי לא בונים את המתאבקים שלהם בעצמם, אלא לוקחים כאלה שכבר יש להם וותק של כמה שנים טובות בעסק ורוכבים על גבי ההצלחה שלהם ב-WWE.
    אני מבטיח לך שה-WWE היו וימשיכו להסתדר מצויין עם או בלי מרקוס קור וואן, בעוד אם תיקח מטיאנאיי את קורט אנגל או כריסטיאן, הם פשוט יקרסו.
    כל מתאבק שנושר מה-WWE בגלל הפרת הסכם, גם אם הוא לא בדרגה של מיינאיבנטר, TNA ימהרו להחתים אותו. ראה מקרה טסט שעזב בערך חודש אם אני לא טועה אחרי.
    ואיך שמעמדו של רוב ואן דאם התחיל להתערער ב-WWE, אז היו שמועות כבדות שטיאנאיי כבר מנסים לגייס אותו לשורותיהם.
    עוד משהו-ב-2005 כבר היה לקורט פיוד נגד אנגל, ואני מאמין ששלושת המתאבקים האלה (בוקר טי, אנגל כריסטיאן ואפילו הדאדליז), כולם נפגשו אחד נגד השני במהלך שהותם ב-WWE בקרבות. כך שהמקסימום ש-TNA יכולים לעשות בפיוד בין המתאבקים האלה, הוא לרענן אותו קצת או להוסיף לו עלילה אחרת שהקרבות ישבו עליה.

עריכה:
    ובכל נשכח שזה שטיאנאיי כל הזמן דוחפים את מתאבקי ה-WWE למיינאיבנט שלהם, מונע ממתאבקי אפר מידקארד כמו אייג'יי לעלות לדרגת מיינאיבנט.

בקשר למה ששם אותם שתי ליגות מתחת-
    זה לא רק העובדה שזה נראה כאילו הם משדרים ממתנ"ס, אלא גם בגלל של-WWE יש הרבה יותר משאבים וכסף. כסף=כוח. ל-WWE יש גם הרבה הרבה יותר חשיפה מלטיאנאיי, כי לוינס יש קשרים חזקים יותר מלהם עם המדיה העולמית, סגל הרבה יותר רחב של מתאבקים, ושלוש תוכניות. אלה עוד הסיבות הראשונות שעולות לי בראש, אבל אם מחפשים טיפה יותר לעומק, אפשר למצוא עוד כמה וכמה סיבות למה טיאנאיי לא עומדים בקריטריונים של יריבה ראויה ל-WWE.

לא מדויק להגיד שכל המתאבקים הבכירים של TNA הם שאריות של ה-WWE - יש את איי ג'י , סמואה, אביס, סטינג (אולי הבכיר היחיד בתחום שלא דרך מעולם ב-WWE) וג'ף ג'ארט (סגן נשיא הארגון אגב) שהם TNA OWN פחות או יותר (אם לא נחשיב את WCW או את ג'ארט בימים קדומים ב-WWF). להגיד שבגלל יוצאי ה-WWE לא מקדמים את איי ג'יי זה לא בדיוק חסרון כי ב-2005 אני חושב הוא היה האלוף לתקופה מסוימת אחרי שניצח את ג'ף ג'ארט, אז אני מעדיף את TNA של היום מאשר של לפני 3 שנים עם איי ג'יי האלוף, עובדה שהיום אנחנו מדברים עליהם ואז בקושי ידענו שהם קיימים.
    גם ה-WWF הביאו לא מעט כוכבים גדולים שלהם מה-WCW עוד לפני האיחוד - סטיב אוסטין, מנקינד, כריס ג'ריקו , אז מה? ככה עובד הספורט המקצועני, אתה תמיד מחפש חיזוק , מישהו בא בטענות למיאמי היט כשלקחו את האליפות אחרי שדי גנבו את שאקיל מהלייקרס?
    אין מה לעשות, אחרי שוינס קנה את ה-WCW הוא השתלט לגמרי על התחום ולארגון חדש היה קשה מאוד לפרוץ לתודעה בלי לצרף כמה כוכבים ידועים מה-WWE וזה בדיוק מה שעשו ב-TNA.
    העובדה שה-WWE הביא אליו מתאבקים דרג ב כמו מונטי בראון וכריס האריס רק אומרת לי גם שהם סופרים את ה-TNA בתור יריבים בניגוד למה שנאמר פה וגם שב-TNA ההנהלה עושה עבודה מצוינת בלשמור את הכוכבים שלהם שם מה שקשה להגיד על וינס מקמהון שכמעט כל מי שעוזב שם זה בטריקת דלת.
    מה שלא ברור לי זה הקטע החדש של לחקות כוכבי עבר של ה-WWE והקטע הכי הזוי עם שארק בוי, לקחת את המתאבק הכי מעפן שלהם שלא דיבר מילה בחיים שלו והיה שם די ג'ובר ולהפוך אותו לחיקוי אחד לאחד של סטיב אוסטין ביחיד עם החליפת כריש שלו זה אחד הקטעים הכי פאתטיים שראיתי, לא מבין מה הם מנסים לעשות שם, אם לצחוק על ה-WWE זו המטרה אז הם צוחקים רק על עצמם פה.
    ולגבי התגובה שרשמה כל מי שהגיע מה-WWE, לא אמרתי שרק את שלושתם צירפו , רק אמרתי שאלה 3 מיינאבנטרים רציניים מאוד וכל שנה מגיע אחד כזה ל-TNA, כנראה שגם ב-2008 תמשך המסורת, הגיע הזמן להתחיל להמר מי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אולי לא כולו, אבל בהחלט הכוכבים הגדולים והבולטים במיינאיבנט של טיאנאיי הם אנגל, כריסטיאן והדאדליז (בדיוויזית הזוגות), שהיו ככובי עבר ב-WWE.
    אני רק אומר-אם יקחו לטיאנאיי את אנגל או קורט או את הדאדליז-החברה שלהם באמת תשרוד?
    ואני בכוונה מתכוון למתאבקים האלה, כדי להראות כמה טיאנאיי תלותיים ב-WWE.

אני לא ראיתי טיאנאיי ב-2005 אז אני לא יכול לתת על כך את חוות דעתי.

ההבדל בין מה שעשו טיאנאיי עם כוכבי ה-WWE לבין מה שעשו ה-WWE עם כוכבי WCW הוא עצום. כל המתאבקים האלה שהזכרת שהיו טופ-מיינאיבנטרים בחברה שנלקחו מה-WCW ע"י WWE. כמה מהם היו מיינאיבנטרים בתקופתם ב-WCW? אף אחד! כולם היו מידקרדרים ומטה, וזה כי הבוקינג של ה-WCW היה על הפנים ולא נתן להם לעלות בסולם הדרגות. לא סתם יש עדויות בספרים של מיק פולי על כך שהוא היה ממש מעוצבן מהסטוריליינים המעפנים שהיו לו ב-WCW.
    היה לו על זה סכסוך אמיתי עם ריק פלייר שהיה בצוות הבוקינג של WCW באותו זמן.
    ב-WCW סטיב אוסטין היה בחור מסכן בשם הרינג מאסטר, ב-WWE? הבחור הכי מוכר בעולם הרסלינג, שהשתתף בפיודים הכי אגדיים בהיסטוריה.
    ג'ריקו ב-WCW-אלוף קרוזרוויט פעם או פעמיים, ב-WWE? האלוף הבלתי מעורער הראשון בחברה (דבר ששינה את פני העסק) והשתתף גם הוא בפיודים וסטוריליינים אגדיים.
    אני מכיר לא מעט אנשים שכשקטש עבר לפנתנאייקוס וגרם לתל-אביב להפסיד בגמר היורוליג קראו לו בוגד מניאק. כמובן שבשורה התחתונה אי אפשר לתבוע אותו או לבוא אליו בתלונות עם זה כי זו בחירה שלו וזוכותו הטבעית, אבל זה עדיין מעצבן במקום כלשהו.

תאמין לי, זה שה-WWE מצרפים אליהם מתאבקים מטיאנאיי זה לא אינדיקטור לכך שהם סופרים אותם כיריבים. דוגמה מצויינת לחזק את טענתי הוא סי אם פאנק. הבנאדם הוא מיינאיבנטר ב-ECW (לא שזה כבוד גדול במיוחד), אבל רואים שה-WWE מתכננים לו דברים גדולים בעתיד.
    מאיפה פאנק הגיע? מהאינדיז. זה אומר שה-WWE סופרים בכלל את האינדיז? ממש לא.
    הוא גם היה תקופה קצרה מאוד ב-TNA, אבל בקורות החיים שלו לא יכתבו שהוא נלקח מטיאנאיי אלא מהאינדיז. עוד דוגמה: כריסטיאן-נלקח מהאינדיז. ה-WWE לא סופרים את האינדיז.
    כשוינס יתחיל להשקיע בתוכניות שלו ויעשה דברים משוגעים כמו בתקופת האטיטוד-אז זה יהיה סימן לכך שהוא חושש מטיאנאיי ומהרייטינג שלו, כי אם הוא לא חושש, הוא פשוט ממשיך במוטו שלו-"כמה שיותר כסף בכמה שפחות מאמץ".

TNA לא פיטרו את לו-קי, טסט וריקישי? גם בהנהלת טיאנאיי יש קשיים בשמירה על המתאבקים, לא רק ב-WWE. וההבדל בין ה-WWE לטיאנאיי במקרה הזה הוא של-WWE לא יזיז אם הם יאבדו עוד מתאבק, כי המתאבק יאבד יותר אם הארגון יזרוק אותו. זה למה להנהלת ה-WWE פחות אכפת בעניין הזה.
    לא המתאבק הוא מה שיעשה את הארגון, אלא הארגון את המתאבק(לפחות זה נכון לימים האלו).

ובקשר לכל העניין עם שארק בוי שכתבת-מסכים איתך במאה אחוזים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    עיר
    נהריה
    הקטעים של שארק בוי באמת לא קשור לחיים!

שתף ב-Google+

הרשמה