תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    אשקלון
    זה לא הולך ככה... זה מגעיל מה שאתם עושים לנו!!
    אמרתם לנתי ששלחתם לו ת'צ'יק אבל פתאום אתם אומרים הוא צריך לפקסס לכם משהו!?!?!?!
    מזה החרטא הזו? אנחנו מחכים לזה כמעט חודשיים!! אתה הבטחתם שתביאו את הכסף ב10/1 משהו כזה...
    לפחות אל תשחקו אותה ראש קטן כי בתחילת שבוע אמרתם לנתי זה יגיע רביעי ולא נצטרך לחתום על איזה משהו בפקס :|
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    הבהרה חשובה לכל הזוכים בפרסים הכספיים

חברת סמייל.מדיה מוציאה את ההמחאות עבור אותם זוכים.
    כחלק מהסטנדרטים שהחברה מציגה בכל הקשור לשיחרור המחאות לזוכים, ציוד, או כל דבר אחר, יש צורך בהחתמה על ספח שמאשר שאכן הזוכה קיבל את הפרס שלו.

לפיכך, על כל זוכה מוטלת החובה להגיע למשרדי האתר על מנת לחתום על הספח המדובר ולקחת את הפרס.
    אנו מצפים לראותכם על מנת להעביר לכם את הפרס ולאחל מזל-טוב.

נלקח מהכתבה שפורסמה בנושא.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    זה לא לדן.. זה לניצן..
    אני לא הבנתי מה הולך עכשיו דיברתי עם אור מוצאי שבת שעבר הוא אומר שהוא שולח את זה יום ראשון.. ככה זה כל מוצ"ש ואין מענה אין כלום.. עכשיו אני מיתקשר אליו הוא אומר לי שהוא לא שלח את זה.. כי הוא לא יכול באמת מה אתם ילדים בני שש? מה אני יקבל כסף ויגיד אחריי זה שלא קיבלתי? נו באמת לאיזה מצבים את מגיעים =\ סך הכל 750 ש"ח יש פה שקיבלו פי 4 ויותר מאיתנו.. אתם חושבים שאני יכול לבוא עד פתח תקווה מדימונה? יש בגרויות ויש הרבה מה לעשות לא חסר.. כאילו עוד כמה זמן תמשכו את זה.. עכשיו אני צריך לחתום לאור על ספ"ח ורק אז עד שהם ישלחו וזה.. כאילו כמה חארטות אתם כבר מאכילים אותנו.. אור לא האמנתי שתעשה לי כזה דבר..

גועל נפש =\
    Ask any racer, any real racer. It doesn't matter if you win by an inch or a mile; winning's winning.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי inflect
    זה לא לדן.. זה לניצן..
    אני לא הבנתי מה הולך עכשיו דיברתי עם אור מוצאי שבת שעבר הוא אומר שהוא שולח את זה יום ראשון.. ככה זה כל מוצ"ש ואין מענה אין כלום.. עכשיו אני מיתקשר אליו הוא אומר לי שהוא לא שלח את זה.. כי הוא לא יכול באמת מה אתם ילדים בני שש? מה אני יקבל כסף ויגיד אחריי זה שלא קיבלתי? נו באמת לאיזה מצבים את מגיעים =\ סך הכל 750 ש"ח יש פה שקיבלו פי 4 ויותר מאיתנו.. אתם חושבים שאני יכול לבוא עד פתח תקווה מדימונה? יש בגרויות ויש הרבה מה לעשות לא חסר.. כאילו עוד כמה זמן תמשכו את זה.. עכשיו אני צריך לחתום לאור על ספ"ח ורק אז עד שהם ישלחו וזה.. כאילו כמה חארטות אתם כבר מאכילים אותנו.. אור לא האמנתי שתעשה לי כזה דבר..

גועל נפש =\
    תקרא תגובה מעל.
    הם קיבלו את המידע הזה רק בשבוע האחרון.
    הספח שאתה צריך לחתום זה בטח הספח שאתה צריך לחתום כשאתה מגיע לשם.
    אתה תקבל את הכסף, כמו ש-eSrael קיבלו ועוד אחרים..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    נו שישלח את הספח באימייל אני ידפיס אותו ויפקסס לו

ילדים בגן אתם בעע
    Ask any racer, any real racer. It doesn't matter if you win by an inch or a mile; winning's winning.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    דן תעשה לי טובה אל תיתערב.. לך תרכז איזה פורום ירכז פורומים..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי inflect
    דן תעשה לי טובה אל תיתערב.. לך תרכז איזה פורום ירכז פורומים..
    אין בעיה.
    מועבר לאור, ואתה? מורחק.
    שתף ב-Google+

הרשמה