תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    מצאתי איזה כמה סירטונים שאני לא יודע אם הם יענינו אותכם, אבל בכל מיקרה, אותי הם עיניינו:
    - עריכה של הFFXIII
    - מסיבת FFXIII
    - סתם פירסומת
    בכל מיקרה ממש משעמם לי, ולא אני לא מספאים אני פשוט רוצה לדון על FFXIII מה אתם חושבים שיהיה במשחק, למה אתם מצפים?
    מה המידע שיש לכם על המשחק?
    כל מה שאני יודע שיש שם שני ערים שאחת היא טובה ואחת היא לא טובה ושיש קריסטלים שמגנים על כל עיר ועם כוח מאוד חזק... אבל בכללי אני לא יודע איך יהיה מערכת השליטה של המשחק מעניין אותי איך ילחמו במשחק, לפי הטריילרים רואים משהוא ממש אחר אז מישהוא מוכן להסביר איך ישחקו?

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    אני חושב שעד שהמשחק יצא אתה תפתח עליו עוד משהו כמו10 אשכולות נוספים.

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    משחק די מסתורי..
    אני מקווה שהיה טוב, שיספק את המבוקש!

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    עיר
    באר שבע
    *מסתורי

ממה שראיתי מערכת הקרב נראת דומה למה שראינו במשחקים הקודמים פשוט הרבה יותר משוכללת ומגוונת נגיד אם עשיתי התקפה מסוימת היא לא תראה כל הזמן כאותה התקפה זה משתנה...

הצטרף בתאריך
    03.10.2007
    עיר
    ת"א
    יעלה בקרוב מפורט מאוד על המשחק בימים הקרובים עם כל המידע ששוחרר רשמית וגם כמה שמועות.

יש למה לצפות!

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    נכתב במקור על ידי sabotageangel8
    *מסתורי

ממה שראיתי מערכת הקרב נראת דומה למה שראינו במשחקים הקודמים פשוט הרבה יותר משוכללת ומגוונת נגיד אם עשיתי התקפה מסוימת היא לא תראה כל הזמן כאותה התקפה זה משתנה...
    אה הבנתי, נגיד אם אתה נותק התקפה עם חרב כל פעם זה יראה אחרת, זה ככה גם במשחקים ישנים, לא חדש לי, השאלה העיקרית היא איך ממש שולטים בקרב והקרבות מאוד זורמות, כי נגיד בFFX אתה הייתה צריך כל הזמן לבחור את ההתקפה וזה היה ניראה בדיליי, אז אני מקווה שזה הרבה יותר זורם היום (אגב זה ככה גם בXII).

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    רק בשביל המשחק הזה (וKH3) אני אקנה PS3.

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי ariclapper
    אה הבנתי, נגיד אם אתה נותק התקפה עם חרב כל פעם זה יראה אחרת, זה ככה גם במשחקים ישנים, לא חדש לי, השאלה העיקרית היא איך ממש שולטים בקרב והקרבות מאוד זורמות, כי נגיד בFFX אתה הייתה צריך כל הזמן לבחור את ההתקפה וזה היה ניראה בדיליי, אז אני מקווה שזה הרבה יותר זורם היום (אגב זה ככה גם בXII).
    האמת שזה בעייתי כי בתכלס המשחק הוא מבוסס תורות ואם לא היה אז הוא היה משחק פעולה רגיל כמו DMC4 לדוגמא. ככה שהרבה אין מה לעשות עם סגנון המשחקים הזה.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי sabotageangel8
    האמת שזה בעייתי כי בתכלס המשחק הוא מבוסס תורות ואם לא היה אז הוא היה משחק פעולה רגיל כמו DMC4 לדוגמא. ככה שהרבה אין מה לעשות עם סגנון המשחקים הזה.
    איך אתה יודע שהוא מבוסס תורות? SE מעולם לא אמרה משהו בנוגע לזה. אם מסתמכים על הכותרים האחרונים בסדרה (כלומר, על הכיוון הכללי שאליו הם מתקמדים עם הכותר האחרון), בכלל לא יהיה מפתיע אם מערכת הקרבות לא תרגיש או לא תהיה כלל בתורות. למעשה, אני משוכנע לחלוטין בשהיא לא תיהיה מערכת קרב קלאסית, כמו בFFX, למשל.

אני מקווה שהוא יצא כמה שיותר מאוחר. למה? כי כמה שיותר מאוחר אומר שאולי הPS3 יגיע לאיזה 150 דולר כשזה יצא ואז אני לא אסרב לעצמי בנוגע לרכישה של הקונסולה.

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    האמתי אתה צודק, אבל גם ככה יש משחקים אחרים היום שאני מעדיף לPS3
    אבל ברור שאני אקנה את FFXIII כשהוא יצא, אבל בכל מיקרה, אני רק אומר
    שכדאי לקנות היום PS3 כמה שיותר מוקדם ולחרוש!

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    אני מחכה יותר לFF VERSUS.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי Splicer
    אני מחכה יותר לFF VERSUS.
    זה יוצא יחד עם XII אז זה לא משנה.
    אבל מה בכלל ההבדל בינהם?

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי t-ger
    זה יוצא יחד עם XII אז זה לא משנה.
    אבל מה בכלל ההבדל בינהם?
    FFXII הוא משחק תפקידים נטו (RPG).
    VERSUS הוא משחק תפקידים עם אלמנטים של אקשן (ACTION RPG כמו KH).

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Splicer
    FFXII הוא משחק תפקידים נטו (RPG).
    VERSUS הוא משחק תפקידים עם אלמנטים של אקשן (ACTION RPG כמו KH).
    השערות וניחושים. לא ידוע מה יהיה ההבדל ביניהם. יכול להיות שמערכות המשחק שלהם יהיו דומות מאוד.

מדובר בשני משחקים שהסיפור שלהם מתרחש באותו יקום. למעשה, מדובר בסיפור אחד גדול שיהיה בשני המשחקים האלו ובמשחק אחד נוסף לסלולר. הפרויקט הנוכחי שלהם (פרויקט XIII, כמובן) הוא השאפתני ביותר מאז היווסדה של הסדרה הזאת. בהחלט יהיה מעניין לראות מה יצא מזה.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    השערות וניחושים. לא ידוע מה יהיה ההבדל ביניהם. יכול להיות שמערכות המשחק שלהם יהיו דומות מאוד.

מדובר בשני משחקים שהסיפור שלהם מתרחש באותו יקום. למעשה, מדובר בסיפור אחד גדול שיהיה בשני המשחקים האלו ובמשחק אחד נוסף לסלולר. הפרויקט הנוכחי שלהם (פרויקט XIII, כמובן) הוא השאפתני ביותר מאז היווסדה של הסדרה הזאת. בהחלט יהיה מעניין לראות מה יצא מזה.
    אממממ לא מדוייק.
    סקוור כבר אמרו שVERSUS יהיה הרבה יותר אקשן מאשר XIII, עם גיימפליי כמעט לחלוטין שונה...

ואני לא יודע עד כמה זה נכון שהם באותו יקום, טוב אולי אותו יקום, אבל לא אותו עולם. כבר נאמר וגם ראינו שXIII הרבה יותר פנטזיה, בעוד שVERSUS הוא יחסית ריאליסטי, בכל הקשור לסגנון אמנותי לפחות...

מה שכן - בשניהם יש חרבות עם מנוע. מה שממש מגניב, אולי הכי מגניב מאז הBLADE SWORD בFF8.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Laskin
    אממממ לא מדוייק.
    סקוור כבר אמרו שVERSUS יהיה הרבה יותר אקשן מאשר XIII, עם גיימפליי כמעט לחלוטין שונה...

ואני לא יודע עד כמה זה נכון שהם באותו יקום, טוב אולי אותו יקום, אבל לא אותו עולם. כבר נאמר וגם ראינו שXIII הרבה יותר פנטזיה, בעוד שVERSUS הוא יחסית ריאליסטי, בכל הקשור לסגנון אמנותי לפחות...

מה שכן - בשניהם יש חרבות עם מנוע. מה שממש מגניב, אולי הכי מגניב מאז הBLADE SWORD בFF8.
    מבחינה פיזית, יכול להיות שהם אפילו לא באותו יקום. אולי הם במימדים שונים - אין לי מושג. מבחינת הסיפור, הם קשורים ומתרחשים באותו נרטיב, בסופו של דבר. למרות זאת, לא יהיה הכרחי להכיר סיפור של אחד מהם בשביל להבין לחלוטין את הסיפור האחר. כל משחק עומד בפני עצמו, אך אם משחקים בכולם, מבינים הרבה יותר על העולם הזה שהם יוצרים (אני לא אופתע אם יהיו משחקים נוספים אחרי השלושה הראשונים, כמובן).

הרשמה