תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    Gears Of War?!?!
    זה נכון?!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לא ראיתי כל התייחסות לכך (למעשה לא ראיתי שהוא אושר בכלל, ככה שזאת בעיה אחרת...)

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    זה מה שכתוב על הביקורת של הסרט של היטמן...

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    חבל, רציתי דווקא סרט על גירס.

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    אני שמעתי את זה מזמן ואז להפתעתי ראיתי את הראיון עם קליפי בי שאמר שאף אחד עוד לא הכריז על גירס 2, אבל שהתסריט לסרט כבר בשלבים מתקדמים...
    אני פשוט חושב שמי שכתב לא התעדכן.

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    קראתי את הכתבה, כנראה מדובר באחד השמועות שכן עושים ולא עושים וכן עושים וכו'... בקיצור שום דבר עוד לא ידוע.

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    אז מה שאני מנסה להסביר שהשמועה על הביטול הייתה ממש מזמן והוא לא התעדכן.
    כמו שאמרתי, קליפי בי סיפר שהתסריט בשלב מתקדם ועל העבודה עם התסריטאי.
    http://www.gametrailers.com/player/22070.html
    מE3 2007.
    והנה לכם משהו מעניין מהראיון: חלקכם בטח מאמינים שייצא סרט לא משהו בכלל, אבל מה שלא שמתי לב אליו עד עכשיו זה שהתסריטאי של גירס הוא גם התסריטאי של 3:10 ליומה, שנחשב סרט מעולה.

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הרשמה