תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    31.01.2008
    חבר'ה מה נשמע?
    חלקכם אולי מכירים אותי מקהילת ה-C&C, אבל היום אני פה לשאול שאלה הקשורה אליכם, שחקני Unreal;
    יש חברה קטנה בישראל שרוצה לפתור את בעיית הצ'יטרים במשחקי הרשת. אנחנו רוצים לתת לשחקנים ולמפתחים, בסדר הזה, את הכח לאתר בדיוק רמאים ואת הבחירה לא לשחק מולם או אפילו, ודי בטבעיות, לגרש אותם מהשרתים.
    השאלה המתבקשת היא כזאת -
    מה אתם חושבים, כיום, על מצב המשחק שבו אתם משחקים, Unreal (ואיזה Unreal אתם משחקים הכי הרבה, דרך אגב), בכל הקשור לרמאויות?
    האם הפתרון של PunkBuster או VAC של Valve מספק אתכם כיום? האם לדעתכם הוא באמת עובד?
    כמה יצא לכם להיות מואשמים ברמאות על לא עוול בכפכם? או כמה אתם מכירים כאלה?
    כמה יצא לכם לשחק נגד אנשים שהייתם בטוחים שרימו, ולא טופלו?
    וגם שאלה לרמאים - תעזרו לנו, תהיו ילדים טובים, הרי זה גם ככה אנונימי (תיצרו חשבון חדש בשביל לענות לשאלה) - כמה יצא/יוצא לכם לרמות וכמה פעמים נתפסתם?

תודה רבה חברים,
    מקווה לקבל תשובות כמה שיותר מהר. להבין את המצוקה כמה שיותר ואולי אף להביא פתרון לניסוי בהקדם האפשרי.
    אז תעזרו לנו בבקשה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2007
    ut 99 ויש מספיק צ'יטרים .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2008
    שלום, אני צ'יטר, אני מעדיף להישאר אנונימי.

לדעתי כל ההגנות וכל השטויות האלה, זה פשוט בולשיט, נכון שאם הם יעדכנו כל כמה ימים אז זה יהיה יותר קשה להשיג האקים, ולבסוף כבר ימאס למפתחים לייצר אותם, אבל תמיד יהיו האקים, יש מצבים שאין מצב שיהיו האקרים אם המתכנתים של המשחקים היו חכמים מספיק בשביל לדאוג לזה, אבל כנראה שכל מה שהם רוצים זה כסף ולא טובת הגיימר.

אני הפכתי לצ'יטר אחרי שנתיים בערך, שיחקתי ב UT2004 די הרבה ואז הפכתי לצ'יטר, אני הייתי צ'יטר ואף פעם לא תפסו אותי, ב ANTI TCC לא ממש עזר כי הצ'יטים פשוט עקפו אותו, מי שצ'יטר יכול לזהות צ'יטרים אחרים ואני אומר את זה בוודאות כי אני התנסתי, אף פעם לא נתפסתי ד"א.

אני הייתי בדרך כלל, משהפכתי לצ'יטר רימיתי כל הזמן, כל הזמן שיחקתי עם צ'יטים, אין מצב שבלי, כי זה פשוט נתן לי את ההנאה במשחק.

אני אומר תאמת עכשיו - חבל שאין "קבוצת תמיכה" לצ'טרים, ואני לא אומר את זה בצחוק, כי מהפעם הראשונה שהשתמשתי, אני לא יכול להפסיק, וכיום זה בכל משחק שאני משחק. (נשמע כמו מסומם )

בכל מקרה, אם יש שאלות אין לי בעיה לענות, ויש פתרון לצ'יטים, הטכנאים היום די עצלנים, אבל אם הם לא היו עצלנים, הם היו יכולים לבנות מערכות הגנה מספיק טובות כדי להימנע מצ'יטרים לשחק, לדוגמא - היו יכולים לתת לאדמינים של הסרברים אפשרות לצפות במסכים של השחקנים שמשחקים בו הרגע בסרבר שלהם, זאת אומרת, ממש לראות תמסך שלהם, לא מהפרופיל של השחקן, כמו Team Viewer אם מישהו מכיר, זה אולי היה מוריד את הצ'יטרים סופית, כי עם צ'יטים רואים מד של חיים, מספר חיים, ועוד הרבה והרבה דברים, אני לא יפרט.

זה הכול ביינתים, אני ימשיך להגיב אם אני יראה בדיון הזה עניין ואם יהיו עוד שאלות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    אשכרה היה ציטר בשרתים :| ?
    ואללה אחי אם זה מה שעושה לך כיף... :\

GangMan says:
    פשוט אמרו לי שמתאים לי חצוצרה בכיתה ה' הלכתי על זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    קצרין
    אני זוכר את שרפי AKA Lafa רימה..זה היה מזמן..
    אני זוכר שכעסנו והעפנו אותו מהקהילה..

אני יודע שטומי מרמה!! Null Radar, אה טומי??
    אול מייטי צביקי! |:|
    IAF.101~Pizza-טייס סדיר בטייסת 101 הוירטואלית.
    http://www.101vfs.2ya.co.il
    Mr.Redeemer - The Legend
    Member of-First Robotics Competition-2nd Place of 2006
    LighTeam #1957
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2008
    utk4cheater, אתה יכול בבקשה לכתוב לי הודעה פרטית עם פרטים על איך אני יכול להתקשר איתך בפרטיות (מייל או IM כלשהו).
    אני אשמח לדבר איתך יותר בעניין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2008
    ד"א, זהו?
    אין יותר תגובות בנושא?

אני אשמח ללמוד יותר מכם, לקרוא יותר תגובות - כל דבר הקשור לנושא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    אשקלון
    נכתב במקור על ידי ut2k4cheater
    שלום, אני צ'יטר, אני מעדיף להישאר אנונימי.

לדעתי כל ההגנות וכל השטויות האלה, זה פשוט בולשיט, נכון שאם הם יעדכנו כל כמה ימים אז זה יהיה יותר קשה להשיג האקים, ולבסוף כבר ימאס למפתחים לייצר אותם, אבל תמיד יהיו האקים, יש מצבים שאין מצב שיהיו האקרים אם המתכנתים של המשחקים היו חכמים מספיק בשביל לדאוג לזה, אבל כנראה שכל מה שהם רוצים זה כסף ולא טובת הגיימר.

אני הפכתי לצ'יטר אחרי שנתיים בערך, שיחקתי ב UT2004 די הרבה ואז הפכתי לצ'יטר, אני הייתי צ'יטר ואף פעם לא תפסו אותי, ב ANTI TCC לא ממש עזר כי הצ'יטים פשוט עקפו אותו, מי שצ'יטר יכול לזהות צ'יטרים אחרים ואני אומר את זה בוודאות כי אני התנסתי, אף פעם לא נתפסתי ד"א.

אני הייתי בדרך כלל, משהפכתי לצ'יטר רימיתי כל הזמן, כל הזמן שיחקתי עם צ'יטים, אין מצב שבלי, כי זה פשוט נתן לי את ההנאה במשחק.

אני אומר תאמת עכשיו - חבל שאין "קבוצת תמיכה" לצ'טרים, ואני לא אומר את זה בצחוק, כי מהפעם הראשונה שהשתמשתי, אני לא יכול להפסיק, וכיום זה בכל משחק שאני משחק. (נשמע כמו מסומם )

בכל מקרה, אם יש שאלות אין לי בעיה לענות, ויש פתרון לצ'יטים, הטכנאים היום די עצלנים, אבל אם הם לא היו עצלנים, הם היו יכולים לבנות מערכות הגנה מספיק טובות כדי להימנע מצ'יטרים לשחק, לדוגמא - היו יכולים לתת לאדמינים של הסרברים אפשרות לצפות במסכים של השחקנים שמשחקים בו הרגע בסרבר שלהם, זאת אומרת, ממש לראות תמסך שלהם, לא מהפרופיל של השחקן, כמו Team Viewer אם מישהו מכיר, זה אולי היה מוריד את הצ'יטרים סופית, כי עם צ'יטים רואים מד של חיים, מספר חיים, ועוד הרבה והרבה דברים, אני לא יפרט.

זה הכול ביינתים, אני ימשיך להגיב אם אני יראה בדיון הזה עניין ואם יהיו עוד שאלות.
    את האמת שיש קבוצות תמיכה . פשוט לא בעברית . יש אפילו פורום תמיכה מיוחד ל UT99,2004,UT3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2008
    באמת?

איפה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    אשקלון
    נכתב במקור על ידי Cypher_CS
    באמת?

איפה?
    אני ממש לא מתכוון לפרסם פורום שכזה.
    מן הסתם שיש שם צי'טים להורדה ואז כל העולם יוריד והלכה הקהילה.

נ.ב

ההגנות שיש היום בשרתי 99 מספיק חזקות נגד כל הצי'טים שם שהם חינמים להורדה

רק הצ'יטים שהם בתשלום שם וטוויקים עוברים את ההגנות של שרתי 99 כיום.

לגבי 2004 אין לי מושג אבל מהפורום הבנתי שעוברים שם את ההגנות בלי בעיה.
    לגבי UT3 יש 2 צ'יטים שיצאו אחד רשמי ואחד לא. אין לי מושג אם הם עובדים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2008
    תעלו עלי די בקלות אם אני יפרסם את האיימיל, בכל מקרה, אתה יכול לשלוח לי הודעות פרטיות אני יענה מהר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    עיר
    הוד השרון
    איך אפשר צ'יטים ברשת? זה לא נותן דרך השורת פקודות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.02.2008
    ישר כוח
    שתף ב-Google+

הרשמה