תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 42
    הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    היי,
    השאלה הזו החלה לעלות במוחי מאז שרזיסטנס 2 נחשף לראשונה.
    אלו שני הקילרים הכבדים של סוני, שמתכוננים לרבעים האחרונים של השנה.
    התחלתי להכין סיקורים על שניהם, והשאלה התחזקה.
    מי מהם יותר שווה קניה?
    {אזהרה: הנושא נכתב ע"פ המידע שפורסם עד עכשיו, הכל עוד עשוי להשתנות.}

גראפיקה:
    ובכן, כאן השאלה קצת לא ברורה.
    מקילזון כבר ראינו סרטוני גיימפלי, אבל מרזיסטנס ראינו רק תמונות.
    ממה שבכל זאת ראינו, ניתן להסיק בבירור שקילזון נראה יותר טוב.
    רק תסתכלו על התאורה!
    אבל בהשוואה לרזיסטנס הראשון, רזיסטנס 2 עשה קפיצה ענקית.
    אני בהחלט מצפה לגיימפלי שלו.

ריאלסטיות:
    פה עוד פעם, אני מסתמך על המידע שכבר סופק לי.
    קילזון מתיימר לדמות מלחמה אמיתית בין ההלגן לאנושות, ולכן לא תמצאו נשקים ניסיוניים בקילזון.
    מה שאתם משיגים, יש גם לחיילים שלכם, או להלגן.
    ברזיסטנס לעומת זאת, המצב שונה.

ניתן הייל מסוגל להחזיק מספר לא מוגבל של נשקים בINVENTORY שלו, כולל נשקים מיוחדים.
    בקושי רבע מהנקשים ניתנים למציאה אצל בני האדם או הכימרות, כל השאר פזורים באקראיות ברחבי המשחק.
    אבל...
    התחושה שרזיסטנס נותן לך, שגורל האנושות תלוי בקרבות שלך, זה משהו מדהים.
    קחו את הקרב נגד הסטולקר במנצסטר.
    לא הרגשתם שהקרב ממש חשוב?
    שאם תפסידו הכל אבוד?
    כאן בהחלט הייתי מצביע על תיקו.

אונליין:
    טוב, פה אין תחרות.
    לא נודע כלום על האונליין של קילזון, בעוד שעל האונליין של רזיסטנס נודע הרבה מאוד.
    60 שחקנים במפות ענקיות, CO-OP בPSN לשמונה שחקנים, מקצועות חיודים, יחידות של חיילים, פשוט תענוג.
    אז עד שיצאו תמונות\מידע חדש, רזיסטנס לוקח בקטגוריה הזו.

נשקים:
    הקטגוריה הזו מתקשרת לקטגוריה "ריאלסטיות".
    ברור שקילזון מנסה לדמות קרב אמיתי, ולכן לא תמצאו נשקים מטורפים לחלוטין בקילזון.
    אבל עדיין, גם פה נינתן למצוא את הבזוקה החביבה, את רובה הסער הוותיק, את רובה הצלפים הקטלני, ואת הנשקים של האויב.
    אבל ברזיסטנס...
    ברזיסטנס ניתן למצוא הכל!
    החל מאקדחים, ועד לבזוקות!
    לכל נשק יש את הירי המשני שלו, מטולים, תגיות ננעלות, דאבל שוט, ועוד.
    אם נשווה ביניהם, רזיסטנס יתן לך את הנשקים הטובים ביותר שיכולת לחלום עליהם.
    מצד שני, אינסומניאק מתמחים בתחום הזה.

הדמות הראשית:
    ברוב משחקי הFPS הדמות הראשית היא סה"כ מישהו מוזר עם רובה, ברזיסטנס וקילזון ניתן למצוא יותר מזה.
    נייתן הייל הוא דמות מעורפלת, שלא מדברת הרבה.
    הוא נדבק בנגיף הכימרות, והפך ללוחם הגדול ביותר בקרב נגד הכימרות.
    אנחנו לא יודעים הרבה על האישיות שלו, אבל הובטח לנו שהעלילה תשתפר ברזיסטנס 2.
    לעומת זאת, הגיבור בקילזון הרבה יותר פעיל.
    הוא מדבר, כל סירטון הוא תופס פיקוד, משתמש בהבעות פנים, שפת גוף, וכו.
    העלילה גם יותר מפותחת בקילזון, המחדלים של ההגנה, ההתקפה על כוכב הבית של ההלגן, האבידות במלחמה, הכל מתואר באופן ריאליסטי ומפורט.
    פה דווקא קילזון לוקח.

ולסיכום:
    אם אתם יורדים לפרטים הקטנים, אני אישית חושב שרזיסטנס 2 יהיה "יותר טו"ב, בגלל הCO-OP והאונליין המדהימים, והמשחקיות עצמה.
    אבל תאכל'ס?
    שניהם יהיו משחקים מדהימים, וללא ספק שניהם ברשימת החובה שלי.

{נכתב לקהילת PS.VGAMES, כל הזכויות שמורות. =)}

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    Resistance 2.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לא צריך לרדת לשום פרטים, במקום להשוות דברים שטחיים כמו גרפיקה וכמה שחקנים יש במולטי אפשר להסתכל על העובדות.

מפתחת:
    רזיסטנס - אינסומניאק, אחת מחברות הפיתוח היותר איכותיות בעולם המשחקים.
    גורילה - מפתחת חסרת כל כישרון שלא מצליחה לעשות משחק של יותר מ-7 (חלק מההסטוריה "המפוארת" שלה כוללת את KILLZONE, אחד ממשחקי הFPS הפחות טובים שיצאו בדור האחרון ו-SHELLSHOCK:NAM, משחק אקשן מזעזע).

ניצחון מוחץ - רזיסטנס

הסטוריה של הפרנצ'ייז:
    רזיסטנס - אחד מהמשחקים הכי טובים של הPS3, בנוסף הוא היה משחק שיגור שבדרך כלל יוצאים די חסרים בתוכן ואיכות. בשביל משחק שיגור הוא מגה AAA+.
    קילזון - משחק משעמם, איטי וחסר כל גיוון. גרף ציונים מרהיבים של 6 ו-7 למרות הגרפיקה המדהימה שלו וקולות שקראו לו HALO KILLER (נשמע מוכר?).

ניצחון מוחץ - רזיסטנס

השמועות:
    רזיסטנס 2 - אמור לצאת כבר בחג המולד הקרוב אחרי עבודה של שנתיים על הכותר.
    KZ2 - הצוות חרג מהתקציב בצורה מופרזת, הם כבר הגיעו ל60 מליון דולר והיד עוד נטויה.
    במילותיה של SURFER GIRL:
    to top this off the game may be pretty but it's barely mediocre and past the point of no return
    על פי נציגים של סוני שדברו על שיין בטנהאוזן מ1UP, המשחק יצא השנה לא משנה איך ומה המצב שלו.
    עוד סימן רע לKZ2.

ניצחון מוחץ - רזיסטנס

לסיכום, אני לא יודע אם אתם מוכנים לזה או לא אבל KZ2 הולך להיות משחק של 8 נמוך במקרה הטוב ו-7 או אפילו גרוע יותר במקרה הרע.
    לעומת זאת רזיסטנס 2 הולך להיות משחק של 9+.

אז תפסיקו כבר את ההייפ לKZ2, המשחק הזה הולך להסריח חזק, חבל שישבר הלב.
    כמו שאינסומניאק אמרו, הם עובדים כמו חמורים ומספקים תוצאות עם משחקים מעולים פעם בשנה בזמן שגורילה בזבזו 60 מליון דולר (להשוואה, היילו 3 עלה 40 מליון לפיתוח וגירס 20 מליון) ומוציאים זבל פעם בשלוש שנים.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    לא צריך לרדת לשום פרטים, במקום להשוות דברים שטחיים כמו גרפיקה וכמה שחקנים יש במולטי אפשר להסתכל על העובדות.

מפתחת:
    גורילה - מפתחת חסרת כל כישרון שלא מצליחה לעשות משחק של יותר מ-7 (חלק מההסטוריה "המפוארת" שלה כוללת את KILLZONE, אחד ממשחקי הFPS הפחות טובים שיצאו בדור האחרון ו-SHELLSHOCK:NAM, משחק אקשן מזעזע).

ניצחון מוחץ - רזיסטנס

הסטוריה של הפרנצ'ייז:
    רזיסטנס - אחד מהמשחקים הכי טובים של הPS3, בנוסף הוא היה משחק שיגור שבדרך כלל יוצאים די חסרים בתוכן ואיכות. בשביל משחק שיגור הוא מגה AAA+.
    קילזון - משחק משעמם, איטי וחסר כל גיוון. גרף ציונים מרהיבים של 6 ו-7 למרות הגרפיקה המדהימה שלו וקולות שקראו לו HALO KILLER (נשמע מוכר?).

ניצחון מוחץ - רזיסטנס

השמועות:
    KZ2 - הצוות חרג מהתקציב בצורה מופרזת, הם כבר הגיעו ל60 מליון דולר והיד עוד נטויה.
    במילותיה של SURFER GIRL:
    to top this off the game may be pretty but it's barely mediocre and past the point of no return

ניצחון מוחץ - רזיסטנס

לסיכום, אני לא יודע אם אתם מוכנים לזה או לא אבל KZ2 הולך להיות משחק של 8 נמוך במקרה הטוב ו-7 או אפילו גרוע יותר במקרה הרע.

כמו אינסומניאק אמרו, הם עובדים כמו חמורים ומספקים תוצאות עם משחקים מעולים פעם בשנה בזמן שגורילה בזבזו 60 מליון דולר (להשוואה, היילו 3 עלה 40 מליון לפיתוח וגירס 20 מליון) ומוציאים זבל פעם בשלוש שנים.
    תשמע, זה הצד השני של המשוואה.
    אני מסתמך על מה שהראו לנו, ועד עכשיו?
    KZ2 נראה מעולה.
    אם תשכח מKZ אחד, מה היית אומר על KZ2 עכשיו?
    ע"פ כל המידע שפורסם עליו?
    אני אישית מאמין שיש לו פוטנציאל אדיר.
    חוץ מזה, סוני וגורילה\גרילה לומדים מטעויות, להשקיע במשחק 60 מיליון דולר ולחזור על אותה טעות של הדור הקודם?
    אני לא חושב.

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    עיר
    צפת
    אני דווקא חושב שKZ2 הולך להיות יותר טוב.

קרדיט לINK מפורום אחר
    מי שרוצה הזמנה ללוקרז: הסבר + הזמנה מסן: [email protected].

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    אני מאמין שRESISTANCE2 יהיה יותר טוב.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי Splicer
    אני מאמין שRESISTANCE2 יהיה יותר טוב.
    אתם יודעים, מותר לכם לפרט.
    זה הרעיון של הדיון.

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי origlo
    אתם יודעים, מותר לכם לפרט.
    זה הרעיון של הדיון.
    טוב:
    KILLZONE - אחד ממשחקי הFPS הגרועים ששיחקתי, ממשק וגיימפלי זוועתים וכמו שזה נראה עכשיו מהמשחק השני יש לנו רק גראפיקה.
    RESISTANCE - היה ונשאר אחד מהמשחקים האהובים עלי לPS3, סינגל מצוין וארוך יחסית לז'אנר,CO-OP מהנה במיוחד ולפי השמועה CO-OP וסינגל שונים, מה צריך יותר?

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    נס-ציונה
    ברור ש killzone 2 יהיה חזק יותר.... אני אישית אוהב להילחם ב חיילים דמוי בני אנוש ולא איזה מיפלצות מפגרות...וגם אני אוהב ריאליסטיות....אי אפשר עוד להשוות את שתי המשחקים כי הם יצאו עו דהרבה זמן ובקושי יש לנו פרטים אליהם
    יש 10 סוגי אנשים בעולם כאלה שמבינים בינארית וכאלה שלא

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    לא נעים לי להגיד אבל ד"ר... הבאת טיעון מוחץ...
    אני אשמח מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד (רוצים עוד?) שד"ר טועה... אבל אני קודם מעדיף לחכות עוד... רסיסטנס בטוח יהיה 8.5-9.4 (ד"ר-אני טועה? ) אבל עם KZ2 אי אפשר לדעת.. אל תשכחו שKZ1 היה משחק שיצא 10 חודשים מוקדם מידי רק כדי להתחרות בהיילו ...ולכן אומרים שהוא נכשל כי סה"כ הייתה לו גרפיקה מדהימה..(יש מישהו ישכול לתקן אותי?)
    KZ לפספ נחשב די טוב אבל הוא לא ממש FPS (נדמה לי... לא שיחקתי בו... חבר שלי אמר לי שהוא ממש טוב...)
    אני אשמח אם ישקיעו בKZ2 כמה שרק אפשר ולא ימהרו להוציא אותו...
    אגב.. למה אתם לא מצטטים אם אתם חושבים שמישהו פה טועה..? זה מוסיף צחוק לפורום

הצטרף בתאריך
    27.10.2007
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo

מפתחת:

ניצחון מוחץ - רזיסטנס

הסטוריה של הפרנצ'ייז:

ניצחון מוחץ - רזיסטנס

השמועות:
    במילותיה של SURFER GIRL:
    על פי נציגים של סוני שדברו על שיין בטנהאוזן מ1UP, המשחק יצא השנה לא משנה איך ומה המצב שלו.
    עוד סימן רע לKZ2.

ניצחון מוחץ - רזיסטנס

כמו שאינסומניאק אמרו, הם עובדים כמו חמורים ומספקים תוצאות עם משחקים מעולים פעם בשנה בזמן שגורילה בזבזו 60 מליון דולר (להשוואה, היילו 3 עלה 40 מליון לפיתוח וגירס 20 מליון) ומוציאים זבל פעם בשלוש שנים.
    גם אם כן גם אם לא KZ2 יאכזב לאף אחד לא יהייהי אכפת.. עד שהוא יצא כולנו נחגוג על MGS4 FF13 STAR WARS וכן RESISTANCE נראה לי שגיימרים העדיפו לשקוח את KZ2 מסיבות ברורות, יחד עם הסיבה שאני לא בוטח בGTA4 וGOW3 מפתחות צריכות לתת לנו סרטון, רעיון, או אפילו כמה תמונות כדי לדעת שהמשחק מתקדם
    על תעצבנו אותי

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    RESISTANCE 2 יהיה הרבה יותר טוב.
    הוא המשחק השני והראשון היה טוב לא כמו KZ הראשון שהיה נפילה.
    דבר שני המפתחת היא אינסומניאק שהביאה בינתיים את המשחקים הכי טובים על הPS3.
    ודבר שלישי נשקים מטורפים וגם אונליין של עד 60 אנשים!
    KZ2 יהיה לדעתי משחק של 8
    לגבי שKZ2 עלה בינתיים 60 מיליון דולר זו רק שמועה לא?
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    לדעתי העלילה והריאליסטיות תהיה הרבה יותר טובה בKZ2.
    אני אישית מעדיך את האויבים של קילזון....שונא את החייזרים הפלצנים האלה...

אבל האונליין, אין מה לדבר...רזיסטנס לוקח...

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    אני חושב שרסיסטנס יצליח ואהיה יותר טוב!
    אבל אני יותר אוהב להילחם בבני אנוש ולא בסתם יצור שלקח מלא זמן לצייר אותו חח.

ד"א ההודעה ה500

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    נכתב במקור על ידי The Joker
    לדעתי העלילה והריאליסטיות תהיה הרבה יותר טובה בKZ2.
    למה?

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    למה לא? אני אוהב נשקים אמיתיים ומשחק ריאלי, אני לא אומר שזה לא כיף לסחוב ארבע נשקים כבדים, אבל עדיף להצמד למציאות. ביינתיים נראה שהוא שהם משקיעים בעלילה. רזיסנטס פחות מושקע, אמרו שהפעם היא תהיה טובה יותר- נראה.

(בכל אפון אני מעדיף את האויבים של KZ2, אבל אני חושב ששניהם יהיו הכרחיים לכל אחד).

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    עיר
    אי שם בכוכב הבית הנידח שלכם.
    מבחינת נשיאת תחמושת, אני באופן אישי מעדיף ריאליסטיות, למרות שזה גורר בעקבותיו מעט נשקים בד"כ. על Resistance2 כמעט ואין מידע, אין סרטונים, ויש פחות מ10 תמונות, אז אין שום דבר שאפשר לומר עליו. למרות שלפי הניסיון שלי עם Resistance: FOM אז זה הולך להיות משחק מדהים.
    לפי הסרטונים המעטים של Killzone2, אפשר להבין שהגרפיקה תהיה לא פחות מ10, אבל הקטע של המשחקיות ממש לא בטוח. אם המשחק יהיה כישלון, זו כנראה תהיה אחת ההחמצות הגדולות ביותר שראיתי.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי Elessar
    מבחינת נשיאת תחמושת, אני באופן אישי מעדיף ריאליסטיות, למרות שזה גורר בעקבותיו מעט נשקים בד"כ. על Resistance2 כמעט ואין מידע, אין סרטונים, ויש פחות מ10 תמונות, אז אין שום דבר שאפשר לומר עליו. למרות שלפי הניסיון שלי עם Resistance: FOM אז זה הולך להיות משחק מדהים.
    לפי הסרטונים המעטים של Killzone2, אפשר להבין שהגרפיקה תהיה לא פחות מ10, אבל הקטע של המשחקיות ממש לא בטוח. אם המשחק יהיה כישלון, זו כנראה תהיה אחת ההחמצות הגדולות ביותר שראיתי.
    הכי עצוב זה שלמשחק יש פוטנציאל אדיר, KZ1 היה אמור להיות משהו מטורף לחלוטין.
    איפה הוא התרסק?
    זה דיון בפני עצמו.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי Elessar
    חשפו בינתיים רק את המערכת Cover. המערכת לשם עצמה מעלה את המשחק הזה בכל הקשור לגיימפליי מ-95 אחוז מהמשחקים בשוק.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני רוצה להביא לכם ציטוטים נבחרים מהבקרוב של KZ2 מ-IGN:
    "the game formerly known as Kin already has made waves throughout the videogame world"

"Rumored about for more than a dozen or so weeks now, Killzone 2 has quickly built into one of the most talked about pieces of shadow-ware in the industry."

"While we're on the subject of how things look, the graphics are supposedly very impressive in motion. Combining the diffuse lighting of Ico with powerful NURB technology, Killzone 2 oozes cinematic influence."

" Scheduled for a late 2007 release, Killzone 2 has indeed come into the public eye. Though details on its purported online and multiplayer mode have yet to be released, they're gossiped to be some of the most impressive options the PS3 has yet seen. If the features can live up to all the hype that's surrounding the single player game, however, our social lives could be in trouble."

KillZone 2 looks like a quality first-person shooter."

The game is getting better before our very eyes and it's making me think" that maybe it is beginning to be worth the hype."

"Sony and Guerilla Games' hype generating machine of an FPS has been the PlayStation 3's focus of attention for the better part of a year of so."

כל זה מIGN.
    רגע, אופס!
    זה בעצם הכל מהבקרוב של KZ1 "ובטעות" הוספתי לכל הציטוטים את הספרה "2" ליד הכיתוב KZ.
    בקיצור, אותו סיפור בדיוק.
    לגרילה אין יותר מדי כישרון חוץ מאשר לעשות גרפיקה יפה, אל תאמינו להייפ פעם שניה.

הרשמה