תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    הדמות היא חצי אורק בשם לינדאק, נטייה ניטרלי רשע.
    רקע: לינדאק היה חבר בכנופיה עם עוד ארבעה חצי אורקים. הבסיס שלהם היה מערה באמצע השממה, וכשהיה נגמר להם האוכל הם היו הולכים לאחת הדרכים הקרובות ושודדים כרכרות חולפות. פעם אחת הם שדדו כרכרה ומצאו עליה סמים. כשחזרו לבסיס, הם אכלו ארוחת ערב וסיממו את עצמם. מהרגע הזה לינדאק לא זכר כלום עד הבוקר. כל חברי הכנופיה החליטו שכל יום אחד מהם יסמם את עצמו עד שהסמים ייגמרו. ביום הראשון הם נתנו ללינדאק להסתמם, ולאחר לקיחת הסם הוא שוב לא זכר כלום עד הבוקר. גם ביום השני הם נתנו ללינדאק להסתמם, וגם ביום השלישי. ביום הרביעי לינדאק זיהה שיש פה משהו חשוד, וכשנתנו לו את הסם עוד פעם הוא רק העמיד פנים שהוא לוקח אותו. אז אחד מהחברים שלו דחף לו לידיים מנדולינה מעוטרת. הוא הבין שמצפים ממנו לנגן ולכן החל לפרוט על המיתרים בהסח דעת. הוא הופתע כשמהמנדולינה יצאה מנגינה נפלאה. שאר הכנופיה התיישבה ונרגעה, והיה ברור שהם נהנים מהמנגינה. אז, במעשה בוגדנות אופייני ליצורים מרושעים, לינדאק שלף סכין וחתך לכולם את הגרון. הוא ידע שיום אחד אחד מחברי הכנופיה יהרוג את השאר ויצא לנסות את מזלו בעולם. הוא פשוט קיווה שזה יהיה הוא שיקום ויעשה את זה. הוא החל לצייד את עצמו לדרך. הוא ארז תיק מלא צידה לדרך, וחיטט בשלל האחרון שהם שדדו (זה שהיו בו הסמים) בתקווה למצוא ציוד איכותי. הוא מצא קסדה שנראתה לו נחמדה, ומדד אותה על ראשו. לפתע הוא קלט שכל חייו הוא היה שודד דרכים מושחת וחסר מצפון, והתבייש בעצמו (הקסדה הייתה קסדת שינוי נטייה).הוא נפטר בגועל מכלי הנשק הרגילים שלו, שבהם הוא עשה כל כך הרבה מעשי פשע, ולקח לעצמו רק חרב אדירה שהוא מצא בשלל. הוא גם לקח את המנדולינה שאיתה הוא גילה את כשרון הנגינה שלו.
    אחרי כמה ימי הליכה, הוא הגיעה לכפר קטן ונכנס לפונדק. הפונדק היה מלא עד אפס מקום, והוא התיישב בפינה בשקט כי לא ידע איך להתמודד עם המצב החדש שהוא נקלע אליו. כסף הוא שכח לקחת, והאוכל שלקח איתו כבר נגמר. הוא היה רעב, אבל לא ידע מה לעשות כדי לקבל ארוחה טובה. ולכן, הוא עשה את מה שהוא ידע שהוא באמת טוב בו - הוא שלף את המנדולינה והחל לנגן. לאט לאט כל מי שהיה בפונדק השתתק. הם הקשיבו לו בשתיקה עד שהוא סיים את הנגינה. כשהוא סיים, הם הביטו בו בשתיקה. ואז, משהו החל למחוא כפיים. אחריו התחיל עוד אחד, ועוד אחד, עד שכל הפונדק מחא לו כפיים. הוא פנה לפונדקאי ושאל אם הוא יכול ארוחת ערב וחדר ללילה. הפונדקאי הסכים, בתנאי שהוא ינגן עוד פעם. אז הוא ניגן עוד פעם, אכל את ארוחתו ועלה לחדר שנתנו לו. בבוקר הוא עזב את הפונדק למרות שהפונדקאי התחנן שהוא יישאר. מאז הוא נודד ממקום למקום, מרוויח את לחמו בנגינה. הוא מקווה למצוא מקום עבודה קבוע, עם משכורת טובה ומעסיק נחמד, אבל עד עכשיו הוא לא מצא מישהו שמצא חן בעיניו ולכן הוא ממשיך לנדוד.
    מראה: לינדאק הוא בגובה ממוצע לחצי אורקים, אולי מעט גבוה יותר, עם שיער קצר, אף אנושי יחסית, וסנטר מכוסה זיפים. הוא לא בולט בקהל, עד שהוא מתחיל לנגן.
    אופי: מאז שנטייתו השתנתה הוא מעט ביישן, ומבולבל מעט מצורת החיים החדשה שלו. הוא לא מבקש הרבה בעד הופעה, אבל הוא גם לא אידיוט. אם מישהו מנסה לרמות אותו, הוא לא עובר על זה בשתיקה. מוזיקה תופסת חלק חשוב בחייו, מאחר והיא הובילה לשינוי באישיותו והיא מנחה אותו בחייו החדשים. בסך הכל הוא עושה רושם טוב על אנשים, בגלל אופיו השקט והנוח. אבל מי שינסה לעבוד עליו, יגלה שהוא הכניס את עצמו לצרות רציניות.

אולי בהמשך אני אעלה ציור שלו לפורום.
    נכתב במקור על ידי the Nerubian
    אני יכול לדמיין את כל בדיחות הבקר שיהיו מסביב לשולחן.

"יש להם מינוטאור? זה בסדר, גם לנו יש בקר"

"אולי תשחק אשף?"
    "מה?! אני לא משחק בקר!"

"יש לך בעיה עם זה שאני משחק אשף שנוטה לטוב?"
    "מצטער, זה פשוט מזכיר לי את הפרות הקדושות מזירת המבוך במאנצ'קין נולד 2"

"זרועו של יסודן האש מכה בך בעוצמה. אתה נזרק אחורה, אפוף להבות..."
    "אווו... בקר על האש!"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.06.2007
    עיר
    חולון
    נשמע סיפור מעניין ומגניב אבל יש לי ביקורת...

ממתי חצאי אורקים משתלבים כך בעיר ללא קריאות גנאי?
    והמנדולינה היא כלי מוכשף שכאילו מקסים את כל שומעיו? או שפשוט המוסיקה ממש יפה?
    אבל בכל מקרה אהבתי את הסיפור
    YourFatMama

ושאמא שלכם תמיד תהיה שמנה!
    (/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    אנא העתיקו את ארנב אל חתימותייכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם!!!
    ---------------------------------------------
    (\__/)
    (^.^)
    (>.<)
    (___)
    (O)(O)
    זהו ארנב פסיכי
    העתיקו אותו לחתימתכם
    ולא הוא יבוא בלילה ויאכל לכם את
    כל הממתקים
    גם את העוגיות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    כתבתי שהוא לא מתבלט. הוא יחסית אנושי בהופעתו, כך שאם לא תסתכל עליו טוב תחשוב שהוא בן אנוש גדול במיוחד.
    בקשר למנדולינה: אולי היא מכושפת, ואולי לא. בכל מקרה, בכל פעם שהוא מתחיל לנגן אנשים עוצרים הכל ומקשיבים לו, ותאמין לי שאם מישהו אחר היה מנגן על המנדולינה הוא היה מוציא כמה צלילים עקומים ומעורר עליו את חמת הקהל.
    שתף ב-Google+

הרשמה