תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    יש לי בעיה עם המאוורר של הציפסט.הוא מאד מרעיש כשאני מעלה את המחשב למשך כמה דקות.
    זה מסתדר אחרי כמה זמן והוא מפסיק להרעיש אבל אני מפחד שהוא בדרך למות ויתקלקל לי משהוא במחשב עקב זאת.
    חשבתי לשמן אותו אבל אני לא מצליח להסיר את הברגים שלו,הם פשוט מורכבים חזק מידי (ניסיתי עם מברג פיליפס קטן שמתאים בול).אפילו הפעלת כוח יחסית חזק לא עוזרת.

מה לעשות? האם אפשר לשמן אותו בדרך אחרת שלא ע"י הוצאתו מהמחשב? (נראה לי מסוכן).
    למישהוא יש עצה מה לעשות?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    אין אפשרות לנקות אותו ללא הוצאתו..פשוט תוציא תברגים ותנקה מאבק..
    אולי יש מן 2 פסים לבנים תנסה למשוך אותם כלפי מעלה, יעזור לי אם תגיד לי איזה מאוורר יש לך?
    של P4 ישן או של סוקט 775??.
    TF2 Player - BouNcH

MyComp:I5 [email protected]:Gigabyte GA-P55-UD3L:G.skill DDR3 4Gb RAM 1333Mhz:GB 8800Gts 512Mb|(New soon - HD6950):Samsung 1.5Tb:Cm 690 II:HEC WIN+ 600W:
    Logitech Mx518:Logitech MediaKeyboard

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    נכתב במקור על ידי DrDevil29
    אין אפשרות לנקות אותו ללא הוצאתו..פשוט תוציא תברגים ותנקה מאבק..
    אולי יש מן 2 פסים לבנים תנסה למשוך אותם כלפי מעלה, יעזור לי אם תגיד לי איזה מאוורר יש לך?
    של P4 ישן או של סוקט 775??.
    זה מאוורר של הציפסט לא של המעבד.
    הנה תמונה שלו,הברגים מוברגים כל כך חזק שאין אפשרות להבריג אותם החוצה.
    http://img408.imageshack.us/my.php?i...magephppb8.jpg

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    הבנתי!
    זה מחובר לגוף קירור....
    אתה צריך פשוט להוציא את הברגים השחורים והקטנים אז המאוורר בחוץ, בדיון עזרה יש מדריך לשימון מאווררים שאני כתבתי, תסתכל בו זה יעזור לך.
    תעשה בול את אותו הדבר ואז פשוט תרכיב אותו מחדש על הגוף קירור..
    TF2 Player - BouNcH

MyComp:I5 [email protected]:Gigabyte GA-P55-UD3L:G.skill DDR3 4Gb RAM 1333Mhz:GB 8800Gts 512Mb|(New soon - HD6950):Samsung 1.5Tb:Cm 690 II:HEC WIN+ 600W:
    Logitech Mx518:Logitech MediaKeyboard

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    נכתב במקור על ידי DrDevil29
    הבנתי!
    זה מחובר לגוף קירור....
    אתה צריך פשוט להוציא את הברגים השחורים והקטנים אז המאוורר בחוץ, בדיון עזרה יש מדריך לשימון מאווררים שאני כתבתי, תסתכל בו זה יעזור לך.
    תעשה בול את אותו הדבר ואז פשוט תרכיב אותו מחדש על הגוף קירור..
    כתבתי את זה כבר פעמיים,אי אפשר להבריג את הברגים החוצה,הם תקועים.
    האם המקרה אבוד?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    ניסית לסובב לצד שני?
    ד"א יש שם ברגים שחורים קטנים, חפש אותם.
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    נכתב במקור על ידי ILNest
    ניסית לסובב לצד שני?
    ד"א יש שם ברגים שחורים קטנים, חפש אותם.
    כן ניסיתי גם לשני הצדדים,ברגים שחורים? נראה לי שהם בצבא כסף רגיל..אני יבדוק ואחזור אליכם עם תשובה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    שמע תשים שמן חלודב או את השמן שאתה הולך לשים למאוורר על הברגים תחכה 10 דקות ואז תנסה להוציא אותם עוד פעם!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    עמיקם\יוקנעם
    הקירור של DFI לצערינו מאוד לא אמין,למרות שהלוח עצמו מאוד.
    בכול מקרה,כדי להוציא את הקירור הזה צריך לפרק את הלוח אמ,הקירור עצמו מוחזק עם פין מפלסטיק שצריך ללחוץ עליו ואז למשוך אותו מהצד של הידית וככה להוציא אותו,

עדיף להחליף את הקירור הזה בקירור צי'פסט פשוט ויעיל יותר.

אני GM במשחק הישראלי Moondo רוצים להצטרף לכיף?
    www.Moondo
    .com
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    נכתב במקור על ידי adriel
    שמע תשים שמן חלודב או את השמן שאתה הולך לשים למאוורר על הברגים תחכה 10 דקות ואז תנסה להוציא אותם עוד פעם!!
    אין אפשרות לשים את השמן על הברגים כי המארז קטן מידי ולא מאפשר עבודה נוחה ואני מפחד לטפטף שמו על הלוח אם. להוציא את כל הלוח אם ממש לא בא לי.
    נראה לי אני יחכה עד שהמחשב ימות ואז יקנה חדש..גם ככה הוא ישן רצח.
    מישהוא יודע מה יקרה אם הציפסט יעבוד בלי המאורר? יש עליו הרי היטסינק..האם זה יהרוס משהוא?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    נכתב במקור על ידי Kentaro
    הקירור של DFI לצערינו מאוד לא אמין,למרות שהלוח עצמו מאוד.
    בכול מקרה,כדי להוציא את הקירור הזה צריך לפרק את הלוח אמ,הקירור עצמו מוחזק עם פין מפלסטיק שצריך ללחוץ עליו ואז למשוך אותו מהצד של הידית וככה להוציא אותו,

עדיף להחליף את הקירור הזה בקירור צי'פסט פשוט ויעיל יותר.
    כמו שחשבתי..צריך לפרק את כל הלוח אם. :\
    באסה כי אני לא בטוח שאני רוצה לעשות את זה כי זה אומר לפרק את ההיטסינק והמאורר של המעבד ואז להחזיר חזרה...אף פעם לא התעסקתי עם המעבד,שמתי משחה טרמית וכאלה על מעבד ואני חושש שאני רק יהרוס.
    נראה לי אני ישאיר את המצב ככה אלא אם זה ממש חשוב להחליף את הקירור של הציפסט שלא יהרס משהוא?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    עמיקם\יוקנעם
    במקרה והמאורר כושל,הCHIPSET,יכול בשלב מסויים להפגע אני מאמין,אחרי הכול,אצלו עובר המון מידע במהירות מאוד גבוהה (הכרטיס מסך זכרון RAM והמעבד) ומכך הוא מתחמם מאוד,אפילו כשהמחשב במצב IDLE

אני GM במשחק הישראלי Moondo רוצים להצטרף לכיף?
    www.Moondo
    .com
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    נכתב במקור על ידי zmir
    כמו שחשבתי..צריך לפרק את כל הלוח אם. :\
    באסה כי אני לא בטוח שאני רוצה לעשות את זה כי זה אומר לפרק את ההיטסינק והמאורר של המעבד ואז להחזיר חזרה...אף פעם לא התעסקתי עם המעבד,שמתי משחה טרמית וכאלה על מעבד ואני חושש שאני רק יהרוס.
    נראה לי אני ישאיר את המצב ככה אלא אם זה ממש חשוב להחליף את הקירור של הציפסט שלא יהרס משהוא?
    חכה יש לי פיתרון אחר אם יש לך מקלונים לאוזנים אז שים טיפה שמן על אחד ואז בזהירות תעביר על הברגים ואז תחכה קצת ותנסה שוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.01.2008
    אחי תחליף במהירות כי לי הוא שרף את לוח מ ועוד...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    תודה לכולם על העזרה והעצות
    אני חושב שאולי יש לי אחריות עדיין על הלוח אם,אולי יסכימו לסדר לי את זה בחנות.
    קניתי מזיגזג2000 לפני בערך שנתיים.
    בכל מקרה אוליי אני ינסה לפרק את הלוח אם..זה רק אומר שאני צריך לקנות משחה טרמית למעבד.
    ממש אין לי כוח להתעסק עם המחשב כי אני לא מבין ומנוסה יותר מידי ואין לי ממש מישהוא אחר שיכול לעזור לצערי. באסה.

שתף ב-Google+

הרשמה