תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    חברת Ubisoft שיחררה את התוכן הנוסף לרשת ה- Xbox LIVE של קונסולת ה- Xbox 360 בלבד. התוכן הנוסף יעשיר את חווית המשחק של כל שחקן ע"י הוספה של 9 מפות חדשות למשחק (כאשר 7 מתוכן בהשראת המשחק הראשון) וחווית שיתוף פעולה בין שחקנים (שלא הייתה במשחק עד כה). חבילת התוכן תעלה 800 נק' מיקרוסופט (כ-10$).
    המשימות החדשות ימשיכו את המשחק מהיכן שהוא הסתיים, וניתן יהיה לשחק את המשימות החדשות בעזרת חבר. כמו כן ייתווספו נשקים חדשים למשחק, שניתן יהיה לשחק איתם גם בקמפיין המקורי למשחק. חבילת הנשקים החדשה ("NMore Guns Pack") ניתנת להורדה בחינם.
    סיפור הקמפיין החדש:
    Manuel Suazo Azcona כרגע מהווה את את המנהיג של תנועת המורדים החדשה של El Salvador. התוכנית של Azcona היא לנטרל את הממשלות של El Salvador ושל Honduras. כך שברגע שהממשלות ינוטרלו הוא יוכל להשתלט על הממשלות ולהדיח את המנהגים תומכי ארה"ב והדמוקרטיה. יחידת ה-Ghosts שוב נשלחת לטפל בהתקוממות לפני שהיא מתחילה. עליהם להיכנס לקן הצרעות של המחבלים ולחסל אחד אחד את ראשי ההתקוממות. אם הם ייכשלו, מאמצי ארה"ב להביא דמוקרטיה יציבה לאזור יכשלו וכל האזור יקלע לכאוס.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אני צריך לסיים קודם את המשחק המקורי לפני שאני שוקל הרחבה לתוכן.
    אבל על איזה חווית שיתוף פעולה שלא היתה הם מדברים? GRAW2 דווקא מעודד שיתוף פעולה בין שחקנים
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לא היה משחק קו-אופ בקמפיין מקורי. רק במשימות החדשות ניתן לשחק ביחד דרך הלייב או בשני שלטים. (לא מדובר על שיתוף פעולה של הצוות עצמו)
    נ.ב. איך עוד לא סיימת? זה לא משחק ארוך כ"כ.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    בהתחלה רציתי לסיים את קמאו, ואז התחלתי את GRAW2, ואז פתאום הגיעו המון משחקים אחרים במבול...
    אבל יש משחק קואופ בGRAW2 ואפילו ל-4 שחקנים במסך מפוצל. פשוט לא מדובר במשימות הרגילות בקמפיין אלא במשימות שנבנו במיוחד לקואופ.
    אבל שמע, יש לי לא מעט השלמות. אני עדיין באמצע של ביושוק ובשליש הראשון של קראקדאון.
    לאט לאט נטפל בהכל...
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אין מצב קואופ, יש אפשרות לשחק במשימות של המולטי.
    בכל מקרה כדאי שתזדרז, כי עוד מעט מתחיל שוב המבול... (GTA, TH, ריינבו 6 ועוד רבים)

הרשמה