תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    כבעל COD4 מקורי, אני לא מבין למה יש כל כך הרבה שרתים בארץ שהם CRACKED.

זה נותן לגיטימציה לאנשים לא לקנות את המשחק. הקהילה של COD4 ממש לא גדולה.

אם לא היו שרתים לא חוקיים, אני מאמין שכמות הקהילה בארץ הייתה קטנה בלפחות 3/4 ממה שהיא עכשיו.

אני מאמין שיש בארץ בסביבות 400-300 שמשחקים COD4 באופן קבוע שמתוכם אולי ל50-80 יש מקורי. לדעתי, אם איזשהו גורם יגרום לסגירת הסרברים הפרוצים או לצמצומם, המצב של שרת VGAMES והמתחרה המקורי יהיה טוב בהרבה.

האם יש למישהו רעיון בנושא? דעה? פתרון?

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    זה לא רק פה זה בכל העולם
    אנשים לא קונים את המקורי לא בגלל זהוא יקר אלא בגלל שיש להם אפשרות אחרת
    BF2 Nickname:Ballack885
    Call of duty 4 Nickname:BALLACK885

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    נכון,"למה לשלם כשאפשר להשיג בחינם,אנשים לא פראיירים...כולם מורידים למה שאני יהיה יוצא דופן."
    מה שאנשים לא מבינים שלאט לאט במונח ממש מתעב ואנוכי אני יגיד את זה ככה שהם "אונסים" את תעשיית הגיימינג למחשב,וגיימרים הם יהיו אלה שיפגעו,כי בסופו של דבר נראה רק יותר ויותר משחקים שיצאו לקונסולות ולא לPC..וגם בהקשר של COD4,החברה Infinity Ward שפיתחה את המשחק כבר הודיעה שזה לא היה שווה להם את המשחק למחשב האישי בגלל שהרוב הורידו אותו,וכולם משחקים בפרוץ...
    ופה בארץ יש חברה שהיא אפילו ספק לכול אותם השרתים הפרוצים,וזה מעצבן אותי לאללה,אני מקווה שיתבעו את הבנ* .....צריך לסגור אותם אחד ולתמיד,היא אחראית על יותר מחצי שרתים פרוצים פה בארץ. אני לא אנקוב בשם שלה פה,אבל אנשים יודעים על מי אני מדבר.
    A pint of sweat will save a gallon of blood.” -
    General George S.Patton
    כינוי ב COD4 -- Cannabis

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    מסכים לחלוטין!
    זה נהיה ממש מגיפה להוריד היום משחקים פרוצים.
    כאשר ילדים שמורידים זה הכי גרוע כי הם בעצם "מחונכים" לא לקנות משחקי מחשב.
    כולנו רק נפגעים מזה ובסוף לא יביאו משחקים לארץ.
    טוב שיש אתרים כמו ויגיימס שמקדמים את נושא הגיימינג בארץ בצורה חסרת תקדים לארצנו הקטנטונת אבל זה לא מספיק.
    אני למשל החלטתי שאני קונה רק משחקים מקוריים ויהי מה.
    אני באמת חושב שאם קונים משחק עם מולטי טוב ב200 שקל פעם בכמה זמן זה ממש לא נורא מבחינה כספית.
    האבסורד הוא שאנשים מבזבזים עשרות אלפי שקלים על מחשבים חדשים ויקרים ואחר כך לא קונים משחק ב200 שקל כי הם "שרפו" לעצמם את כל החסכונות,או כמו ברוב המקרים הם סתם קמצנים.
    אני מקווה שהמצה ישתפר אם יהיו טורנירים וליגות רק למקורי ובזה ויגיימס יכולים וצריכים לעזור.
    לטובת כולנו.

בכל אופן אני את שלי אמרתי.

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    אני שמח על התגובות, אבל מה עם איזשהו מעשה בפועל!?!?

האם אפשר לגרום לגורם משפטי או אחר לסגור את השרתים? האם זה חוקי לפתוח שרת פרוץ בארץ שמעודד הורדה למשחק?

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    כרגע לא, אין שום חוק בארץ שנוגע בהורדות לא חוקיות.
    אמא שלי אפילו מנסה להניע אותי רק להוריד, היא שואלת אותי אם לא חבל על הכסף. אני אומר לה כמובן: "לא" . כי משחקים משחקים בכסף, או לא משחקים בכלל.
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    הבעיה טמונה בעובדה שאין קהילות מקצועיות בארץ.

מי שמשחק בפבליק, לא חייב לקנות מקורי, יש יותר שרתים פרוצים
    אז למה שמישהו ישקיע?
    אם היו קהילות מקצועיות, קלאנים רציניים (לא. לא קלאן שמשחק פבליק כל היום)
    אנשים היו חייבים לקנות את המשחק כדי להשתתף ולהצטרף.

לכן, מה שניתן לעשות בפועל, זה חיזוק הקהילות המקצועיות
    ולא פתיחת שרתי פבליק.

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    נכתב במקור על ידי ILNest
    כרגע לא, אין שום חוק בארץ שנוגע בהורדות לא חוקיות.
    אמא שלי אפילו מנסה להניע אותי רק להוריד, היא שואלת אותי אם לא חבל על הכסף. אני אומר לה כמובן: "לא" . כי משחקים משחקים בכסף, או לא משחקים בכלל.
    כול עוד זה כסף שלך ואתה מרוויח אותו,זה הכול טוב ויפה,אם אתה חי מהוורידים של אמא,אני מבין את אמא.
    A pint of sweat will save a gallon of blood.” -
    General George S.Patton
    כינוי ב COD4 -- Cannabis

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    אני חושב שזה עניין של סדרי עדיפויות.
    איך זה שלאנשים יש כסף להוציא על מחשב חדש ולרוב גם יקר שיריץ משחקים חדשים אבל כסף למשחק מחשב שעולה 200 שקל אין לו? לא חייבים לקנות כל משחק שיוצא.
    קונים אחד או שניים פעם בתקופה ומשחקים במולטי.זה אומנם מגביל מאד ותמיד זה כיף לשחק בהמון משחקים הכי חדשים אבל הרווח פה הוא שלנו. קניית משחקים חוקיים=פיתוח קהילת הגיימינג בארץ,יותר תחרויות,יותר שרתים עם פינג נמון וכדומה. זה דרך דו סיטרית.
    אבל לישראלים לא אכפת וחבל זה פוגע רק בהם.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי zmir
    אני חושב שזה עניין של סדרי עדיפויות.
    איך זה שלאנשים יש כסף להוציא על מחשב חדש ולרוב גם יקר שיריץ משחקים חדשים אבל כסף למשחק מחשב שעולה 200 שקל אין לו? לא חייבים לקנות כל משחק שיוצא.
    קונים אחד או שניים פעם בתקופה ומשחקים במולטי.זה אומנם מגביל מאד ותמיד זה כיף לשחק בהמון משחקים הכי חדשים אבל הרווח פה הוא שלנו. קניית משחקים חוקיים=פיתוח קהילת הגיימינג בארץ,יותר תחרויות,יותר שרתים עם פינג נמון וכדומה. זה דרך דו סיטרית.
    אבל לישראלים לא אכפת וחבל זה פוגע רק בהם.
    כמו שאמרתי, אם יש מספיק שרתים פרוצים, אין טעם לגיימר הממוצע
    ללכת לקנות עותק מקורי.
    לא קשור בכלל כמה עלה לו המחשב וכמה יש לו בכלל...

תפקידם של חברות הגיימינג בארץ זה לגרות את האנשים לקנות עותקים מקוריים
    על ידי טיפוח קהילות שמתיימרות לשחק פרו.
    דוגמא:
    אתרים כמו Vgames ו Gamer, חייבים לפתוח שרתים ומערכות גאדרים
    עבור הקלאנים שכן שואפים לשחק פרו.
    תפקידכם כגולשי האתר הוא ללחוץ על מנהלי הקהילה שילחצו הלאה...

הצטרף בתאריך
    14.11.2007
    עיר
    רמת-גן
    פתחתי אתמול נושא לגבי השרת של ויגיימס אם הוא מקורי או לא .
    ברצינות ,זה פשוט חבל מה שקורה עם גירסאות של "הפרוץ" .

זה מעצבן ועוד יותר חברות האחסון שמקדמות את זה .
    הלוואי והקהילה בארץ תהיה נורמלית יותר!

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    אז מה באמת קורה עם שרתים לWAR? חוקיים... טורנירים.. מקוריים...?

יש מספיק קהילה במקורי, ויש לפחות 6 קלאנים עם מקורי חזקים:
    ePlaying,Bibi-soshie,nBz,TEAMIL(cant remember the name) and maby mpower got realcd and also eVo.

אפשר לפתח פה משהו.

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    מה עם s1r? (Slayer). אנחנו לא מאכזבים, רק יש בעיה עם פעילות (קוראים לזה בגרויות ומבחנים. לי אישית יש 3 מבחנים שבוע הבא והיום עשיתי אחד.)
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הצטרף בתאריך
    10.12.2007
    עיר
    צפון
    Shade לא ברשימה .
    ורק שתדע , כמעט כל הקלאנים שרשמתה מעסיקים אנשים אם משחק פרוץ אז בבקשה בלי שטויות .

Contect me via Xfire : clanshade
    Multi : Val B'slap
    TeamSpeak IP : 80.179.149.53:4431

הצטרף בתאריך
    30.01.2008
    gj

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    למי אכפת מזה שהתעשייה מרוויחה בזכותי. אני קניתי את המשחק כדי שלא יהיו לי בעיות במשחק רשת. אני זכור שהגשתי COD2 לא מקורי, והצלחתי פעם אחת רק לשחק במולטי אחרי ששעות חיפשתי CDKEY, בעצם הצלחתי כמה פעמים לשחק, וזה היה ממש ממש כיף, אבל זה היה נדיר שהצלחתי. וחוץ מזה אני נהנה ממשחק בלי בעיות בכלל. עדיף לקנות

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    02.06.2007
    עיר
    נשר
    קודם כל יש חוק בארץ נגד הורדות משחקים, כמעט בכל מדינה יש, אבל לאף אחד לא אכפת כי אף אחד לא יכול לדעת.

אני לא צוחק עכשיו, צריך לפרוץ לשרתים האלה ולסגור אותם, למרות שזה לא חוקי (גם הם עושים דברים לו חוקיים).

הצטרף בתאריך
    17.10.2007
    עיר
    23423
    כמה חירטוטים שמגיעים רק משחקני פאבליק שלא יודעים מהחיים שלהם.

יופי אז יסגרו את כל השרתים הפרוצים, מה ישאר? שרת ויגיימס מסכן שרוב הזמן ריק עם אדמינים שלא יודעים מזה פרו גיימינג וקינפוג מגעיל של השרת, ובטח העידכון אנטי צ'יטים יהיה כל כך איטי שזה יוציא את החשק לשחק.

אם באמת היה למישהו אכפת חוץ מאינטרס האישי שלו, אז היינו רואים פה טורנירים, צוות מקצועי ולא סתם אנשים שהתנדבו לתפקיד בשביל ה"כח" וכי הם מסודרים ומדברים יפה וגישה יותר טובה לקהילה המקצועית, העובדה היא שהרוב פה לא התנסו מיותר מפאבליק בקוד4 ואין לכם זכות לדבר על הפן המקצועי של המשחק ולתבוע דרישות שאתם רוצים יותר לגיטימיות במשחק אם אתם בכלל לא הולכים להשתמש בזה. רוצים רמה? לכו לכלאן בייס שמה מחייבים סידיקי מקורי וזה אירגון מאוד ידוע עם כל כך הרבה חוקים שתוכלו להנות מזה אין סוף.

ורק לידע כללי, כולכם משחקים פה בשרתים הפרוצים, אני יכול להביא לוגים ותמונות שלכם, רובכם גם רשומים בפורומים שלנו, וביקשתם עזרה או עיינתם בנושאים, למה? כי אנחנו בעלי גישה יותר מקצועית ולא ניגשים למשהו שאנחנו לא יודעים ובכך אנחנו מתמקדים במשהו ספציפי שנוכל לספק פידבק לקהילה.

אני בעל העתק מקורי של המשחק, וגם קניתי לחבר עוד העתק, כדי שנוכל לשחק בכלאן בייס, הכל הוצאתי מהכיס שלי וזה לא מפריע לי באיזה שרת אני משחק כל עוד הפינגים נמוכים וזה המטרה הכללית שאמורה להיות בקהילות בארץ, מה אכפת לכם איפה לשחק כל עוד התנאים שווים, לפחות אני יודע בביטחון מלא שהגיימר האמיתי לא יבכה על כזה דבר.

ואני באמת לא מבין מה כואב לכם שאתם רואים הרבה שרתים ישראלים, המנטליות הזאת ביזיון אחד גדול.

// forensics out

הרשמה