תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    אני מריץ "הנשגבים" כבר זמן מה ,ולטעמי -המשחק שלי לא אפי מספיק. אין לי שמץ של מושג איך להתחיל לחשוב על רעיון.נראה לי שהבעיה העיקרית היא שאני לא מוצא מניעים להרפתקאות כאלה. איזה הרפתקאה אפית שהרצתם או שיחקתם בה זכורה לכם במיוחד?(בבקשה גם תרשמו מניע אני רוצה לשאוב השראה מכם כדי שיהיה לי קו מנחה,ובלי מניע הרפתקאה לא שווה כלום.)

דבר מגניב שעשינו בקבוצה פעם: קרב אוכל אפי! עשינו פעלולים מטורפים עם אוכל. אני למשל, זרקתי משולשי פיצה (ואני לא בטוח שיש בבריאה פיצה) כמו שוריקנים ,את הצלחת ואת המלצר המסכן שניסה לברוח מהמקום .
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    אתה מנהל משחק עם דמויות שיש להן(מילולית) הכוח לשנות את העולם, ואתה לא משתמש בזה?

מה המניעים של הדמויות? אם אתה מכיר את הדמויות של השחקנים שלך טוב מספיק, זרוק להן עצמות, תן לשחקנים הזדמנויות להגשים את החלומות הכי פרועים של הדמויות, או לנפץ להן אותם(באופן לא פחות אפי, כמובן). הכי חשוב: אל תיתן להם להלחם יותר מדי. אם קרב זה הדבר הכי מלהיב במשחק שלך, זרוק את העלילה שלך למגרסה ותתחיל מחדש- יש בבריאה אמנם המון מפלצות ושרצים וחייזרים שכיף לרצץ, אבל לא בשביל זה השחקנים הם סולארים.
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    פשוט תעשה משהו ענקי!
    היוזים חוזרים לחיים, אחד מהבתים מחסל שיטתית את שאר המתחרים לכס, מצוד הפרא מצא דרך לעצור את גלגול הנשמות של הנשגבים, וכו'.
    הרעיון במשהו אפי זה שהוא גדול, אז פשוט קח את הרעיונות שיש לך ותגדיל אותם עד שזה יהיה מספיק אפי שזה גם יאתגר את השחקנים, גם יהווה סכנה משמעותית לעוד אנשים וגם יעלה בשחקנים רגשות (רצוי קונפליקטים, זה עובד הכי טוב).
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אל תפחד לשנות את העולם של הנשגבים. למעשה, משחק נשגבים אידאלי הוא כזה, שבו השחקנים משנים את העולם באופן בלתי הפיך.

לדוגמא, בעולם שאני מריץ, "מאה הממלכות" התפלגו לשלוש בריתות ענק, והן רבות ביניהן על נאמנותה של נקסוס, שמתעקשת להישאר ניטרלית. עוד רגעים ספורים הכל יתפוצץ וכולם ילחמו זה בזה, אלא אם מישהו יעצור אותם! אחת הבריתות זוכה בתמיכתה של לוקשיי (צבא מטורף של דמי דרקונים עם נשקים מהעידן הראשון), ואולי אחת הבריתות מגובה על ידי ארגון סחר רב עוצמה שקשור לבני-פיה, ואולי השלישית תזכה בגיבוי של הרוחות המקומיות. בלגן טוטאלי, גם טבעי וגם על-טבעי.

אבל זה אפילו לא הסיפור הראשי.

האם במשחק שלך כבר היתה ספינה מעופפת אדירה מהעידן הראשון, שבליבה עומד שד מעגל שלישי שעובד בשיתוף פעולה עם אחת מראשי הגילדה המבריקים ביותר, שרוצה להפוך לנשגבת שמש בכוח ולא בזכות? האם במשחק שלך כבר היה שבט של דמי דרקון ברבריים שחיים בקצה הבריאה ולא יודעים עליה דבר, אבל מסוגלים לזמן מאל-מקום מפלצות לחימה מכאניות ענקיות? האם כבר נכנסתם עמוק לתוך הפרא בחיפוש אחר משכן עתיק, רק כדי לגלות שהוא בשליטתה של רוח מסתורית בשם "השומר", שמשרת את הנשגבים בו-בזמן שהוא מנסה לשאוב מהם את המהות שלהם?

הממלכה פולשת לארצות הצפון, והרוחות השולטות ב-whitewall מתגייסות להשיב מלחמה שערה! הנסיך הכסוף משתלט על ממלכות איים שלמות! היוזי מקימים לחיים את הבהמות העתיק קאטאטאך הכבור מתחת לחולות הדרום, והוא מפזר נבגים שהופכים את בני האנוש בארץ לפסלי אבן מדממים! ומישהו צריך לעצור אותם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי ננסק
    אל תפחד לשנות את העולם של הנשגבים. למעשה, משחק נשגבים אידאלי הוא כזה, שבו השחקנים משנים את העולם באופן בלתי הפיך.

לדוגמא, בעולם שאני מריץ, "מאה הממלכות" התפלגו לשלוש בריתות ענק, והן רבות ביניהן על נאמנותה של נקסוס, שמתעקשת להישאר ניטרלית. עוד רגעים ספורים הכל יתפוצץ וכולם ילחמו זה בזה, אלא אם מישהו יעצור אותם! אחת הבריתות זוכה בתמיכתה של לוקשיי (צבא מטורף של דמי דרקונים עם נשקים מהעידן הראשון), ואולי אחת הבריתות מגובה על ידי ארגון סחר רב עוצמה שקשור לבני-פיה, ואולי השלישית תזכה בגיבוי של הרוחות המקומיות. בלגן טוטאלי, גם טבעי וגם על-טבעי.

האם במשחק שלך כבר היתה ספינה מעופפת אדירה מהעידן הראשון, שבליבה עומד שד מעגל שלישי שעובד בשיתוף פעולה עם אחת מראשי הגילדה המבריקים ביותר, שרוצה להפוך לנשגבת שמש בכוח ולא בזכות? האם במשחק שלך כבר היה שבט של דמי דרקון ברבריים שחיים בקצה הבריאה ולא יודעים עליה דבר, אבל מסוגלים לזמן מאל-מקום מפלצות לחימה מכאניות ענקיות? האם כבר נכנסתם עמוק לתוך הפרא בחיפוש אחר משכן עתיק, רק כדי לגלות שהוא בשליטתה של רוח מסתורית בשם "השומר", שמשרת את הנשגבים בו-בזמן שהוא מנסה לשאוב מהם את המהות שלהם?

הממלכה פולשת לארצות הצפון, והרוחות השולטות ב-whitewall מתגייסות להשיב מלחמה שערה! הנסיך הכסוף משתלט על ממלכות איים שלמות! היוזי מקימים לחיים את הבהמות העתיק קאטאטאך הכבור מתחת לחולות הדרום, והוא מפזר נבגים שהופכים את בני האנוש בארץ לפסלי אבן מדממים! ומישהו צריך לעצור אותם!
    וואו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    נכתב במקור על ידי orr
    וואו.
    אחי, אתה דפוק

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    תצטרך לסלוח לי, פעם הבאה אני אזכור שכדאי למלא את ההודעה שלי ב כדי שהיא תיהיה מוצלחת. ><
    השאיר אותי בשוק, לא היה לי מה להגיד על זה, אבל חשבתי שהוא ישמח לדעת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    נכתב במקור על ידי ננסק

אם קוראים את התגובה הזאת מהר, היא מרגישה אפילו מגניבה יותר.

ואחרי תגובה מעוררת השראה זאת,ננסה משהו משלי: אלת החלומות שהורגת את האנשים שחולמים אותם (שמוזכרת בספר של הסיידראיילים) נכלאה לאחר מלחמת הקדמונים בגלל שהצטרפה לקדמונים. עכשיו כשהיא משוחררת מכלאה, הסיוטים האלה מתפשטים במהירות ומאיימים להרוס את כל הבריאה.
    כאשר דב"ש לונארי נשלח למשימה של הברית הכסופה באי המבורך ונלכד שם, על הסולארים להתגנב אל תוך ביתם של דמי הדרקון,להציל את חברם ואולי אף לעזור לו להשלים את המשימה שנשלח לבצע(ולמצוא הסבר הגיוני לזה שדמי הדרקון לו הרגו אותו,מה שלא באמת קשה).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    סליחה על הדאבל,ההודעה נשלחה פעמיים בטעות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי rpgeek
    אם קוראים את התגובה הזאת מהר, היא מרגישה אפילו מגניבה יותר.

ואחרי תגובה מעוררת השראה זאת,ננסה משהו משלי: אלת החלומות שהורגת את האנשים שחולמים אותם (שמוזכרת בספר של הסיידראיילים) נכלאה לאחר מלחמת הקדמונים בגלל שהצטרפה לקדמונים. עכשיו כשהיא משוחררת מכלאה, הסיוטים האלה מתפשטים במהירות ומאיימים להרוס את כל הבריאה.
    כאשר דב"ש לונארי נשלח למשימה של הברית הכסופה באי המבורך ונלכד שם, על הסולארים להתגנב אל תוך ביתם של דמי הדרקון,להציל את חברם ואולי אף לעזור לו להשלים את המשימה שנשלח לבצע(ולמצוא הסבר הגיוני לזה שדמי הדרקון לו הרגו אותו,מה שלא באמת קשה).
    זה פשוטלא נשמע מספיק אפי.
    תעשה את זה יותר מסוכן, את החלומות יותר קטלניים בהרבה, ושלאט לאט יותר ויותר אנשים מתים מהחלומות הלאה, שמתוך החלומות יוצאות הזוועות בלילה ואוכלות אנשים, ושאלת החלומות שולטת באחד מהבתים בכך שהיא השתלטה עליו דרך החלומות של מי שבראש.
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    אפיות? בנשגבים?! ללללאאאאאאא.......

אחד מדרקוני היסודות מתגלה במקדש שונה בכל שבוע שביעי ומשאיר משהו מעצמו בכל ביקור. חזאי נשגבי הכוכבים מצאו דרך לחזות את נתיב התקדמותו ועכשיו חבורה של דמי דרקון נשלחת לעקוב אחרי כל התגלות ולאסוף את כל פריטי הקודש - אך היום הם גילו שההתגלות הבאה שלו תהיה באמצע נקרופוליס!
    שבט של נשגבי לבנה מטורפים מתחיל לחטוף אנשים אל הויילד ולקעקע אותם בקעקועי-נשגבים. כאשר אותם אנשים מוחזרים לבריאה הם מסוגלים לשנות את צורתם לצורת ערבוביית חיות - אף פעם לא חיה אחת ותמיד גדולה ומסוכנת - ולהביא מעט מהכאוס לבריאה. רדיפות הכפריים המקומיים גרמו לרוב המוחזרים להתחבא מתחת לפני האדמה - ועתה יש צבא מחתרתי של משני צורה שמתכנן לדרוש לעצמו חלקים נרחבים מצפון הבריאה.
    נשגבת כוכבים מקאסטת הסודות צעירה ולא זהירה במיוחד נפלה לתוך מארג הגורלות - והעכבישים ארגו את גופה ויישותה לתוך גורלות הבריאה. כדי לאפשר לנשמתה לשוב ולהתגלגל בגוף גשמי הדמויות צריכים למצוא את כל רסיסי ישותה ולשחרר אותם - ובמהרה הם יגלו שהעכבישים טוו את הנשגבה הזו לאורך החוטים העוסקים בקנוניה סודית של כת הזהב כנגד כת הארד והקיסרות - אותה הדמויות יצטרכו להתיר כדי למלא את משימתן לאלות, לא משנה מה נאמנותן.
    נשגב חמה בעל סימני צריבה בכפות ידיו ורגליו טוען שהוא בנו של השמש ושהוא נבחר להוביל את כל נשגבי החמה לשלטון על העידן הבא והוא צובר פופולאריות מחתרתית בקרב כל סוגי הנשגבים - אך מעקב אחרי קווי הישות היוצאים מסימני הקאסטה שלו מובילים רחוק - עד אל מחוץ לבריאה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    נכתב במקור על ידי DarkDruid
    זה פשוטלא נשמע מספיק אפי.
    תעשה את זה יותר מסוכן, את החלומות יותר קטלניים בהרבה, ושלאט לאט יותר ויותר אנשים מתים מהחלומות הלאה, שמתוך החלומות יוצאות הזוועות בלילה ואוכלות אנשים, ושאלת החלומות שולטת באחד מהבתים בכך שהיא השתלטה עליו דרך החלומות של מי שבראש.
    החלומות מתפשטים, כמו שאמרתי בעצמי. הקצב הוא בערך של מחיקת כפר בלילה,והמספר ההורגים רק הולך וגדל. לא רק זה, על הסולארים מותקפים בידי החלומות גם הם ועליהם לשרוד את החלומות האלו (אם מישהו מת בחלום -הוא מת במציאות. פשוט את הסולארים קשה יותר להרוג בחלום). וכדי למצוא את האלה ,ייתכן שירחיקו לכת עד לממלכת החלומות.
    שתף ב-Google+

הרשמה