תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    מסתבר שאורסון סקוט קארד, יוצר סדרת ספרי המד"ב האגדית "המשחק של אנדר" וההמשכים שלו, חתם על הזכויות למשחק עם Chair - החברה שהביאה ממש לאחרונה את Undertow לXbox live, שהופץ חינם בשבוע האחרון.
    http://www.gamesindustry.biz/content_page.php?aid=32519
    המשחק יהיה כנראה מולטיפלטפורמי - מהPC דרך הקונסולות ועד לניידים.
    לChair מצפה הרבה עבודה. אמנם Undertow הוא משחק לייב איכותי על מנוע Unreal 3 וכולל דיבוב וסצינות מעבר נחמדות שבד"כ לא רואים במשחקי לייב פשוטים. אבל בכל זאת אפוס מדע בידיוני כזה צריך טיפול קצת יותר רציני ממשחק לXbox Live.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הכל שאלה של השקעה, משחק ללייב יכול להוציא גם צוות של 5-10 אנשים. משחק "רגיל" ברמה גבוהה דורש צוות של 50 אנשים לפחות.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    על איזה מהספרים זה יהיה? רק על הראשון? כי יש התדרדרות עמוקה בשלושת הבאים אחריו. מה לגבי הסדרה של ביין?

אני לא חושב על משחק שיתאים לעולם של אנדר מלבד משחק תפקידים בסגנון ME. משחק פעולה לא יתאים בשל העובדה שהבאגים הם לא בדיוק מעניינים. גם כל סיגנון אחר לא נראה לי מתאים.

איזה כיף, סוף-סוף ישראל תהיה חלק נכבד במשחק (האסטרטג הראשי הוא ישראלי, גם הנשיא הוא יהודי, השתלטנו על העולם ). האם הוא יכלול הערות גזעניות כלפי יהודים כמו בספר?

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    הוא יכלול דיאלוגים שנונים מקרבות החרבות באי הקופים.

אין לי מושג על מה יהיה המשחק. זו רק הצהרה על הזיכיון, ככה שאני מאמין שלא נראה אותו בקרוב.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    משחק ארקייד גם יכול להגיע תוך שנה מרגע התחלת הפיתוח, בטח אם הם שוב ישתמשו במנוע אנריל3

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי Death_119
    על איזה מהספרים זה יהיה? רק על הראשון? כי יש התדרדרות עמוקה בשלושת הבאים אחריו. מה לגבי הסדרה של ביין?

אני לא חושב על משחק שיתאים לעולם של אנדר מלבד משחק תפקידים בסגנון ME. משחק פעולה לא יתאים בשל העובדה שהבאגים הם לא בדיוק מעניינים. גם כל סיגנון אחר לא נראה לי מתאים.

איזה כיף, סוף-סוף ישראל תהיה חלק נכבד במשחק (האסטרטג הראשי הוא ישראלי, גם הנשיא הוא יהודי, השתלטנו על העולם ). האם הוא יכלול הערות גזעניות כלפי יהודים כמו בספר?
    הראשון בהחלט היה מעולה, ניסיתי לקרוא את קול למתים ונרדמתי.
    הוא כ"כ משעמם.

ולפי דעתי, למשחק כזה מגיע איזשהו גיימפלי שאתה מפקד על הצי.
    לכל ספינה יש את היתרונות\חסרונות שלה, תנאי הקרב משתנים, ומכאן אתה יכול להמשיך לבד..

אגב, ממתי משחקי ארקייד רצים על UE3?

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי origlo
    הראשון בהחלט היה מעולה, ניסיתי לקרוא את קול למתים ונרדמתי.
    הוא כ"כ משעמם.

ולפי דעתי, למשחק כזה מגיע איזשהו גיימפלי שאתה מפקד על הצי.
    לכל ספינה יש את היתרונות\חסרונות שלה, תנאי הקרב משתנים, ומכאן אתה יכול להמשיך לבד..

קול המתים הוא בסדר, הוא לא הכי מעניין - אבל הוא סביר. אפשר לסיים אותו. קסנוסייד היה כבר מוגזם, הוא פשוט התפרע שם עם הדימיון שלו יותר מידי וזה יצא לא אמין. בגלל זה לא סיימתי גם את ילדי המחשבה, הסדרה הזאת פשוט נהרסה.

בערך כמו מדריך הטרמפיסט לגלקסיה, שאחרי הראשון השניים אחריו הם פשוט מופרעים מידיץ

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי origlo

המשחק ארקייד הראשון שאני ראיתי הוא UNDERTOW שעכשיו חולק חינם כפיצוי. סה"כ המנוע יכול להיות למשחק כמו ביושוק או כמו הארקייד הזה (שנראה נהדר!)

הרשמה