תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 70
    הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    טוב עוד כמה שעות, בראול יוצא, אז זה הזמן המתאים לכתוב חוויות ממילי, דברים שריגשו אותכם, דברים שהפתיעו אותכם מצבים מותחים מתחרוית , וכו' וכו' קיצור כל מה שקשור למילי !
    יש כ"כ הרבה דברים, ואין לי כוח לחפור עכשיו אז אני אוסיף כל מיני חוויות שזכורות לי בהמשך

Vall3y says:
    זהו אני לא שונא את בראול אוקיי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    גיא אלוף המילי הישראלי הבלתי מעורער :{
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    מה אתה ממורמר? היה לך גם תקופה שניצחת את גיא !
    אני אף פעם לא הגעתי למעמד הזה

Vall3y says:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    סורי.. לא הכרתי אותו כל כך טוב.. אבל שמעתי שהוא נדיב מאוד (מבחינת שעות משחק ) ומדהים!!1
    ביי מיילי!!
    היי בראול
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    כפר סבא
    מה לדעתכם יהיה הממוצע ציונים של BRAWL?
    יעבור את של SUPER MARIO GALAXY?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    נכתב במקור על ידי Syao
    בואו נפרד ממיילי בכבוד... אחר כך נדבר על בראול... בהספד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    נכתב במקור על ידי Syao
    חחח אין סיכוי. אם למילי יש ממוצע של 92, אני מהמר שהמקסימום שהחדש יגיע אליו זה 95, אבל אני מהמר על 94.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.01.2008
    יש לי הרגשה שעוד לא מיציתי את מילי לא השתתפתי בתחרויות(כי הייתי דיי נוב בלהגיע להירשם אליהם וכל זה)רק שיחקתי נג חברים

לא נורא אחרי שהם היו נובים בהתחלה הם השתפרו והיו נחמדים בשבילי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    עכשיו אני מתאמן במילי עם פלקון, למרות שבבראול אני יהייה פיט בהתחלה רק לנסות, ולבסוף אני יהייה מישהו אחר כנראה...
    חבל שרק עכשיו התחלתי ללמוד טכניקות מתקדמות, טוב...
    ואני מהמר על ממוצע ציונים שעוקף את גלקסי!
    איך מישהו שמכבד את עצמו יכול לתת למשחק כזה מושלם ציון פחות מ100?
    מה יכול לעשות שבראול לא יקבל 100? הדבר היחיד שאני חושב עליו זה אונליין, אבל לעומת כל שאר המשחקים עם האונליין, זה מצויין!
    וגם זמן משחק...100000000שעות!
    GAMEPLAY?לא מהעולם הזה!
    אני מחכה שGT יעשו REVIEW למשחק!נראה אותם מוצאים משהו לא טוב בזה!
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    ממש לא איכפת לי כמה הוא יקבל, זה סתם יהיה בונוס, העיקר שיהיה כיף

Vall3y says:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אני לא ממורמר פשוט רציתי זירה יותר תחרותית לקראת הסוף :{
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נשר
    אחרי שראיתי את הרוסטר המאכזב של בראול, הייתי אומרת שמילי היה המשחק הכי מקורי עד עכשיו מבין כל סידרת הסמאש.
    מילי היה מקורי מספיק להמציא המון שחקנים חדשים ומקוריים, בזמן שבראול רוב השחקנים שכפולים\ממילי - בראול בעיקר המציאו מלא זירות חדשות, ויש מלא פיצ'רים מהצד וזהו...
    הדבר היחיד שבאמת נחמד בבראול זה העלילה, בראול זה כמו מילי 2.
    אני אישית לא הייתי נותנת לבראול 100, הרוסטר המאכזב הזה הורס את רוב הציון.
    מילי לדעתי המשחק שהשקיעו בו באמת המון מחשבה, בראול זה סוג של הרחבה לא משהו משהו.

במילי הומצא הAIR DODGE, DODGE - בזמן שבראול הוסיף טכניקות שאפילו לא כל השחקנים יכולים להשתמש בהם (WALL CLINGING, CRAWLING)...

כל מה שיש לי להגיד שהמשחק היחידי שבאמת היה גאוני בסידרה זה מילי. וסביר להניח שאני עדיין אוהב את מילי גם כשיהיה את בראול אז אני לא אחשיב את זה לפרידה

פִּיצִ'י ^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    כפר סבא
    הרוסטר לא כל כך מאכזב.
    יש 35 דמויות לעומת ה(בערך) 25 דמויות של MELEE.
    +אונליין+STAGE BUILDER+עלילה
    אז אני לא רואה איך בראוול יהיה פחות טוב מMELEE...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נהריה
    נכתב במקור על ידי Syao
    הרוסטר לא כל כך מאכזב.
    לא הבנת.
    מבחינת השג ממשחק קודם ויצרתיות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נשר
    נכתב במקור על ידי Syao
    הרוסטר לא כל כך מאכזב.
    אני לא רוצה לתת פה ספוילרים, אבל הדמויות שפותחים רובם ממש אכזבה, הSTARTING ROSTER אלו הדמויות הרציניות, כל השאר סתם חרא, והSTARTING ROSTER הזה בגודל של כמות הדמויות שיש במילי - שלא נדבר על זה שלא לכל דמות באמת יש פיינל סמאש משלו, והרבה מהUNLOCKABLES הם CLONES. במשחק הזה יש יותר CLONES מבמילי למען האמת, ואני חשבתי "וואי, איך הם חשבו על כל כך הרבה MOVESETS חדשים!" ואז גיליתי שהם לא, הם פשוט העתיקו ישנים לדמויות אחרות
    בנוסף - לא הוסיפו שום בת חדשה למשחק, ואל תגיד לזאמוס, כי היא אפילו לא ניתנת לבחירה מההתחלה.

אונליין היה נדרש למשחק הבא - כמו שאמרתי, זה כמו מילי 2. STAGE BUILDER? זה פיצ'ר נחמד אבל לא משהו עד כדי כך סוף העולם. העלילה זה הדבר המקורי היחיד במשחק.

פִּיצִ'י ^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    נכתב במקור על ידי Crystal107
    אני לא רוצה לתת פה ספוילרים, אבל הדמויות שפותחים רובם ממש אכזבה, הSTARTING ROSTER אלו הדמויות הרציניות, כל השאר סתם חרא, והSTARTING ROSTER הזה בגודל של כמות הדמויות שיש במילי - שלא נדבר על זה שלא לכל דמות באמת יש פיינל סמאש משלו, והרבה מהUNLOCKABLES הם CLONES. במשחק הזה יש יותר CLONES מבמילי למען האמת, ואני חשבתי "וואי, איך הם חשבו על כל כך הרבה MOVESETS חדשים!" ואז גיליתי שהם לא, הם פשוט העתיקו ישנים לדמויות אחרות
    בנוסף - לא הוסיפו שום בת חדשה למשחק, ואל תגיד לזאמוס, כי היא אפילו לא ניתנת לבחירה מההתחלה.

אונליין היה נדרש למשחק הבא - כמו שאמרתי, זה כמו מילי 2. STAGE BUILDER? זה פיצ'ר נחמד אבל לא משהו עד כדי כך סוף העולם. העלילה זה הדבר המקורי היחיד במשחק.
    לא מבין למה לאנשים כ"כ איכפת :S זה לא שאני משחק דמות בגלל המין שלה..

Vall3y says:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    אחרי שראיתי את הרוסטר המאכזב של בראול, הייתי אומרת שמילי היה המשחק הכי מקורי עד עכשיו מבין כל סידרת הסמאש.
    מילי היה מקורי מספיק להמציא המון שחקנים חדשים ומקוריים, בזמן שבראול רוב השחקנים שכפולים\ממילי - בראול בעיקר המציאו מלא זירות חדשות, ויש מלא פיצ'רים מהצד וזהו...
    הדבר היחיד שבאמת נחמד בבראול זה העלילה, בראול זה כמו מילי 2.
    אני אישית לא הייתי נותנת לבראול 100, הרוסטר המאכזב הזה הורס את רוב הציון.
    מילי לדעתי המשחק שהשקיעו בו באמת המון מחשבה, בראול זה סוג של הרחבה לא משהו משהו.

במילי הומצא הAIR DODGE, DODGE - בזמן שבראול הוסיף טכניקות שאפילו לא כל השחקנים יכולים להשתמש בהם (WALL CLINGING, CRAWLING)...

כל מה שיש לי להגיד שהמשחק היחידי שבאמת היה גאוני בסידרה זה מילי. וסביר להניח שאני עדיין אוהב את מילי גם כשיהיה את בראול אז אני לא אחשיב את זה לפרידה
    לא מסכים עם שום מילה שנאמרה כאן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נשר
    נכתב במקור על ידי Fizz
    לא מבין למה לאנשים כ"כ איכפת :S זה לא שאני משחק דמות בגלל המין שלה..
    חחח יש אנשים שאכפת להם ויש אנשים שלא, חוץ מזה שזה קצת עצוב שהוסיפו מלא דמויות ואף אחת לא בת, כשיש בנות מפייר אמבלם לבחור ואת קריסטל מסטאר פוקס, והם מוסיפים לי את הדמויות הנכות האלו כמו *ספויילר* רוב וטון לינק *סוף ספויילר*, כשאחד מהם בעצם CLONE ... שהוא בדיוק כמו יאנג לינק , זה נראה לי ממש הזוי שהיה מבחר ענק להוסיף ממנו דמויות ודווקא בחרו בדמויות העצובות האלו, שלא נדבר על זה שיש 2 CLONES הפעם לדמות אחת - שיא שאפילו מילי לא עבר עם הCLONES.

SPITTED, אתה לא חייב להסכים עם כלום ממה שאמרתי, הכל דעתי אני בטוחה שיש אנשים שמאוד מרוצים מהרוסטר ושיש שם את הדמות שהם קיוו לה, עדיין לא כל הדמויות נוראיות וחסרות יצרתיות כמו חלק מהחדשות.

פִּיצִ'י ^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    כפר סבא

שאר הדמויות לא חרא,לא שיחקת במשחק עדיין אז אין לך סיבה להגיד את זה..
    הקלונים היחידים שבינתיים ידוע שהם קלונים אמיתיים זה TOON LINK ולינק(אולי גם זה לא?),כל השאר יש בהם שוני(חוץ מסדרת FOX שיש לכולם את אותו הFS..מאכזב,אבל WOLF יהיה דמות הרבה יותר שונה מFOX,ולפאלקו יש 2 אקדחים+REFLECTOR נזרק)
    ובאמת כמו שאמרו מעליי לא בוחרים דמות בגלל המין שלה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    חחח יש אנשים שאכפת להם ויש אנשים שלא, חוץ מזה שזה קצת עצוב שהוסיפו מלא דמויות ואף אחת לא בת, כשיש בנות מפייר אמבלם לבחור ואת קריסטל מסטאר פוקס, והם מוסיפים לי את הדמויות הנכות האלו כמו *ספויילר* רוב וטון לינק *סוף ספויילר*, כשאחד מהם בעצם CLONE ... שהוא בדיוק כמו יאנג לינק , זה נראה לי ממש הזוי שהיה מבחר ענק להוסיף ממנו דמויות ודווקא בחרו בדמויות העצובות האלו, שלא נדבר על זה שיש 2 CLONES הפעם לדמות אחת - שיא שאפילו מילי לא עבר עם הCLONES.

SPITTED, אתה לא חייב להסכים עם כלום ממה שאמרתי, הכל דעתי אני בטוחה שיש אנשים שמאוד מרוצים מהרוסטר ושיש שם את הדמות שהם קיוו לה, עדיין לא כל הדמויות נוראיות וחסרות יצרתיות כמו חלק מהחדשות.
    אני מצטער אבל לדעתי *ספוילר*טון לינק*ספוילר* היא ממש לא דמות גרועה! אני אישית ממש קיוויתי שהדמות הזו תכנס אל המשחק. כמו שאמרתי במקום אחר, יש לה יותר סטייל באצבע שלה מלרבית הדמויות בכל עצמותיהן התלת-מימדיות!
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הרשמה