תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 33
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    David Sirlin, בכיר ב-Capcom והאיש שמאחורי Super Street Fighter 2 Turbo: HD Remix הודה כי הגבלת המקום שיש בXBLA לכל משחק שהוצבה ע"י מיקרוסופט עלולה לגרום להבדלי גירסאות בין ה-PSN לבין ה- XBLA.
    חברת Capcom עובדת על רימיקס למשחק המכות מהעבר אשר צריך להגיע בהמשך השנה לרשת של מיקרוסופט ה- XBLA ורשת של סוני ה- PSN. החידושים כללו עבודה על הסאונד, הדמויות השונות וכמובן גראפיקת HD של 1080P. גם יצורף למשחק עותק של המשחק המקורי עצמו.
    בשיחה עם הדירקטור האחראי על הפרוייקט, David Sirlin, אמר כי המפתחים נאלצים להאביק על הגבלת המקום של 150 מגה למשחקי ה-XBLA. וכי המשימה של להכניס את הגרפיקה החדשה והסאונד המעודכן במגבלות אלו היא משימה: "קשה עד בלתי אפשרית", ובנוסף לכל זה גם להוסיף את המשחק המקורי. יכול להיות כתוצאה מכך כי גירסאות ה-360 וה- PS3 יהיו שונות.
    Sirlin גם הוסיף ואמר כי המפתחים נתקלו בבעיות שונות עם ה- DPAD, הן של ה-360 והן של ה- PS3, דבר שהוביל לשינוי מסויים בשליטה. Sirlin טען כי העובדה שסוני משתמשת ב-4 כפתורים בשביל הDPAD היא נוראית. "היא היתה נוראית על הPS1, היא המשיכה להיות נוראית על הPS2 והיא עדיין נוראית על ה- PS3." אומנם הוא חושב שהגירסה של ה-360 הרבה "יותר נכונה", אולם גם היא "לא מספקת את הסחורה כשזה מגיע לפרקטיקה". בגלל בעיות אלו כנראה מהלכים מיוחדים במשחק יהיו יותר סלחניים לשחקנים.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    כמה כפתורים הם רוצים שיהיו בD-PAD?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי t-ger
    כמה כפתורים הם רוצים שיהיו בD-PAD?
    זה לא מספר הכפתורים זאת העובדה שהם לא יכולים ללחוץ על האלכסונים עם 4 כפתורים. ב360 אתה כמובן יכול, אבל לטענתם זה לא הספיק.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי bozeman
    זה לא מספר הכפתורים זאת העובדה שהם לא יכולים ללחוץ על האלכסונים עם 4 כפתורים. ב360 אתה כמובן יכול, אבל לטענתם זה לא הספיק.
    בטח שאפשר ללחוץ על האלכסונים בD-פאד של הסוני זה אומנם לא מדוייק בתלת מימד. אבל עדיין זה משחק דו מימד אין בו הרבה אפשרויות של אלכסונים.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    היי! זה לא אני אמרתי! אלו המפתחים של המשחק. וכנראה שזה מאוד מפריע להם (למעשה כפי שראית זה מאוד מפריע להם עוד מהPS1.)

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    שהמפתחים יתקדמו לאנלוג...
    המגבלה היותר רצינית היא ה150 מגה למשחק בXBLA, אבל כשיש משחק שבאמת מצדיק הגדלה אז מיקרוסופט משנה את המדיניות שלה. היא עשתה את זה עם קסטלווניה בזמנו.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    שילמד לשחק. מילא הDPAD של ה-360 שהוא באמת בעייתי, אני לא מבין מה הבעייה עם זה של הפלייסטישן 3. סתם תירוצים.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    היי! זה לא אני אמרתי! אלו המפתחים של המשחק. וכנראה שזה מאוד מפריע להם (למעשה כפי שראית זה מאוד מפריע להם עוד מהPS1.)
    זה לא מדוייק הוא אמר שהוא שנא את זה עוד מהפס1.
    בכל מקרה אני ממש לא מסכים איתו לגביי הD פאד.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Death_119
    שילמד לשחק. מילא הDPAD של ה-360 שהוא באמת בעייתי, אני לא מבין מה הבעייה עם זה של הפלייסטישן 3. סתם תירוצים.
    תפנים - שלט גרוע..

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    תפנים - שלט גרוע..
    הD-פאד של סוני=שליתעעעע!!!
    זה ממש לא נכון אני חושב שהשלט של 360 מתאים יותר לז'אנרים מסויימים(שבהם המחשב קורע אותו) והפס3 לז'אנרים מסויימים אחרים.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    תפנים - שלט גרוע..
    שוב, תלוי למה ואיזה משחק. ה-DPAD ב-360 הוא מזעזע, הוא ממש לא רגיש ונורא מסורבל. אפילו ללחוץ למעלה בשביל לעבור לרימונים בGOW היה סיוט עבורי. וזה באמת לא קשור לבעייה בשלט, רכשתי עוד אחד בזמנו והבעייה זהה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    שוב, תלוי למה ואיזה משחק. ה-DPAD ב-360 הוא מזעזע, הוא ממש לא רגיש ונורא מסורבל. אפילו ללחוץ למעלה בשביל לעבור לרימונים בGOW היה סיוט עבורי. וזה באמת לא קשור לבעייה בשלט, רכשתי עוד אחד בזמנו והבעייה זהה.
    זה כנראה בגלל האגודלים העקומים שלך... בכל מקרה לא נפתח שוב את הדיון השחוק על השלטים (זה מגוכך שיש אנשים שחושבים שהPS3)
    בכל מקרה כפי שראיתם המפתחים של המשחק טענו את זה, שניהם גרועים (רק הPS3 הרבה יותר כנראה)

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    זה כנראה בגלל האגודלים העקומים שלך...
    לא זה לא.
    ב360 יש רק דרך אחת להחזיק את השלט, ולא מאפשרת לך להחזיק אותה בצורה שונה שתתאים למשחק שלך. לעומת זאת בג'ויסטיק של סוני אפשר להחזיק אותה בכמה וכמה צורות.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי t-ger
    לא זה לא.
    ב360 יש רק דרך אחת להחזיק את השלט, ולא מאפשרת לך להחזיק אותה בצורה שונה שתתאים למשחק שלך. לעומת זאת בג'ויסטיק של סוני אפשר להחזיק אותה בכמה וכמה צורות.
    נכון, כי להחזיק אותו באותה צורה, אתה מאבד תחושה באגודלים אחרי 5 שניות.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכון, כי להחזיק אותו באותה צורה, אתה מאבד תחושה באגודלים אחרי 5 שניות.
    נו באמת,אתם ממש מגזימים אם כל ה"מי שמצליח לשחק בג'ויסטיק של הפס הוא מוטציה".
    זאת עובדה שהשלט הזה מצליח כי אם לא היו משנים אותו כבר ממזמן.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי t-ger
    אני מדבר מתחושותי האישייות. ולא משנים אותו כי זה גם להודות שהם טעו וגם להודות שהשלט של המתחרים יותר טוב.

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    אני מדבר מתחושותי האישייות. ולא משנים אותו כי זה גם להודות שהם טעו וגם להודות שהשלט של המתחרים יותר טוב.
    זה הכל תלוי אם אתה רגיל לשלט או לא,
    לא שום דבר אחר
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי הורביץ
    זה הכל תלוי אם אתה רגיל לשלט או לא,
    לא שום דבר אחר
    מצטער, אבל לא. זה לא שלא שיחקתי מספיק בPS2 שאני לא רגיל, יותר נוח השלט של ה360, וכל פעם שאני מתחיל עם שלט PS זה מציק לי.
    זה שאתה מתרגל, לא הופך את זה לבסדר.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    ההגבלות של מיקרוסופט מתחילות להרגיז, ממש להרגיז.

את השלט של הPS צריך לשרוף, אני לא יכול לראות בו נקודה אחת חיובית חוץ מאשר הכפתורי R1 ו-L1.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי t-ger
    למה מוטציה? סתם עקום.
    ובתכלס, בוא ונודה בזה: הם לא משנים אותו כי הם עשו טעות בהתחלה (הכניסו את האנלוגי באיחור במיקום לא נוח) ואנשים התרגלו אל זה. הם לא רוצים לעשות שינויים ראדיקליים מידי לבסיס המשתמשים שלהם ולכן הם מעדיפים להשאיר את השלט כמו שהוא (הם אפילו הציגו שלט חדש לפני יציאת הPS3, אבל ירדו מהרעיון בסופו של דבר).
    ומסתבר עכשיו שגם הDPAD של הPS גרוע. זה משהו שלא ידעתי.
    אפילו ללחוץ למעלה בשביל לעבור לרימונים בGOW היה סיוט עבורי
    יש GOW לX360?
    עזוב את זה. יש רימונים בGOW? האלים באולימפוס לא יהיו מרוצים...
    Keep it clean

הרשמה