תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    היי חשבתי על משהו נחמד לעשות ואז עלה לי רעיון שכול אחד יעשה השוואה מה המשחק הכי טוב לדעתו ומה המשחק הכי גרוע שהוא שיחק בו בסוני 3 וככה נראה איזה משחקים הכי מומלץ והכי לא לא מומלץ לקנות!!

לדעתי בינתיים המשחק הכי טוב זה udf והכי גרוע זה nedd for speed pro street
    דיון נעים

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    כמובן שלייר וגם קיין ולנץ' לא משהו.

ומהטובים יש את אנצ'רטד COD4 AC ו UT3....לשנת 2007.

הצטרף בתאריך
    19.10.2007
    הכי גרוע זה המשחק המרוצים הזה שמכבלים עם הסוני
    motorstorm
    והטובים הם ut3 udf cod4 r&c hs וגם dmc4 למרות שהוא עוד לא יצא אבל שחקתי בדמו וזה משחק אחד הטובים! אפילו הכי טוב שיש! אבל אני נדע שהמשחק יצא...

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי ori360
    הכי גרוע זה המשחק המרוצים הזה שמכבלים עם הסוני
    והטובים הם ut3 udf cod4 r&c hs וגם dmc4 למרות שהוא עוד לא יצא אבל שחקתי בדמו וזה משחק אחד הטובים! אפילו הכי טוב שיש! אבל אני נדע שהמשחק יצא...
    משחק המרוצים שמקבלים עם הסוני נקרא motorstorm

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    הכי גרוע קיין אנד לארנץ'

הכי טובים ROCK BAND,AC,UDF

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    קיין & לארץ הזה ממש גרוע... ניסיתי... לייר דווקא נחמד ואף אחד מכם לא ניסה אותו אז אין לכם זכות ללכלך עליו<_<
    המשחק הכי טוב הוא......(תופים)............
    קשה לי להחליט... או HS או WARHAWK או UNCHARTED או R&C (שימו לב ... אני מקפיד לדבר רק על אקסלוסיב בהכי טובים...אחרת אני אגיד לכם UT3!!!!! שולט!!!!!!!!!!!!!!!!111!!!!!!!!!111111!!!!!!אחד אחדאחד!!!!!!!!!!!1111111!!!!!!!!!!)

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    אביב שיחקת בלייר?
    אני אשמח לשמוע שאתה תפריח את הטענה והשמועה שהוא גרוע.

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    נכתב במקור על ידי The Joker
    אביב שיחקת בלייר?
    אני אשמח לשמוע שאתה תפריח את הטענה והשמועה שהוא גרוע.
    יש לי אותו ... מגיע לו ציון 6.5-7.5... לא פחות ולא יותר...
    נתנו לו ציונים כאלה גרועים רק מהסיבה שהיה לו הייפ ואז הוא לא היה משהו אז החליטו להתלבש עליו כי ראו שהאתרים הגדולים מגזימים... לדוגמא איך תסביר את זה שאתרים שמכבדים את עצמם אומרים על הסיפור שלו (שלדעתי הוא אחד מנקודות החוזק של המשחק..) שהוא חסר הומור ולכן הורידו לו ציון... זה נשמע לך רציני? פשוט לא מצאו על מה להוריד לו אז כתבו את זה...(ראה ביקורת ויגיימס המושפעת במיוחד..) השליטה שכולם אמרו שהיא נוראית היא סבירה ואני אסביר למה... לדברים פשוטים כמו כיוונים , האצה וכל מה שתלוי בחיישנים זה פועל מצויין , הבעייה היא עם דברים מסובכים בשליטת החיישנים.. יש דברים שהתנועה שלהם דומה ולכן אם לא מתרגלים אז יכול לצאת לך משהו שלא התכוונת... אבל כאמור... אם מיתרגלים ומתרגלים(שונה...) זה בסדר...
    או שאמרו בכתבה של ויגיימס- המשימה לא הייתה ברורה... הוא ממש אידיוט ... אני פתרתי את זה תוך 2 דקות... שוב נסיון להתלבש עליו...
    הבעיות היחידות במשחק הן-
    1. מה שאתה עושה זה: שורף ספינות , הורג אנשים , הורג דרקונים , מכבה אורות ו..זהו... המשימות חוזרות על עצמן...(אהם AC אהם)
    2. יש סצנות שמתפסים על דרקונים אחרים ... זה נראה מאוד יפה אבל הבעייה שזה בלי שום קשר... אתה באמצע קרב סוער שיש עלייך אלף דרקונים ואז אתה עושה משהו שיכניס אותך למצב הזה ותאום יש CUT ושני הדרקונים עומדים אחד מול השני... זה אידיוטי...

תכלס אני יכול להפריך כמעט כל טענה שאומרים על לייר... פשוט מאוד הוא משחק בנוני - שאכזב...

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי xxavivxx
    יש לי אותו ... מגיע לו ציון 6.5-7.5... לא פחות ולא יותר...
    נתנו לו ציונים כאלה גרועים רק מהסיבה שהיה לו הייפ ואז הוא לא היה משהו אז החליטו להתלבש עליו כי ראו שהאתרים הגדולים מגזימים... לדוגמא איך תסביר את זה שאתרים שמכבדים את עצמם אומרים על הסיפור שלו (שלדעתי הוא אחד מנקודות החוזק של המשחק..) שהוא חסר הומור ולכן הורידו לו ציון... זה נשמע לך רציני? פשוט לא מצאו על מה להוריד לו אז כתבו את זה...(ראה ביקורת ויגיימס המושפעת במיוחד..) השליטה שכולם אמרו שהיא נוראית היא סבירה ואני אסביר למה... לדברים פשוטים כמו כיוונים , האצה וכל מה שתלוי בחיישנים זה פועל מצויין , הבעייה היא עם דברים מסובכים בשליטת החיישנים.. יש דברים שהתנועה שלהם דומה ולכן אם לא מתרגלים אז יכול לצאת לך משהו שלא התכוונת... אבל כאמור... אם מיתרגלים ומתרגלים(שונה...) זה בסדר...
    או שאמרו בכתבה של ויגיימס- המשימה לא הייתה ברורה... הוא ממש אידיוט ... אני פתרתי את זה תוך 2 דקות... שוב נסיון להתלבש עליו...
    הבעיות היחידות במשחק הן-
    1. מה שאתה עושה זה: שורף ספינות , הורג אנשים , הורג דרקונים , מכבה אורות ו..זהו... המשימות חוזרות על עצמן...(אהם AC אהם)
    2. יש סצנות שמתפסים על דרקונים אחרים ... זה נראה מאוד יפה אבל הבעייה שזה בלי שום קשר... אתה באמצע קרב סוער שיש עלייך אלף דרקונים ואז אתה עושה משהו שיכניס אותך למצב הזה ותאום יש CUT ושני הדרקונים עומדים אחד מול השני... זה אידיוטי...

תכלס אני יכול להפריך כמעט כל טענה שאומרים על לייר... פשוט מאוד הוא משחק בנוני - שאכזב...
    אחלה. אני חשבתי לקנות את המשחק, אבל עקב הביקורות הקשות אמרתי שכדי לי לא לקחת סיכון, שמתי עליו עין מזמן והוא היה נראה כמו אחד שיהיה אחד הטובים...הייתי מצפה שהוא יהיה יותר מבינוני +

איזה מתפחת זו?....בכל אופן היא אכזבה....

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    עיר
    נשר-חיפה
    לדעתי המשחק הכי גרוע הוא F.E.A.R ולמה?? כי הגראפיקה שלו זה של סוני 2 ואפילו אחד הכול שם חשוך ולא ברור בקיצור לא ממליץ לקנות מה שאני ממליץ לקנות זה r&c או אנצרטד הוא תותח חובה על כל אחד!!!!

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    הכי גרועה זה DMC4
    רק מהדמו רואים איזה משחק מחורבן זה!
    הטובים זה THE CLUBE, AC, WARHAWK ועוד.
    הזמנות ל-"Lockerz" אצלי!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=70_hU6oCRLk

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    עיר
    נשר-חיפה
    גאי אחי מה אתה אומר באמת שdmc4 אחי גרוע!!! אם זה משאתה אומר אז אתה לא מבין בשיט החייאת זה אחד המשחקים אולי אתה לא מתחבר למשחקים יפנים rpg אבל להגיד שזה גרוע ????!!!!

הצטרף בתאריך
    19.10.2007
    נכתב במקור על ידי eylon58
    גאי אחי מה אתה אומר באמת שdmc4 אחי גרוע!!! אם זה משאתה אומר אז אתה לא מבין בשיט החייאת זה אחד המשחקים אולי אתה לא מתחבר למשחקים יפנים rpg אבל להגיד שזה גרוע ????!!!!
    צודק זה משחק ממש טוב!! גם אני חשבתי שסתם חרא אבל איך ששחקתי בדמו ניקסמתי!!
    משחק אחד הגדולים!!

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    המפתחת של לייר היא FACTOR 5 ... חברה מוערכת שגדלה בקונונסולות של נינטנדו... היא ידועה במשחקי התעובה הטובים שלה...חוץ מתעופה של סטאר וורס בכל השאר היא הייתה ממש גרועה...
    לאחר שנים רבות עם נינטנדו היא החליטה לנסות לפתח משחק שאפתני לפס3... שהיה אמור להיות הצלחה מסחררת... המשחק נכשל וכולם קטלו אותו ועכשיו היא חזרה לחלקת האהובה של נינטנדו...
    זהו

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    לדעתי המשחק הכי גרוע השנה הוא World in Conflict (לא כולם להיתנפל עליי!)
    אני לא כל כך אהבתי את המשחק, כי הוא רק לחימה ואין בניית מבנים ומבצרים, אין
    בניית אימפריה או משהוא דומה.
    זה רק מלחמה אסטרטגית, אני לא אוהב את הז'נאר, בכל מיקרה Kane and Lynch Dead Men
    באמת משחק גרוע, בכל מיקרה המשחק הטוב של השנה הוא...

תופים...
    תופים...
    תופים...

AC! כן! לדעתי הוא משחק השנה! הוא כל-כך טוב ומהנה, הוא חוזר על עצמו
    אבל לי הוא לא נימאס! למרות שעוד לא שיחקתי בוא אבל שיחקתי בוא פעם אחד ב360 (מצתער שזה היה 360 לוירטואל פארק לא היה AC לPS3 ) בכל מיקרה המשחק ממש טוב, אני בטוח
    שהוא יהיה עוד יותר טוב על המחשב, ואפילו יותר טוב! על הPS3! על מסך HD! כן! Full!

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי ariclapper
    לדעתי המשחק הכי גרוע השנה הוא World in Conflict (לא כולם להיתנפל עליי!)
    אני לא כל כך אהבתי את המשחק, כי הוא רק לחימה ואין בניית מבנים ומבצרים, אין
    בניית אימפריה או משהוא דומה.
    זה רק מלחמה אסטרטגית, אני לא אוהב את הז'נאר, בכל מיקרה Kane and Lynch Dead Men
    באמת משחק גרוע, בכל מיקרה המשחק הטוב של השנה הוא...

תופים...
    תופים...
    תופים...

AC! כן! לדעתי הוא משחק השנה! הוא כל-כך טוב ומהנה, הוא חוזר על עצמו
    אבל לי הוא לא נימאס! למרות שעוד לא שיחקתי בוא אבל שיחקתי בוא פעם אחד ב360 (מצתער שזה היה 360 לוירטואל פארק לא היה AC לPS3 ) בכל מיקרה המשחק ממש טוב, אני בטוח
    שהוא יהיה עוד יותר טוב על המחשב, ואפילו יותר טוב! על הPS3! על מסך HD! כן! Full!
    מממ אני ממש לא אהבתי את אססין היה לי אותו לps3 והוא ממש מעפן הוא חוזר על עצמו כול הזמן ופשוט אין מה לעשות בו לדעתי הוא אכזבה
    <_<

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    ^^ UNCHARTED יותר טוב ><

הרשמה