תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    22.01.2008
    עיר
    כפר סבא
    קניתי תאוזניות 5H V2 של steelsound.. קיצר חיברתי שומעים טוב והכל אבל משהו מוזר קרה.. בבדיקת קול אני מדבר וזה בסדר אני שומע את עצמי וגם בבדיקת קול של המישחק.. ובמישחק שאני ניכנס לסרבר אף אחד לא שומע אותי ולפעמים אני ניכנס ויש מישהו אחד ששומעים אותי וכל השאר לא.. לפעמים ביכלל לא שומעים אותי ולפעמים כולם שומעים אותי.. וזה לא שעובדים עלי כי בדקתי את זה עם חברים שלי.. מישהו יודע מה הבעיה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2008
    מה יש לך vista/xp?
    גם לי היה את זה...אתה צריך לשנות בcontrol pnale-sounds כמה דברים בנוגע למיקרופון..
    משהו עם playback או line in או monitor
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2008
    עיר
    כפר סבא
    יש לי XP ואיך זהה הגיוני יאלה זה משגע אותי רגע אחד שומעים אותי ואחרי זה לא שומעים אותי ולפעמים ביכלל לא שומעים אותי!!!!! ושאני עושה TEST MIC זה עובד! ובוונט אנשים שומעים אותי.. ובמישחק זה משהו דפוק ולא ניראה לי זה הפקודות למה עם האוזינות הקודמות הכל עבד טוב ויפה עם הפקודות שיש לי עכשיו ולא שיניתי כלום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2008
    עיר
    כפר סבא
    טוב הבנתי תבעיה.. שומעים אותי ממש חלש.. רק שאני צועק שומעים אותי טוב... עכשיו איך אני מגביר ת outband במישחק? ובאפשרויות שם זה על הכי גבוה.. ולא ניראה לי שאני צריך להגביר את זה באפשרויות של ההתקני שמע למה בtest mic שומעים אותי ברור מאוד..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.03.2007
    תבדוק את ההגדרות קודם כל , אם אין משהו תקין תחזור.
    אתה נכנס לונוט ל SETUP ותשים את הOUTBOUND בסביבות ה 2-5
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    אחריות יש מצב שיש פאק
    לפניות: [email protected]l

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2008
    עיר
    כפר סבא
    טוב אני עכשיו כימעט בטוח שזה ה Realtek HD audo manager שחיברתי תאוזניות לקח לי איזה שעה עד שהצלחתי להפעיל אותם ביככלל ביגלל התוכנה המעצבנת הזאת..
    שתף ב-Google+

הרשמה