תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נינטנדו, טקמו, וגראסהופר הכריזו של שיתוף פעולה כדי ליצור את Fatal Frame 4.

נינטנדו תהיה המפיצה והמפיקה של המשחק, טקמו יתנו לה את המפיק שלה על מנת לעשות את זה, וסודה51 עם הצוות שלו בגראסהופר יהיו אחראים לפיתוח. המשחק צפוי לצאת בקיץ 2008 ביפן.

שם המשחק המלא בתרגום מיפנית הוא:
    Fatal Frame: The Mask of the Lunar Eclipse

זה מראה שנינטנדו מודעת למצב ה"רק למשחקי מסיבה" של הקונסולה, ומנסה לחזר אחרי חברות להביא את המותגים שלהם אליה. זה בטח לא יהיה שיתוף הפעולה האחרון.

ואלו תמונות מסרטון בן 2 דקות שאני מקווה להביא בקרוב:

!yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    איזה ז'אנר הוא יהיה אימה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    זה המשחק שמצלמים? אם כן אז הוא די יפה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.09.2007
    על איזה נושא המישחק ... ! לפי התמונות ניראה יפה ומפחיד 1

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    מעולה!! סדרה איכותית מאוד, מחכה לו בקוצר רוח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    אוי זה ממש מצויין!...

אגב איך רואים שיש כאן הרבה גיימרים חדשים (אלה שלא יודעים מה זה בכלל)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.01.2008
    תאמת שמעתי על זה כשהייתי באתר אחר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    סדרה מצליחה יחסית ביפן.
    לפי נתמונות נראה שהוא גם מושקע יחסית למשחקי ווי.

מעניין אם הוא יצא מחוץ ליפן גם...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Laskin
    סדרה מצליחה יחסית ביפן.
    לפי נתמונות נראה שהוא גם מושקע יחסית למשחקי ווי.

מעניין אם הוא יצא מחוץ ליפן גם...
    הקודמים יצאו, נינטנדו היא המפיצה. אני לא רואה סיבה שלא.

נינטנדו בינתיים אוספת לעצמה סדרות רבות, ואני מניח שזה לא מקרי שהיא מכריזה על משחק "הארדקור" יום לפני היציאה של סמאש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    באר יעקב
    מצויין, אלה ההכרזות שאני רוצה לשמוע. מעניין אם השותפות של נינטנדו תוכל להוציא במקרה הזה משחק יותר מלוטש ממה שאנחנו רגילים מסודה, למרות שעם No More Heroes הם הראו שהם בהחלט בכיוון הנכון.
    למכירה לדיאס: Kirby Canvas Curse, Yoshi's Island, Sonic Rush.
    למכירה ל-360: דד רייזינג, פרפקט דארק.
    למכירה לווי: ספק כוח מקורי אמריקאי מקורי ושנאי מתח 120 וולט.

אייסיקיו 145548792 טלפון 0504478720

Wii Number 3755-4409-3335-5398
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Yoni_Uzan
    מצויין, אלה ההכרזות שאני רוצה לשמוע. מעניין אם השותפות של נינטנדו תוכל להוציא במקרה הזה משחק יותר מלוטש ממה שאנחנו רגילים מסודה, למרות שעם No More Heroes הם הראו שהם בהחלט בכיוון הנכון.
    זה לא ממש משחק של סודה, יש למשחק מפיק, סודה אולי יעזור פה ושם, אבל אני מניח שהוא ממשיך לדברים אחרים.

למי שלא יודע, Fatal Frame הם משחקי אימה ומתח, כאשר בדרך כלל יש דמות ראשית נשית, שמצוידת אך ורק בפנס ומצלמה. נדמה לי שעם הפנס היא מגלה רוחות ועם המצלמה היא הורגת אותם, האם יש מישהו שיודע יותר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    נכתב במקור על ידי ADi
    זה לא ממש משחק של סודה, יש למשחק מפיק, סודה אולי יעזור פה ושם, אבל אני מניח שהוא ממשיך לדברים אחרים.

למי שלא יודע, Fatal Frame הם משחקי אימה ומתח, כאשר בדרך כלל יש דמות ראשית נשית, שמצוידת אך ורק בפנס ומצלמה. נדמה לי שעם הפנס היא מגלה רוחות ועם המצלמה היא הורגת אותם, האם יש מישהו שיודע יותר?
    זה מה שאני ידעתי... עוד משהו שאני יודע זה שיש לזה 4 משחקים חחח
    אני זוכר ששיחקתי במשחק וממש פחדתי ... (הייתי ממש קטן..)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.09.2007
    גמאותי מתחיל קצת לעצבן מצב המשחקי מסבה(שבדר"כ מקבלים ציון של 4.5 אם לא פחות)
    אבל אחרי NMH אני יושב בשקט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    שמעתי על הסדרה רק דברים טובים.

השיתוף פעולה המשולש הזה עושה לי רושם מבטיח. קראתי גם ב-IGN שנינטנדו אפילו תסייע בפיתוח עצמו. נינטנדו ממשיכה להשקיע גם בנו, ההארדקור, אף פעם לא הייתה לה כוונה אחרת. לכן, אפילו ברמה ההצהרתית, זה יפה מאוד.

אני תכף אלך ליו-טיוב, אחפש קצת חומר על משחקי הסדרה...

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הנה
    ארוך מאחד המשחקים הקודמים בסדרה, כנראה הראשון. כולל את הפתיח ואת התחלת המשחק.

הרעיון שלו שונה מכל מה שהכרנו עד כה במשחקי אימה אחרים. הווי-מוט יכול לעבוד נהדר כפנס, ואולי יתפקד גם כמצלמה, נראה כבר.

הנה ממוצע הביקורות שהיו לקודמים, יש אחידות בין הממוצעים לכל המשחקים בסדרה, נעים בסביבות ה-80, ומעט יותר. זה יפה מאוד, אבל תמיד אפשר לקוות שהמשחק הרביעי יהיה הטוב ביותר

ומי פיתחה את הקודמים? הוא של טקמו בעיקרון?

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נשמע ממש מתאים לWII.
    שנינטנדו תמשיך כך.

ד"א, בקשר לסודה51.
    הוא אמר שהוא עובר לפרוייקט על ה360 אחרי NMH (הבאתי קישור לזה ממזמן בראיון איתו במיוחד בשבילך עדי אם אתה זוכר) אז אני משער שכאן הוא רק יפיק או משהו כזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    ב-IGN הספיקו לכתוב כתבת רשמים על המשחק, ונראה שהם אופטימיים. הכתבה הזו הלהיבה אותי יותר לגבי המשחק:

For fans of the horror genre, there are few games that can stack up to the intensity and mood created in Tecmo's Fatal Frame franchise. Even if you've never played Fatal Frame before, however, there's reason to start paying attention now, as the franchise's fourth incarnation is heading exclusively to Wii.
    אחד הכי אינטנסיביים ומפחידים שקיימים

Fatal Frame 4: The Mask of the Lunar Eclipse (tentative translation) has been announced exclusively for Nintendo's console with such key players as Shibata Makoto as director, Keisuke Kikuchi (longtime series producer), and even Suda 51 – best known for Killer 7 and No More Heroes – serving as a second director for the game. In addition, the game is a full-on partnership between Tecmo and Nintendo, and will be published with the Nintendo name headlining the product. As an interesting note, rumors have stated that the Big N has purchased the Fatal Frame name, and it looks like one of the industry's top horror franchises could now be a Nintendo exclusive from now on. This is exactly the kind of announcement hardcore gamers have been waiting for on Wii.
    שמועה טוענת שלמעשה, נינטנדו רכשה את השם של המשחק.

נדב, לפי הקטע הזה, Suda יהיה במאי שני למשחק הזה, למרות האילוץ האחר שלו שאתה ציינת. אני חושב שהוא יכול לתת למשחק אחלה פאן פסיכודאלי. לפי מה שנראה, הם לוקחים את הפרויקט ברצינות רבה.

Based in Japan, each Fatal Frame game has worked within its own self-containing story, always focusing on some sort of haunted house or village, and usually centered around some basic Japanese horror mythology. In fact, the first game, released first on PS2 and later on Xbox, is actually based on a real haunted mansion outside of Tokyo, Japan. This haunted mansion has reportedly seen seven confirmed murders, and strange tunnels lead from the mansion itself to a few neighboring houses as well. Even now, people are scared to go onto the estate, as constant ghost sightings and peculiar events continue to happen on the premises. The following two games were based on other areas (one a ghost town of sorts, rather than the token "haunted mansion" design), but always kept the same core design.
    נו, מה יותר מפחיד מזה? לוקחים מיתולוגיה, ועושים ממנה משחק.

Since you're constantly running from ghosts, and since ghosts aren't exactly scared of melee or projectile weapons, Fatal Frame – as the name suggests – equips you with a unique soul-capturing camera. Known as the Camera Obscura, Fatal Frame's only weapon forces you to risk life and limb to get the perfect shot of advancing ghosts. While the main game is done primarily in third person view, you'll need to bring the aging camera up into first-person mode, and then focus in your shots face-to-face with the ghouls themselves. Based on how well the shot is executed (size of ghost, position of ghost in the frame, and action the ghost is doing at the time), a certain amount of damage is done. Put yourself out on the line even further, and capture a "Fatal Frame" shot seconds before the enemy attacks. Think of it like Pokemon Snap, if Pikachu could corrupt your mind and send you directly to hell itself.
    הרעיון שלו ייחודי לז'אנר הזה, ואני חושב שאני מתחיל להבין מדוע נינטנדו שמה עין על הסדרה. יכול להיות מעניין, ומי יודע, אולי יהיה ניתן להחליף תמונות עם בעלי ווי אחרים

So why should you, a newcomer to the series and happy Wii owner, care about Fatal Frame. Well for one, a well made Fatal Frame on Nintendo's system could mean the scariest horror game of this generation is now on what is considered to be a "casuals only" console. The game is out to scare you, and as such there are tons of horrific images, extremely uncomfortable scenarios, and extremely moody worlds. It'll be a "Mature" rated game without question. Fatal Frame will also bring a level of depth and maturity we don't normally see on Wii, as the stories are usually about double the length of a standard Resident Evil game, and feature tons of upgrade items, side quests, and backstory for those looking for a fully realized world.
    וואו, זה מבחינתי הדבר הכי מלהיב. לדבריהם, הסיפור, בדרך כלל, מקיף פי שתיים מסיפור של משחק RE, ומכיל טונות של פריטים הניתנים לשדרוג וסיפורים משניים.

Likewise, Fatal Frame has found its home on PS2 for three iterations now, and each one has had a beautiful (though very haunting) graphical presentation. As long as Suda and the gang put as much effort into Fatal Frame 4 as they did its predecessors, you'll be playing one of the best looking games on the system to date. Oh, and we shouldn't even have to mention how big of a win this is for Nintendo, as this franchise has always been a PS2 product, with Xbox joining the exclusive invite list over the last few years. It's now Wii, and from what it looks like, Wii only.
    מבחינה גרפית, צפוי להיות אחד הכי טובים לקונסולה. אני חושב שכבר כעת, לפי התמונות, רואים שיש בסיס מוצק לטענה הזאת. נראה שהוא מאוד מתקדם בפיתוח, ושימו לב שעד היום עצם קיומו היה סוד. כזו היא נינטנדו, ואני מת לדעת אילו עוד משחקים מתקדמים בפיתוח היא משאירה בסוד.

Fatal Frame 4 raises some questions as well though. For starters, how will the game control this time around? The core experience is done with a blend of both third and first person control, but relied on dual analog for the FPS moments. Will we see a IR-controlled camera this time around inspired by games like Metroid Prime 3 and Medal of Honor Heroes 2? Another consideration is that, like one of the extra modes on Fatal Frame 2 for Xbox, Wii may have a fully first-person mode to play in, which was extremely scary and claustrophobic during our playthrough with Crimson Butterfly on Microsft's system. And finally, how will the game be received on Wii? Will we see new Wii-only advances in gameplay, such as photo sharing via Nintendo Wi-Fi Connection, or a Wii-mote flashlight? Will Nintendo's support and Suda's direction help usher in yet another must-have Fatal Frame experience, this time exclusive to Wii, and are Wii owners ready to put down Wii Sports and embrace the darkness?
    הם מעלים כאן כמה רעיונות נחמדים. יש פוטנציאל, ונינטנדו היא הראשונה לזהות אותו. אני לא דואג.

טוב, אז למי עוד הרשמים האלה דגדגו בצורה עצבנית, חוץ ממני?

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אז כנראה שזה הפרוייקט השני של סודה למרות שזה בטח לא לוקח לו יותר מדי מהזמן מאחר והוא במאי משני.

על המשחק הבלעדי ל360 סודה 51 ספר בעצמו ככה שזאת לא שמועה או משהו כזה, זה פרוייקט שעליו הוא עובד משנה שעבר במקביל לNMH.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אז כנראה שזה הפרוייקט השני של סודה למרות שזה בטח לא לוקח לו יותר מדי מהזמן מאחר והוא במאי משני.
    כן, גם אני חושב ככה. זה לא חדש שמפיק או במאי עובד על כמה פרויקטים במקביל.

רונן.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי רונן

נו, מה יותר מפחיד מזה? לוקחים מיתולוגיה, ועושים ממנה משחק.

אתה רומז ש'טו היומן' הוא משחק מפחיד?
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הרשמה