תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 46
    הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אולי הגיע הזמן להרים את הכפפה ולארגן איזה משהו. לא טורניר עם פרסים והכל, אלא סתם מפגש בלייב לצורכי בלאגן.

וכדי שיהיה יותר מעניין, התעסקתי קצת עם העורך שלבים ומשחקים, ויצרתי Variant על הTeam Slayer שנקרא "Baseball Knights". הוא כולל בעיקר טילים, מחבטים ולא מעט בלאגן.
    בנוסף, ערכתי את המפה של Snowbound כדי שתתאים קצת יותר לסגנון המשחק הזה. אני חושב שזו מפה אידיאלית לסגנון המשחק, אבל יכול להיות שהיא תהיה קטנה מידי לקבוצה גדולה. ככה שאם תהיה הרבה היענות אז אני אצור מפה גדולה יותר כגיבוי. המפה בקושי נוסתה, אז אולי גם יש מה לשפר בה ובהגדרות של המשחק.

כדי שלא תגיעו לא מוכנים, אתם מוזמנים כבר עכשיו להוריד את הקבצים מהShare שלי - לכל מי שיש את היוזר שלי בלייב אפשר לעשות את זה משם.
    אפשר גם להוריד אותם ישירות מכאן (זה אוטומטית יעדכן את החשבון שלכם ויוריד את המפה והVariant בפעם הבאה שתתחברו ללייב):
    http://www.bungie.net/stats/Halo3/Fi...rtag=ulmerlive

מן הסתם יהיה נחמד לשחק גם במשחק "רגיל" כשימאס, התוספת הזו היא סתם כדי לתבל קצת את העניינים.

אז בקיצור, מתי באזור הסופשבוע (חמישי עד שבת) נוח לאנשים פה להתחבר בלייב?
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    אני אשמח במהלך שבוע הבא, יש לי מבחן בליניארית יום ראשון ככה שאני לא אוכל בסוף השבוע הקרוב . אולי ביום ראשון?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כל זמן שהוא לא "שבת" הולך

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    התמונה הזאת היא אמתית או מה
    ?????? ???? ??????? ?????? ???? ??????? להגדלת התמונה, לחץ כאן. 

שם: 3797-v3.jpg‏ 
צפיות: 51 
גודל: 104.2 קילובייט 
מק  

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    ממש לא. ואפילו לא נראית חיקוי טוב

הצטרף בתאריך
    19.03.2007
    עיר
    הרצליה
    כל הזמן פנוי....

חוץ מיום שישי הזה בערב כי אני והחברה משחקים פוקר.....

gamertag:itamar94

"I wasn't born ready"

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    איזה פוקר? ( ).
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    סטריפ פוקרר

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אמצע השבוע מאד בעייתי בשבילי. אבל אפשר לשחק גם הסופ"ש וגם בסופ"ש הבא.
    בכל מקרה: למישהו יש העדפה בין חמישי ערב (אחרי שמונה), שישי בוקר (עד כניסת השבת) או שבת ערב (גם בשמונה, אני מניח שזה מספיק זמן אחרי יציאת השבת)?

ושיהיה בהצלחה בלינארית. אל תשכח את הנוסחה לאורתוגונליות ואת מטריצת ואן-דר-מונד (או מה שלא דוחפים לכם לסילבוס השנה).
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    לי אין שום בעייה בשישי בצהריים ככה. זה תמיד יותר כיף לשחק עם מישהו בצהריים במיוחד בימי שישי כי יש את כל הזמן ואין מי שיגיד לך שזה כבר מאוחר...

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    בכל מקרה: למישהו יש העדפה בין חמישי ערב (אחרי שמונה), שישי בוקר (עד כניסת השבת) או שבת ערב (גם בשמונה, אני מניח שזה מספיק זמן אחרי יציאת השבת)?

ושיהיה בהצלחה בלינארית. אל תשכח את הנוסחה לאורתוגונליות ואת מטריצת ואן-דר-מונד (או מה שלא דוחפים לכם לסילבוס השנה).
    אני מעדיף חמישי בערב או מוצ"ש

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer

מה זה ואן-דר-מונד? תפסיק להמציא חומר . אתה יכל לקרוא לי מר גרם-שמידט , אורטוגונאליות זה אחד החברים.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Death_119
    מה זה ואן-דר-מונד? תפסיק להמציא חומר . אתה יכל לקרוא לי מר גרם-שמידט , אורטוגונאליות זה אחד החברים.
    אפילו אני זוכר את זה! (זה שם הולדני ככה שזה "ון - דר מונדא") אבל יכול להיות שזה שייך ללינארית 2...

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אפילו אני זוכר את זה! (זה שם הולדני ככה שזה "ון - דר מונדא") אבל יכול להיות שזה שייך ללינארית 2...
    אם אתה לא זוכר, מר - 100 באוניברסיטה, אז כנראה שזה לא חשוב. אבל באמת נראה לי שזה מליניארית 2. אולי זה פוגע בדת אז זה לא מופיע בסילבוס של בר אילן .

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    אם אתה לא זוכר, מר - 100 באוניברסיטה, אז כנראה שזה לא חשוב. אבל באמת נראה לי שזה מליניארית 2. אולי זה פוגע בדת אז זה לא מופיע בסילבוס של בר אילן .
    אתה יודע מר "עודכן" עדיין לא ענית לי מאיזה

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    מה ש"אני לא זוכר בדיוק מאיזה חומ"ר, מ-1 או 2? למעשה אני זוכר בדיוק שזה מ-2 (זה קשור לערכים עצמיים והמבנה של המטריצה הולך לפי ערכים עצמיים - אל תנסה להיכנס לזה עכשיו...) פשוט רציתי קצת להלחיץ אותך...

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    לא נראה לי שזה בלינארית 2, כי בלינארית 2 קיבלתי 56 אז הייתי זוכר שאני לא יודע מה זה.
    זה היה בלינארית 1, למרות שזה היה כל כך איזוטרי אצלנו שזה לא באמת הופיע במבחן. בלינארית 2 אבל אם זה מנחם אותך, בלינארית 2 יש צורת ז'ורדן.

ובקיצור - בואו נחזור לנושא הדיון: חמישי ב20:30 מתאים פה לאנשים?
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    מתאים לי.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    לא נראה לי שזה בלינארית 2, כי בלינארית 2 קיבלתי 56 אז הייתי זוכר שאני לא יודע מה זה.
    זה היה בלינארית 1, למרות שזה היה כל כך איזוטרי אצלנו שזה לא באמת הופיע במבחן. בלינארית 2 אבל אם זה מנחם אותך, בלינארית 2 יש צורת ז'ורדן.

ובקיצור - בואו נחזור לנושא הדיון: חמישי ב20:30 מתאים פה לאנשים?
    לי לא, עכשיו אני אחרים אותכם כי אתם לא מתאימים את עצמכם ללוח הזמנים שלי , לא סתם - תהנו. רק תזהר מחנן אי אפשר לסמוך עליו, הוא אומר משהו ולא מגיע.

דרך אגב, בגלל השביתה לא למדנו חלק מהנושאים, כמו העתקות לדוגמא, יכל להיות ומה שאתה מדבר עליו מופיע בדברים שפיספסנו בגלל השביתה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לי לא, עכשיו אני אחרים אותכם כי אתם לא מתאימים את עצמכם ללוח הזמנים שלי , לא סתם - תהנו. רק תזהר מחנן אי אפשר לסמוך עליו, הוא אומר משהו ולא מגיע.

דרך אגב, בגלל השביתה לא למדנו חלק מהנושאים, כמו העתקות לדוגמא, יכל להיות ומה שאתה מדבר עליו מופיע בדברים שפיספסנו בגלל השביתה.
    א. כזאת נבזות מזמן לא שמעתי...
    ב. חשבתי שהעתקות זה תחום שכל סטודנט ישראלי מכיר...

הרשמה