תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    חברת BLUESIDE וחברת PHANTAGRAM בשיתוף הכריזו על פיתוח משחק המשך לכותרים המצליחים Kingdom Under Fire: The Crusaders ו- Kingdom Under Fire: Heroes לפלטפורמת ה-Xbox המקורית.
    המשחק Kingdom Under Fire II הוא משחק אקשן RTS והמשך אמיתי לסדרת הכותרים. הסידרה עצמה הינה חלוצה בתחום ה- MMOARTS (Massively Multiplayer Online Action RTS) לפלטפורמות שונות.
    בהכרזת המשחק אמרו החברות כי המשחק החדש יינק את היסודות עליו עמדו קודמיו, אלא אף ירחיב את היכולות של השחקנים השונים להינות משילוב של משחק RTS ואקשן מהיר. יותר מזה, המשחק יכיל גם קמפיין לשחקן יחיד ללא צורך בחיבור לרשת, אולם גם יכיל מצב מרובה משתתפים, בו יוכלו אלפים להתחבר לשרת ייעודי ולשחק יחדיו.
    המשחק יהיה בעל גראפיקה מתקדמת ומשחקיות חלוצית. ובהחלט ימשיך בקו שהתוו קודמיו.
    מנכ"ל חברת BLUESIDE עוד אמר בהכרזה: "אנו מתכננים משחק שלא רק יכיל שדה קרב רגיל אלא גם מקום לטקטיקות שונות שבהן יוכלו לקחת חלק אלפי אנשים בו זמנית. תארו לכם אלפי שחקנים פושטים על מצודה בקרב אפי שלא נראה עד היום."
    המשחק מתוכנן לצאת בשנת 2009.

פורסמו גם תמונות מהמשחק:

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    האמת היא שמעולם לא יצא לי לשחק בקודמים (בטובים ובלא טובים). עד התמונות הנחמדות האלו אפילו לא חיכיתי למשחק חדש, אבל אחרי מה שיש פה אולי כדאי להמשיך לעקוב אחריו.
    למישהו יש ניסיון איתם?
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    גם אני כמו גולמר.
    התמונות באמת מרשימות...

אבל הסגנון לא קורץ לי אפילו.

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    נשמע מדהים..מולטי פלייר בסדר גודל כזה? פשוט ענק!
    רק שלא יגבו תשלום חודשי והכל יהיה בסדר.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Laskin
    גם אני כמו גולמר.
    התמונות באמת מרשימות...

אבל הסגנון לא קורץ לי אפילו.
    דווקא לי יש עניין, סה"כ מדובר גם בRTS וגם באקשן...
    הקודמים היו טובים (ויחסית גם מכרו טוב) אבל בכל מקרה כדאי לחכות לעוד פרטים שבטח יגיעו בהמשך, למשחק יש עוד לפחות שנה עד שיצא.

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    רגע איך הולך הסגנון משחק של RTS?

וגם יצא לא מזמן קינגדום אנדר פייר: סירקל דום או משהו כזה, גם RTS?

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    מה שיצא לא מזמן הוא משחק שאכן מנסה לרכב של ההצלחה של המותג ויצא פשוט משחק... גרוע. הוא משחק בתר-שסף עם מוטיבים של RPG. והוא עשה את זה גרוע. מאוד. עם ממוצע של 5.

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    רגע ומזה RTS בדיוק? אני יודע שהראשי תיבות זה real time strategy אבל איך הסגנון עצמו הולך?
    כמו C&C וכאלה?

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    זה עוד לא ברור בדיוק, הרעיון המרכזי הוא ימארגנים צבא לפי מאפיינים שונים של כל אחד, אבל ניתן לשלוט בכל יחידה באופן עצמאי.

הרשמה