תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    בCVG פירסמו כתבת 'בקרוב' על המשחק המצופה (ממני לפחות Brothers in Arms: Hell's Highway.

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    http://en.wikipedia.org/wiki/Brother...'s_Highway
    System requirements: DirectX 10
    אז המשחק לא יעבוד לי על XP, DX9? אני אצטרך ויסטה? :/
    עם המחשב לא נראה לי שיהיו בעיות - q6600, 8800gt

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    DX10?! יש! סוף סוף אני יכול להשתמש ב-FULL כוח של המחשב שלי..אני מרווה שהמשחק ינצל אותו עד הסוף..

8800GTX
    Q6600 אוברקלוקד 3.02GHZ..אתם יודעים את השאר

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    לא קראתי את הכתבה,אבל המשחק לא יעבוד על XP?וגם לגביי DX10?הוא נחוץ?
    A pint of sweat will save a gallon of blood.” -
    General George S.Patton
    כינוי ב COD4 -- Cannabis

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    נכתב במקור על ידי WhiteMeat
    לא קראתי את הכתבה,אבל המשחק לא יעבוד על XP?וגם לגביי DX10?הוא נחוץ?
    מצטרף לשאלה? מה עם XP וDX9? האם כולנו נהיה חייבים לשדרג לויסטה? (מה שממש לא בא לי)

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי zmir
    מצטרף לשאלה? מה עם XP וDX9? האם כולנו נהיה חייבים לשדרג לויסטה? (מה שממש לא בא לי)
    לדעתי לא, המשחק פועל על מנוע UT3 וכידוע לי הוא גם תומך בDX9
    אבל עדיין אי אפשר לדעת ב100% .

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    תסמוך עליי..עם ההייפ שצובר המשחק מייקרושיט ידאגו לכך שנצטרך לשדרג לוויסטה..
    HALO2,ALAN WAKE..וכנראה גם HALO WARS (אני שם על זה 100 ש''ח)

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Mr.Kabab
    תסמוך עליי..עם ההייפ שצובר המשחק מייקרושיט ידאגו לכך שנצטרך לשדרג לוויסטה..
    HALO2,ALAN WAKE..וכנראה גם HALO WARS (אני שם על זה 100 ש''ח)
    מי אמר שHW יוצא למחשב?

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    יש שמועות..אני מאמין שזה נכון..יש לך כתבה בVG ויש לך בגיימספוט..יש עוד אבל אלה היחידים שאני מסתכל בהם..

זה שמועות! למרות שאני מאמין שזה נכון ואני מאמין שאחרי שיפסיקו לדבר על HALO3 ל-XBOX360 אז יתחילו להוציא גרסא למחשב (טקטיקה חכמה) כמו שעשו ב-GEOW

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    יש שמועות..אני מאמין שזה נכון..יש לך כתבה בVG ויש לך בגיימספוט..יש עוד אבל אלה היחידים שאני מסתכל בהם..

זה שמועות! למרות שאני מאמין שזה נכון ואני מאמין שאחרי שיפסיקו לדבר על HALO3 ל-XBOX360 אז יתחילו להוציא גרסא למחשב (טקטיקה חכמה) כמו שעשו ב-GEOW
    תסתכל בעדכון שבכתבה שבVG, מייקרוסופט הכחישו שתיהיה גרסא למחשב.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    בסדר..וזכור לך שמייקרוסופט אמרו מההתחלה שתצא גרסא למחשב של GEOW? לפחות לא לי..מייקרוסופט עושה הרבה כאלה דברים..זה כדי להרוויח צרכנים של ה-XBOX360 וברגע שיפסיקו לדבר על המשחק הנ''ל הם עושים ככה:כרגע אנחנו עובדים גם על גרסא למחשב (כדי להרוויח עוד כסף לכיס) ככה עובדים עסקים ואחרי פליטת פה של מישהו הם ישר מכחישים ואומרים לא קרה ולא יקרה..תסתכל שהעוד כמה זמן תיהיה גם גרסא למחשב.

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    בסדר..וזכור לך שמייקרוסופט אמרו מההתחלה שתצא גרסא למחשב של GEOW? לפחות לא לי..מייקרוסופט עושה הרבה כאלה דברים..זה כדי להרוויח צרכנים של ה-XBOX360 וברגע שיפסיקו לדבר על המשחק הנ''ל הם עושים ככה:כרגע אנחנו עובדים גם על גרסא למחשב (כדי להרוויח עוד כסף לכיס) ככה עובדים עסקים ואחרי פליטת פה של מישהו הם ישר מכחישים ואומרים לא קרה ולא יקרה..תסתכל שהעוד כמה זמן תיהיה גם גרסא למחשב.
    כן,הם אמרו שלGears of war תצא גרסא למחשב, חודש אחרי שהמשחק יצא. אתה סתם משנה את העובדות כדי שתצא צודק...

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    LOL לא ידעתי..מה הקשר? אתה שאלת אתה חקרת? מה אתה מתחיל ישר להסיק עובדות שאני מנסה "למחוק עובדות"..שיטט יונתן הגזמת..

אז בסדר,חודש אחרי שהמשחק ייצא מייקרוסופט יגידו את זה..וזה לא פעם ראשונה,שהם עושים את זה..

הנה דוגמא:HALO 2 יצא ל-XBOX ב-9 לנובמבר,ולמחשב הוא יצא ב-31 למאי..אתה רואה?
    אם יש לך משהו להגיד אז תגיד רק (בבקשה) אל תתחיל לדבר אליי כאילו אני ילד בן-6 שמנסה להיות צודק..

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    LOL לא ידעתי..מה הקשר? אתה שאלת אתה חקרת? מה אתה מתחיל ישר להסיק עובדות שאני מנסה "למחוק עובדות"..שיטט יונתן הגזמת..

אז בסדר,חודש אחרי שהמשחק ייצא מייקרוסופט יגידו את זה..וזה לא פעם ראשונה,שהם עושים את זה..

הנה דוגמא:HALO 2 יצא ל-XBOX ב-9 לנובמבר,ולמחשב הוא יצא ב-31 למאי..אתה רואה?
    אם יש לך משהו להגיד אז תגיד רק (בבקשה) אל תתחיל לדבר אליי כאילו אני ילד בן-6 שמנסה להיות צודק..

היילו 2 יצא לאקסבוקס ב2004 מה אתה משווה בכלל?

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אבל עדיין..מייקרוסופט,אתה חושב שהם השתנו? אני לא..אותו ביל גייטס רק זקן יותר ב-4 שנים..

בכל מקרה,רק הזמן יגיד מי צודק.אני מאמין שהוא גם ייצא ל-PC אבל זה רק אני..כי אפילו אם זה חודש אחרי המשחק ל-XBOX360 זה עדיין זמן וזה רק מוכיח שמייקרוסופט עדיין משתמש בטקטיקה כזאת כדי למשוך לקוחות..די צפוי לא? כנ''ל לגבי המשחקים הבלעדיים ל-VISTA..

אגב,שמתם לב כמה חפרו בגיימספוט על קרייסיס? בכל פינה דפקו תמונה של הנאנוסויט

את םחושבים שGTA IV ייצא גם למחשב..אני מקווה שכן,זה רק תלוי ב-ROCKSTAR..אני מקווה שלא יחקו את העניין של MANHUNT2 ושג'ק טומפסון לא ייתקוף את GTAIV שהם יתחילו לעבוד גם על גרסא למחשב (אם הם ישימו במשחק הרבה פורנוגרפיה אני מאמין שג'ק טומפסון לא ייתקוף את המשחק)

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נשמע טוב.
    תודה על העידכון

הרשמה