תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    הקרב הראשון שנקבע לNO WAY OUT הוא ג'ון סינה נגד רנדי אורטון על אליפות הWWE.
    ג'ון סינה זכה ברויאל ראמבל וקיבל טייטל מאץ' ברסלמניה אבל החליטו לעשות את הקרב הזה בNO WAY OUT ואם סינה מפסיד הוא לא יקבל טייטל מאץ' ברסלמניה אלא מי שינצח בקרב הבא שנקבע בNO WAY OUT שאותו תראו בהמשך.

הקרב השני שנקבע לNO WAY OUT הוא קרב אלימניישן צ'אמבר על הN1C לאליפות הWWE.
    המתמודדים הם: טריפל אייץ', שון מייקלס, כריס ג'ריקו, אומגה, ג'ף הארדי וJBL.
    זה הולך להיות קרב ענק.

הקרב השלישי שנקבע NO WAY OUT הוא קרב בין ריק פלייר למר. קנדי שאם פלייר מפסיד הוא פורש.
    חרשו כבר אם כל הקטע הזה של פלייר וזה כבר ניהיה מאוס

קרדיט למיקי על החתימה המדהימה הזאת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    טוב זה כבר מתחיל להסתבך.אם ג'ון ינצח בNO WAY OUTאז בשביל מה הוא צריך את הקרב ברסלמניה?? ואם הוא מפסיד הוא לא יקבל את הקרב במניה. זה זיבוליי שכל אם כבר אז שיפסיד והמנצח באלמיניישן צ'ייבר יכנס לקרב. ככה שזה יהיה קרב משולש לאליפות הWWE.
    ואם לא אז הם ממש חבורה של מפגרים.
    וריק פלייר תפרוש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!ECW ECW ECW ECW ECW Extreme
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    נכתב במקור על ידי HULK HOGAN
    טוב זה כבר מתחיל להסתבך.אם ג'ון ינצח בNO WAY OUTאז בשביל מה הוא צריך את הקרב ברסלמניה?? ואם הוא מפסיד הוא לא יקבל את הקרב במניה. זה זיבוליי שכל אם כבר אז שיפסיד והמנצח באלמיניישן צ'ייבר יכנס לקרב. ככה שזה יהיה קרב משולש לאליפות הWWE.
    ואם לא אז הם ממש חבורה של מפגרים.
    וריק פלייר תפרוש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    נראה לי שזה ילך ככה, ג'ון סינה יפסיד בNO WAY OUT לרנדי אורטון והוא לא יתמודד מול אורטון ברסלמניה, טריפל אייץ' ינצח באלימניישן צ'אמבר וינצח את אורטון ברסלמניה ויהיה אלוף WWE חדש.
    בקשר לסינה, הוא יהיה מול אדג' ברסלמניה וינצח אותו ויזכה בWHC ויעבור לסמאק

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    מה יש לך האלק הוגן? סינה ביקש הקדמה במקום ראסלמניה לנו ואי אווט.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    מתן... הראת לי אור בקצה המנהרה!
    סינה עוד אלול לא להיות אלוף ולא להיות במניה!
    יאהו!
    אבל אני מריח שהיה סוג של תכנון לטריפל רנדי וסינה החלים מהמר מהמצופה ונזכה לקרב משולש אולי.

הצ'אמבר יהיה גדול אבל היו לו קרבות האפלה?
    לזה של ראו ב2005/2006 היו קרבות האפלה ותוכנית עם תוכן מעוד טוב...
    אני משאר שJBL וג'ריקו יצאו השתיים הראשונים, אחריהם אומגאה ממייקלס
    (כי הוא היה בפיוד עם הארדי ואייץ', וג'ריקו וJBL כבר בפיוד, כמו כן בראו היה משהו ואני לא אגלה)
    ואז ישארו מייקלס אייץ' וג'ף, מייקלס יצא וג'ף ישאר נגד טריפל, יראה כיאלו מנצח שוב ויפסיד...

כול הקטע זה עם פלייר כאילו הוא גובר ושורד...

עריכה:
    כרגע הסבירו לי... סינה אל מקבל קרב בנוסף בNWO... הוא מקבל במקום!
    דאם... הוא הורס מסורת ראמבל של 20 שנה!!!!!!

הוא הורס את כול מהות הראמבל...
    הלוגו "ראמבל... הדרך למניה מתחילה כאן"... הוא הורס את זה [email protected]~!!!!!
    ותנו לי לנחש... הוא גם ינצח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    נכתב במקור על ידי []BlackJack[]
    מתן... הראת לי אור בקצה המנהרה!
    סינה עוד אלול לא להיות אלוף ולא להיות במניה!
    יאהו!
    אבל אני מריח שהיה סוג של תכנון לטריפל רנדי וסינה החלים מהמר מהמצופה ונזכה לקרב משולש אולי.

הצ'אמבר יהיה גדול אבל היו לו קרבות האפלה?
    לזה של ראו ב2005/2006 היו קרבות האפלה ותוכנית עם תוכן מעוד טוב...
    אני משאר שJBL וג'ריקו יצאו השתיים הראשונים, אחריהם אומגאה ממייקלס
    (כי הוא היה בפיוד עם הארדי ואייץ', וג'ריקו וJBL כבר בפיוד, כמו כן בראו היה משהו ואני לא אגלה)
    ואז ישארו מייקלס אייץ' וג'ף, מייקלס יצא וג'ף ישאר נגד טריפל, יראה כיאלו מנצח שוב ויפסיד...

כול הקטע זה עם פלייר כאילו הוא גובר ושורד...
    אני מצטער לאכזב אותך אבל לא נראה לי שיהיה מצב שסינה לא יהיה ברסלמניה, הוא בטוח יתמודד על איזשהי אליפות ואני חושב שהוא יתמודד על הWHC.

לא היו לצ'אמבר קרבות העפלה, ובאמת הצ'אמבר בשנת 2005/2006 היה בין הקרבות הכי טובים שאני זוכר, גם מבחינת הבנייה וגם מבחינת הקרב עצמו.

אני יודע מה הקטע עם פלייר אבל זה כבר מתחיל לעצבן, דוחפים אותו לכל אירוע ולכל פרק של RAW

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי undertaker
    אני מצטער לאכזב אותך אבל לא נראה לי שיהיה מצב שסינה לא יהיה ברסלמניה, הוא בטוח יתמודד על איזשהי אליפות ואני חושב שהוא יתמודד על הWHC.

לא היו לצ'אמבר קרבות העפלה, ובאמת הצ'אמבר בשנת 2005/2006 היה בין הקרבות הכי טובים שאני זוכר, גם מבחינת הבנייה וגם מבחינת הקרב עצמו.

אני יודע מה הקטע עם פלייר אבל זה כבר מתחיל לעצבן, דוחפים אותו לכל אירוע ולכל פרק של RAW
    תקרא מה שרשמתי בעריכה.
    ודי לחשוב שהוא נגד אדג'... הבניה של אדג' טייקר במניה יותר שקופה מזכוכית.

אני מסכים איתך.

מתכננים שהוא יפסיד במניה... מעניין למי... אולי למייקלס יהיה מגניב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    נכתב במקור על ידי []BlackJack[]
    תקרא מה שרשמתי בעריכה.
    ודי לחשוב שהוא נגד אדג'... הבניה של אדג' טייקר במניה יותר שקופה מזכוכית.

אני מסכים איתך.

מתכננים שהוא יפסיד במניה... מעניין למי... אולי למייקלס יהיה מגניב.
    הוא באמת הורס מסורת של שנים וזה מעצבן אבל אם הוא ינצח אז אורטון לא יהיה ברסלמניה ואם אורטון ינצח אז סינה לא יהיה ברסלמניה? לא הבנתי עדיין איך זה יהיה.

שפלייר כבר יפרוש כל קרב שלו זה רק צ'אפחות, צעקות ונעילה אחת שאיתה הוא מנצח כל קרב או שזה בפסילה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מיקי מתן כתב כבר בהודעה הראשית את המשתתפים ברמאבל, אז מן הסתם שלא יהיו קרבות העפלה.

בכל מקרה, אין מצב שסינה לא יהיה במיינאיבנט של מניה. זה פשוט משהו בלתי נמנע לא משנה כמה אנשים ייחלו לזה. אני מניח שבשלב כלשהו הוא גם יחזיר לעצמו את האליפות, אבל אני מאמין שגם טריפל אייץ' יהיה מעורב בקרוב בתמונת האליפות. נראה לי שהוא עומד לנצח באלימניישן צ'יימבר (אמן). לא סתם הוא נשאר אחרון בראמבל נגד סינה, כי תמיד מי שמועף אחרון בראמבל קשור לטייטל שוט במיינאיבנט של מניה. הקטע הוא שרוב הפעמים הבנאדם שנזרק מעל החבל הוא או כוכב סמאקדאון והמנצח הוא של Raw או להפך, וגם סינה וגם טריפל אייץ' הם כוכבי Raw, אז אני חושב ששניהם יהיו מעורבים במיינאיבנט ברסלמניה.

ספוילרים מהראמבל:

זה שפינלי נפסל בראמבל זה פשוט הדבר הכי דפוק שקיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    עיר
    ירושלים
    אלמניישן צ'אמבר - במקום JBL היו שמים את קנדי .
    ריק נגד קנדי - זה עוד הפסד למר.קנדי ... שהיו שמים את JBL .
    סינה VS אורטון - סבבה .

וירין הינה עוד ספוילר :

אדג' השתמש בכיסא וגם אורטון בראמבל 2007 הם לא נפסלו ...
    קרדיט ענק לדימה על החתימה .
    ד''ש לדימה ארז והיאבקות.
    RKO RULEZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    הם לא נפסלו בגלל שבראמבל אין חוקים אתה יכול לעשות דברים כאלה הדרך היחידה לנצח היא להישאר בתחום הזירה.

טוב אורטון נגד סינה למרבה הצער כנראה שאורטון נוקח וסינה ישתמש בקרב חוזר במאניה וזה יהיה קרב משלוש.. (לדעתי)

בקרב ההדחות אני אומר או HHH או ג'ף הארדי.

פלייר ינצח!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי RainBow Haired Warrior
    הם לא נפסלו בגלל שבראמבל אין חוקים אתה יכול לעשות דברים כאלה הדרך היחידה לנצח היא להישאר בתחום הזירה.

טוב אורטון נגד סינה למרבה הצער כנראה שאורטון נוקח וסינה ישתמש בקרב חוזר במאניה וזה יהיה קרב משלוש.. (לדעתי)
    כן אבל פינלי השתמש בשליילי שלו ונפסל מהראמבל.
    ואם אורטון לוקח, באיזה קרב חוזר סינה בדיוק יוכל להשתמש?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    עיר
    נהריה
    יש שומעות שסינה עובר לסמאקדוון. ויכול להיות שהוא באמת יקבל אליפות אבל את WHC זה לא ברור אבל מה שבטח נימאס שהוא מקבל פושים ענקים כאלה יש מלא מיתאבקים שמגיע להם הפוש הזה בימקומו וזה נימאס!

שתף ב-Google+

הרשמה