תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 49
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    בראיון שערכו עם Jeff Bell, מנהל מכירות במיקרוסופט, הוא בעיקר נשאל על נושא הבלו-ריי והאם תהיה השפעה על ה- Xbox 360 ומה יהיו התכנונים לעתיד בנושא זה. כשאלה צדדית הוא גם נשאל לגבי המשחק שהוא הכי מצפה לו בשנת 2008. התשובה המפתיעה (או שלא) לא הייתה GTA4 או Fallout, גם לא פייבל 2. התשובה הייתה: Too Human.
    "אני מחכה למשחק Too Human. עד עכשיו המשחק היה תמיד בפיתוח ונעצר, אולם היום הוא כבר בשלבים סופיים של בדיקה. הוא נראה מדהים ולדעתי הוא יהיה להיט, ויפתיע אנשים בדומה להפתעה של Crackdown".
    אומנם אין תאריך רשמי להפצת המשחק (רק TBA 2008), אולם חברת GameStop כבר פירסה את ה-6 במאי כתאריך ההפצה.
    ג'ף גם הוסיף ואמר שצפויות לנו הכרזות שונות השנה, בין אם זה בGDC הקרוב או בE3. בכל מקרה השנה הולכת ומסתמנת כשנה טובה למשחקים, נקווה לפחות כמו שנה שעברה.

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    אהה? ...CrackDown ... משחק שמצטיין בעיקר בבינוניות שלו....הוא בטח שלא הפתיע אף אחד

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    תתפלא

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי yaronl
    אהה? ...CrackDown ... משחק שמצטיין בעיקר בבינוניות שלו....הוא בטח שלא הפתיע אף אחד
    בינוניות? אתה מתכוון לעיצוב השלבים הנהדר? למערכת פיתוח הדמות מופתית? אולי אתה בכלל מדבר על העיצוב האומנותי הקומיקסי והמוצלח?
    לפחות תבדוק על איזה משחק מדובר לפני שאתה מדבר עליו.
    ממתי משחק עם ממוצע ביקורות של 83 הוא משחק בינוני? זה שיש אין ספור משחק על ה360 שהם בעלי ממוצע טוב ממנו לא עושה אותו פחות טוב. תשווה את זה למשחקים על הWII, למשל. יש רק 10 משחקים עם ציון יותר טוב ממנו.

אחלה של משחק. לא סתם אנשים מצפים למשחק הבא מאותו הצוות.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    CRACKDOWN הוא המשחק סטייל GTA הכי טוב חוץ מאשר GTA.
    כמו שמארק מקדונלד אמר פעם, "קראק דאון עושה מעולה כל מה שGTA עושה גרוע ועושה גרוע כל מה שGTA עושה מעולה".

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    מהפעם הראשונה ששמעתי על TOO HUMAN הוא נשמע משחק מעולה.
    חבל שאין לי 360
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    זה לא משהו שלא ניתן לתיקון אתה יודע...

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי bozeman
    זה לא משהו שלא ניתן לתיקון אתה יודע...
    לא הייתי קורא לזה לתקן כי שום דבר לא מקולקל
    אני מאוד מרוצה עם הPS3.
    אני ישחק את המשחק אצל חבר שלי
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי yaronl
    הייתי עונה לזה, אבל אני במשימה מתמשכת למציאת 500 Agility Orbs ככה שאין לי זמן לשטויות האלו
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    TH הוא משחק שיכול להיות מהטובים ביותר בדור הזה, או ליפול חזק ולהיות מאוד בינוני.
    עבורי לפחות - זה המשחק שאני הכי מצפה לו ב360.
    הכל בו נראה מעולה... אבל יותר מדי ציפיות.

בכל אופן - בכל הנודע ל"להיט" - נראה לי שלא ממש.
    תלוי איך מגדירים "להיט".
    המשחק ימכור בטח טוב, אבל לא כמו היילו או COD4... או AC אפילו.
    בטח ימכור כמו ME, אולי פחות. פשוט כי הוא פונה לז'אנר מאוד ספציפי.

אני מקווה שאני טועה וזאת תהיה הטרילוגיה הכי נמכרת אי פעם, אבל אני לא רואה את זה קורה.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Laskin
    TH הוא משחק שיכול להיות מהטובים ביותר בדור הזה, או ליפול חזק ולהיות מאוד בינוני.
    עבורי לפחות - זה המשחק שאני הכי מצפה לו ב360.
    הכל בו נראה מעולה... אבל יותר מדי ציפיות.

בכל אופן - בכל הנודע ל"להיט" - נראה לי שלא ממש.
    תלוי איך מגדירים "להיט".
    המשחק ימכור בטח טוב, אבל לא כמו היילו או COD4... או AC אפילו.
    בטח ימכור כמו ME, אולי פחות. פשוט כי הוא פונה לז'אנר מאוד ספציפי.

אני מקווה שאני טועה וזאת תהיה הטרילוגיה הכי נמכרת אי פעם, אבל אני לא רואה את זה קורה.
    אתה לא מגדיר את ME כלהיט? כל חברת משחקים מתפללת שהמשחק שלה ימכור חצי ממה שהוא מכר.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    אמרתי שלדעתי בטח פחות ממנו, ולידיעתך - הוא מכר עד היום פחות ממליון וחצי עותקים.

לא יודע מה איתך, אבל למשחק שעובדים עליו יותר מ-10 שנים (TH) - גם 4 מליון זה לא הרבה

בגלל זה שאלתי מה ההגדרה של "להיט" במקרה הזה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    ME מכר מעל מליון וחצי כבר לפני יותר חודש, אם הנתונים האחרונים מדוייקים הוא בערך 2 מליון פלוס. אל תשכח שRPG הוא לא זאנר מוביל.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    ME מכר מעל מליון וחצי כבר לפני יותר חודש, אם הנתונים האחרונים מדוייקים הוא בערך 2 מליון פלוס. אל תשכח שRPG הוא לא זאנר מוביל.
    המממ... לי יש נתונים אחרים, אבל אולי שלי לא מעודכנים (VGC)
    אשמח אם תראה לי אחרת.

בכל אופן - כן, זה מה שאמרתי, זה לא ז'אנר מוביל (אלא אם תכלול את WOW, כי גם לTH יש אונליין מדהים) ובגלל זה אני לא רואה אותו כלהיט גדול במיוחד.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    הוא פחות ממיליון וחצי כיום. אין ספק שה-360 לא מספקת את הסחורה בכל הקשור למשחק. EA צריכה להוציא אותו גם לפלייסטישן 3.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    כל בן אדם שפותח משפט ב-We אני נוטה שלא לקחת ברצינות.

על פי VGC הוא מכר 1.37 מיליון.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    ME כבר עבר את המיליון עותקים בעולם כבר בסוף נובמבר. רק בארה"ב בחודש דצמבר הוא טיפס בעוד חצי מיליון עותקים.
    אני מניח שכיום המשחק כבר עומד על 2 מיליון עותקים בעולם לפחות. זה מספר מצויין בכל קנה מידה גם למשחק שמפותח במשך שנים (וכשאתה אומר "שנים" אתה צריך גם להתייחס לגודל הצוות. השאלה האמיתית היא כמה שנות אדם הושקעו במשחק).

ואגב Death, כשמייג'ור נלסון אומר WE, אתה יכול להתייחס לזה כאל תגובה רשמית של מיקרוסופט. הבנאדם הזה הוא הפנים של הלייב
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    גם להם יש סטיה מסויימת, בכל מקרה מבחינתי הוא להיט היסטרי (והוא הדבר היחיד שאני מסכים שמישהו יגיד עלי פאנבוי לגביו)

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    אתה גם כזה כלפי אלוהים .

הרשמה