תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    29.01.2008
    אני מחפש תוכנה שתעזור לי בוואו... תוכנה כמו לחצן עכבר אוטומטי (Auto Mouse Clicker) אבל למקלדת.. יעזנו שאני יוכל ליהיות AFK והשחקן יזוז לי... תודה רבה מראש ! =]

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    בקיצור אתה מחפש דרך לרמות בארינה. שתדע לך שבליזארד מתחילים להלחם בזה, ואם מדווחים עליך שאתה AFK כמה פעמים ברצף, אתה עלול לאבד את כל החפצים שקיבלת בעזרת Honor.

לא חבל?

הצטרף בתאריך
    29.01.2008
    לא ארנה... בטלגראונד וכן אני יודע שהם מנסים להלחם בזה... עדיין אני מאוד רוצה =] בחירה שלי לא ? אשמח אם תביא לי במקרה שאתה מכיר תוכנה כזו...

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי UraZ
    לא ארנה... בטלגראונד וכן אני יודע שהם מנסים להלחם בזה... עדיין אני מאוד רוצה =] בחירה שלי לא ? אשמח אם תביא לי במקרה שאתה מכיר תוכנה כזו...
    לא זו לא בחירה שלך אתה הורס את המשחק לאנשים מסביבך

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    נכתב במקור על ידי Flame of Udun
    ואם מדווחים עליך שאתה AFK כמה פעמים ברצף, אתה עלול לאבד את כל החפצים שקיבלת בעזרת Honor.
    הגיע הזמן שיעשו עם זה משהו באמת.

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    אני די חדש במשחק אז תקראו לי נוב אבל אני לא מבין מה הבעיה להיות AFK בארנה? אי אפשר לתקוף AFK?

הצטרף בתאריך
    28.11.2007
    נכתב במקור על ידי armymaster
    אני די חדש במשחק אז תקראו לי נוב אבל אני לא מבין מה הבעיה להיות AFK בארנה? אי אפשר לתקוף AFK?
    לא, זה פשוט מעצבן שאתה מנסה להגן על הבסיס כמו מטומטם בזמן ששאר השחקנים החליטו ללכת לראות טלויזיה.

שלכם באהבה, ג'ק המרטש

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    בליזארד פשוט עצלנים. מה הבעיה לעשות בדיקה כל דקה, שאם השחקן לא זז 5 מטר אז הוא יעוף אוטומטית מהBG.
    אפילו במוד לCOD1 יש כזה דבר.. (דומה)

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי Zeev
    בליזארד פשוט עצלנים. מה הבעיה לעשות בדיקה כל דקה, שאם השחקן לא זז 5 מטר אז הוא יעוף אוטומטית מהBG.
    אפילו במוד לCOD1 יש כזה דבר.. (דומה)
    זה כבר קיים הבעיה היא שהחארות שמורידים תוכנות שיזוזו כל כמה שניות בצורה אוטומטית

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    טוב תראה. 45% משפעמים ששיחקתי AV (בערך) הפסדתי בגלל אנשים כמוך שמחכים במערה של ההורד- כשזה מגיע לבערך 8-10 אנשים זה גורם להפסד. אז אתה גורם לאחרים לקבל פחות הונור.
    דבר שני שחקנים פשוט מדווחים עליך ואם אתה לא נכנס לקרב pvp אמיתי אתה לא מקבל הונור בכלל- אבל לצערי- ושל כולם, זה לא מעיף את השחקנים שהם afk מהמשחק..

מה שצריך לעשות. אם אתה מקבל 5 דיווחים על היותך afk - (לדעתי אתה צריך לקבל בדיוק את אותה הודעה כמו שאתה לא פעיל- אם אתה afk הרבה זמן זה בסוף מוציא אותך מהמשחק). אז אתה מקבל את ההודעה הזאת ויש לך 20 שניות להתחיל לזוז. זה פתרון שעשוי לעבוד טוב מכיוון שההודעה הוא הודעת system (בכתב צהוב) ואין לה סוג מסויים של sound emote .

ולגבי תוכנה כזאת אני לא חושב שיש.. ואם יש זה לא אמור להיות לא חוקי?

הצטרף בתאריך
    13.06.2007
    לא לדאוג, bizzard כבר התחילו ליישם את הפתרון של לקחת משחקנים שעושים את זה את ה- honor ואת החפצים שהם השיגו (וכבונוס, באנים זמניים מהמשחק )

פעם עוד היה לי כוח לשים פה לינק לדמות

הצטרף בתאריך
    29.01.2008
    מישהו מצא לי משהו? עברו איזה 8 שנים..

- - - Updated - - -

האמת יש לי משהו טוב אני תכף אודיע איך זה הולך

- - - Updated - - -

האמת יש לי משהו טוב אני תכף אודיע איך זה הולך

הצטרף בתאריך
    29.01.2008
    בעצם לא מצאתי לא משנה

- - - Updated - - -