תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הנה הסרטון!

Gordon Freeman is the saviour of the universe, Gordon Freeman is the archetype silent protagonist, Gordon Freeman can still somehow pull off a mid-90s goatee, blah blah blah. Everybody loves Gordon, but what about John? Nobody loves John. Heck, nobody has even heard of John Freeman, brother of Gordon Freeman. Time for that to change.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    ואו, אחד הסרטים הכי גרועים שראיתי בחיי.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    מה, זה טירוף מגניב!

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    dead pants!!!!!!
    גאוני.

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    ואו, אחד הסרטים הכי גרועים שראיתי בחיי.
    כן... עדיף כבר להראות את פרויקט הקומיקס האדיר שעשו עם אותו מודל, רק עם רעיון הרבה יותר טוב ועם השקעה הרבה יותר גדולה בGMOD. פשוט העבירו את המודל הזה את כל השלבים של HL2, לפי הסדר ובעצם הראו את ההשפעה שלו על העולם (רייבנהולם הייתה עיירה ממש נחמדה ועליזה, עד שהוא מצא רדיו והחליט לאמר "לא אכפת לי אם הקומביין שומעים אותנו. מה הם כבר יעשו? ידחסו כמה הד-קרבס לטיל ויעיפו אותו עלינו?"). יש שם הרבה טאצ'ים נחמדים על העולם של HL וכמה מצוינים על הדמות עצמה ("איך זה שההד-קראב עזב אותי בסוף?" "אני לא בטוח, אבל נראה לי שכיצור שניזון מהמוח שלך, הוא פשוט מת מרעב").

אני לא זוכר את השם של הפרויקט, אז לא אוכל לתת קישור, אבל מדובר בכמות גדולה במיוחד של רצועות קומיקס מוצלחות מאוד.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    כן... עדיף כבר להראות את פרויקט הקומיקס האדיר שעשו עם אותו מודל, רק עם רעיון הרבה יותר טוב ועם השקעה הרבה יותר גדולה בGMOD. פשוט העבירו את המודל הזה את כל השלבים של HL2, לפי הסדר ובעצם הראו את ההשפעה שלו על העולם (רייבנהולם הייתה עיירה ממש נחמדה ועליזה, עד שהוא מצא רדיו והחליט לאמר "לא אכפת לי אם הקומביין שומעים אותנו. מה הם כבר יעשו? ידחסו כמה הד-קרבס לטיל ויעיפו אותו עלינו?"). יש שם הרבה טאצ'ים נחמדים על העולם של HL וכמה מצוינים על הדמות עצמה ("איך זה שההד-קראב עזב אותי בסוף?" "אני לא בטוח, אבל נראה לי שכיצור שניזון מהמוח שלך, הוא פשוט מת מרעב").

אני לא זוכר את השם של הפרויקט, אז לא אוכל לתת קישור, אבל מדובר בכמות גדולה במיוחד של רצועות קומיקס מוצלחות מאוד.
    concerned.

אחחח, איזה קומיקס גדול .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי F.P
    concerned.

אחחח, איזה קומיקס גדול .
    הוו, כן. קראתי את כולו בשתי ישיבות.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    יואו איזה סירטון אדיר אהבתי אותו בטירוף אם אתה מוצא עוד אל תהסס לפרסמם את זה פה

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי F.P
    concerned.

אחחח, איזה קומיקס גדול .

ענק! אני כבר מכניס אותו ללו"ז שלי!

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    וואוו הקומיקס קורע.
    אני במספר 29 כמה יש?
    קרע אותי הקטע שהוא כותב את המכתב על הריצה והסוללה החלשה של הפנס, פשוט הפיל!

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    Arihell
    To be continued!!!

מצחיק בטירוף

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי Up2U
    To be continued!!!

מצחיק בטירוף
    יואו אחי אחד הטובים אני חייב להשיג את הגאריס מוד

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    חמוד מאוד

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    וואוו!! השיר פתיחה של הנסיך מבייל-אייר!! כמה שנים לא שמעתי אותו!

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    אוקיי, עכשיו ראיתי שהקומיקס הוא 205 פרקים.... אה!!!!!!!!!!!!!!!!!
    טוב אני נראה לי אסיים את hl2 קודם בשביל להבין הכל ולצחוק יותר.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    יואו נחמד הקומיקס

הרשמה