תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  31.03.2007
  עיר
  מרכז
  הודעות
  156
  המדריך השלם לוואראווק. כל הדברים נמצאים כאן: נשקים, המדריך לטייס המתחיל, הסבר על הנשקים של הטייס, טריקים, יכולות מיוחדות והכל רק כאן.


  קבלו את המדריך השלם לוורהוק. כאן תוכלו ללמוד מא' ועד ת' איך לשחק במשחק, להשתמש בכלי הנשק השונים, וגם בכל סוגי הרכבים. לשאלות, משחקים, טורנירים ועוד

  הסבר על המקשים של השחקן כאשר הוא נמצא על הקרקע:
  - קפיצה.
  - התכופפות.
  - תזוזת השחקן.
  - כיוון הכוונת של השחקן.
  - ראיית המפה בזמן המשחק.
  - תפריט ראשי.
  להלן התפריט הראשי עם הסברים:באמצע משחק תוכל להיכנס למיני-תפריט על ידי לחיצה עלכפתור ה START אשר יתן לך כמה וכמה אפשרויות ובניהן:
  sound - אפשרויות המוזיקה והצלילים במשחק.
  graphics - אפשרויות הגראפיקה במשחק, כאן אתם תבחרו את הגראפיקה במשחק לפי ההגדרות שתרצו.
  controller - מקשים במשחק, כאן תשנו את המקשים שלכם במשחק. באפשרויות לשינוי מקשי המשחק ניתנת האופציה לאפשר בקר תנועה בכך שלאחר שתכנסו ל-controller תיכנס ל- motion sansor setting - בקרי תנועה וללחוץ: ENEBALE ALL וכדי לבטל את בקרי התנועה תלחצו על: restore defultes.
  בנוסף לאפשרויות אלה יהיו: אפשרות להחליף מקשים - כלומר במקום ללחוץ ולירות יריות, טילים תלחצו . ואת זה תעשו בכך שבכל אפשרות שתיכנסו מלבד האפשרות של בקרי התנועה motion sensor setting ותסמנו בכל אחת מהאפשרויות את: Swap left & right sics.
  אפשרות לקבוע את מהירות התגובה של המקשים - בכל אפשרות אליה תיכנסו לוחצים על: Aim speed ותחליט איזו מהירות אתם רוצים.
  ניתן גם לאפס את ההגדרות - בכל אפשרות אליה תיכנסו ואתם רוצים לאפס את ההגדרות , לוחצים על: Restore Defults.
  - יריה.
  - זריקת רימון.
  - תזוזה בין הרובים.
  - כניסה ל: טנק/רכב רגיל כמו ג'יפ צבאי/מטוס, מעמד טילים וכו'...

  נשקים לחיילים על הקרקע:
  כידוע לכם יש מספר נחמד של נשקים ובמדריך זה תקבלו סיקור לכל נשק ונשק שיש במשחק.
  להלן הנשקים, תפקידים ואיך יורים לעבר חיל על הקרקע:

  סכין
  SR-1 Tactical Combat Blade
  בעזרת סכין תוכלו לדקור אנשים במשחק ולחסל את השחקן האויב. כדי להניף את הסכין לחץ על:.  אקדח רגיל
  Bradford & Cook UCP 10MM Service Pistol
  כמו שכתוב רובה רגיל. ירייה תתבצע על ידיי לחיצה על . עוצמת הירייה סבירה ואין יכולות מיוחדות. מה שכן התחמושת אינה מוגבלת..


  רובה M16
  Model 18 Automatic Rifle

  עם רובה זה מרססים אנשים בעזרת לחצה על . כמו הרבה נשקים במשחק גם לנשק זה יש יכולת מיוחדת והיא כאשר תכוונו על ירביכם ותקבלו כוונת אדומה ותלחצו הכוונת תמשיך לעקוב אחרי המטרה וככה גם היריות. כמובן שכל זה תלוי בטווח הראיה של המטרה שלא תוסתר או שהאויב יהיה רחוק מידי במיקרה זה לא תופיעה כוונת אדומה.


  בזוקה
  MPSTA/S-19 Man-portable Radar Homing Missile
  נשק קטלני וחזק ביותר. טוב בעיקר לחיסול מטרות עם חיים ארוכים כמו: מטוסים, טנקים, ג'יפים וכו'...
  ירייה מבזוקה תעשה אך ורק בלחיצה על כפתור .
  אתם בטח שואלים את עצמכם איך אני אצליח להרוס טנק עם בזוקה הרי הטנק נע וקשה לתפוס אותו כשהוא לא נע וכמובן איך אפשר להפיל מטוס שזז כל הזמן. התשובה היא מאוד פשוטה. כאשר תלחצו
  תירו בזוקה אך אם תכוונו על טנק או על מטוס ותלחצו לחיצה ארוכה על (כמובן בזמן שתכוונו עליהם) תקבלו מטרה אדומה בצורת מעוין שתהפוך במהירות גדולה, ליותר ויותר קטנה וכאשר המעוין יהפוך להכי קטן תשמעו צפצוף ארוך ותוכלו לשחר את הבזוקה. הבזוקה תעקוב אחר המטרה שלכם לא משנה לאן היא תילך.
  לבזוקה אין כוונת מתכוונת כלומר לא תוכלו לעשות זום או להקריב להרחיק את הכוונת.  רובה צלפים
  SK-3 Sniper Rifle


  רובה עם עוצמה חקה ביותר. כמו בבזוקה ירייה תתבצע על לחיצה על ונקבל מספר מצומצם של יריות כ-6 במספר. כדי לעשות זום ולירות על אנשים ממרחק גדול נלחץ על האנולג סטיק הימני לחיצה חזקה ונקבל זום. עם נלחץ עוד פעם נקבל זום שיקרב אותנו יותר ויותר אך לחיצה נוספת תחזיר אותנו למצב הרגיל. יש להזכיר כי ישנה אפשרות להחליף נשקים בזמן שימוש בנשק מסוים ודבר זה יביא לחילוף מהיר של הנשק לנשק אותו אתה רוצה וליציאה מהזום של רובה הצלפים.
  להביור
  Flamethrower Man-portable, Type 2
  או במילים אחרות רובה אש. עם רובה זה נוכל להרוג אנשים בצורה מהירה מאוד. המטרות אמורות להיות מאוד קרובות אלינו כדי שהאש תיגע בהם. לחיצה על תבצע ירייה ארוכה של להביור (אש).


  משקפת
  BU/AS Laser Target Designating Binoculars
  נתקלתם במשקפת בזמן שיחקתם? לא יודעים מה לעשות איתה? רוב השחקנים המתחילים בטח חושבים שמשתמשים במשקפת אך ורק לעשות זום ולראות את יריבך. מה שהם לא יודעים הוא שהמשקפת היא בעצמה כלי נשק ואולי אף כלי הנשק הכי חזק. כדי לעשת זום ולראות את יריבך נלחץ לחיצה ארוכה על האנולג סטיק הימני. לאחר שהתמקדנו על מטרה ואנחנו רוצים לחסל אותה נלחץ לחיצה ארוכה על . כאשר נלחץ לחיצה ארוכה על יופיע לנו קו ירוק שהולך ומתארך. אחרי שהקו יגיע לסוף ותשמעו צליל.. תדעו שעל המטרה שלכם נפלו הרבה טילים בעוצמה קטלנית.  מוקש קרקע
  Land Mines
  בעזרת מוקש קרקע נוכל להרוג את יריבנו על ידי כך שיעברו לידו או שידרכו עליו. מי שיניח את המוקש קרקע לא יוכל להיהרג. את המוקש קרקע נניח על ידי לחיצה על . בנוסף דרך טובה להשתמש במוקשי הקרקע היא לשים אותם בדרכים ראשיות או כאשר נשחק ב-CTF (capture the flag) כלומר לתפוס את הדגל נוכל להניח את מוקשי הקרקע על הדגל שאנחנו אמורים להגן עליו וכך מי שיתקרב יהרג.
  רימון יד
  MK37 Fragment Grenade
  מספר הרימונים הוא דליל. את הרימון נזרוק על ידי לחיצה על נאסוף בכך שנחפש את הסמל שלו במפה, כלומר במידה ונראה ציור של רימון במשחק וניגע בו נוכל לאסוף את הרימון ולהשתמש בו. ישנה אפשרות להרוג את עצמך עם רימונים אז להיזהר. כל פעם שתגעו בציור של רימון במפה תקבלו שני רימונים. ניתן להחזיק עד 6 רימונים.  + סגול
  Health
  כדי לרפא את עצמךיש לעבור דרך ה + הסגול..  ולדבר שבטח כולכם חיכיתם לו: המדריך למטוסים!
  אוקי זהו מדריך לטייס המתחיל ואולי קצת למתקדם אז נתחיל בהסבר על מקשי השליטה במטוס.
  יש לציין דבר מאוד חשוב: מדריך זה הוא אך ורק לטייסים שלא משתמשים באפשרות:
  PRO FLIGHT.
  ולהלן תפקידי המקשים:
  - עצירה ו"ברקס" של המטוס.
  -ירי טילים.
  - ירי ברובה שנמצא על המטוס (הרובה לא מתכוונן).
  - להתחיל לנסוע עם המטוס.
  - להעלות עם המטוס כלפי מעלה כאשר המטוס לא נע במהירות גבוהה.
  בזמן נסיעה - בזמן נסיעה במטוס לחיצה ארוכה של תביא האצה למהירות גבוהה יותר.
  ניטרו - ניטרו=מהירות. במידה ונלחץ על פעמיים ברצף נקל את המהירות הכי גדולה של המטוס ובמידה ושבלחיצה השנייה על נקבל נייטרו לזמן ממושך אך מוגבל כלומר אי אפשר להשתמש בניטרו כל הזמן אלא לכמה שניות.
  - כיוון נסיעה.
  - היפוכים באוויר , התחמקות מירי אויב.
  בזמן הנסיעה - יפסיק את הנסיעה ישר.
  - כניסה למטוס ויציאה מהמטוס , אי אפשר לצאת מהמטוס בזמן נסיעה.

  מדריך לנשקים של מטוס:

  לפני שנתחיל את ההסבר רצוי שתדעו שאת הנשקים אתה אוסף מהאוויר.


  מונחה TV
  AS-3 TOW Missile System

  נשק זה הוא מאוד רצוי למטוס ואפשר לומר שמבין כל הטילים לו יש את העוצמה החזקה ביותר. טיל זה הוא טיל מתכוונן , כלומר נוכל לכוון לאחר הירייה את מסלולו של הטיל , וכן לקבוע מתי הטיל יתפוצץ.
  ירייה של הטיל תתבצע על ידי לחיצה על: .
  פיצוץ הטיל בזמנך החופשי יתבצע על ידי לחיצה על: .
  הגברת מהירות הטיל תתבצע על ידי לחיצה על: .
  את הטיל אי אפשר להחזיק באוויר כמה שרוצים יש זמן מוגבל עד שהטיל יתפוצץ מעצמו.
  יש לך סימן כשהטיל כבר נורה בזמן של: 1-100 וכאשר יהיה 100-100 הטיל יתפוצץ.
  מונחי חום
  AAS-21 Fast-Tracking Active Radar Swarm Missile System
  אלה הם טילים רגילים. ניתן להתכוונן על היריבים שלך כלומר שהטילים יעקבו אחרי המטרה. את זה נעשה כאשר נכוון על היריבים שלנו את הכוונת ונלחץ ארוך יופיע מעוין מהבהב שיהבהב וישמיע צליל ארוך נוכל לירות הרבה טילים בו זמנית שיעקבו אחרי המטרה שלנו. בנוסף ניתן לירות את הטילים אפילו שהמעוין רק התחיל להבהב. ירייה תתבצע על ידי לחיצה על: .
  טיל שמהבהב ויש לידו ברקים - טיל שבעזרתו נוכל לעשות ברקים על יריבנו.


  זרם חשמלי
  XK-2 Directed Energy Weapon

  לחיצה על .
  הרבה ברקים במטרה מסוימת - את זה נוכל לעשות על ידי לחיצה על ארוכה כאשר העיגול יתחיל להפוך לבן וככה נוכל לעשות הרבה ברקים ביחד.
  טיל צהוב
  AA-19 Long Range Active Radar Homing Missile
  טיל שיש לו עוצמה חזקה ביותר. כמו רוב הטילים נירה אותו על ידי לחיצה על . וכדי להתכוונן בעזרתו על המטרה נלחץ לחיצה ארוכה על: ויופיע מעוין שיהפוך ליותר ויותר קטן וכאשר המעוין יהפוך להכי קטן יתחיל ציפצוף רציף, זוהי העוצמה הכי חזקה להתכוונן על המטרה. לא משנה כמה תתכוונן תהייה ירייה תמיד של טיל 1 בלבד.  מוקש אוויר
  AAM Proximity-Fused Aerial Mine
  בעזרת מוקש זה נוכל להניח מוקשים באוויר ומי שיתנגש או שיהיה ממש קרוב למוקשים יתפוצץ. את המוקש נניח איפה שאנחנו רוצים באוויר על ידי לחיצה על . יש להדגיש כי אי אפשר לשים כמה מוקשים שאנחנו רוצים בגלל שכאשר נשחרר מספר מסוים של מוקשים וננסה לשים עוד ועוד אחד המוקשים יתפוצץ.
  מוקשי קרקע
  CB-4 Combined Effect Cluster Munition
  כאשר נירה את הטיל הזה בעזרת לחיצה על אז ישתחררו הרבה מוקשים קטנים שיפלו לקרקע ויתפוצצו. כאשר נהיה יותר קרובים לקרקע הם יתפוצצו יותר מהר וכאשר נירה מרחוק יותר, הם יתפוצצו כאשר הם יהו רחוקים אחד מהשני.
  העלמות
  Series-7 Stealth Avionics Package
  בעזרת נשק זה נוכל להפוך לכמעט בלתי נראים. כלומר לא יוכלו לראות אותנו במפה. יהיה קשה מאוד ליריבים לראות אותנו. יש לנו 100 זמן כדי להיות בלתי נראים.
  אם יתכוונן עלינו טיל לפני שהפכנו לבלתי נראים הוא יעקוב אחרינו גם אם נהיה בלתי נראים.
  לא יהיה אפשר לראות אותנו במפה כאשר נהיה בלתי נראים מפני שאם נהיה נראים ונהיה בתוך מטוס יהיה מין חץ כחול ליריבים שלך שיוכלו לראות אותך במפה.
  נגד טילים
  PRCM/D Chaff Dispenser
  נשק זה מנטרל טילים נשתמש בו על ידי לחיצה על . וכאשר נלחץ על ישתחררו זיקוקים קטנים שבמידה ויקבעו אחרינו טילים הם יפסיקו לעקוב אחרינו זהו בעצם נטרל טילים.  מברג אדום
  מן סמל אדום שיתקן לנו את המטוס.

  הסבר על מעמד טילים:
  בעזרת המעמד טילים בקרקע נוכל לכוון למטוסים ולהוריד אותם, ויהיה קשה מאוד לברוח מהם. לחיצה על תירה את שני הטילים. ואם נסתכל המטרה שלנו שתהיה בטווח ראיה ונלחץ ארוך המטרה תהיה אדומה ותהפוך ליותר ויותר קטנה ושתהיה הכי קטנה נשמע צפצוף ואז נוכל לירות טילים שיתכוונו בצורה הטובה ביותר.
  כדי להיכנס למעמד הטילים נלחץ על .
  כדי לצאת מהמעמד טילים נלחץ על . כלי תחבורה:
  לפני שנתחיל חשוב לדעת כי כדי לתקן נזקים שנגמרו לכלי תחבורה שלכם נעבור דרך מברג כחול.
  הסבר על הטנק:
  כדי להיכנס לטנק נלחץ על: .
  כדי לצאת מהטנק נלחץ על .
  ירית מטנק יתבצע על ידי לחיצה על: .
  כדי לתת גז קדימה נלחץ על: .
  כדי לתת גז אחורה נלחץ על: .
  כדי לנסוע אחורה נלחץ על: .
  מצב מעניין בטנק הוא האפשרות להחליף בין צדדי הטנק על ידי לחיצה על .
  כאשר נלחץ לחיצה ארוכה על נשמע צפצוף קטן ואז אם נלחץ על מקשי התזוזה ימינה/שמאלה/אחורה/קדימה נוכל להחליף בין שתי צידי הטנק שהם:
  צד 1 - להיות אחראי על תזוזת הטנק ועל ירית פגזים.
  צד 2 - להיות אחראי על יציאה קטנה של הטנק כלומר שתוכל להוציא את הראש מהטנק ולירות על היריבים שלך על ידי הקשה על:. אם יהיה רק מישהו 1 בטנק תוכל להחליף בין 2 צידי הטנק אך לא תוכל להיות אחראי על שניהם בו זמנית. כאשר נהיה אחראים על הפגזים ועל התזוזה יהו 2 אפשרויות נוספות והם:

  - לסובב את כל הטנק. - לסובב אך ורק את יורה הפגזים. כדי לתקן נזקים שנגמרו לטנק נעבור דרך "מברג" כחול.  הסבר על רכב רגיל כמו ג'יפ צבאי קטן:
  להלן המקשים אך ורק לצד 1 (פרטים למטה מה זה צד 1):
  כדי להיכנס לרכב כמו ג'יפ צבאי נלחץ על .
  כדי להיכנס לרכב כמו ג'יפ צבאי נלחץ על .
  לרכב הרגיל כמו ג'יפ צבאי ניתן להכניס עד 3 אנשים בתוכו.
  כדי לעשות פיפ עם הרכב רגיל כמו ג'יפ צבאי נלחץ על: .
  כדי לתת גז קדימה נלחץ על: או על .

  כדי לתת גז אחורה נלחץ על: או על .
  כדי לתת ברקס נלחץ על- .

  - לסובב את הרכב הרגיל כמו ג'יפ צבאי. - לסובב את הרכב רגיל כמו ג'יפ צבאי.

  להלן המקשים אך ורק לצד 3 (פרטים למטה מה זה צד 3):
  -יריה.
  -תזוזת הרובה המרסס סטייל M16.


  לרכב כמו ג'יפ צבאי זה יש 3 צדדים שיכולים להיכנס 3 אנשים והם:
  צד 1 - אחראי על תזוזת המכונית נמצא בצד שמאל של הרכב.
  צד 2 - נמצא ליד הנהג אין לו שום תפקיד נמצא בצד ימין של הרכב.
  צד 3 - אחראי על כלי הירי הנמצא ברכב כמו ג'יפ צבאי זה נמצא בצד האחורי של הרכב.

  טריקים קטנים נוספים: * כאשר נשחק במצב המשחק:CTF (capture the flag) עדיף לשים מוקשי קרקע על הדגל שלנו כך שמי שיתקרב יתפוצץ.
  * כאשר אנחנו בתוך מטוס ואנחנו רואים מוקשים לפנינו אפשר לפוצץ אותם על ידי ירית מטוס בעזרת לחיצה על או לירות עליהם טילים על ידי לחיצה על
  * כאשר נראה מוקשי קרקע על הרצפה ונרצה לעבור נוכל לירות עליהם בעזרת לחיצה על . או לזרוק עליהם רימונים בעזרת לחיצה על .
  * כאשר אנחנו רואים שיש מישהו שנמצא התוך מעמד טילים ואפילו נתקרב אליו קצת ונהיה בטווח ראיה יהיה קשה מאוד לברוח מהטילים , עדיף שלא נהיה בטווח ראיה עליו ולשחרר את הזיקוים שניטרלו אותו ובמקרה שאין לנו זמן עדיף שנשתמש בניטרו ונעלה הכי גבוהה שנוכל ככה נוכל להתחמק ממנו ולספוג מכה אך לא מכה שתהרוג את השחקן שלכם. דרך נוספת היא לעבור בין סלין ובין מקומות שהטיל יתבלבל ויתנגש בדברים וככה נוכל להינצל.
  * כאשר מישהו יורה עלינו טילים מתוך מעמד טילים עדיף או לזרוק זיקוקים קטנים אחורה ובמידה שלא נוכל להיות במצב של שחרור טילים אחורה לטוס הכי למעלה שאפשר בעזרת מהירות מריבית על ידי מהירות ניטרו פרטים למעלה. ואחר כך הטילים יורידו לנו חיים אך לא את כל החיים.
  * הידעתם שבמצב ניטרו כשאתה בתוך מטוס אתה יותר מהיר מכל הטילים שיש במשחק מלבד הטילים שיורים עליך ממעמד טילים ומלבד והטיל הורוד שאפשר להתכוונן עליך.
  מ ק ו וה [ ש ע ז ר ת י [ק ר ד י ט : פלייזוןןןןן !!!


  בברכה :
  אלמוג לוי
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  05.12.2007
  עיר
  רמת השרון
  הודעות
  1,630
  ואיי אחי עשרת לי עכשיו! אני לא מבין איך משחקים בדבר הזה חח לא טוב בו.

  למרות שאני לא מבין איך אתה כותב את זה בחמש דקות ואין לך פס3 תודה!
  שתף ב-Google+

הרשמה