אומרים כגודל הציפייה כגודל האכזבה, אובכן אני ציפיתי למשחק גדול כפי שהיה הקודם, לא תיארתי לעצמי שאני בעצם משחק באותו משחק רק בלי קו עלילה, אכזבה גדולה מהמשחק ספיידרמן 3.

בסמוך ליציאתו של הסרט ספיידרמן 3 יצא גם המשחק לקונסולות, ספיידרמן 3 לא מהווה המשך לעלילה אלא לוקח אותנו לקו חדש של סיפור, הדבר היחיד שדומה הוא מנוע המשחק והמקום בו מתרחש המשחק (מנהטן) אז למה בעצם כדי לרכוש את המשחק ולבזבז עליו זמן?
משחקים שיוצאים בעקבות סרטים שוברי קופות הם בדרך כלל כישלונות במכירה, המשחק ספיידרמן הקודם שיצא לקונסולות היה הצלחה גדולה בניגוד למה שכולם ציפו, בפעם הראשונה בעולם המשחקים היה ניתן להתעופף כמו ספיידרמן האמיתי ולירות כורי עכביש ככול העולה על רוחינו, קפיצות אין סופיות בין הביניינים הכי גדולים בניו יורק פשוט חוויה מדהימה שלא קיבלנו מאף משחק אחר, עכשיו אחרי המשחק האחרון כבר לא קיים הדחף הזה והרצון שהיה בנו קודם למצוא משהו חדש משהו שלא היה לנו באף משחק אחר, מנוע המשחק לא השתנה אלא רק הדמויות הרעות, גם הציפייה לסרט הייתה נמוכה יותר מהקודם (לפחות אצלי) ההרגשה שמשהו נמתח פה בלי סיבה ליוותה אותי לאורך כל הסרט וגם לאורך המשחק.

ספיידרמן 3 מתנהל בדיוק לפי הסרט, כלומר הוא מנסה להיות זהה לו אבל הוא לא בדיוק עושה עבודה טובה, נכון יש לך חלקים שזהים במשחק לסרט כמו הרעים שבהם נלחם ספיידי כמו וונום או איש החול וכמובן החליפה השחורה שהופכת את ספיידי למגניב.
לאורך כל המשחק יש הרבה בלאגן בין כל הסיפורים שלא ממש מתחברים ובכלל לא תואמים לסרט, בעיה נוספת שצצה היא אורך המשחק בזמן שהמשחק בגרסאות של ה – PS3 וה 360 ארוכות יותר מהגרסאות של ה- Wii וה- PS2.

ספיידרמן 3 על ה- Wii ועל ה- Ps2 הוא בעצם "GTA" פוגש את ספיידרמן, בזמן שאתה מתנדנד בין כל הבניינים בניו יורק אתה יכול לבחור לך משימה מבין כל המשימות או שאתה פשוט יכול להיכנס לקטטה עם פושעים ברחוב, המשחק הקודם של ספיידרמן הכריח אותך ללכת בקו עלילה שהביא את המשחק להתפתחויות הקשורות לעלילה של הסרט אבל ספיידמן 3 רחוק מזה העלילה מתקדמת בקצב ובקווים שלה, לנסות לשמור על קו עלילה רצוף זה להיתקע ב- 8 שעות של משחק לא מהנה במיוחד.

ת מ ו נ ו ת - מ ה מ ש ח ק :

ו ז ה ו , סופו של הסיקור !!