תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 40
    הצטרף בתאריך
    27.01.2008
    היי כולם!
    אני חדש פה ועברתי על הכמה עמודים האחרונים בפורום וכמעט בכל פוסט שני אני רואה אנשים שבטוחיםםםםם שג'ף הארדי הולך לנצח את רנדי אורטון.
    אז סבבה שאתם אוהדים שלו אבל זה הדבר הכי הזוי שיכול להיות, אין שום מצב בעולם שג'ף יהיה האלוף החדש היום.
    רנדי אורטון לא יאבד את החגורה שלו לפני רסלמניה (תלוי במי ינצח בראמבל עצמו, אם זה יהיה מישהו מסמאקדאון אז אדג' יאבד ברסלמניה את האליפות), הקרב עם ג'ף הארדי הוא מסוג הקרבות שמעבירים את הזמן , רנדי אורטון הוא אלוף להרבה זמן, הוא כבר ניצח את טריפל אייץ', שון מייקלס, הוריד לבינתיים את כריס ג'ריקו מהגב וג'ון סינה פצוע, זאת אומרת המועמדים להיות האלופים הבאים לא בתמונה וצריך בכל זאת למלא קרב כל PPV אז בחרו בג'ף הארדי גם בגלל הפופולריות הרבה שלו.
    לפחות היו גורמים לו לאבד קודם את האליפות הביניבשתית שנחשוב אולי יש לו איזה אחוז אחד של סיכוי אבל ג'ף הארדי שהוא בפרוש לא מיינאבנטר קלאסי לא יחזיק את שתי האליפויות בו זמנית, אין כזה סרט.
    אז מצטער להרוס פה לכל האוהדים אבל לא מבין מאיפה הגעתם לזה שהוא ינצח בראמבל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    קודם כול מה שאמרתה הוא דעתך ודעתם של האודהים של ג'ף פה היא חצי חצי.
    אני סבור שהוא יקח את אליפות הWWE ויחזיק את הבין יבשתית גם הוא יעשה היסטויריה ויהיה השלישי שהחזיק את שניהם, אתה בטח רוצה לדעת למה? הנה תשובות:
    ג'ף התפתח מאוד בשנים שהוא בחברה והפך להיות אחד המתאבקים הטובים בWWE.
    ג'ף הארדי לא החזיק אף פעם חגורה מרכזית ולפי כך כולם סבורים שהוא בטוח יקח אותה מוקדם או מאוחר מכיוון פופלאריותו והמומנטום העכשיוי שלו.
    ג'ף הארדי זכה להמון כמוד בחברה ואין סיכוי שהבאנדם לא יהיה אלוף מרכזי.

יש סיכוי שיקח בראמבל יש סיכוי גדול לדעתי אבל בגלל רנדי כולם חושבים שהוא יהיה היל טוב ויפסיל את עצמו במצב שהוא לא יכול לנצח. אני אומר אולי ואולי לא נחייה ונראה.

עריכה: אה כן וברוך הבא.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.01.2008
    נכתב במקור על ידי RainBow Haired Warrior
    קודם כול מה שאמרתה הוא דעתך ודעתם של האודהים של ג'ף פה היא חצי חצי.
    אני סבור שהוא יקח את אליפות הWWE ויחזיק את הבין יבשתית גם הוא יעשה היסטויריה ויהיה השלישי שהחזיק את שניהם, אתה בטח רוצה לדעת למה? הנה תשובות:
    ג'ף התפתח מאוד בשנים שהוא בחברה והפך להיות אחד המתאבקים הטובים בWWE.
    ג'ף הארדי לא החזיק אף פעם חגורה מרכזית ולפי כך כולם סבורים שהוא בטוח יקח אותה מוקדם או מאוחר מכיוון פופלאריותו והמומנטום העכשיוי שלו.
    ג'ף הארדי זכה להמון כמוד בחברה ואין סיכוי שהבאנדם לא יהיה אלוף מרכזי.

יש סיכוי שיקח בראמבל יש סיכוי גדול לדעתי אבל בגלל רנדי כולם חושבים שהוא יהיה היל טוב ויפסיל את עצמו במצב שהוא לא יכול לנצח. אני אומר אולי ואולי לא נחייה ונראה.

עריכה: אה כן וברוך הבא.

נכון שזו דעתי אבל היא מגובה בלא מעט היסטוריה ואם אפשר היה להמר הייתי שם כמעט כל סכום לגבות מה שאמרתי אבל היום נחיה ונראה.
    ג'ף הארדי כמו שאמרת וגם אני בהחלט עלה בשנה האחרונה אבל לא היה אפילו פעם אחת מיינאבנטר רציני, למעשה זו הפעם הראשונה שלו, להפוך אותו בפעם הזו לאלוף שמחזיק בשתי החגורות צריך להיות ממש הזוי, אפילו שון מייקלס שאחרי העזיבה של ברט הארט היה השליט הבלעדי בארגון (בימים שהיה מפסיד קבוע ברייטינג ל-WCW בימי ה-NWO) הסתובב תקופה קצרה עם שתי חגורות וזו היתה האליפות האירופאית ז"ל שלא ממש מתקרבת לחשיבות ההיסטורית של האליפות הביניבשתית. להחשיב היום את ג'ף הארדי לשון מייקלס של אותה תקופה קשה ל-WWE יהיה פשע כלפי שאר המיינאבנטרים ב-RAW.
    נכון שאולי רנדי יפסיד בפסילה וככה ישמור על התואר ממש לא משנה את התוצאה הסופית, הילים מפסידים בפסילות ואם הוא היה פייס הוא היה מנצח נקי, העיקר התוצאה והיא ברורה כשמש.
    כנראה שהאהדה האישית שלכם למתאבק מאפילה על ההגיון הפשוט.
    ועוד שאלה: בפרומו לראמבל ברכבת התחתית יש מתאבק שחור שנראה לי במבט חטוף כמו בובי לאשלי, זה באמת הוא למרות שהוא עזב את הארגון? זה צולם מזמן כשעוד היה נראה שהוא נשאר? כי הוא פצוע כבר המוןןןןן זמן, ואם זה לא הוא אז מי זה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    היו רק שני אנשים בהיסטוריה שהחזיקו את האליפות הבין יבשתית ואליפות הWWE.
    וזה לא בובי לאשלי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    עיר
    נהריה
    חחח מי אמר בובי לאשלי זה היה טריפל H ועוד מישהוא ברגע שאני יזכר מי זה היה אני יכתוב פה לאשלי כולה היה אלוף ארצות הברית ואלוף ECW זהוא

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    ארז... היו פה הרבה נימוקים שאני מסכים עם רובם למה הארדי לא ינצח
    אבל הנה לך נימוק שעוד לא ממש עלה פה ואם כן לא שמתי לב עליו.
    לא סתם ג'ף הארדי מקבל את ה"מייןאיבנט" הראשון שלו באירוע רויאל ראמבל, לא סתם ריי מקבל את ה"מייןאיבנט" הראשון שלו אחרי שהוא חזר ברויאל ראמבלף לא סתם קנדי קיבל שנה שעברה את ה"מייןאיבנט" הראשון שלו ברויאל ראמבל, יודע מה הנקודה?
    כולם קיבלו את ה"מייןאיבנט" שלהם באירוע בו המייןאיבנט זה הראמבל ולכן שלהם במרכעות, הם כולם קיבלו קרב אליפות מרכזית באירוע גדול בפעם הראשונה שלהם דווקא בראמבל, כי הראמבל זה המייןאיבנט ואז אפשר לבדוק האם הם קשירים למייןאיבנט, כי אם הם לא והקרב שלהם גרוע פה יש קרב 30 איש שקורה פעם בשנה ויש לו משקל גדול שיחסה את קרב הלא טוב, ואם הצליחו, כול הכבוד הם עברו מן מבחנון קטן.
    ושוב אנחנו יודעים שהWWE רוצים יכולת מיק לאלוף, משהו שלג'ף אין כול כך הרבה...

וכול האליפות הבייןיבשתית, והWWE ומה שהצעתי בדיון קודם שכדאי שג'ך יקח אליפות מרכזית דרך MITB אם כבר גרם לי להיזכר, אני רוצה לציין שRVD היחיד שהחזיק את האליפות הבייןיבשתית וך כדי היותו מר.MITB והיחיד בהיסטוריה שהחזיק באליפות הWWE ביחד עם אליפות ECW...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    עיר
    נהריה
    אחי אתה צודק אבל אמרו פה על אליפות הבין יבשתי ואליפות העולם או הWWFשזה היה בתקופה של הWWF.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2008
    עיר
    פ"ת
    השניים היו:טריפל אייץ' שניצח את קיין בללא רחמים 2002.
    ואולטימייט וואריור שניצח את הוגאן ברסלמניה 6
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    ברוך הבא לפורום.
    אני מסכים עם כל הנימוקים שהועלו פה ללמה ג'ף לא יקח בראמבל.
    אפשר לומר על כל אחד שהוא נמצא בפוש של החיים שלו כי כמעט תמיד לפני קרב נגד אלוף היל על התואר, כשהנאמבר וואן קונטנדר הוא פייס שזה גם כן תשעים ותשעה אחוזים מהמקרים, הפייס יוציא את ההיל עלוב וחלש לעומתו ובכל העימותים שלהם הוא יצא החזק, או יעשה את האימפקט הגדול יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    ירין בפיוד הזה ג'ף הארדי לא רק זוכה באהדת הקהל אלה גם באהדת הדרגים הגבוהים של הWWE במקודם המאוחר הוא יקח אני רוצה בראמבל אבל מי מבקשיב לי. אם לא בראמבל אז NO WAY OUT או ראסלמניה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    ירין בפיוד הזה ג'ף הארדי לא רק זוכה באהדת הקהל אלה גם באהדת הדרגים הגבוהים של הWWE במקודם המאוחר הוא יקח אני רוצה בראמבל אבל מי מבקשיב לי. אם לא בראמבל אז NO WAY OUT או ראסלמניה.
    למה נראה לך שמעדיפים אותי על פני מיינאיבנטרים לגיטימיים אחרים?
    זה שהוא עכשיו המתמודד הראשי עכשיו לתואר לא אומר שהוא האחד שההנהלה הכי אוהבת אותו.
    הרי על כל אחד שהוא נאמבר וואן קונטנדר אפשר לומר את זה.
    זה ממש תירוץ טיפשי לומר שהדרגים הגבוהים אוהבים אותו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    למה טיפשי ג'ף הוא מתאבק מעורך וזה הוזכר המון פעמיים הוא אחד הטובים בעסק כיום למה שלא יתנו לו מיין אבנטים אם הוא יכול לשמור עלהים ברמה גבוהה (שז מה שהוא עושה).

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    למה טיפשי ג'ף הוא מתאבק מעורך וזה הוזכר המון פעמיים הוא אחד הטובים בעסק כיום למה שלא יתנו לו מיין אבנטים אם הוא יכול לשמור עלהים ברמה גבוהה (שז מה שהוא עושה).
    לפחות תנסה לא להראות הכי פאנבוי בעולם כשאתה כותב הודעה.
    בכל מקום אתה כותב שהוא מתאבק מוערך ויש לו הישגים ושהוא השתפר במהלך השנים שלו בעסק.
    אלוהים ישמור, נראה לך טיעונים כאלה באמת משכנעים מישהו?
    אתה לא יודע כמה אתה מזכיר לי ילד אחד מפורום אחר.
    תנסה להיות קצת יותר אובייקיטיבי וריאליסטי בהודעות שאתה כותב...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    אם יש לך בעיה אם זה אז היא שלך לא שלי.
    ואני יהיה מה שאני רוצה שאני כותב אתה לא יכול לכפות עלי את זה.
    אם אני רוצה לכתוב לטובת מישהו ולהוכיח ככה וככה אני יעשה את זה, אם אני לא רוצה להיות הכי אובייקטיבי אני לא יהיה, אני כן ראליסטי.

בקיצור לא שיך מה שכתבתה לוויכח לכן אני לא מוצא בנכון להמשיך להתווכח ככה .

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עזוב, הקיר יבין אותי יותר טוב.
    שתף ב-Google+

בקיצור, RATED R EDGE צדק ורנדי אורטון עדיין האלוף.
    מכבי חיפה אימפריה!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    עיר
    נהריה
    אחי תקישב לי טוב הוא לא צדק בכלום כולם ידעו שרנדי יצע אלוף עדין מהרמבל.

שתף ב-Google+

גם אני ידעתי שהוא ישאר אלוף, אבל אני מדבר שהוא צדק כאן בשרשור.
    מכבי חיפה אימפריה!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    עיר
    נהריה
    עוד פעם כולם צדקו פה בשירשור.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי לירן מחיפה
    בקיצור, RATED R EDGE צדק ורנדי אורטון עדיין האלוף.
    |:
    אפשר לדעת למה אתה כותב ספוילרים באופן כזה גלוי? אפילו פתחתי טופיק מיוחד לפני הראמבל כדי להזהיר מפני הודעות כאלה.
    עכשיו לדוגמה אתה הרסת לי את התוצאה של הקרב.
    אתה מוזמן לחזור לפורום בעוד שבוע.
    שתף ב-Google+

הרשמה