תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    27.01.2008
    מקום אחרון: MALICIUS. קלאן מלישוס הוא הקלאן החדש והצעיר ביותר ולכן הוא אחרון,יש לו סוסים כמו RENATOSATLAN וN1V אבל הם עדיין חדשים במשחק..בהצלחה בהמשך חברים! =D
    מקום שישי: IDT. הקלאן הזה כולל שחקנים נחמדים כמו SOTE וANDROID אבל הם חלשים ביחסית לקלאנים אחרים,חברה תתקדמו ותצליחו D=
    מקום חמישי: EIP. קלאן טוב וסולידי אבל צריך להשתפר ,בהצלחה =D
    מקום רביעי: C-YA הקלאן הזה יחסית חדש אבל כבר מבטיח,הוא עדיין לא ברמה של הקלאנים המובילים אבל עם שחקנים כמו FIREFOX וBLISS יש להם סיכוי טוב להתברג בצמרת הדירוג הבא,בהצלחה חברה D=
    מקום שלישי: SJ. קלאן חזק ויציב שמראה יכולת מקצועית ומעוררת הערכה,שחקנים כמו EMNYANIME וBOLL הם היסוד של הקלאן החזק הזה,שמבצר את מעמדו במקום השלישי בישראל,בהצלחה =D
    מקום שני MAYDAY. הקלאן שללא ספק נחשב לקלאן השני בטיבו,כמעט כולם שם סוסים ושחקנים חזקים,כל שחקן היה שמח להתקבל לקלאן הזה,בהצלחה =D
    מקום ראשון ADHD הקלאן הכי חזק בישראל בהפרש עצום. כל אחד מהשחקנים שם הוא ברמה הרבה יותר גבוהה מהשאר,זה חלום של כל שחקן ישראלי להכנס לקלאן הזה,והם שולטים ביד רמה בסצינה הישראלית,לא צריך לומר בהצלחה כי הם כבר הכי טובים =D

הדירוג הזה לדעתי הוא מדוייק ומשקף נאמנה תמונה של קהילת הטיאפ2 הישראלית,בהצלחה לכולם D=D
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2007
    אני אחזור פה על התגבוה שהגבתי בגיימר.
    נהניתי לקרוא את זה אבל מדויק זה לא. הספקנו כבר לנצח כמה קלאנים שהרבה מעלינו ברשימה (אני לא אציין שמות בלי רשות מפורשת מהלידרים) אבל כמובן שאתה לא תדע את זה כי לא טרחת לאסוף יותר מדי מידע.
    ושוב, זה אותו מקרה של רשימת עשרת השחקנים הכי טובים - איך לעזעזל אתה חושב שאתה יכול לקבוע משהו בלי לערוך תחרות שבאמת תבדוק את זה או אפילו בלי לפנות ללידרים כדי לקבל מידע על PCWים? איך בדיוק אתה שופט - על פי משחקי פאבליק? סתם שתדע, אני השחקן הכי חלש בקלאן שלנו וזה שלא טרחת ללכת לראות את האחרים רק ממחיש את הרמה של הדיון הזה. אפילו שכחת כאן כמה קלאנים מעולים שבהחלט ראויים להיות כאן - TFSH וDFA לדוגמא. אני מוחה על הדירוג השערורייתי הזה, תערוך מחדש את ה"מחקר" שלך.

חוץ מזה, איך זה בדיוק הדיון ה"רשמי"?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.09.2007
    ROFL

זה בצחוק נכון?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.10.2007
    עיר
    ראשון לציון
    איזה כיף שאני יכול לנעול דיונים חביבים שכאלו

כמה שאני מעריך אותך מדרג אותנו ראשונים, די אם זה כבר, בוא נחכה שיהיה טורניר בין כלל הקלאנים בשביל לראות את הרמה שלהם, וגם אז זה לא קובע כלום.

אז מספיק אם זה כבר, ננעל.
    Dillirium, Your Friendly Neighborhood Spidercow
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    הייתי חייב לפתוח את הנושא הזה, כדי להגיב על מה שאמרו כאן.

1. אתה טעית ברוב הדברים שאמרת כמו: ש C-YA הם די חדשים, למרות שהם הקלאן הראשון בארץ.

2. לגביי טורניר קלאנים יפתח אחד כזה, ברגע שירשמו 8 קלאנים לדיון הרשמת קלאנים. (פתחתי אותו מחדש למי שלא יודע)
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."
    שתף ב-Google+

הרשמה