תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    02.07.2007
    עיר
    תל אביב
    עם אני מתכוון להילחם בנשקים לשתי ידיים, כדאי לעבור לFURY? או שarms גם טוב?
    אני TUERN, LVL 20 WARRIOR.
    תודה מראש לעוזרים.
    גמאני לוחץ ctrl+w

הצטרף בתאריך
    18.02.2007
    עיר
    נתניה
    arms זה לד 2hand weapons
    fury זה duel wield אז אם אתה 2h תישאר arms
    אבל 2h לא טוב ללבלינג
    עדיף שכולל עוד אתה עולה רמות תהיה fury עם suel wield

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    נכתב במקור על ידי ShlomiOrgad
    arms זה לד 2hand weapons
    fury זה duel wield אז אם אתה 2h תישאר arms
    אבל 2h לא טוב ללבלינג
    עדיף שכולל עוד אתה עולה רמות תהיה fury עם suel wield
    מהנסיון שלי, ויש מצב שאני טועה, Duel Wield (במיוחד עם הבונוס של FURY TALENTS) תמיד יתן DPS גבוה יותר מ2H.. (כשמשתמשים בנשקים באותה "רמה" כמובן )
    שלא לדבר על העובדה שאתה תיתן הרבה יותר Heroic Strikes.. וכל DMG Enchant יהיה יותר משמעותי

הצטרף בתאריך
    18.02.2007
    עיר
    נתניה
    צודק אבל ברמה 70 תלוי נגד איזה קלאס נגיד רוג או וורלוק כמעט כולם אתה לא מגיד למצב שאתה פוגע הרבה אם יש פיר או stun או כול דבר שגורם לך לא לתת מכה ומבזבז זמן אז חשוב שאפ תתן מכה שתיה עם הרבה דמג [= זה מה שאמרו לי
    תגידו מה שאתם חושבים

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    קלאס או לא,ARMS-PVP,FURY-PVE

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    נכתב במקור על ידי Blackmore
    מהנסיון שלי, ויש מצב שאני טועה, Duel Wield (במיוחד עם הבונוס של FURY TALENTS) תמיד יתן DPS גבוה יותר מ2H.. (כשמשתמשים בנשקים באותה "רמה" כמובן )
    שלא לדבר על העובדה שאתה תיתן הרבה יותר Heroic Strikes.. וכל DMG Enchant יהיה יותר משמעותי
    תעשו לי טובה אל תדברו בלי מושג. arms warrior יכול לתת אותה כמות damage כמו של פיורי עם הציוד הנכון וה skill הנכון לא לעשות overargo - זה די קשה אבל זה אפשרי ויש לוחמים שעושים pve dps ככה- הם בוחרים את הספק הזה בעיקר בגלל ה debuff של עוד 4% נזק פיזי לכל הרייד.

מה הקשר heroic strike ל ench? ה ench יכול לפעול מכל מכה אפשרית.

shlomiorgad אתה מתייחס ל pvp וברור ש arms יותר טוב לזה- אתה כמעט ולא יכול לעשות fear ללוחמים ד"א.

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    נכתב במקור על ידי oridion
    תעשו לי טובה אל תדברו בלי מושג. arms warrior יכול לתת אותה כמות damage כמו של פיורי עם הציוד הנכון וה skill הנכון לא לעשות overargo - זה די קשה אבל זה אפשרי ויש לוחמים שעושים pve dps ככה- הם בוחרים את הספק הזה בעיקר בגלל ה debuff של עוד 4% נזק פיזי לכל הרייד.

מה הקשר heroic strike ל ench? ה ench יכול לפעול מכל מכה אפשרית.

shlomiorgad אתה מתייחס ל pvp וברור ש arms יותר טוב לזה- אתה כמעט ולא יכול לעשות fear ללוחמים ד"א.
    מי אמר שיש קשר בין heroic strike לench?
    אמרתי שכמה שיותר מהר = כמה שיותר heroic strikes כי זה.. on strike
    אותו דבר ench של נזק, כי הוא לא מוסיף dps אלה נזק בכל מכה, ככה שהאנצ'נט הרבה יותר משמעותי

באמת לא חשבתי שאני אצטרך להסביר את זה

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    די נו אני לא שיחקתי war אבל כולם יודעים ש fury זה dps ללבלינג, prot זה לעשות tanking ו arms זה לpvp. טוב, תמיד יש איזה קופץ בראש שאומר ש arms עושה אותו נזק כמו fury וretri עושה אותו נזק כמו combat rogue, אבל בכל זאת בשביל עליית רמות תיקח fury ושיהיו לך חיים קלים.
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    13.06.2007
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    די נו אני לא שיחקתי war אבל כולם יודעים ש fury זה dps ללבלינג, prot זה לעשות tanking ו arms זה לpvp. טוב, תמיד יש איזה קופץ בראש שאומר ש arms עושה אותו נזק כמו fury וretri עושה אותו נזק כמו combat rogue, אבל בכל זאת בשביל עליית רמות תיקח fury ושיהיו לך חיים קלים.
    המשפט שעובר לי בראש עכשיו זה "אם כולם יודעים משהו, אז 99% שזה לא נכון"

אז אני כן שיחקתי WARRIOR (או יותר נכון, 4 מהם, 3 עד רמה 70) וזה הולך ככה: עד רמה 39 כולל, לך על fury, ושם יש לך בחירה בין DW או 2h (כאשר 2h הולך קצת יותר טוב כי אין כמעט hit gear ברמות נמוכות), ברמה 40 אני ממליץ לעבור ל- MS ואז להחזיר את הנקודות ל- fury כשאתה עולה רמות עד רמה 60, ברמה 61+ אני ממליץ להשקיע עוד 4 נקודות ב- arms בשביל blood frenzy ו- second wind, ואת השאר ב- fury (ואני באופן אישי לוקח 3 נקודות ב- TM היות ואני מחליף stances הרבה במהלך קרב).

פעם עוד היה לי כוח לשים פה לינק לדמות

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי YoAvOn

http://forums.wow-europe.com/thread....62226585&sid=1
    שים לב גם שזה גמד כך שאין לו SEAL OF BLOOD שמוסיף בסביבות 20% נזק

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    נכתב במקור על ידי Blackmore
    מי אמר שיש קשר בין heroic strike לench?
    אמרתי שכמה שיותר מהר = כמה שיותר heroic strikes כי זה.. on strike
    אותו דבר ench של נזק, כי הוא לא מוסיף dps אלה נזק בכל מכה, ככה שהאנצ'נט הרבה יותר משמעותי

באמת לא חשבתי שאני אצטרך להסביר את זה
    שמע- אולי אם תכתוב את זה יותר מסודר אולי אני אוכל להבין. זאת הפעם השניה שאני לא מבין מה אתה מנסה להגיד. אי אפשר להספים heroic strike זה חסר ערך וזה לא הסקיל המרכזי ב dps יש עוד 2-3 לפחות

ויש לוחמים שעושים dps ב pve עם arms - נכון שהם תלויים ברייד המון ובקבוצה שלהם אבל הם יכולים בקלות לעשות נזק משמעותי

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    נכתב במקור על ידי oridion
    שמע- אולי אם תכתוב את זה יותר מסודר אולי אני אוכל להבין. זאת הפעם השניה שאני לא מבין מה אתה מנסה להגיד. אי אפשר להספים heroic strike זה חסר ערך וזה לא הסקיל המרכזי ב dps יש עוד 2-3 לפחות

ויש לוחמים שעושים dps ב pve עם arms - נכון שהם תלויים ברייד המון ובקבוצה שלהם אבל הם יכולים בקלות לעשות נזק משמעותי
    לא ממש...

הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    עיר
    כפ"ס
    מכיר את ה SPECC הזה?

http://www.wowhead.com/?talent=LA0czAbog0dZVV0V0gRc

זה MS PVE לחלוטין.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    נכתב במקור על ידי Aountrio
    מכיר את ה SPECC הזה?

http://www.wowhead.com/?talent=LA0czAbog0dZVV0V0gRc

זה MS PVE לחלוטין.
    צודק... זה מה שאני מנסה להגיד- יש לוחמים שעושים dps בספק הזה

הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    עיר
    כפ"ס
    שים לוחם כזה בקבוצה עם RET פלאדין
    SWORD ROGUE
    ENHANCE שמאן
    FERAL DRUID

ויצרת לך מפלצת MELEE

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    נכתב במקור על ידי Aountrio
    שים לוחם כזה בקבוצה עם RET פלאדין
    SWORD ROGUE
    ENHANCE שמאן
    FERAL DRUID

ויצרת לך מפלצת MELEE
    תוציא משם את השמאן והוא נכשל.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    נכתב במקור על ידי Viking_Oi!
    תוציא משם את השמאן והוא נכשל.
    בדיוק מה שאמרתי- הוא תלוי ב raid members/ group members גם בלי WF זה עדיין dps גבוה

הרשמה