תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    באתר הדי הזוי הזה לדעתי מפורסם מוצר שמוצג לציבור כפתרון לגיימר המותש והעייף לאחר שעות ארוכות מול המחשב או הקונסולה.... וכמו שספורטאי ניתן לחזק במיני חומרים (שלא לומר סטרואידים) כך ניתן גם לחזק את היכולת השכלית ואת זמן התגובה והעירנות לספורט המוחי- כלומר לגיימר הכפייתי.

או במילים אחרות- במקום לדאוג לנוח ,לאכול ולתפקד כמו בני אדם גם כשמשחקים - הוציאו חומר כימי מיוחד (שמבחינתי הוא סם לכל דבר) בכדי לחסוך מהגיימר את כל ה"אי-נוחיות" האלו...

אני לא יודעת אם לצחוק או לבכות- ובבקשה אל תחשבו אפילו על להתמשמ בקישור הזה למען הקנייה של הדבר המפוקפק הזה...

אז הנה קישור לאתר של החומר הזה :

http://www.fpsbrain.com/?switchLanguage=english

וכן ציטוט של עדויות של אנשים מהאתר :

The alertness and mental clarity I get from FpsBrain
    helps me to maximize my gaming performance with
    every move!" Craig W. from Toronto

"FpsBrain is phenomenal! At first I found the whole idea
    rather suspect but I have changed my mind. It was not
    so much the pyhsical aspect but rather the concentration
    level that I was able to achieve." Steven G. from New York"

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    יש כל כך דברים שהם סמים, אבל הם לא באמת סמים...

ריטלין זה סם, ויש לו השפעות דומות לאקסטזי. כאשר אני נמצא בסביבה לימודית אני בדרך כלל לוקח ריטלין. האם זה אומר שאני לוקח סמים שמשפיעים עלי לרעה? לא ממש. העניין עם ריטלין שהוא משפיע על אנשים שונים באופן שונה, עבור היפראקטיבים (ADD ו-ADHD) הוא מסדר את המוח ככה שהוא יפעל באופן תקין, ובכך נפטר מבעיות הריכוז שיש להיפראקטיבים, אך עבור אנשים, שהם לא היפראקטיבים, יש לו השפעה הפוכה, ולמעשה הוא הופך אותם להיפראקטיבים (כל עוד הוא משפיע), ואף יכול לגרום להזיות וכל שאר הדברים הטובים שבאים מסמים.

במקרה הזה אני מניח שמדובר פה על סם מסוכן, אני מתכוון תראו את התיאור של המוצר!
    ואפילו אם זה לא סם מסוכן, זה בוודאי לא יכול לעשות טוב. קפאין אמור לעורר, אבל בתמורה הוא עושה אותנו עצבניים יותר ומעלה את לחץ הדם, הוא לא נחשב סם מסוכן, אבל בכמויות גדולות הוא גם יכול להרוג. בכלל, האם יש דבר שלא יכול להרוג אותך אם אתה אוכל יותר מדי ממנו?.

בכל מקרה, זה מוצר די משעשע, מילא אם היו מוכרים דבר כזה בשביל סטונדטים שרוצים להצליח בלימודים, אבל לגיימרים? אני לא רוצה לפגוש את היצור שיקנה כזה דבר .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    האמת ששמעתי דברים מאוד מאוד רעים על ריטלין, כדאי לך לבדוק מחקרים. שמעתי שזה ממכר מאוד, וזה גורם לבעיות בגוף ולדכאונות ברגע שמפסיקים לקחת, ושזה בעצם סם לכל דבר שמקהה את הרצון החופשי.

אני יכול להפנות אותך למי שאמר לי את זה, הוא מלומד בעניין, אני לא.
    אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2

מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    למה לי לקחת סם כדי להיגמל ממשהו שאני נהנה ממנו?!... כדי
    להתמכר לסם עצמו עכשיו?!, איזה רעיון מטופש או יותר נכון...
    "תחמני" מצד המפתחים של הסם.
    מדריך ה- Wii השלם שלי (גירסה 3.0 סופית, מתעדכן בקביעות)
    * קיים מדריך התקנה והגדרה של חיבור רשת ועוד*

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי I.T.P
    האמת ששמעתי דברים מאוד מאוד רעים על ריטלין, כדאי לך לבדוק מחקרים. שמעתי שזה ממכר מאוד, וזה גורם לבעיות בגוף ולדכאונות ברגע שמפסיקים לקחת, ושזה בעצם סם לכל דבר שמקהה את הרצון החופשי.

אני יכול להפנות אותך למי שאמר לי את זה, הוא מלומד בעניין, אני לא.
    לשמחתי כל מה שתיארת פה לא תקף אלי.

אני מאז ומעולם שנאתי ריטלין, אני נמנע מלקחת ריטלין חוץ מהזמנים בהם אני נמצא במסגרת לימודית כלשהי (וגם אז אני מנסה לקחת כמה שפחות). זה לא שהכדור עושה לי רע או משהו כזה, למעשה אני בכלל לא מרגיש בשינוי כלשהו, זה פשוט עצם העובדה שאני תלוי בגורם חיצוני, שישפר לי את הריכוז, שמטרידה אותי, ועל כן אני מעדיף "להוכיח" לעצמי ולעולם שאני לא זקוק לזה (אגב, הוצאתי 700 בפסיכומטרי בלי ריטלין, מעניין כמה הייתי מוציא עם...). בכל מקרה, נפתרנו מהעניין של התמכרות.

לגבי הדיכאון: אני בן אדם שמח ומעולם לא הרגשתי בדיכאון, לא בתקופות שלקחתי ריטלין, ולא בתקופות בהן לא לקחתי ריטלין, ככה שאני לא מרגיש כאילו יש לי סיבה לדאגה פה (בעיקר משום שאני לוקח ריטלין מגיל 10 בערך).

דא"ג, יש עוד הרבה תופעות לוואי לריטלין. אחת מתופעות הלוואי הידועות של ריטלין זה עיקוב הצמיחה. אני צמחתי לגובה של 197 ס"מ, מעניין איפה הייתי היום בלי ריטלין...

בכל מקרה, הבעיה של ריטלין, כמו שרשמתי לעיל, זה שהוא מתפקד ממש כמו סם לכל דבר עבור בן אדם שהוא לא היפראקטיבי, ועל כן משווים אותו רבות לסמים. אני לא חסיד של ריטלין, אבל בתור אחד שלוקח אותו כל כך הרבה שנים, אני יכול להגיד לך שאני לא ממש מרגיש צורך בו או מרגיש בדיכאון בתקופות שאיני לוקח אותו.

אני שמעתי מספיק דעות של כל מיני מומחים ברחבי העולם בשביל לדעת שלרוב אלו שמשווים את הריטלין כאל משהו רע בדרך כלל מתייחסים להשפעה שלו על אנשים רגילים. יצא לי לקרוא כבר כמה מאמרים ומחקרים בנושא, ואני אישית מרגיש בסדר גמור לבלוע כדור ריטלין לפני מבחן .

נב. מה שכן, הריטלין מעכב רעב וצמא (ולכן הוא גם מעכב צמיחה). זה דבר שבהחלט יכול לפגוע בגוף אם לא מודעים לזה (אני בינתיים התרגלתי לאכול גם אם אני לא מרגיש רעב).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    טוב לשמוע, אני אפנה לפה את הבנאדם שסיפר לי על כל זה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    באופן אישי, אני לא מבין את הביקורות נגד המשקה הזה. בסך הכל, מדובר במשקה אנרגיה שהייחוד שלו הוא שהוא משווק ישירות לקהל הגיימרים. אין בו דבר מפוקפק או לא חוקי יותר מXL או רד-בול.
    למעשה, אפשר לראות בכך עוד הכרה בכך שגיימרים הם חלק חשוב מהחברה. אם יש לנו גם משקה משלנו שנועד בשבילנו, זה עוד אישור לכך שסטריאוטיפים מהעבר הופכים לפחות ופחות שכיחים.
    למעשה, אני מאמין שכבר הגענו לימים שאין טעם לחפש אישור כזה.

בכל מקרה, מרשימת המרכיבים שמופיעה באתר, הוא באמת לא נראה לי שונה בכלל מXL או רד-בול. סתם משקה אנרגיה עם הרבה ויטמנים, הרבה קפאין והרבה סוכר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    הייתי אומר שזה בדיוק כמו לקנות צ'יטים..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.09.2007
    יוווו אני חייב אחד כזה...או שנייםאבל זה ניראה לי לא חוקי בטורנירים...כמו הממריצים של הספורט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נשר
    יש לי כמה מילים לדבר איתך FP על ריטלין, ורק שתדע שכמו שקפאין גורם לך לערינות על חשבון דברים אחרים, אותו הדבר הריטלין, ויש 50 תופעות לוואי אם לא יותר לריטלין שרובם אכן סבירים ביותר ולא נדירים. אם תוכל לתת לי את הכתובת שלך בפרטי או משהו יהיה נחמד, או לאימייל שלי
    [email protected]
    תודה

פִּיצִ'י ^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Crystal107
    יש לי כמה מילים לדבר איתך FP על ריטלין, ורק שתדע שכמו שקפאין גורם לך לערינות על חשבון דברים אחרים, אותו הדבר הריטלין, ויש 50 תופעות לוואי אם לא יותר לריטלין שרובם אכן סבירים ביותר ולא נדירים. אם תוכל לתת לי את הכתובת שלך בפרטי או משהו יהיה נחמד, או לאימייל שלי
    [email protected]
    תודה
    זה בסדר, כמו שאמרתי, אני מודע לתופעות הלוואי של הריטלין, ואני גם ככה לא לוקח את הכדור יותר מדי (הפעם האחרונה שלקחתי ריטלין היתה לפני חודשיים בערך), ככה שאני מוכן לחיות עם תופעות הלוואי .

נב. מדוע את רוצה את הכתובת שלי?
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי F.P
    זה בסדר, כמו שאמרתי, אני מודע לתופעות הלוואי של הריטלין, ואני גם ככה לא לוקח את הכדור יותר מדי (הפעם האחרונה שלקחתי ריטלין היתה לפני חודשיים בערך), ככה שאני מוכן לחיות עם תופעות הלוואי .

נב. מדוע את רוצה את הכתובת שלי?
    אני דיי בטוח שהיא התכוונה לכתובת MSN

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי I.T.P
    אני דיי בטוח שהיא התכוונה לכתובת MSN
    האאא... אם ככה אין לי. אין לי ICQ, אין לי MSN ואין לי אף אחת מהתוכנות הללו. למה? כי אני פשוט מתעצל להקים משתמש .

בכל מקרה, האימייל שלי הוא [email protected] .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    חחחח להקים..כאילו אתה מקים אוהל.. חחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Talool1
    יוווו אני חייב אחד כזה...או שנייםאבל זה ניראה לי לא חוקי בטורנירים...כמו הממריצים של הספורט
    למה נראה לך שמשקה כזה לא יהיה חוקי. מותר לשתות במחצית משחק כדורגל XL ורד-בול (ראיתי את יעקובו, למשל, שותה רד-בול לפני הארכה באחד המשחקים של חיפה). מותר לשתות גם קפה לפני ריצות מרתון ו100 מטר באולימפיאדה.
    אין שום דבר מפוקפק או מלא זדון במשקה הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    לא זה נראה כעוד משקה אנרגיה כזה שלא הכי מועיל לגוף לטווח הארוך. אבל שיהיה לאנשים לבריאות, לא צריך את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    באופן אישי, אני לא מבין את הביקורות נגד המשקה הזה. בסך הכל, מדובר במשקה אנרגיה שהייחוד שלו הוא שהוא משווק ישירות לקהל הגיימרים. אין בו דבר מפוקפק או לא חוקי יותר מXL או רד-בול.
    למעשה, אפשר לראות בכך עוד הכרה בכך שגיימרים הם חלק חשוב מהחברה. אם יש לנו גם משקה משלנו שנועד בשבילנו, זה עוד אישור לכך שסטריאוטיפים מהעבר הופכים לפחות ופחות שכיחים.
    למעשה, אני מאמין שכבר הגענו לימים שאין טעם לחפש אישור כזה.

בכל מקרה, מרשימת המרכיבים שמופיעה באתר, הוא באמת לא נראה לי שונה בכלל מXL או רד-בול. סתם משקה אנרגיה עם הרבה ויטמנים, הרבה קפאין והרבה סוכר.
    נראה לי שקלעת בול. זה פשוט משקה אנרגיה שממותג לכיוון הגיימרים ולא לכיוון הספורטאים. הרכיבים הפעילים שלו באתר (חומצות אמינו וקופאין) מראים שמדובר בדיוק באותה גברת.

אגב, גם רדבול התחילו ללכת בכיוון שיווקי דומה והם פונים עכשיו לסטודנטים בתקופות מבחנים...
    Keep it clean
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אגב, גם רדבול התחילו ללכת בכיוון שיווקי דומה והם פונים עכשיו לסטודנטים בתקופות מבחנים...
    כמו שאמרתי מלפני כמה פוסטים, זה הגיוני יותר שינסו לשווק דבר שכזה לסטונדנטים מאשר לגיימרים. אם אתה שואל אותי זה צעד שיווקי טוב, כי יש (מספיק) סטונדטים שמוכנים לעשות הכל בשביל להצליח עוד טיפה בבחינות. זה מזכיר לי את הכתבה שהיתה לפני כמה חודשים בעיתון על הסטונדטים שנוטלים ריטלין למרות שהם לא מאובחנים כהיפראקטיבים.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.09.2007
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    למה נראה לך שמשקה כזה לא יהיה חוקי. מותר לשתות במחצית משחק כדורגל XL ורד-בול (ראיתי את יעקובו, למשל, שותה רד-בול לפני הארכה באחד המשחקים של חיפה). מותר לשתות גם קפה לפני ריצות מרתון ו100 מטר באולימפיאדה.
    אין שום דבר מפוקפק או מלא זדון במשקה הזה.
    אבל נגיד באולימפיאדה יש סוג של סמים שאסור לקחת....
    שתף ב-Google+

הרשמה