תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    הצטרף בתאריך
    07.06.2007

פרטים:
    שם האירוע: Against All Odds = כנגד כול הסיכויים
    תאריך האירוע: February 10, 2008 = העשירי לפברואר 2008 - 10.2.08 יום ראשון
    מקום האירוע: Greenville, South Carolina = גרינוויל דרום קרוליינה
    זירת האירוע: BI-LO Center = בי-לו סנטר
    מופק ע"י: TNA
    מוטו: Barb-Wired!!!" = הודק-בדוקרן !!!

קארד:
    1. אליפות משקל כבד : קורט אנגל (א') נגד כריסטין קייג'.

TNA World Heavyweight Championship: Kurt Angle (c) vs. Christian Cage
    איך הגענו לקרב?:
    בתוכנית אחת שכריסטיאן לא היה הוא השיא את איי ג'יי אחראי על הסטייבל שלהם, הוא החליט שהוא וטומקו עוזרים לאנגל וככה נוצרו שתי סטייבלים: Christians Coalition = התחברות כריסטיאן /
    Angle Alliance = ברית אנגל. אלה היו שתי סטייבלי ההילים המובילים בTNA, ואנגל וכריסטיאן היו המנהיגים בשניהם, איי ג'יי ניסה לגשר אותם כנגד חבורת פייסים גדולה ששיטפה פעולה אבל האגו של כריסטיאן והאגו של אנגל לא נתנו לזה לקרות, לכן נאמר לאיי ג'יי שהוא מריך לבחור ונקבע קרב באירוע הקודם, פיינל רסולושן בין אנגל לכריסטיאן. בתחילת האירוע איי ג'יי אמר שהוא עם כריסטיאן אך בגד בו ועזר לאנגל לשמור על האליפות.
    אחרי פיוד הגענו למצב שכירסטיאן, איי ג'יי וג'ו שטען שמגיעה לו האליפות נפגשו בזירה לקרב הדחות משולש, איי ג'יי וכריסטיאן נשארו וכשזה היה רנאה כאילו איי ג'יי שומר על אנגל שוב כירסטיאן הפך את הכול והביא לעצמו את הקרב.

2. אליפות הנשים: קונג האדירה (א') נגד או.די.בי

TNA Women's Championship : Awesome Kong (c) vs. ODB
    איך הגענו לקרב?:
    אחרי שאוסם קונג באה והרסה כמעט כול מתאבקת היא לקחה מג'ייל קים את האליפות אימפקט לאחר פיינל רסולשן, ג'ייל קים פצועה ויצאה מהתמונה אז הגיעה הזמן למתמודדת חדשה, אחרי שODB ניצחה קרב לא משמעותי היא לקחה את המיקרופון והזיכרה לאוסם קונג שהיא ה"כמעט" הזה, ושהיא המתאבקת היחידה שנותרה לאוסם קונג כדי שבאמת תוכל להגיד שהביסה כול מתאבקת בTNA, אז אחרי ההתגרות הזאת היא איתגרה אותה לקרב זה ואוסם קונג כמובן נענת בחיוב.

3. זוגות 6 אנשים הארדקור: "מכונות יריה מוטוריות עירוניות" & ג'יי ליט'ל נגד שלוש די & ג'וני דוואין.

6Man Hardcore Street Fight Team 3D & Devine vs. Motor City Machineguns & Jay Lethal

4. טבח תיל (חוט תיל) : ג'ודס מסאייס נגד אביס (=תהום)

Barbwire Massacre : Abyss vs. Judas Mesias

5. אליפות TNA לזוגות: טומקו & איי ג'יי סטיילס נגד בי.ג'י ג'יימס & בוב אמסטרונג.

AJ Styles & Tomko (c) vs. BG James & Bob Armstrong : TNA World Tag Team Championship

6. קרב טינה: בוקר טי נגד רוברט רוד.

Grudge Match : Booker T vs. Robert Roode

7. אליפות שטיית הבירה, סטיפולציה לפי בחירת ג'יימס סטורם : ג'יימס סטורם נגד אריק יאנג (א')

"Drinking Championship : Cowboy" James Storm vs. "Showtime" Eric Young

8. קרב נשים: פייטון נגד טרייסי בורקס.

Women's Match : Peyton Banks vs. Traci Brooks

מייןאיבנטים:

*אני אעדכן עם כול דבר חדש שהיה ואודיע על כך בהודעה... העידכון עצמו יהיה עריכת ההודעה הראשית, מחר דיון רישמי לראמבל אם אף אחד אחר לא יעשה במקומי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    עיר
    נהריה
    ה באמת הולך להיות אחד האירועים הכי טובים של TNA

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    תודה על ההשקעה.
    אני לא כל כך וקב אחרי הTNA אבל מתעדכן פה ושם.
    יש הרבה מאוד קרבות טובים והקרב זוגות 6 אנשים הארדקור יכול להיות מצוין וגם קרב החוטי טיל ונראה לי שהולך להיות אירוע טוב.

קרדיט למיקי על החתימה המדהימה הזאת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    דימה, למה ה "ה" בהתחלה? יש לזה פונטנציאל לאירוע טוב, אבל צריך לראות את הקרבות עצמם...
    אם אתה רוצה אירוע טוב אז פיינל רסולושן לא של השנה אלה של שנה שעברה...

מתן, כדי לך להתחיל לעקוב, כי יש פער רק של כמה ימים עם השידור של הארץ וזה די טוב.
    הקרב הארדקור נשמע לא רע, אם היית עוקב היית יודע שזה פיוד מאוד מפותח שכלל די הרבה...
    בויקיפדיה היה רשום משהו שלא היה באתר הרישמי ולכן לא הוספתי... וזה משהו קצת לא מובן, בערך הקבוצה המפסידה מתפרקת... וזה אומר קרב סוגר פיוד וזה אומר קרב גדול!

אביס מדמם כול שניה, הוא אחד מתאבקי ההארדקור הטובים שיש, ומסאייס השתמש כבר בתיל נגד אביס פעם, אז יש לו איזה משהו עם תיל, בקיצור הולך להיות קרב אכזרי וזה רק ההתחלה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.05.2007
    עיר
    הצפון
    אני אומר שבוב וBG יקחו את האליפות מטומקו וAJ כי אחריי מה שקרה באימפקט האחרון...

כריס ג'ריקו!!!
    Y1J

Y2J

Y3J

Y4J

הכי טוב!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי yan the killer
    אני אומר שבוב וBG יקחו את האליפות מטומקו וAJ כי אחריי מה שקרה באימפקט האחרון...
    אל תגלה לי כי אני רוצה לראות בלי ספוילרים את אימפקט אבל רואים שהם הולכים בכיוונים מנוגדים.
    טומקו עושה פייס טרן ברור כשמשמ ואיי ג'יי רק הופך להיות היל יותר... אני אומר שהם לא יקחו מהם על הפעם הראשונה והיה סטוריליין מגניב שיעביר לבי ג'י ובוב את האליפות או שהם יפתיעו וכן יתנו פעם ראשונה, רואים פיוד של טומקו נדג איי ג'יי השאלה הגדולה האם זה יתלכד עם הפיוד של אנגל כריסטיאן או רק יפריד בין כול ה4 המעורבבים האלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    עיר
    נהריה
    נכון עדיף ליראות בלי ספלוירים אבל אני לא יכול בלי זה אני חייב לדעת בכול מיקרא מחכה לאירועה הזה!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    לי ג'ודאס מסיאס ואביס נראים כמו וואנאבי של טייקר וקיין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי Terminator
    לי ג'ודאס מסיאס ואביס נראים כמו וואנאבי של טייקר וקיין.
    תקשיב, בכול חברה חייבים להיות לפחות שתי מפלצות, אבל יש לאביס ולמסאייס סיפורי רקע שונים.
    אביס גם אם תגיד שהוא וונאבי הוא בכול זאת מתאבק הארדקור אדיר, ואחרי מסאייס לא עקבתי יותר מדי אבל אני יודע שהוא החזיק ב4 אליפויות ב3 ארגונים שונים בו זמנית , לכן אני משאר שהוא לא ממש גרוע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    יופי באמת יופי אני צופה אירוע גרוע במיוחד אם חרא קרבות.
    רק המיין אבנייט טובים כל השאר גרועים במיוחד.
    אליפות הנשים: אין בכלל נשים בTNA. קרב הוא אלכוהוליסטית נגד אישתו של שרק.
    קרב 6 אנשים הארדקור גם איתם חפרו ממש שצמד 3D יחזיר לו כבר את האליפות,רק בגלל שזה קרב הארדקור אז כדי להסתכל אבל דיי תגמרו אם הפיוד הזה!.
    קרב טינה בוקר T נגד רובורט רוד גם נשבר לי מהפיוד הזה תתנו לבוקר איזה חגורה,מה הוא צריך את הפיוד אם רובורט רוד, סתם מיותר לדעתי.
    אליפות הזוגות:מה הקשר עכשיו אבא שלו?אני מקווה שלו יתנו להם לנצח כי אני לא מבין מה יש להם לעשות איתם.אני מעדיף שטומקו ואיי.גיי ימשיכו להחזיק בתואר.
    אליפות שתייה:סתם מיותר לא צריכים לעשות את זה דווקא באירוע אפשר לעשות את זה בתוכנית רגילה.
    קרב בין ג'ודס מסאייס לאביס נשמע אחלה קרב.דווקא כיף לראות מה מתפתח אם אביס ומיצ'ל ומסייאס.
    ועכשיו אליפות TNA:ראיתי את הקרב בFinal Resolution והיה אחלה קרב אבל זה סתם ניסיון להפוך את כריסטין קייג' לפייס כי זה לא מתאים לו. אבל הקרב אמור להיות אחלה כי הקרב הקודם היה מצוין. אפשר להגיד פשוט Impact.

תודה מיקי על הדיון.

!!!!!!!!!!!ECW ECW ECW ECW ECW Extreme
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    XD רק שתדע שדיווז'ת הנשים של TNA טובה בהרבה משל הWWE, אוסם קונג היא מתאבקת רצינית ולא עוד דיווה, היא חזקה, עוצמתית ויודעת להתאבקף ODB יריבה בסדר, היא יחסית גדוהל אז שמו אותה.
    זה לא פשוט אימקפט, זה גדול יותר ויש פה אחהל קרבות.
    ואתה סתם עצבני, עד שבונים פיודים של ממש ואתה רוצה לקטוע אותם...
    אין בעד מה על הדיון P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    עיר
    נהריה
    אתה צודק בכול מילה בלאק ג'ק

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי []BlackJack[]
    תקשיב, בכול חברה חייבים להיות לפחות שתי מפלצות, אבל יש לאביס ולמסאייס סיפורי רקע שונים.
    אביס גם אם תגיד שהוא וונאבי הוא בכול זאת מתאבק הארדקור אדיר, ואחרי מסאייס לא עקבתי יותר מדי אבל אני יודע שהוא החזיק ב4 אליפויות ב3 ארגונים שונים בו זמנית , לכן אני משאר שהוא לא ממש גרוע.
    זה שבכל חברה חייבות להיות מפלצות (ואפילו יותר מ-2) עדיין לא סותרת את העובדה ששניהם וואנאבי.
    קיין הרבה יותר ותיק מאביס, והספיק לעשות דברים הרבה יותר גדולים ממנו בעסק.
    לי כל הקטע של המסיכה נראה ניסיון של פארודיה מצד TNA על קיין.
    ואדיר זה עניין של טעם. אני יכול לא לאהוב את סגנון הלחימה של קיין ולאהוב את זה של אביס, אבל הוא עדיין לא מתקרב לקרסוליים של קיין מבחינה של סולם הדרגות.
    שלא לדבר על מסיאס שרואים שהוא ניסיון פתטי לחקות את אנדרטייקר עם כל הפיכת העיניים והגימיק. הם כאילו מנסים לעשות גרסה משלהם לפיוד בין האחים, ואני פשוט אומר ששני הפיודים לא על אותה סקאלה.
    ד"א, אני חושב שכבר הסכמנו בעבר שאליפויות לא מצביעות על האם מתאבק הוא טוב או לא, כי לטענתך, סינה גרוע והוא החזיק באליפות הכי חשובה בהיאבקות מעל שנה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי Terminator
    זה שבכל חברה חייבות להיות מפלצות (ואפילו יותר מ-2) עדיין לא סותרת את העובדה ששניהם וואנאבי.
    קיין הרבה יותר ותיק מאביס, והספיק לעשות דברים הרבה יותר גדולים ממנו בעסק.
    לי כל הקטע של המסיכה נראה ניסיון של פארודיה מצד TNA על קיין.
    ואדיר זה עניין של טעם. אני יכול לא לאהוב את סגנון הלחימה של קיין ולאהוב את זה של אביס, אבל הוא עדיין לא מתקרב לקרסוליים של קיין מבחינה של סולם הדרגות.
    שלא לדבר על מסיאס שרואים שהוא ניסיון פתטי לחקות את אנדרטייקר עם כל הפיכת העיניים והגימיק. הם כאילו מנסים לעשות גרסה משלהם לפיוד בין האחים, ואני פשוט אומר ששני הפיודים לא על אותה סקאלה.
    ד"א, אני חושב שכבר הסכמנו בעבר שאליפויות לא מצביעות על האם מתאבק הוא טוב או לא, כי לטענתך, סינה גרוע והוא החזיק באליפות הכי חשובה בהיאבקות מעל שנה.
    הם לא וואנבי... הם בגימיק של מפלצת אז יש להם תכונות אופי דומות לשל טייקר וקיין.
    אז גם לא יש מסכה, זה בטח לא סיבה.
    אולי מסאייס עם העייניים המגוגלות לקוח השראה מטייקר אבל הנוא בכלל בגימיק של מן ערפד.
    ואליפויות לא קובעות אבל עם הישג כזה הוא בטח לא חסר כישרון לחלוטין...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    הם לא וואנבי... הם בגימיק של מפלצת אז יש להם תכונות אופי דומות לשל טייקר וקיין.
    אז גם לא יש מסכה, זה בטח לא סיבה.
    אולי מסאייס עם העייניים המגוגלות לקוח השראה מטייקר אבל הנוא בכלל בגימיק של מן ערפד.
    ואליפויות לא קובעות אבל עם הישג כזה הוא בטח לא חסר כישרון לחלוטין...
    שמע, יש גימיק של מפלצת כללי שזה כל המפלצות (קאלי, ויסרה...) ויש מה שנקרא חיקוי גרוע.
    זה בדיוק מה שהם עושים.
    זה לא במקרה ששני אלה בקרב אחד נגד השני. הם כאילו מנסים לשחזר את הפיוד בצורה הרבה יותר עלובה מהמקור כדי כביכול "להעליב"/"ללעוג" לפיוד המיתולוגי הזה בין טייקר לקיין.
    גם כל הגימיק של הערפד הוא חיקוי עלוב של הגימיק של טייקר.
    הם וואנאבי, ובכלל, כל הקטע הזה הולך מאוד חזק אצל TNA.
    היה את VKM שהתחפשו ל-DX, לא מזמן היה שארק בוי שהתחיל לדבר כמו סטון קולד ועכשיו זה.
    כל הדמויות שלקחו חלק בשחזורים האלה או איך שלא תרצה לקרוא לזה, לא מתקרבות לקרסוליים של מי שאחראי לכל הקטעים המקוריים וזה ברור כשמש שמה שטיאנאיי מנסים לעשות הוא לצחוק על החברה המתחרה, ואת האמת, לא כל כך הולך להם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    עיר
    נהריה
    בזמן האחרון TNA באמת מסים לילעוד לWWE כדי לימשוך יותר צומת לב. ואני הכי נידהנתי מי שארק בוי שהיתחיל לדבר כמו סטון כולד סטיב אוסטין כשהוא היה כיאלו בבית חולים וכול המישפחה מחופשת לשארק בוי זה גימק עלוב ביותר המיפלת היחידה הטובה שיש שם זה אביס זהוא לסטינג היה עדיף להיות בWWE רק חבל שהוא לא! בכול מיקרא TNA היתחילו להעתיק הרבה חומר מהWWE.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    אי אפשר להתכחש לכך שTNA מנסים להתגרות בWWE כי תשומת לב תפעל לטובתם...
    אם הם יהפכו יריבם לWWE זה יעלה אותם שלב כי הארגון המוביל רואה בהם יריב...
    אביס לא וואנבי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    עיר
    נהריה
    זה נכון...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    אחלה אירוע למרות שאני לא רואה TNA אני מאכל להם הצלחה באירוע ובכללי

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אי אפשר להתכחש לכך שTNA מנסים להתגרות בWWE כי תשומת לב תפעל לטובתם...
    אם הם יהפכו יריבם לWWE זה יעלה אותם שלב כי הארגון המוביל רואה בהם יריב...
    אביס לא וואנבי.
    WWE רואים ב-TNA יריבים? ממש לא.
    הם לא רואים את TNA ממטר.
    והוא כן.
    שתף ב-Google+

הרשמה