תפריט ראשי

12311 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 303
    הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    מי שלא ראה, יש רשמים וסרטונים מגרסאות ה-HD של SW:Force Unleashed והם מאוד חיוביים. בעיקר לאור כמות הטכנולוגיה שהם השקיעו במשחק. כמובן שה-Wii לא מסוגלת להריץ את כל הטכנולוגיות שרצות במשחק, אבל מסתבר שאפשר גם בלי. רשמים שיצאו בשני אתרים עד עתה מעידים כי גרסת ה-Wii לא נופלת מחברותיה. אם לא... dare I say it... טובה יותר?

גיימספיי:
    After showing off the eye-blistering power of the HD-gen versions of Star Wars: The Force Unleashed, LucasArts surprised us by jumping right into a Wii demonstration. What surprised us was that it looked to be just as compelling. We're not signing off on the high-gloss features of the HD-gen versions, such as the Digital Molecular Matter and Euphoria technologies, or the high-def visuals. But after seeing the Jedi temple exploration, a level not present on the HD-gen versions of the game, we are just as excited for the Wii version as we are for the HD-gen versions. This is, we think, a first.
    With this version of The Force Unleashed covering all the content of the other titles (as detailed in our 360 preview), as well as adding unique areas to explore that reveal a bit more of the Secret Apprentice's past and even a unique multiplayer offering, we think we're going to be a bit spoiled when it comes to The Force Unleashed on the Wii. And we could use being spoiled now and again.
    IGN:
    Lucasarts is putting a lot of focus on the current generation Xbox 360 and PlayStation 3 consoles of this game, pouring a ton of resources into technologies that affect object physics and character behavior. These technologies are clearly processor hungry, and the Wii hardware doesn't quite have the right stuff to utilize the same elements. But Krome Studios, the Wii version's developer, has programmed its own physics engine to handle all of the game's Force powers. Objects bounce around the environment realistically, and downed enemies flail around with natural ragdoll motions…and though these elements aren't quite as elaborate as the higher end consoles, they're still pretty impressive to see on the Wii system.

At the very least, the Wii version – at least in this still early stage of development – runs at a far smoother framerate than the Xbox 360 and PlayStation 3 editions. Even though the game still has several more months in development, in many places the action was running smoothly between 30 and 60 frames per second.

On top of the single player campaign, the Wii version of The Force Unleashed will have a two-player Duel Mode where players can take their pick from an assortment of about 30 unlockable characters and duke it out with another player on the same system. In the demo it was a "Best of Five" affair where the combatant who earns three wins in the fight walks away the winner. Power-ups will come into play that will enhance the characters' abilities during battle.
    אז מה זה אומר, שמי שרוצה לשלוט על הסייבר סורד כמו שצריך, צריך Wii?
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ADi
    מי שלא ראה, יש רשמים וסרטונים מגרסאות ה-HD של SW:Force Unleashed והם מאוד חיוביים. בעיקר לאור כמות הטכנולוגיה שהם השקיעו במשחק. כמובן שה-Wii לא מסוגלת להריץ את כל הטכנולוגיות שרצות במשחק, אבל מסתבר שאפשר גם בלי. רשמים שיצאו בשני אתרים עד עתה מעידים כי גרסת ה-Wii לא נופלת מחברותיה. אם לא... dare I say it... טובה יותר?

גיימספיי:
    IGN:
    אז מה זה אומר, שמי שרוצה לשלוט על הסייבר סורד כמו שצריך, צריך Wii?
    לא. זה אומר שקל יותר לפתח על GC שעבר האצת שעון מאשר על חומרה שחדשה למפתחים. אין ממש ספק בנוגע לזה שמבחינה טכנית, המשחק המקורי הוא אתגר אדיר בהרבה. הסרטון החדש מדגיש כמה קשה היה למפתחים ליצור סביבה שבה שלושת המערכות פועלות יחד ו"מתקשרות" אחת עם השניה.
    אני פשוט לא מבין את הרשמים האלו. הם אמרו בסך הכל: "בפורט לWII אין את כל מה שעושה את המשחק לייחודי ומרשים בגירסה המקורית, אבל אנחנו מתים על זה".

אני פשוט לא מסכים עם ההתלהבות שלהם, במיוחד לאור העובדה שהדבר הכי מאתגר והכי חשוב שיש לעשות במשחק לWII (שליטה טובה) עדיין לא התגלה להם, בדיוק כמו שלא גילו להם איך שולטים במשחק בגירסתו המקורית.

סתם כי אני חנון SW קטנוני:
    סייבר סורד? מה לעזאזל?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    קראת בכלל את מה שהם כתבו?

שמע, אתגר זה נחמד, אבל צריך להביא אותו לשולחן, כמו שנאמר. נחמד שהם רצו ליצור מערכות מתקדמות, אבל הם צריכים מטרה שהיא משחקיות, ולא בשביל כל הקשקושים מסביב. מן הסתם, אל תצפה מה-Wii להכיל את הדברים האלה. ומן הסתם הגרפיקה שלה והכל יהיו פחותים בהרבה.

והשליטה מצוינת לפי מה שהם כותבים:
    One of the first things shown off for the Wii was the use of the Wii Remote as the lightsaber control, via motion-sensing. Since this isn't a dueling game but a "kicking ass with the Force" game, the controls aren't too complex. The lightsaber is just one Force-driven piece of ass-kickery. Watching the Secret Apprentice whup on the Stormtroopers and Royal Shadow Guard (we think -- not totally certain on that guy!) who were stationed to defend the ruins of the Jedi temple in the wake of Order 66, we saw very soft motions in any direction easily translated into fluid, cool-looking lightsaber attacks. We think that we're going to be very pleased with the final version of the Wii lightsaber controls.
    קראת בכלל את הבקרובים או שסתם רצית להגיד שטכנולוגיה מאוד חשובה למשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    קאוטיק, לא רק שקל יותר לפתח למכשיר חלש יותר כמו הווי, חשוב אף לציין שאת גרסת הווי מפתחת אותה חברה שמפתחת את גרסת הפס2 והפספ, ועל כן כנראה זה למעשה פורט של גרסת הפס2 (הפתעה!) שפשוט התאימו אותו לווי.
    מאחר והפס2 חלשה פי כמה מהווי אני אתקשה להאמין שבסיום הפיתוח הגרסה של הווי תרוץ על FPS נמוך. מצד שני זה בהחלט יכול לקרות אם חברת הפיתוח היא גרועה מספיק...

דא"ג, זו דווקא מחשבה די הגיונית (כביכול, כי אחרי הכל הגיון זו לא מילה חזקה עבור פורטים כמו שהזכרתי לעיל) שבסופו של דבר יהיה בווי יותר תוכן מבגרסאות ה-HD, כי אחרי הכל בגרסה של הווי אין את המנועים הכבדים של גרסאות ה-HD, ולכן אפשר בקלות רבה לדחוף לווי עוד תוכן שפשוט אי אפשר לדחוף ל-360 (ובגלל זה כנראה גם לא לפס3, כי פשוט לאף אחד לא אכפת מתוכן אקסקלוסיבי לפס3 הקשה לפיתוח והפחות משתלמת).

נב. אני אישית מקווה שבסופו של דבר המשחק יצא טוב (בכל הגרסאות שלו), אבל על כל פנים, אני מאמין שבסופו של יום גרסת הווי תקבל תוצאה נמוכה יותר מהגרסאות האחרות בגלל מספיק סיבות (בעיקר בגלל תסמונת הפורט).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב

FP לא נראה לי שזה פורט מגרסת ה-PS2. יכול להיות שגרסת ה-Wii היא המובילה, ואז הם ימירו את זה לשתי האחרות. אבל אני באמת לא יודע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    אני אמרתי מהתחלה שאני אקנה קודם את גרסת הפס3 לא משנה מה... אחר כך אם יגידו שגרסת הווי מצויינת אני אקנה גם אותה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    יופי, אני שמח.
    זה אחד המשחקים שאני הכי מחכה להם, ואם הוא לא יהיה טוב לווי, אני אאלץ להקדים את תאריך קניית הקונסולה השנייה שלי, וגם ככה אין לי זמן לשחק בווי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    נכתב במקור על ידי Mega
    יופי, אני שמח.
    זה אחד המשחקים שאני הכי מחכה להם, ואם הוא לא יהיה טוב לווי, אני אאלץ להקדים את תאריך קניית הקונסולה השנייה שלי, וגם ככה אין לי זמן לשחק בווי.
    אחינו- קנה PS3.. אל תצטרף לד"ר (סתם ד"ר... אל תעלב )
    תאמין לי... בPS3 כל כך הולך לעלות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    ממה שאני זוכר מגה קונה בוקס, ולמה הPS3 הולך לעלות?
    בגלל הדחייה של הייז או בגלל ה8797 משחקים חדשים שבווטלו?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    דיזסטר, מאיפה לך שאני קונה בוקס?
    אני אפילו לא בשלבי התלבטות עדיין, אין לי כסף או זמן לעוד קונסולה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    נכתב במקור על ידי Dezaster
    ממה שאני זוכר מגה קונה בוקס, ולמה הPS3 הולך לעלות?
    בגלל הדחייה של הייז או בגלל ה8797 משחקים חדשים שבווטלו?
    גם אתה עם ד"ר... ד"ר מה עשית להם? הפנטת אותם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    לא מת על מלחמת הכוכבים, אבל תמיד נהדר לקרוא רשמים כאלה.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    נכתב במקור על ידי xxavivxx

אחינו- קנה PS3.. אל תצטרף לד"ר (סתם ד"ר... אל תעלב )
    תאמין לי... בPS3 כל כך הולך לעלות
    אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל אני מסכים, א כבר קונים קונסולה נוספת אז עדיף הPS3, למרות שאני אוהב את הווי שלי. לא צריך יותר. אולי זה לא חוכמה להגיד את זה כשיש לך מחשב די עוצמתי בכדי לשחק במרבית המשחקים החדשים שיוצאים לו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    אממ מתי המשחק יוצא לאקסבוקס ולווי?
    ויהיה גם לווי את המנוע הפיזיקלי החדש והמפואר שהם מתלהבים ממנו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    נכתב במקור על ידי spide220
    לא...
    בהתחלה אמרו שזה יצא באביב (אפריל) עכשיו אומרים בקיץ..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2007
    עיר
    חדרה
    נכתב במקור על ידי spide220
    לגרסת הווי לא יהיה את המנוע הזה כי הווי נחותה יותר ממתחרותיה,אך יכול להיות שיהיה שימוש
    בהשלט המיוחד של הווי .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    נכתב במקור על ידי Mega
    דיזסטר, מאיפה לך שאני קונה בוקס?
    אני אפילו לא בשלבי התלבטות עדיין, אין לי כסף או זמן לעוד קונסולה.
    לא יודע, הסקתי אתזה מזה ששאלת שאלות בפורום אקסבוקס ואף פעם לא ראיתי אותך בפורום PS3.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2007
    עיר
    חדרה
    נכתב במקור על ידי Dezaster
    לא יודע, הסקתי אתזה מזה ששאלת שאלות בפורום אקסבוקס ואף פעם לא ראיתי אותך בפורום PS3.

אולי הוא ריגל אחריהם .

you can't spell ignorance without IGN

באוקריינה,יש מקום נפלא,כמו דיסנילנד,יש שם הרבה יצורים,כאלו עם שלושה ידיים ושבע עיינים,קוראים למקום הזה צ'רנוביל.
    ליד הדיסנילנד יש כפר נופש נפלא,יש בו גלגל ענק לילדים,מלון,בריכה,קוראים לכפר הנופש פריפיאט.
    [/URL]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    האמת, הייתי יותר בפורום PS3 מאשר באקסבוקס.
    מה שכן, שאלתי הרבה שאלות, כי נרשמתי לפה לפני שהיה לי את הווי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2007
    עיר
    חדרה
    נכתב במקור על ידי Mega
    האמת, הייתי יותר בפורום PS3 מאשר באקסבוקס.
    מה שכן, שאלתי הרבה שאלות, כי נרשמתי לפה לפני שהיה לי את הווי.
    מגה,מה אתה עושה שם?מחפש לקנות פס 3?

you can't spell ignorance without IGN

באוקריינה,יש מקום נפלא,כמו דיסנילנד,יש שם הרבה יצורים,כאלו עם שלושה ידיים ושבע עיינים,קוראים למקום הזה צ'רנוביל.
    ליד הדיסנילנד יש כפר נופש נפלא,יש בו גלגל ענק לילדים,מלון,בריכה,קוראים לכפר הנופש פריפיאט.
    [/URL]
    שתף ב-Google+

הרשמה