תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    הגענו לארבע אלף נושאים, כל הכבוד.

אני מקווה שאורי, גיא ועידן לא יתעצבנו עליי...אם כן, מצטער מראש.

מסיבמבה:

כל הכבוד....

לא להתעצבן עליי, ובלי להספים רק "כל הכבוד" יתקבל בברכה. סליחה מראש אם זה מפריע או נחשב בעניי מישהו כספאם.
    זה לא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    מזל טוב,רק חבל שרוב הנושאים הם סתמיים ומלאים בספאם...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    נכתב במקור על ידי t-ger
    מזל טוב,רק חבל שרוב הנושאים הם סתמיים ומלאים בספאם...
    צודק... וכן ג'וקר... זה כן ספאם... בדיוק כמו דיוני X הודעות . בדיוק כמו דיוני האיש שמעליי. בדיוק כמו דיוני סיפור בהמשכים. כולם מטומטמים , חסרי משמעות , חסרי קשר לפורום PS3 , ונועדו רק להעלאת מונה ההודעות...
    מנהלים- יש לכם הרבה על מה לעבוד- איפה אתם...?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2007
    עיר
    רמת-השרון
    כל הכבוד לכולם!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    נכתב במקור על ידי yoav-kat
    כל הכבוד לכולם!!
    על מה- על כל הספאם שכולם יוצרים פה?
    זה ממש לא כבוד...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    כן זה כל הכבוד לפורום שלנו שאנחנו גדלים.
    מה אתה חושב שבפורומים אחרים אין ספאם?
    המנהלים עושים את העבודה שלהם ועל כל נושא שמישהו יכתוב "ספאם!" זה הספאם האמיתי כן לא כל אחד פותח נושא בחוכה אבל אין מה לעשות שהמנהלים יתעסקו בדברים חשובים יותר!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    "גדלים" 40% מההודעות בפורום הזה זה ספאם/ריבים של אורי360 עם שאר חברי הפורום.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    נכתב במקור על ידי Dezaster
    "גדלים" 40% מההודעות בפורום הזה זה ספאם/ריבים של אורי360 עם שאר חברי הפורום.
    חחחחח
    אני אומר תפתח עכשיו דיון שקורא למנהלים לדון איתנו על הקטע של הספאם שהולך פה... אתה יכול לעשות את זה עכשיו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    מצטער מאוד, סכ"ה חשבתי שאפשר קצת לשמוח, לא קרה כלום, ורק שתדעו שבזן האחרון לא נוצרו שום דיוני "האיש שמעליי" ו/או "סיפור בהמשכים" רק באישור מנהל ונוצרו רק בשבוע האחרון ע"י אישור מנהל. דדיוני X00 מותרים בהחלט ללא רשות, ככל הזכור לי לפני כמה זמן גיא פתח דיון על מה מותר ומה שהוחלט זה שדיוני OT מאושרים ע"י מנהל מותרים, דיוני X00 מותרים. ונפתח ת'רד ראשי של מכירות/החלפות/קניות, כדי למנוע נושאים רבים מיותרים, לדעתי מאז שגיא פתח את הנושא הפורום עבר שינוי ניכר, המנהלים עושים את העבודה שלהם חברה, שכל אחד ידאג לעצמו, ומנהלים ישמרו על הסדר.
    אני לא חושב שיש כל פסול בדיון זה, תרגעו, לא בא לכם להשתתף ב"שמחה" לא צריך. שבת שלום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    נכתב במקור על ידי xxavivxx
    חחחחח
    אני אומר תפתח עכשיו דיון שקורא למנהלים לדון איתנו על הקטע של הספאם שהולך פה... אתה יכול לעשות את זה עכשיו?
    אויש נו מה אתה רוצה?
    תנוח קצת.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    נכתב במקור על ידי Dezaster
    אויש נו מה אתה רוצה?
    תנוח קצת.
    עזוב..זה מטריף אותי- ןבקשר לג'וקר..זה הקטע!!! המנהלים מעודדים ספאם וזה הורג אותי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    חס וחלילה. אני לא מעודד ספאם בשום דרך שהיא. אני לא חושב שזה ספאם. יש לנו קהילה גדולה, אם אני טועה בין הגדולות של הקנוסולות, ופעם אחת עברנו את מספר 4000, אז פתחתי דיון כזה...מי ישמע...אם זה פגע בך באופן אישי- מצטער. אם זה כ"כ מפריע לך אתה לא חייב. מעכשיו רק ברכות עזבו אתכם שטויות. =]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    נכתב במקור על ידי The Joker
    חס וחלילה. אני לא מעודד ספאם בשום דרך שהיא. אני לא חושב שזה ספאם. יש לנו קהילה גדולה, אם אני טועה בין הגדולות של הקנוסולות, ופעם אחת עברנו את מספר 4000, אז פתחתי דיון כזה...מי ישמע...אם זה פגע בך באופן אישי- מצטער. אם זה כ"כ מפריע לך אתה לא חייב. מעכשיו רק ברכות עזבו אתכם שטויות. =]
    לא דיברתי על הדיון הזה ספציפי.. (ואגב.. לא היה יותר הגיוני להתאפק עד ל5000.. מספר יותר יפה... שוב זה מוכיח שהכוונה הייתה העלאת המונה...)
    בכלליות אני שמתי לב שהמנהלים הם אלה שפותחים את דיוני ה"אין בהם שום כלום חוץ מחרא"
    זה די מרגיז ששאלה ששאלתי ירדה לעמוד השני עוד לפני שמישהו הספיק לענות עליה בגלל שכל דיוני הספאם למיניהם הורידו אותה ..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    אתה נורמלי?! העחת המונה של מי !? שלי? אני באמת צריך עוד הודעה, דיי עצבנת אותי, מה שאתה עושה עכשיו זה ספאם אתה ממשיך להתווכח! דיי, הבנתי וזהו.

בכלליות אני שמתי לב שהמנהלים הם אלה שפותחים את דיוני ה"אין בהם שום כלום חוץ מחרא"
    זה די מרגיז ששאלה ששאלתי ירדה לעמוד השני עוד לפני שמישהו הספיק לענות עליה בגלל שכל דיוני הספאם למיניהם הורידו אותה ..
    למה אתה מתכוון?, אני לא מסכים שיש הרבה ספאם, דיון האיש שמעליי לא היה פה יותר מחודש, על מה אתה מדבר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי xxavivxx
    חחחחח
    אני מצטער גם לנו יש חיים.
    יש לי כל יומיים מבחן ואני לא יכול להיות גננת של 24 שעות על הפורום.
    חוץ מזה, אם זה כ"כ מפריע לך למה אתה רוצה שמישהו אחר יפתח "דיון תלונה"? למה אתה לא עושה זאת בעצמך? אני יכול להגיד לך למה כי אתה מפחד, חד וחלק.
    אחרת לא היית כותב בפורום ווי "F.P וד"ר קאו, אתם יכולים לעקוץ את המנהלים של פורום PS3? יש שם רק ספאם".
    תתפלא, גם אנחנו בני אדם ואנחנו לא יכולים כל הזמן לראות איזו הודעה ספאם ואיזו לא.
    אם זה כ"כ מפריע לך, יש פורום עזרה באתר, תתלונן עלינו, אין לי בעיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2007
    יש לי פיתרון לדיון ot... קודם כל יש פורום דיבורים!! אז למה מדברים על זה פה??
    זה אני ממש לא מבין למה דווקה פה ולא בדיבורים...
    הבעיה של פורום שהאנשים פה הכי משועממים... ואין להם על מה לדבר....
    אז או שהם עושים דיונים שקשורים לps3 אבל דבילים או שהם פותחים דיונים שלא קשורים לפורום!
    וכל זה גורר ספם וריבים!! למשל כמו עכשיו... שזה גם לא קשור לפורום!!
    הפיתרון שלי זה לעשות דיון ot אחד גדול ומלא בספם! ושם להעביר את כל הדברים שלא קשורים לפורום... ושם כול ידברו על דברים שלא קשורים לפורום... והוא יהיה נעוץ... חבל שצריך שנושא שלא קשור לפורום יהיה נעוץ אבל ככה זה... נו אז מה אתם אומרים??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    אני אכתוב שוב כי אני רואה שההודעה לא נשלחה.. אתחיל מהסוף להתחלה..
    1. מי אמר שאין לכם חיים- מה זה קשור.? חוץ מזה אתם בחרתם להיות בתפקיד שלכם.. לא אני...
    2. אני רוצה שתשפרו את הפורום ואתה לוקח את זה קשה (או שלא קראתי נכון את מה שכתבת..)
    3. וואי אתה כל כך טועה... אני רציתי לדון איתכם לא לריב... ותאמין לי שאני לא פוחד... אם תנסה לקרוא את מה שכתבתי שיפתח דיון אחרת בנימה של יאוש כמו שאני כתבתי את זה תבין שלא באמת התכוונתי לזה... למה נראה לך שאני פוחד? נראה לך שהייתי רושם את הביקורת שלי פה אם הייתי פוחד...? נו באמת... קצת מחשבה...
    4. כתבתי בפורום ווי שוב ממש מתוך תסכול... אני פשוט לא ראיתי 3 אנשים עם תלונות משפיעים ... ואתה רק מראה שאתה אפילו לא מקבל את דבריי וישר תוקף אותי...
    בתור אחד שהיה פה רבה לפניך- עם כל הכבוד לך (ותאמין לי שאני מעריך אותך..) קצת הבנה לא תזיק- הכמות ספאם שמופיעה פה נוראית וזו עובדה.. ואתם חייבים לנסות לעשות משהו נגד זה..

אני ממש לא מבין את הטענות שלך כי המטרה שלך אמורה להיות בדיוק כמו שלי והיא לעשות את הפורום טוב יותר ,ענייני יותר ותורם לבעלי פס3...(אלא אם כן יש לך מטרה נסתרת )
    אם אתה עדיין לא מסכים איתי, דבר איתי בפרטי מעניין אותי לדעת מה דעתך? אתה חושב כמוני שהספאם לא טוב לפורום? אתה חושב שהספאם טוב לפורום? תספר לי...

אני רוצה שכל המנהלים יהיו מעורבים בדיון... ושכולם יספרו מה דעתם...
    ושוב- בדיון- כי דיון הוא לא תוקפני... אני רוצה באמת לדון.. לא להתעמת..

מחכה לתשובה כמה שיותר מהירה...
    אביב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    סליחה, זה לא קשור לפורום? זה אומר שהפורום שלנו עבר עוד 1000 נושאים, באמת אל תגיבו אם
    אתם ממש לא צריכים.

דיון של דיבורים יכול להיות רעיון נחמד, דבר עם הדרג הבחיר.

אביב:
    אני לא חושב שאף אחד מחברי הפורום או מהצוות מעודד ספאם, בשום פנים ואופן. אף אחד לא חושב שהספאם תורם, ושאני אומר כולם, אני חושב שאני מדבר באמת בשם כולם, או לפחות בשם הצוות.
    אולי אתה לא שמת לב, אבל אני כן, אם תדפדף כמה דפים אחורה (הרבה דפים) תוכל לראות הודעה של גיא לגבי העניין, ואני חושב שיש שיפור ניכר מאז, תמיד אפשר להתשפר עוד יותר.
    עכשיו לגביי האכיפה, אני בטוח שכל אחד עושה את כל המאמץ למנוע את זה. תאמין לי.

אין לך צורך להתעצבן.

חוץ מזה אני חושב שזה לא הדיון המתאים לנושא זה, אם זה כ"כ מפריע לך, במקום לבקש מאחרם תיזום ותדבר על זה, הדיון הזה למטרה אחרת לגמרי. זהו לא ספאם.

תודה וערב טוב.
    אלדר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    כדי שלא תגיד שאני מספאים ג'וקר... רק הודעה אחרונה- אני לא מבין מה כל כך נעלבתם- כולה העברתי ביקורת .. אורי... אני רואה שהם כועסים עליי אז כנראה שאין לי מה לדבר איתם ... בבקשה דבר איתם ותציע להם רעיונות שדיברנו עליהם בפרטי..

יאללה שבת שלום
    ובלי עצבים
    (בואנה אנשים פה לחוצים ברמות קשות... לכו הסתכלו אילו דברים רצים בפורום סמאש.. פחות לחץ פחות פגיעות , פחות תוקפנות )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.10.2007
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Splicer
    אני מצטער גם לנו יש חיים.
    יש לי כל יומיים מבחן ואני לא יכול להיות גננת של 24 שעות על הפורום.
    חוץ מזה, אם זה כ"כ מפריע לך למה אתה רוצה שמישהו אחר יפתח "דיון תלונה"? למה אתה לא עושה זאת בעצמך? אני יכול להגיד לך למה כי אתה מפחד, חד וחלק.
    אחרת לא היית כותב בפורום ווי "F.P וד"ר קאו, אתם יכולים לעקוץ את המנהלים של פורום PS3? יש שם רק ספאם".
    תתפלא, גם אנחנו בני אדם ואנחנו לא יכולים כל הזמן לראות איזו הודעה ספאם ואיזו לא.
    אם זה כ"כ מפריע לך, יש פורום עזרה באתר, תתלונן עלינו, אין לי בעיה.
    LOL
    על תעצבנו אותי
    שתף ב-Google+

הרשמה