תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 50
    הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    חברה המלצה אישית שלי לכם... תעיפו את כל הנובים מהקלאן זה מוריד לכם את הרמה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    מודיעין
    על אילו שחקנים אתה בדיוק מדבר?
    לרוב הקלאן שלנו מסיים מקום ראשון...
    עמוד ההרכב שלי:
    https://www.facebook.com/4SourGrapes
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2008
    נכתב במקור על ידי Shikako
    חברה המלצה אישית שלי לכם... תעיפו את כל הנובים מהקלאן זה מוריד לכם את הרמה.
    שיקאקו, לצערי אנחנו לא יכולים להעיף את ארקיס מהקלאן, הוא אחד המייסדים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי Woof
    שיקאקו, לצערי אנחנו לא יכולים להעיף את ארקיס מהקלאן, הוא אחד המייסדים...
    תשמע, בשביל זה יש לנו את טבלת הנקודות, תקן אותי אם אני טועה, אבל אני עוקף אותך
    עמוד ההרכב שלי:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2008
    נכתב במקור על ידי Lord.Arkis
    תשמע, בשביל זה יש לנו את טבלת הנקודות, תקן אותי אם אני טועה, אבל אני עוקף אותך
    תעשה שחקן חדש ואז נראה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    אתם במקומות הראשונים בגלל שאתם עובדים על כמות ולא על איכות. הורגים איזה 3 מכם ואז כשכבר נגמרת המחסנית בא האחרון ומרגיש פרו על השחקן המסכן חסר הנשק...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    אשכרה :|

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2008
    נכתב במקור על ידי RegMan
    אתם במקומות הראשונים בגלל שאתם עובדים על כמות ולא על איכות. הורגים איזה 3 מכם ואז כשכבר נגמרת המחסנית בא האחרון ומרגיש פרו על השחקן המסכן חסר הנשק...
    Wrong! לא מסכים כלל וכלל!
    אם אני לא טועה, אנחנו כולנו משחקים בסקוודים. כשאתה משחק בסקווד, אתה מנסה לעבוד יחד עם הסקווד, לא כך?! בכל פעם שהסקווד נתקל במישהו, מן הסתם שכולם ינסו לחסל אותו...
    לפי מיטב ידיעתי, שניכם, שיקאקו ורגמן, משחקים בסקוודים, כך שאין פה שום הבדל. נכון, אנחנו לפעמים דואגים קצת יותר לחברי הסקווד שלנו, אבל בזה מסתיים ההבדל!
    זה שאני רוצח מישהו אחד ונרצח בידי מישהו אחר, לא עושה את המקרה שלי שונה מהמקרה שלכם. השוני היחיד הוא במה שכתוב בפריקס, זה הכל.
    בכל מקרה, ברור שלא כולם משחקים כל כך טוב, ואנחנו בדרך כלל לא מסיימים במקומות הראשונים... פשוט, משום מה, לזה אנשים לא מתייחסים.

תוספת קטנה*
    משום מה, הפכתם אותנו ללאגטבים! צורת המשחק שלנו מאוד שונה מהלאגטבים. אין לנו סקווד לידר שמתחבא באיזה חור ומחכה עד ששאר הסקווד ידאג לסדר את העניינים. לפי דעתי, הוצאתם את התסכול שלכם על הקלאן הלא נכון, זה הכל... כל מה שאנחנו עושים זה לעבוד בסקווד...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    נכתב במקור על ידי Woof
    Wrong! לא מסכים כלל וכלל!
    אם אני לא טועה, אנחנו כולנו משחקים בסקוודים. כשאתה משחק בסקווד, אתה מנסה לעבוד יחד עם הסקווד, לא כך?! בכל פעם שהסקווד נתקל במישהו, מן הסתם שכולם ינסו לחסל אותו...
    לפי מיטב ידיעתי, שניכם, שיקאקו ורגמן, משחקים בסקוודים, כך שאין פה שום הבדל. נכון, אנחנו לפעמים דואגים קצת יותר לחברי הסקווד שלנו, אבל בזה מסתיים ההבדל!
    זה שאני רוצח מישהו אחד ונרצח בידי מישהו אחר, לא עושה את המקרה שלי שונה מהמקרה שלכם. השוני היחיד הוא במה שכתוב בפריקס, זה הכל.
    בכל מקרה, ברור שלא כולם משחקים כל כך טוב, ואנחנו בדרך כלל לא מסיימים במקומות הראשונים... פשוט, משום מה, לזה אנשים לא מתייחסים.

תוספת קטנה*
    משום מה, הפכתם אותנו ללאגטבים! צורת המשחק שלנו מאוד שונה מהלאגטבים. אין לנו סקווד לידר שמתחבא באיזה חור ומחכה עד ששאר הסקווד ידאג לסדר את העניינים. לפי דעתי, הוצאתם את התסכול שלכם על הקלאן הלא נכון, זה הכל... כל מה שאנחנו עושים זה לעבוד בסקווד...
    מסתתר באיזה חור?
    אנחנו נותנים לעצמנו מטרה, לכבוש דגל מסוים, הסקוואד לידר הוא דבר קדוש ומוות שלו מוביל לסופו של הסקוואד. במקרים בהם יש מולנו יותר מ5 אנשים אם יש אפשרות להגן על הסקוואד לידר נעשה זאת, חבל שאתה לא מבין את חשיבותו של הסקוואד לידר, הוא לא סתם עוד חייל.
    וחץ מזה ממכם לא ציפיתי להכפיש גם אותנו"הפכתם אותנו ללאגטאבים" כאילו זאת מילת גנאי, ובלי קשר צורת משחק של כל קלאן היא אותו דבר.

rightintheface: גברת פיפ תעשה מה שמר פיפ יגיד לה אם מר פיפ הוא לא בעצם גברת פיפ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    ואתה שוב טועה אבל אין לי כוח להתווכח איתך כי זה חסר טעם. חוץ מזה שאין לי יכולת שיכנוע טובה כל כך על אנשים באינטרנט.
    תהנה במה שאתה חושב, כשתגדל, אני מתכוון, כשתשתפר, תבין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    נכתב במקור על ידי RegMan
    ואתה שוב טועה אבל אין לי כוח להתווכח איתך כי זה חסר טעם. חוץ מזה שאין לי יכולת שיכנוע טובה כל כך על אנשים באינטרנט.
    תהנה במה שאתה חושב, כשתגדל, אני מתכוון, כשתשתפר, תבין.
    למה להתווכח פשוט תגיד לי במה אני טועה או לא מבין.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    למה להתווכח כשאפשר לעשות מלחמה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2008
    דבר ראשון הזה מלאגטאב צודק
    ודבר שני אתם אומרים כאילו זה דבר רע בסופו של דבר מה קורה
    אנחנו בין המקומות הראשונים נגמר הסיפור ואני לא מבין גם שיקאקו למה אתה אומראת זה בפורום פתוח אתה חושב שצריך להעיף מישהו מסויים תגיד את זה לארקיס בפרטי
    וגם זה יכול להיות מצב לא נעים אם תאמר שם של מישהו (לא שאני אומר שזה אני בין הסוסים)
    בקיצור תדבר אם ארקיס בפרטי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    נכתב במקור על ידי pip
    למה להתווכח פשוט תגיד לי במה אני טועה או לא מבין.
    דיברתי אל ווף... אתם הלאגנבים זה רמה אחרת של נוביזם משולב בחיפוי מטורף של רובים מקרטון.
    כשאני אפתור בעיה קטנה עם המחשב שלי אז אני אזמין כמה מכם, הלאגנבים, לבוא עלי ב1על1 רצוף, כלומר, מוות, סופר 10 שניות ואז האחר מצטרף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    מודיעין
    תשמע, אני לא מבין מה הקטע של שניכם...
    אם אתה לא רוצה לשחק בקלאן או בסקווד זו בחירה שלך, אבל כשאתה הולך לבד כמו במלחמה אמיתית אתה חייב לצפות לפגוש אנשים רבים ולא אנשים יחידים.
    רק במשחקי מחשב אתה יכול להסתובב לבד ולנסות לחסל את כולם, וגם בבאטלפילד אתה לרוב לא תנצח חבורות גדולות.

שוב, אני יכול לכעוס עליך על כך שאתה משחק לבד.
    לא תמיד לשחק לבד ולרצוח מלא מראה על שחקן טוב.

בכל-אופן, אני לא מבין מה הבעיות של שניכם.
    זה שאתם מפסידים לשלושה שחקנים זה לא מפתיע, ואתה לא צריך להאשים את השחקן שבא ורצח אותך כי רצחת את כל השאר. אני בטוח שאתה היית עם עוד לוחם הייתה מסתדר טוב יותר, רק אתה מעדיף ללכת לבד אולי כי אתה מרוויח יותר נקודות[למרות שהרבה פעמים הקלאנים מרוויחים לא רע].
    עמוד ההרכב שלי:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    נכתב במקור על ידי Lord.Arkis
    תשמע, אני לא מבין מה הקטע של שניכם...
    אם אתה לא רוצה לשחק בקלאן או בסקווד זו בחירה שלך, אבל כשאתה הולך לבד כמו במלחמה אמיתית אתה חייב לצפות לפגוש אנשים רבים ולא אנשים יחידים.
    רק במשחקי מחשב אתה יכול להסתובב לבד ולנסות לחסל את כולם, וגם בבאטלפילד אתה לרוב לא תנצח חבורות גדולות.

שוב, אני יכול לכעוס עליך על כך שאתה משחק לבד.
    לא תמיד לשחק לבד ולרצוח מלא מראה על שחקן טוב.

בכל-אופן, אני לא מבין מה הבעיות של שניכם.
    זה שאתם מפסידים לשלושה שחקנים זה לא מפתיע, ואתה לא צריך להאשים את השחקן שבא ורצח אותך כי רצחת את כל השאר. אני בטוח שאתה היית עם עוד לוחם הייתה מסתדר טוב יותר, רק אתה מעדיף ללכת לבד אולי כי אתה מרוויח יותר נקודות[למרות שהרבה פעמים הקלאנים מרוויחים לא רע].
    כשקראתי את המשפט הזה בהודעה שלך הפסקתי לקרוא, שינתי גישה ואני גם מפסיק להגיב לכם פה. אתם, ובעיקר אתה לפי ההודעה שלך, ממש לא מבינים עניין וכשהזמן הנכון יבוא אתם תראו עד כמה שאני צודק. חוץ מזה, אני לך בכלל לא אגיב בנושא הזה כי עכשיו אני מבין שבגלל שאתה חושב ככה ושאתה מנהיג הקלאן הזה אז כולם כמוך...

supr4dud3, תפרוש מהם! הם לא לרמה שלך!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2008
    אתה בהחלט צודק. יש לנו באמת כמה לא משהו. אני לא אומר שאני כזה טוב, אבל יש לנו כמה שמורידים את הרמה.
    It's not a mistake, it's a Poops.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    מודיעין
    תשמע ראגמן,
    אף-אחד לא מכריח אותך להשאר כאן.
    כל ההודעות שלך הם עם פאן של פגיעה או לפחות אחד כזה.
    אין לי כוח כבר לכל ההודעות שלך,
    כשתפסיק לנסות לרדת ול'בקר' בצורה כזו תודיע לי.

אתה כל הזמן אומר שעם הזמן וכשנשתפר נבין,
    והאמתי, אתה לא השחקן הכי טוב שראיתי בחיי[אם זה מפתיע אותך] אז בבקשה, אל תבוא בגישה שאתה הכי טוב כאן מבין כולם.

תהנה לך.
    להית'
    עמוד ההרכב שלי:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    נכתב במקור על ידי RegMan
    דיברתי אל ווף... אתם הלאגנבים זה רמה אחרת של נוביזם משולב בחיפוי מטורף של רובים מקרטון.
    כשאני אפתור בעיה קטנה עם המחשב שלי אז אני אזמין כמה מכם, הלאגנבים, לבוא עלי ב1על1 רצוף, כלומר, מוות, סופר 10 שניות ואז האחר מצטרף.
    גבר לי יש מחשב כבר 7 שנים ולא שיניתי בו כלום, עכשיו תבין עם איזה מחשב אני משחק.
    עם היה לי מחשב נורמאלי (לא חזק) היית מדבר אחרת.

חוץ מזה ייש לי תאוריה תקן אותי עם אני טועה(ואני כנראה):
    יש שחקנים שכל מה שמעניין אותם זה היחס הריגות\מוות, עכשיו(בלי קשר לזה שהם טובים או לא) שהם ניתקלים מול יותר מ2 שחקנים או קלאן לצורך העניין קשה להם והם נהרגים בסופו של דבר, מה שגורם להם לשנוא אוטומטית את הקלאן, וזה מה שקורה למי ששונא אותנו, הסיבה היא בגלל שהוא ניתקל בנו ומת.

אבל כמובן אתה לא תסכים איתי אז לא חשוב.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2008
    תמיר שמע אתה באמת עברת את הגבול. אתה מעביר ביקורת על ימין ועל שמאל.
    אתה באמת לא השחקן הכי טוב שאני מכיר, ואתה רחוק מזה. אני חייב להודות שאתה טוב, אבל זה לא מקנה לך את הזכות להעביר ביקורת על כולם.

אני רק רוצה להגיד, שאני הכרתי אותך, ואתה אחלה גבר, אבל עם גישה כזאת בפורומים אל תתפלא אחר כך ששונאים אותך. מצטער.

ועוד דבר, לפי מה שראיתי, LAGTAB הם באמת קלאן טוב, עובד בצוות, ויש להם כמה אנשים טובים, בינהם Pipin. אז אל תעביר עליהם ביקורת.
    It's not a mistake, it's a Poops.

שתף ב-Google+

הרשמה