תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    אני יודע שזה לא כ"כ קשור (טוב, בכלל לא קשור) לקהילת ps אבל הייתי חייב להוכיח חפותי למי שפקפק באמוני (ובצדק כי אני משתמש חדש פה חח)..

http://video.msn.com/?mkt=en-us&fg=r...=imbot_default

תהנו!..
    כן, כן - זאת תמונה מהקטע שבו שיחקו סטן וקייל מסאות'פארק בגיטר הירו! קטע מצחיקק.. הם גרועים XD

הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    וקוראים לפרק הזה בכלל STAR WARS: Legacy of the Force.. טעות שלי בכותרת.

נו.. אני משקר או לא? חח.. רק תהיו צריכים להיות סבלנים קצת כי הסרט שם נטען לאט.. =\ אבל לפחות הצלחתי למצוא סופסוף את הקישור כי לקח לי הרבה זמן.. =)
    אבל אל תדאגו! למי שאוהב את סדרת מלחמת הכוכבים, יהיה שווה לחכות. מי שלא אוהב... אהה.. אין לו הרבה מה לחפש כאן..

בשניה ה- 40 לתחילת הסרטון, תוכלו לראות כבר את האקשן.. (הסרטון עצמו הוא 3 וחצי דקות).

הצטרף בתאריך
    27.12.2007
    עיר
    ראש העין
    קודם כל, הבאת בכלל קישור לטריילר של Star Wars: Legacy of the Force.
    דבר שני, זה לא סרט, זה ספר.

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    לפי מה שמקס פוואר אמר לא ממש הוכחת את חפותך...

לא שיש מה להוכיח...

הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    כן, תיקנתי את השם של הסרט. ועושים מהספר הזה סרט.
    שנה הבאה עושים מזה סרט. אין הרבה מקורות מוסמכים אבל כשהייתי בארה"ב לפני כמה חודשים (ואיך לא, עברתי גם בהוליווד וביקרתי באולפני האחים וורנר, הסבירו שם שהם הולכים לעשות סרט המשך).
    עוד פרט מעניין (שאני בספק אם שמתם לב אליו) הוא שאתר MSN שם את הסרטון על הספר בקטגוריית הסרטים שלהם. אבל בכל מקרה, מקסימום אל תאמינו.. לא נורא. רק קיוויתי לחדש לכם.

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    הוא יהיה טוב.אני בטוח. הם לא יאכזבו.

הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    יאפ

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    שמעתי באמת על סרט נוסף ועל זה יהיה הסרט?
    מה שכן לא משנה מה אני יכול להגיד שהם פשוט הורסים את הסיפור וזה כמו לעשות שר הטבעות 4...שזה יהרוס לגמרי!

הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    זה יכול להיות כמו שר הטבעות 4 כפי שאמרת (שזה מקרה שבו הם יהרסו את הסיפור) וזה יכול לצאת מוצלח כמו אמריקאן פאי.. אני לא אטרח להתייחס בכלל לאמריקאן פאי 4 כי הוא יצא חרא. 5 ו6 שהם לא קשורים ל1,2 ו3, יצאו סדרה ממש מצליחה. יש מצב שגם לאמריקאן פאי 6 יעשו המשך (מן הסתם, 7 חח) שיתחיל להצטלם רק בעוד שנה. אבל זה לא בטוח. קראתי את זה באתר שהורדתי ממנו כתוביות לאמריקאן פאי 6.. הנקודה היא שההמשך למלחמת הכוכבים, יכול לצאת לעניין או שזה יכול להרוס את הנוסטלגיה.. נקווה שלא יהרוס.

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    בואנה אני לא מאמין!! הבן אדם הזה אשכרה לקח את מה שאמרתי ברצינות ונעלב!
    תרגע- זה היה בצחוק... כולה רציתי שתביא קישור תודה... אני מקווה שזה אמיתי!!! גם אם זה רק ספר אני אקרא כי זה מעניין אותי!
    ושוב , אל תעלב... זה היה בצחוק
    תסתכל על הודעות שלי בפורום סמאש ,למשל, ותראה איזה ציני אני

הרשמה