תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ

כאן אתם יכולים להגיב על כל נושא שעולה על דעתכם. חוקי הפורום חלים גם כאן, כלומר אסור להספים ואסור לקלל!!!

אני יתחיל.

מה אתם אומרים על העובדה ש GTA4 עומד לצאת עוד כמה חודשים?
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    לבלנדפיט - רק שתדע שאם אתה עושה דאבל קליק בצד ליד השם של הדיון אתה יכול לערוך אותו... דרך הדף הראשי של הפורום עם כל הדיונים

הצטרף בתאריך
    27.04.2007
    עיר
    הרצליהה
    אפשר פורנו ? :ם
    ר

הצטרף בתאריך
    05.10.2007
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי Soulconquεr
    ר
    כן אבל רק של חיות :X

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    היה מבחן בפיזיקה.
    נגמר מבחן בפיזיקה.
    התחילו החיים.
    יהיה לי ממוצע 100!!!
    =.="
    משעמם לי.
    השורות קצרות.
    זה חזק ממני.
    ...
    ....
    .....
    ....
    ...
    מסתבר שאם יהיה ביקוש מופ"ת יקבלו טכ"מ בנוסף ללימודים לפני צבא באוניברסיטה. D:
    גבינת שמנת עם מנגו של שטראוס זה כבד אבל טעים עם גרנולה.
    Civil War זה באמת אחד החזקים של GNR.
    ונגמרו לי ה-OTים להיום.
    ביי.

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    נכתב במקור על ידי Soulconquεr
    ר
    לא נראה לי...

היה לי היום את אותו מבחן בפיזיקה, והוא היה כ"כ קל (כמו נוצה), אין פיזיקה זה מקצוע כזה קל
    המורה במשך השבוע הלחיץ אותנו אבל ממש, ובסוף היה במבחן שתי שאלות על נפילה חופשית וזהו.
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    נכתב במקור על ידי BlindFaith
    לא נראה לי...

היה לי היום את אותו מבחן בפיזיקה, והוא היה כ"כ קל (כמו נוצה), אין פיזיקה זה מקצוע כזה קל
    המורה במשך השבוע הלחיץ אותנו אבל ממש, ובסוף היה במבחן שתי שאלות על נפילה חופשית וזהו.
    לא נכון, אחת על נפילה חופשית (a=-10m/s*s) והשנייה על מכונית מאיצה. לפחות ב-B.
    גם שאלות על נפילה חופשית ותאוצה יכולות להיות ברמה, זה היה פשוט... נו... בלי רמה. שאלה 83 לעומת זאת היא רצינית מאוד, נסה לפתור אותה. אני הצלחתי בנסיון הראשון.
    אוקיי, סיימתי עם הירידות העצמיות. :ם

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    לא נראה לי...

חכו חכו, אתם עוד תקללו את המקצוע XD

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אינדוקציה ורקורסיה זה חרא :X

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    לא נראה לי...

יופי, נפילה חופשית
    חכה שתגיע לחשמל ומגנטיות
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    יש איזה ספאמר בשם blindfaith.. נראה לי מישהו צריך לתת לו באן :ם

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    בליינדפייט טוב שלא הספאמת ת'פורום
    במקום לפתוח 19 דיונים יכולת לפתוח דיון אחד עם כל הנושאים או 2 מקסימום
    סתם חפרת בשביל להראות שיש פעילות בפורום

הצטרף בתאריך
    05.10.2007
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי KrystaL
    לפחות יש...

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    אפשר לומר שדי חפרתי... אבל זה היה רק בשביל ההתחלה, כדי להראות לקהילה את כל התכנים החדשים שהבאתי, ולא יותר מזה

עכשיו, שביומיים האחרונים אמרתי פחות או יותר את כל מה שהיה לי להגיד, אני מוריד הילוך. ודרך אגב כדי שאתם תרימו הילוך, אני יודע שאני הולך להישמע עכשיו כמו המנהלים הבכירים, אבל אתם גם צריכים להשקיע קצת בקהילה. יש כאן מצב של "תעזורו לי לעזור לכם" ואני לא רואה שאתם מבצעים את הצד שלכם בעסקה.

אני יחזור קצת להספים כשיהיה לנו סרבר, ואז נוכל לעשות 2 טורנירים שאני לפחות חושב עליהם:
    1. טורניר קבוצות מאורגנות 2. טורניר קלאנים שיוכל להיות מבוצע רק אם ירשמו 8 קלאנים בדיון החדש ושהם ירשמו שהם מעונינים להשתתף בטורניר.
    מוסד לנצח איתי בלב.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    נכתב במקור על ידי Poke
    חכו חכו, אתם עוד תקללו את המקצוע XD
    לידיעתך אנחנו לומדים אותו מכיתה ז' וכרגע (כיתה ט') אנחנו פותרים שאלות מבגרויות בפיזיקה ולומדים ברמה של י'-יא'. לקלל את המקצוע עדיין לא התחלנו, פשוט כי המורה ממש נחמד (קוראים לו פנחס, נראה בדיוק כמו שהוא נשמע ) והחומר די פשוט, ואם יש לך טיפת הגיון ולמדת את הנוסחאות כמו שצריך (או שסתם יש לך טיפת הגיון) אתה יכול להצליח.
    זהו.
    ואני אוהב את הסמיילי הזה.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי Woolin
    לידיעתך אנחנו לומדים אותו מכיתה ז' וכרגע (כיתה ט') אנחנו פותרים שאלות מבגרויות בפיזיקה ולומדים ברמה של י'-יא'. לקלל את המקצוע עדיין לא התחלנו, פשוט כי המורה ממש נחמד (קוראים לו פנחס, נראה בדיוק כמו שהוא נשמע ) והחומר די פשוט, ואם יש לך טיפת הגיון ולמדת את הנוסחאות כמו שצריך (או שסתם יש לך טיפת הגיון) אתה יכול להצליח.
    זהו.
    ואני אוהב את הסמיילי הזה.

אני מצליח מעולה בפיזיקה, אבל תאמין לי כשתגיע לחשמל ומגנטיות אתה לא תמצא שום קשר לפיזיקה שלמדת עד עכשיו. ויש גם גלים, אוי ווי. ואני עוד אלמד קצת קוונטים מסתבר, ובגלל שאני כבר מכיר את הנושא אני יכול לומר שגם זה לא פיסת עוגה

אגב, למדתם אופטיקה? אם זה לפניכם, רחמנא לצלן, שיעמום תחת ^^

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    נכתב במקור על ידי Poke
    אני מצליח מעולה בפיזיקה, אבל תאמין לי כשתגיע לחשמל ומגנטיות אתה לא תמצא שום קשר לפיזיקה שלמדת עד עכשיו. ויש גם גלים, אוי ווי. ואני עוד אלמד קצת קוונטים מסתבר, ובגלל שאני כבר מכיר את הנושא אני יכול לומר שגם זה לא פיסת עוגה

אגב, למדתם אופטיקה? אם זה לפניכם, רחמנא לצלן, שיעמום תחת ^^
    אנחנו כבר שם.
    מוסד לנצח איתי בלב.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אנחנו כבר שם.
    מעולה, תגיד לי בסוף השנה מה ההתרשמויות שלך ^^

רגע, זה אומר שיהיה לכם אופטיקה/גלים/קוונטים רצוף בשנתיים? ואו, חלש.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    אחי אני לומד חיכוך סטטי וקינטי וזה ירד במיקוד ואין לי מושג למה מלמדים אותנו את זה בכ"ז
    וכל החוקים של ניוטון הבנזונה החסר חיים הזה שרק ישב כל יום והמציא חוקים

בכל מקרה, www.mayday-gaming.co.nr העלנו TEMPAGE חדש עד שיהיה משהו יותר רציני
    אמממ וב- http://www.tf2scores.com/tf2scores עליתי למקום 2 ואני מאוד מתרגש

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    אחי אני לומד חיכוך סטטי וקינטי וזה ירד במיקוד ואין לי מושג למה מלמדים אותנו את זה בכ"ז
    וכל החוקים של ניוטון הבנזונה החסר חיים הזה שרק ישב כל יום והמציא חוקים

בכל מקרה, www.mayday-gaming.co.nr העלנו TEMPAGE חדש עד שיהיה משהו יותר רציני
    אמממ וב- http://www.tf2scores.com/tf2scores עליתי למקום 2 ואני מאוד מתרגש
    למדנו את זה בכתה ז'.
    מוסד לנצח איתי בלב.

הרשמה