תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 32
    הצטרף בתאריך
    19.06.2007
    עיר
    חולון
    טוב, אז בקשר לדיון הקודם החלטתי בעזרה של חברי הפורום לעשות דמות נורמאלית להרפתקאה, ולא רק חשבון ומספרים.

אז הנהעדיין לא מצאתי שם אז לשם הפרוטוקול נקרא לדמות קירבי)

קירבי נולד בעירה כפרית קטנה, למשפחה שבה להיות כהן זו מסורת.
    מגיל צעיר הוא חונך במידות של קודשה ואומץ כנהוג לכוהני(לא זוכר את שם האל... אני רק זוכר שהדומיינס שלו הם מלחמה וצדק).
    בתוך ילדות זו הוא גם למד לשנוא כהני רע שנאה עזה עקב מות אביו במלחמה נגדם ומאז הוא נותר טינה לכל כהן שינהג ברוע.
    בבגרותו הוא נשלח לאקדמיה לכוהנים(אם יש דבר כזה) ושם למד לחשי קדושה ואת תורת הלחימה.
    קירבי מאופיין בחוש צדק מפותח ותמיד יבטח יותר מדי באנשי החוק וילך לעזור להם בכל מצב.
    הוא נוקשה מאד בקשר לחוק ומקפיד עליו בכל מקום, הוא לא סוג הטיפוס שיתמרד.
    לפיכך הוא מסתדר לא טוב עם גנבים וטרובדורים (מכיוון שהם סוג של חפיפיניקים פושעים).
    *לא הגרסה המעודכנת של האישיות הסתכלו למטה..*

אני יודע שיש הרבה לתקן ואולי להוסיף, זאת בערך טיוטה ראשונה.
    תודה על כל עזרה כי אני יודע שתהיה
    YourFatMama

ושאמא שלכם תמיד תהיה שמנה!
    (/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    אנא העתיקו את ארנב אל חתימותייכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם!!!
    ---------------------------------------------
    (\__/)
    (^.^)
    (>.<)
    (___)
    (O)(O)
    זהו ארנב פסיכי
    העתיקו אותו לחתימתכם
    ולא הוא יבוא בלילה ויאכל לכם את
    כל הממתקים
    גם את העוגיות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    עיר
    חיפה
    בהחלט צעד בכוון חדש וטוב!
    האם יצא לך לדבר עם שאר חברי הקבוצה על הנקודות שעלו בפורום? מה הם אמרו?

ואגב, אני משער שהוא *לא* מסתדר טוב עם טרובדורים וגנבים, לא?

Anyone who proposes to do good must not expect people to roll stones out of his way, but must accept his lot calmly, even if they roll a few stones upon it
    (Albert Schweitzer)

חס"א, למשחק תפקידים בריא יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.06.2007
    עיר
    חולון
    דיברתי עם עוד אחד מהחברים על הנושא, הוא הגיב בחיוב עכשיו הוא גם מנסה לעשות לעצמו רקע/אופי/תכונות.

מה עם תיקון? אני יודע שמשהוא שם לא תקין.. הסיפור לא נשמע נדוש כזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    הסיפור מאוד נדוש, אבל עשית דבר אחד טוב, הגדרת לו אישיות.
    אני מתכוון לכך שהוא שונא נכולים ופושעים וילך בעיוורון אחרי אנשי צדק (או לפחות כאלה שהוא מאמין שהם אנשי צדק), אני מציע לך ללכת עם זה עד הסוף ולהיכנס לדמות.
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.06.2007
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי DarkDruid
    הסיפור מאוד נדוש, אבל עשית דבר אחד טוב, הגדרת לו אישיות.
    אני מתכוון לכך שהוא שונא נכולים ופושעים וילך בעיוורון אחרי אנשי צדק (או לפחות כאלה שהוא מאמין שהם אנשי צדק), אני מציע לך ללכת עם זה עד הסוף ולהיכנס לדמות.
    אז מה כדאי לי לשפר? לעשות סיפור אקסוטי יותר?
    או שאולי כדאי לי להוסיף לו עוד מאפייני אישיות כמו שהוא יעזור תמיד לחפים מפשע או יתקוף עריצים ונוכלים מבלי להתחשב או לחשוב על התוצאות.
    אבל אז זה לא עושה אותי יותר מדי דומה לפלאדין(שזה דבר שאני ממש לא רוצה)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    בנוגע למלחמה של אביו עם כהני רשע- הם לא ממש עושים מלחמות. אני מציע אולי קטטה בהפגנה דתית או משהוא כזה. בהחלט שיפור לטובה, קבל ח"ח

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    עיר
    חיפה
    זה שהסיפור נדוש זה לטעמי לא רלוונטי עכשיו לחלוטין. הוא הרי לא נדוש *בשבילך* נכון? זה מה שחשוב כרגע. ככה שאני לא מרגיש צורך להעיר עליו ולתקן אותו כמות שהוא. חוץ מאולי ההערה של טדה, אבל זה תלוי בעולם הספציפי שהמשחק מתנהל בו; יחידת כהנים צבאיים זה דבר מגניב למדי, אחרי הכל.

משהו שאתה באמת יכול להוסיף זה רשימה של תכונות ומאפיינים. מתרגז מהר, מלא חמלה, חמדן, נאיבי, ביישן, אכזר, אוהב חברת אנשים וכו'. אני ממליץ לך גם לענות על סוג של שאלון אישיות בשבילו. מה מרגיז אותו? מה מרגיע אותו? מה הוא אוהב? מה הוא לא אוהב? מה מעורר בו השראה? האם הוא אוהב ליזום דברים? האם הוא אוהב להנהיג? מה מצחיק אותו? מה מפחיד אותו? וכו'.
    יכול גם להיות שחלק מהדברים האלה יתבהרו לך יותר במהלך המשחק. כשתתחיל לשחק ולהכנס לדמות תבין יותר טוב איך היא עובדת.

אה, ואגב, הספר Player's Handbook 2 הוא ספר מאוד שימושי לצרכים האלה. יש לו הרבה מאוד מאפיינים שונים, תכונות ורקעים לדמויות, עצות על איך ליישם אותם ואיך להציג את זה במהלך המשחק. הספר הזה יוכל ממש ממש לעזור לך.

Anyone who proposes to do good must not expect people to roll stones out of his way, but must accept his lot calmly, even if they roll a few stones upon it
    (Albert Schweitzer)

חס"א, למשחק תפקידים בריא יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    הדבר היחיד שהפריע לי הוא המשפט האחרון, על איך שהוא יעקוב אחרי החוקים לא משנה לאן יילך... איזה חוקים? אם החוקים במדינה פוקדים על גניבה ורצח המוני, הוא יפעל לפיהם?
    שים לב להבדל בין צדק וסדר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.06.2007
    עיר
    חולון
    (הגרסה הנוכחית המעודכנת אותה צריך לקרא...)
    אז הנהעדיין לא מצאתי שם אז לשם הפרוטוקול נקרא לדמות קירבי)

קירבי נולד בעירה כפרית קטנה, למשפחה שבה להיות כהן זו מסורת.
    מגיל צעיר הוא חונך במידות של קודשה ואומץ כנהוג לכוהני(לא זוכר את שם האל... אני רק זוכר שהדומיינס שלו הם מלחמה וצדק).
    בתוך ילדות זו הוא גם למד לשנוא כהני רע שנאה עזה עקב מות אביו בהפגנה דתית שהפכה לקרב בין הדתות נגדם, ומאז הוא נותר טינה לכל כהן שינהג ברוע.
    עוד בילדותו הוא נשלח למקדש אלוהיו ושם למד לחשי קדושה ואת תורת הלחימה.
    קירבי מאופיין בחוש צדק מפותח ותמיד יבטח יותר מדי באנשי החוק וילך לעזור להם בכל מצב.
    הוא נוקשה מאד בקשר לחוק וסדר ומקפיד עליו בכל מקום(כל עוד החוק יתאום את מינהגי אנוש כגון זכות לחיים,צדק,דמוקרטיה..) הוא לא סוג הטיפוס שיתמרד אלא אם כן ינהגו יפרו את שבועתו להנהיג צדק בכל אשר ילך בהתאם לשבועת הכהן שלו.
    לפיכך הוא מסתדר לא טוב עם גנבים וטרובדורים (מכיוון שהם סוג של חפיפיניקים פושעים).
    מאפייני אישיות:
    - ילחם ללא רחמים ומחשבה ברודנים,רשעים,דיקטטורים,גנבים,פורעי חוק,רוצחים.
    - ישמע תמיד לחוק ולסדר רק אם הוא לא נוגד את שבועתו לאלוהיו.
    - תמיד ישמע ויעזור לאנשי חוק ללא מחשבה מיותרת.
    - דורש את האוצר שחושב שמגיע לו, אך לא מפריז בהערכה עצמית.(ולכן לא ייקח את הדברים הכי שווים, אלא את מה שהוא -צריך-, וחושב שמגיע לו יותר מלמישהוא אחר).
    - שנאה וטינה גבוהה מאד לכל כהן רוע כלומר אם נמצא מולה כוהן רשע על גב דרקון אדום לטאי עליון, והיא ערומה ומחזיקה בקיסם, כנראה שהיא לא תצטרך לגלגל הצלה "כדי לא להתנפל עליו".
    עם זאת, במצבים רגישים שונים, היא נוטה באופן טבעי להיות אנטי כלפיהם, מילולית ולעיתים גם גופנית. אם הם מרגיזים אותה או נוגעים בנקודות רגישות שלה, זה עלול בהחלט לעבור את הסף.
    יש לה פתיל קצר לגבי כל מי שבחר לסגוד לכוחות הרשע.
    - כריזמתי, קודם ינסה לפתו בעיות במש ומתן (אלא אם כן הקונפליקט קשור בפושע או כהן רשע או משהוא דומה).
    *מתוקן לפי ההערות וגם כמובן מחשבה שלי*
    נערך פעם רביעית ה-26/1/08
    YourFatMama

(/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    (\__/)
    (^.^)
    (>.<)
    (___)
    (O)(O)
    זהו ארנב פסיכי
    העתיקו אותו לחתימתכם
    כל הממתקים
    גם את העוגיות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אקדמיה לכוהנים- בד"כ הלימודים מתרחשים במקדש מרכזי לאותו אל.
    מאפייני האישיות:
    בנוגע לחוסר החמדנות, זה נראה (בלי לפגוע) כאילו רצית שהוא לא יהיה חמדן, אבל לך (השחקן) קשה לוותר על האוצר.
    אני מציע שתשנה למשהוא כמו:
    דורש את האוצר שחושב שמגיע לו, אך לא מפריז בהערכה עצמית.(ולכן לא ייקח את הדברים הכי שווים, אלא את מה שהוא -צריך-, וחושב שמגיע לו יותר מלמישהוא אחר).

בנוגע לזה שהסיפור נדוש- זה לא משנה כמה הוא נדוש, העיקר שהדמות שתשחק לא תהיה -לגמרי- אתה, ותהווה אתגר. אני גם לא התחלתי עם דמויות אקסצנטריות

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.06.2007
    עיר
    חולון
    *נערך בפעם השלישית, ממקום מעל ההודעה של טדה*
    כל תגובה ושיפור יתקבלו בברכה.
    YourFatMama

(/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    (\__/)
    (^.^)
    (>.<)
    (___)
    (O)(O)
    זהו ארנב פסיכי
    העתיקו אותו לחתימתכם
    כל הממתקים
    גם את העוגיות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2007
    אוקיי, אישית לדמות שלך אמור להיות סיפור חיים שיובילו אותה אל הקבוצה (אם יש בכלל)
    ולפי דעתי זה נדוש ולא מקורי מות אב.אני לדמות שלי נתתי טראומה ניצחית מילדות (טיגריס רדף אחרי הדמות שלי שהוא היה בן 7 מאז כול פעם שהוא רואה חתול הוא צריך להוציא ד"ק 5 כדי לא להשתתק מפחד וד"ק 12 מטיגריס) ולפי מה ששמעתי לימוד כהנים הוא מגיל צעיר ביותר.
    נכתב במקור על ידי tde3000
    זה כאילו
    "חבר'ה בואו נעלה את מעמד האישה!"
    "אבל רגע, נשים הן מין נחות!"
    כסוף חחחח

קרדיט לbattle-horn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.06.2007
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי וולבי
    אוקיי, אישית לדמות שלך אמור להיות סיפור חיים שיובילו אותה אל הקבוצה (אם יש בכלל)
    ולפי דעתי זה נדוש ולא מקורי מות אב.אני לדמות שלי נתתי טראומה ניצחית מילדות (טיגריס רדף אחרי הדמות שלי שהוא היה בן 7 מאז כול פעם שהוא רואה חתול הוא צריך להוציא ד"ק 5 כדי לא להשתתק מפחד וד"ק 12 מטיגריס) ולפי מה ששמעתי לימוד כהנים הוא מגיל צעיר ביותר.
    אוקיי, תיקנתי את החינוך במקדש מבוגר לצעיר.
    עכשיו אפילו שהסיפור דיי נדוש נראה לי שאשאיר אותו כך ואם אשנה אותו, זה לא יהיה על טראומה שעבר(בלי להעליב).

אה, וכן יש לי קבוצה אני ועוד שניים(אני קלריק אדם, חבר שלי זוטון ברברי-הצעה שלי, ועוד אחת היא דרגה אחת של רינג'ר ודרגה את קוסם), כולנו ברמה 2.
    נראה לכם שהיה כדאי לעשות שנגיד כל פעם שהוא רואה כהן רשע, פשע בביצוע או מהוא כזה, הוא צריך לזרוק נגיד 10ד"ק+WILL כדאי לא להכנס ישר לקרב?
    YourFatMama

(/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    (\__/)
    (^.^)
    (>.<)
    (___)
    (O)(O)
    זהו ארנב פסיכי
    העתיקו אותו לחתימתכם
    כל הממתקים
    גם את העוגיות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    שמע, "שונא רשע" זה לאו דווקא "טיפש מוחלט וחסר מעצורים". נגיד שאתה ממש שונא צרפתים, זה אומר שמיד תתנפל על צרפתי שאתה שומע במקרה לידך ברחוב? בוודאי שלא. זה אומר שתהיה לא נעים כלפיהם, אולי אפילו אכזרי, תגיד עליהם דברים לא נחמדים במיוחד באוזני חברים שלך, ובאופן כללי תהיה משוחד כלפיהם בכל עניין. ("הוא צרפתי? אז ברור שאי אפשר לסמוך עליו." "אין ספק שמי שעומד מאחורי החבלה הזו, הוא צרפתי").

בעולם של מו"ד, בו כוהני רשע הם באמת רעים ורוצים לעשות דברים רעים לאנשים, יש כמובן מקום באמת להתקיף אותם. אבל לא סתם כך, ובטח שלא צריך לגלגל משהו כדי שהדמות "תתגבר על הדחף". היא לא מטומטמת לגמרי אחרי הכל - אם נמצא מולה כוהן רשע על גב דרקון אדום לטאי עליון, והיא ערומה ומחזיקה בקיסם, כנראה שהיא לא תצטרך לגלגל הצלה "כדי לא להתנפל עליו".
    עם זאת, במצבים רגישים שונים, היא נוטה באופן טבעי להיות אנטי כלפיהם, מילולית ולעיתים גם גופנית. אם הם מרגיזים אותה או נוגעים בנקודות רגישות שלה, זה עלול בהחלט לעבור את הסף.
    יש לה פתיל קצר לגבי כל מי שבחר לסגוד לכוחות הרשע - אבל רק בגלל שיש לך פתיל קצר, זה לא אומר שאתה חייב לפעול לפיו בכל מצב וללא הפסקה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    הדמות בסדר גמור יחסית לשחקן מתחיל, אבל האופי שלו ריק מדי. כל מאפייני האישיות שכתבת קשורים ליחס שלו לכוהנים מרושעים ובכלליות להרפתקאות. אם אתה רוצה להפוך אותו למציאותי, לאדם אמיתי ולא סתם מכונת לחימה תוסיף לו דברים בסיסיים יותר: מצבע ואוכל אהוב עד מקומות אהובים (זה יכול להיות מקום כללי, כמו אגמים, ו/או מקום מסוים כמו האגם הקטן שנמצא בלב החורשה הסמוכה לכפר שבו בילה את ילדותו), קשרים עמוקים עם דמויות מההיסטוריה שלו (משפחה, חברים וכו'), וכל דבר אחר שלדעתך יהפוך את הדמות לעשירה ומציאותית יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.06.2007
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי ישמעאל
    הדמות בסדר גמור יחסית לשחקן מתחיל, אבל האופי שלו ריק מדי. כל מאפייני האישיות שכתבת קשורים ליחס שלו לכוהנים מרושעים ובכלליות להרפתקאות. אם אתה רוצה להפוך אותו למציאותי, לאדם אמיתי ולא סתם מכונת לחימה תוסיף לו דברים בסיסיים יותר: מצבע ואוכל אהוב עד מקומות אהובים (זה יכול להיות מקום כללי, כמו אגמים, ו/או מקום מסוים כמו האגם הקטן שנמצא בלב החורשה הסמוכה לכפר שבו בילה את ילדותו), קשרים עמוקים עם דמויות מההיסטוריה שלו (משפחה, חברים וכו'), וכל דבר אחר שלדעתך יהפוך את הדמות לעשירה ומציאותית יותר.
    בזמן הזה אני לא חושב שאני רוצה לרדת לפרטים כ"כ קטנים.
    כל השאר הדברים הטיפה יותר מפורטים למשל, אם הוא יאכל גלידה או מרק איזה קסמים הוא אוהב להטיל ומתי הוא יחליט שנמאס לו והוא פורש, היו מבוססים עלי.

בקשר להצעה של ננסק להוריד את בדיקת ההצלה.. חשבתי קצת, תגידו לי אם זה יותר הגיוני:
    הוא צריך להטיל ד"ק10+WLL אבל לא אם הסיכון הוא דרקון עליו רכוב שא אופל עם רומח הדרקון.(כלומר גדול מדיי לפי ההחלטה שלי הפעם ולא של הדמות)
    YourFatMama

(/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    (\__/)
    (^.^)
    (>.<)
    (___)
    (O)(O)
    זהו ארנב פסיכי
    העתיקו אותו לחתימתכם
    כל הממתקים
    גם את העוגיות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי yourfatmama
    בזמן הזה אני לא חושב שאני רוצה לרדת לפרטים כ"כ קטנים.
    כל השאר הדברים הטיפה יותר מפורטים למשל, אם הוא יאכל גלידה או מרק איזה קסמים הוא אוהב להטיל ומתי הוא יחליט שנמאס לו והוא פורש, היו מבוססים עלי.

בקשר להצעה של ננסק להוריד את בדיקת ההצלה.. חשבתי קצת, תגידו לי אם זה יותר הגיוני:
    הוא צריך להטיל ד"ק10+WLL אבל לא אם הסיכון הוא דרקון עליו רכוב שא אופל עם רומח הדרקון.(כלומר גדול מדיי לפי ההחלטה שלי הפעם ולא של הדמות)
    לדעתי, זה לא נכון להפוך את ההיסטוריה שלך למכניקה. כל הרעיון של ההיסטוריה הוא להכניס עומק מעבר למספרים ונתונים. זוכר מה שאמרו לך בקשר ללא לתת לאופי של הדמות להפריע לכל הקבוצה? דבר כזה נראה לי בדיוק כמו להגיד 'זה לא אני, זאת הקוביה' כשאתה תוקף כהן מרושע שהייתם אמורים לדלות ממנו פרטים על מיקום המקדש המרושע שלו.
    ובכלל, כשאתה כהן במו"ד, מוות הוא לא כזה סוף סופי סופני. האם הוא מתייעץ עם אבא שלו מידי פעם? האם אבא שלו מתייסר בתור רוח, או מבלה בהיכלי השמיים? ומה עם האמא? כל זאת, בפרק הבא של הבורגנים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.06.2007
    עיר
    חולון
    "לדעתי, זה לא נכון להפוך את ההיסטוריה שלך למכניקה. כל הרעיון של ההיסטוריה הוא להכניס עומק מעבר למספרים ונתונים. זוכר מה שאמרו לך בקשר ללא לתת לאופי של הדמות להפריע לכל הקבוצה? דבר כזה נראה לי בדיוק כמו להגיד 'זה לא אני, זאת הקוביה' כשאתה תוקף כהן מרושע שהייתם אמורים לדלות ממנו פרטים על מיקום המקדש המרושע שלו."(מצוטט מorr)
    האם קראת את הגרסה המשופרת, ולא את הגרסה שבתחילת הנושא?

תקשרת אל-רוחינית בדרגה 2? אני לא משחק גרסה חופשית.. זה 3.5
    ואני חושב שעל דבר כזה אני צריך לשאול את השה"מ שלי, ופגישה יש לנו רק ביום ראשון.
    YourFatMama

(/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    (\__/)
    (^.^)
    (>.<)
    (___)
    (O)(O)
    זהו ארנב פסיכי
    העתיקו אותו לחתימתכם
    כל הממתקים
    גם את העוגיות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    קראתי אותה, ועליה הגבתי. מה שאתה עושה בעצם, זה להגיד "הכהן שלי יתקוף כל כהן רשע ברגע שהוא יראה אותו", ומחפש סיבה יותר טובה מאשר סתם להגיד "ככה הדמות שלי". כמו שננסק אמר, תסתכל על הסיטואציה מנקודת המבט של הדמות, ותחשוב אם היא הייתה תוקפת במצב כזה.

אני לא יודע באיזה דרגה אפשר להתחיל לדבר עם המתים, אבל למה שלא יהיה לו איזה חפץ שהיה שייך בעבר לאבא שלו, ו'מקשר' אותו אליו? לרוב המנחים לא יהיה אכפת, בסה"כ זה נותן להם עוד קצוות להרפתקאות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.06.2007
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי orr
    קראתי אותה, ועליה הגבתי. מה שאתה עושה בעצם, זה להגיד "הכהן שלי יתקוף כל כהן רשע ברגע שהוא יראה אותו", ומחפש סיבה יותר טובה מאשר סתם להגיד "ככה הדמות שלי". כמו שננסק אמר, תסתכל על הסיטואציה מנקודת המבט של הדמות, ותחשוב אם היא הייתה תוקפת במצב כזה.
    חשבתי שכל הקטע זה לתת לדמות חלק חופשי, שבה אני לא אחראי עליה וישה לה רצון חופשי..
    זה לא מה שאמרנו פה?
    YourFatMama

(/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    (\__/)
    (^.^)
    (>.<)
    (___)
    (O)(O)
    זהו ארנב פסיכי
    העתיקו אותו לחתימתכם
    כל הממתקים
    גם את העוגיות
    שתף ב-Google+