תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  07.06.2007
  הודעות
  3,728
  בשבוע שעבר אחרי שניצחה את אנג'לינה לוב, ODB איתגרה את אוסם קונג לקרב על אליפות הנשים בכנגד כול הסיכויים שהתקבל בברכה... השבוע היא תהיה בקרב משולש נגד אנג'לינה לוב וחברה רוקסי שכנראה ישתפו פעולה אף על פי שזה לא האנדיקפ אלה קרב משולש רגיל.
  ODB נגד רוקסי נגד אנג'לינה לוב

  אחרי שכריסטיאן ניצח בקרב ההדחות המשולש והפך לN1C לאליפות משקל כבד של TNA הוא צריך להתמודד עם הפריק יורק הדם ג'ודס מסיאייס, האם גם זה היהי השבוע של כריסטיאן? האם אחרי ששבוע שעבר ג'יימס מיטצ'ל חשף את סודם שלו ושל אביס (מיטצ'ל הוא אביו של אביס) יהיה במצמב נפשי לבוא ולעזור לכריסטיאן כנגד אויבם המשותף לאותו ערב, מסאייס.
  כריסטיאן נגד ג'ודס מסאייס.

  בשבוע שעבר ג'יימס סטורם תקף את אלוף שטיית הבירה ויריבו לקרב האליפות בכנגד כול הסיכויים, אריק יאנג, למזלו של יאנג, טומקו יריבו לקרב באותו ערב הציל אותו וכנראה החל פייס טרן, באותו תוכנית רוברט רוד התעלל בסנג'י דאט ולאחר מכן תקף עם מנהלתו החדה את מיס ברוקס, הערב הפייסים מתאחדים כנגד ההילים כשאריק יאנג וסנג'י דאט יהיו יחדיו נגד ג'יימס סטורם ורוברט רוד.
  אריק יאנג וסנג'י דאט נגד ג'יימס סטורם ורוברט רוד.

  שארק בוי שחוזר מ"פציעתו" הפעם שבועית ילחם נגד אלקס סקיפר...
  שארק בוי נגד אלכס סקיפר

  TNA מראה לנו קצת עולם כשעושה חכם ומשתפת את הליגה היפנית המוצלחת שהביאה כוכבים רבים, NJPW בקרבות, ואנחנו הולכים לקבל הפתעה בקרב הבא
  טייגר מאסק וקיורי מאן נגד ג'יימי ריי ולאנס הויט

  שבוע שעבר MCMG ואלוף הX ג'יי ליט'ל איתגרו את 3D לקרב רחוב בכנגד כול הסיכויים, הערב תהיה לנו טעימה כג'וני דוואין, בוגד הX וחלק מ3D כיום ילחם נגד נגד ה"בודד" של קבוצת הX, אלוף הX ג'יי ליט'ל בקרב רחוב גם כן! וזה נעשה עוד יותר טוב כשאליפות הX מונחת על הכף!
  ג'וני דוואין נגד ג'יי ליט'ל בקרב רחוב על אליפות הX

  הרננדז נגד קיפ ג'יימס

  שבוע שעבר MCMG יחד עם אלוף הX איתגרו את 3D לקרב רחוב, כשהצלע השלישית של כול קבוצה נמצאת בקרב אליפות הX שצויין למעלה, הצמדים האלה יהנו, אבל ישלימו להם את ה2 החסרים עם לא אחרים מאשר אלופי הזוגות טומקו ואיי ג'יי סטיילס לקרב זוגות משולש! ולהפעתנו כנראה משלימים לנו את זה היל (איי ג'יי) ופייס טרי (טומקו), איך אלופי הזוגות יסתדרו? האם כה מכניסית את אליפות הזוגות לפיוד של הX נגד 3D? החכה ונראה.
  איי ג'יי סטיילס וטומקו נגד 3D נגד MCMG בקרב זוגות משולש.

  ועדו בתוכנית, קווין נאש יקרא לג'ים קורנט למן אימות כלשהו וTNA יחלקו פרסי סיום שנה...
  לתוכנית של שבוע שעבר

  שאלות דיון למי שרוצה:
  1. למה אתם הכי מחכים?
  2. מה אתם צופים מכול דבר?
  *ומי שלא רואה TNA לא צריך תגובות "אני לא רואה את זה"... אם יש משהו עינייני להיגד אז תגידו.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  08.12.2007
  עיר
  נהריה
  הודעות
  539
  בזמן האחרון TNA באמת עושים את זה הם נותנים את את המקסימום שלהם בתוכנית ובזמן האחרון הרוסטר שלהם מיתמלא ומתמלא אני חשוב שבעתיד TNA יהיו אירגון מפותח כמו הWWE ואז תיהיה תחרות רצינית בין שני האירגונים

  שתף ב-Google+

הרשמה