תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    18.09.2007
    מנהלים, למה אתם נועלים את רוב הדיונים...
    בקשר לדיון על ה-10 הראשונים, למה נעלתם?
    הבחור אמר את דעתו...
    זה שזה לא נכון זה לא אומר שצריך לנעול אותו, בשביל זה אנחנו פה, אנחנו יכולים לתקן אותו ואולי
    ליצור רשימה תקינה.
    זכור לי שעשיתם את זה גם במדריך של הספי שפרסם טארקאן.
    קחו את זה לצומת לב.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    כן רציתי להגיב שהאתר שהביאו שם כן מתעדכן...
    http://www.tf2scores.com/tf2scores
    היום אני ואוראל עלינו למקומות 6-7 באתר הזה שהביאו

הצטרף בתאריך
    25.12.2007
    אז מה אם הוא מתעדכן? זה בולשיט

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    זה לא לגמרי שטויות, אבל זה לא כאילו להיות מקום ראשון (מי זה פוק הסוס הזה? XD) זה באמת שאתה הכי טוב. אבל מי שברשימה גבוה הם כנראה בין הטובים, מלבד אלו שלא שיחקו מעל שבוע, כי אז הם יוצאים מהרשימה (זה למה חסרים שם אנשים).

אגב, מתוך כל השרתים הישראליים זה מודד רק את מוסד ואת השרת של ADHD, אז מי שלא משחק באלו גם יהיה חסר (אבל השרתים מתעדכנים לעיתים קרובות, אז אני לא יודע איזה שרתים היו שם קודם).
    הדירוג הוא דומה לשיטת גוגל, כלומר אם אתה משחק עם שחקנים מדורגים גבוהה, גם אתה תעלה יחסית יותר. אבל כל הישראלים משחקים באותם שרתים פחות או יותר, אז אנחנו כולנו מדורגים נמוך (אני מקום "ראשון" פה ונמצא במקום 15000 בעולמי).
    בקיצור, זה טיפה יותר אובייקטיבי מרשימות אישיות, אבל לא באמת מדויק.
    Help

The machine is looking for the best virtual fighters on the globe. You have two options to advance on the list: Play better than your better ranked opponents and play regularly. Slacking fighters are automaticly removed from the list. Servers having over 24 players online are not ranked.

מה גם, זה משחק קבוצתי, זה למה אין סיבה לדיון על השחקנים הטובים ביותר.

הצטרף בתאריך
    25.12.2007
    השאלה היא איך זה מדרג את השחקנים. אני לא יודע מה התשובה לזה אבל זו חייבת להיות שיטה גרועה כי כמה מהשחקנים הכי טובים בישראל אפילו לא נכנסו לטופ 100 וכמה מופיעים בהרבה יותר מדי מקומות (מצאתי שם את Or-L שלוש פעמים ברשימה במקומות שונים לחלוטין). חוץ מזה, Poke, בלי להעליב - אף אחד מאיתנו לא השחקן הכי טוב בישראל.

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    הרשימה הזאת היא בדיחה אחת גדולה.
    כמה מהשחקנים שרשומים במקומות הראשונים לא שווים כמעט כלום, בעוד שיש שחקנים שרשומים במקומות האחרונים והם פי כמה יותר טובים מהם.
    יש גם כמות נכבדת של שחקנים טובים שלא רשומים בכלל שם.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי Blue
    הרשימה הזאת היא בדיחה אחת גדולה.
    כמה מהשחקנים שרשומים במקומות הראשונים לא שווים כמעט כלום, בעוד שיש שחקנים שרשומים במקומות האחרונים והם פי כמה יותר טובים מהם.
    יש גם כמות נכבדת של שחקנים טובים שלא רשומים בכלל שם.
    הסברתי למה חסרים אנשים. לגבי דירוג, אני מסכים שזה לא נכון.

Android - לא אמרתי שאני השחקן הכי טוב בישראל, אני בטח לא חושב ככה, ואין בכלל כזאת הגדרה בTF2. אני מחשיב את עצמי מעל הממוצע אבל אני חושב שאני לא שיחקתי מספיק ברמות גבוהות בשביל להיחשב פרו (ואני לא יכול כי השרתים של הטובים באמת הם באמריקה)

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    הרשימה הזאת הרי מסתמכת על משהו, לא? היא לא יכולה סתם לזרוק אנשים לרשימה, היא צריכה בסיס כל שהוא. הבעיה שלה שהבסיס שלה הוא לא טוב, ולכן אי אפשר להסתמך עליה.
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    נכתב במקור על ידי f0rzew
    מנהלים, למה אתם נועלים את רוב הדיונים...
    בקשר לדיון על ה-10 הראשונים, למה נעלתם?
    הבחור אמר את דעתו...
    זה שזה לא נכון זה לא אומר שצריך לנעול אותו, בשביל זה אנחנו פה, אנחנו יכולים לתקן אותו ואולי
    ליצור רשימה תקינה.
    זכור לי שעשיתם את זה גם במדריך של הספי שפרסם טארקאן.
    קחו את זה לצומת לב.
    בקשר לנושא ה"אמיתי" של השרשור הזה, אני ידאג שדיונים ינעלו רק אם יש בדיון ספאם על יתר המידה, או אם יש קללות למינהן.
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי BlindFaith
    הרשימה הזאת הרי מסתמכת על משהו, לא? היא לא יכולה סתם לזרוק אנשים לרשימה, היא צריכה בסיס כל שהוא. הבעיה שלה שהבסיס שלה הוא לא טוב, ולכן אי אפשר להסתמך עליה.
    באמת שקשה למצוא איך זה מדורג, אבל לפי הציטוט למעלה אני *מנחש* שזה פועל עם שיטה של רישום נקודות בשרת שיש לכל שחקן, ושחקן שיש לו דירוג גבוה עולה בדירוג. כמה הוא עולה תלוי בדירוג של השרת, שבתורו תלוי בדירוג של השחקנים שמשחקים בו באופן קבוע. זה לא מושלם, לא, אבל לקהילות סגורות כמו ישראל זה דווקא המצב האידיאלי של המערכת. ועדיין זה דיי בנאלי, שזה הולך רק על ניקוד. הרי אנגיניר יכול לעשות הרבה תועלת גם עם ניקוד נמוך.

אפשר לומר שהרשימה הזאת מודדת רק יכולת בפאבליק. זה הגיוני שאני גבוה כי אני בעיקר משחק בפאבליק עם טקטיקות של פאבליק. במשחק כמו TF2 זה הכי מוצלח בשביל להגדיר משהו כמו "השחקן הכי טוב" כי זה פחות חשוב ממשהו כמו "הקבוצה הכי טובה". כדאי אולי לחשוב על זה כמו דירוג של שחקני כדורגל.

אגב אני מציע איחוד של שני השרשורים בנושא.

הרשמה