תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    בקעת הירדן
    היום אימון לנבחרת בשעה 20:30 נא להגיע .
    מי שיפריע יעוף !!! חברה לא יהיו אזהרות !!!
    נא לאשר הגעה בבקשה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.02.2007
    מגיע....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    עיר
    ירושלים
    אני בדיוק עובר דירה אם ההעתקת שירות תבוצע עד הערב אני שם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2007
    עיר
    כפר יונה
    מגיע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    אני אגיע אבל מה קורה עם המשחק אימון נגד קבוצה מה טורניר ?
    נאור, מנהל תחום הפאבליק וקלאב - קהילת באטלפילד

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    בקעת הירדן
    נכתב במקור על ידי naoriko
    אני אגיע אבל מה קורה עם המשחק אימון נגד קבוצה מה טורניר ?
    אני ינסה לארגן למוצ"ש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    אוקי חשבתי שהבעיה הייתה בזיכרון מתברר שלא למה כל פעם שאני נכנס למשחק סיבוב אחד אני מצליח לשחק ואז אני חוטף ריבוט במקום. עכשיו יש מצב שהספק או לוח עם הלך לי, אז אני ישיג עכשיו ספק אחר לבדוק עם הבעיה בו. מחשב עובד בלי בעיה ככה, אבל ברגע שאני נכנס למשחק כל שהוא אחרי כמה דקות אני פשוט חוטף ריבוט ללא שום אזהרה וככה כל פעם. מנסה להבין מה הבעיה ומאיפה זה בא
    אז עם יש למישהו רעיון או פיתרון אני ישמח לשמוע בינתיים אני יושב פה ושובר ת'ראש לבד עד שאני יצליח לסדר את המחשב.

אתם מוזמנים לעיין במדריכים מבית היוצר REAPER_082©

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.11.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי REAPER_082
    אוקי חשבתי שהבעיה הייתה בזיכרון מתברר שלא למה כל פעם שאני נכנס למשחק סיבוב אחד אני מצליח לשחק ואז אני חוטף ריבוט במקום. עכשיו יש מצב שהספק או לוח עם הלך לי, אז אני ישיג עכשיו ספק אחר לבדוק עם הבעיה בו. מחשב עובד בלי בעיה ככה, אבל ברגע שאני נכנס למשחק כל שהוא אחרי כמה דקות אני פשוט חוטף ריבוט ללא שום אזהרה וככה כל פעם. מנסה להבין מה הבעיה ומאיפה זה בא
    אז עם יש למישהו רעיון או פיתרון אני ישמח לשמוע בינתיים אני יושב פה ושובר ת'ראש לבד עד שאני יצליח לסדר את המחשב.
    אולי בעיה של חימום יתר? תבדוק את המאווררים של הספק ושל המעבד
    aka 1nfinity
    Intel Core i5 750 @4.2GHz
    - Noctua U12P SE2 - Gigabyte P55UD5 - GSkill Ripjaws 4GB 1600MHz cas 7

Gigabyte HD6850
    - Seagate Barracuda12 500GB RAID0 - Seasonic M12D 750W Silver - LianLi A71

Samsung T260HD - JBL Creature II - Sennhesier HD202 - Logitech G15 V2 - Razer DeathAdder

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    נכתב במקור על ידי maker
    אולי בעיה של חימום יתר? תבדוק את המאווררים של הספק ושל המעבד
    לא עד כדי כך דפוק, בכל מקרה זה היה הדבר הראשון שבדקתי ,וכולם פועלים החשב קר כמו קוביית קרח ואחרי שלא היה דלוק כל הלילה אני נכנס ישר למשחק לבדוק בום אחרי דקה או שתיים ריבוט.
    פשוט פירקתי את הכל כבר ,החלפתי זיכרון כרטיס מסך אותו חרא, הכל עובד כראוי כנראה נדפק משהו קטן וזה דופק את כל המחשב עכשיו זה או ספק או לוח עם יום ראשון אני יבדוק עם זה ספק עם כן אני יחליף אותו ישר, במקרה שזה הלוח אם נראה לי כבר יהיה יותר קל לקנות מחשב חדש.
    תודה בכל זאת מקווה שלאנשים פה יהיו עוד פיתרונות.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    זה קורה לך רק כאשר אתה מפעיל משחקים?
    אם כן, יש מצב שזה משהו עם הכרטיס מסך, אחרת, היה עושה ריסטרט גם
    ביישומים אחרים.
    כמה מעלות יש על הכרטיס מסך שלך בסטנדביי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    עיר
    ירושלים
    לחבר היתה אותה הבעיה גם החילף זכרונות ניסה הכל בסוף החליף ספק ונפתרה לו הבעיה

אם ספק זה לא אז תעבור ללוח.

תגיד בדקת את הטמפרטורה של המעבד ???
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    האמת רשמתי שהמחשב קר כמו קוביית קרח ואמרתי שהחלפתי זיכרונות וגם כרטיס מסך לאחרים.
    לא עזר בגרוש אז כמו שאמרתי זה כנראה או ספק או לוח עם, ביום ראשון חבר שלי יבוא עם חלקים אחרים ונבדוק עם זה ספק או עם זה משהו אחר.

שתף ב-Google+

הרשמה